Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

8 minut temu, sexual napisał:

Knur juz sie zarejestrowałem tam 

Może do ciebie dołączę jak będzie mi się chciało. Chcesz paste o wiedźmie na priv? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niejaka Giaa2 to psychopatka o pseudonimie "Pokahontaz". Jej rodowód pisarski sięga forum Kafeteria. Nagminnie obrażała tam każdego, kto śmiał mieć inne zdanie. Prowokacje, obelgi, intrygi i język rodem spod celi to był jej chleb powszedni na wyżej wymienionym forum. Sama przyznała się, że ojciec stanowił kogoś na miarę sutenera własnej córki i polecał ją kolegom, nie kryła się ze sponsoringiem oraz bez skrępowania zwierzała się tamtejszej publiczności, że w dzieciństwie znęcała się nad psem. Dorzucić należy jeszcze liczne kradzieże cudzych zdjęć i udawanie, że osoba na nich widniejącą to Violetka. To z netkobiety także jest kradzione. Pacjentka ponadto posiada osobowość skrajnie narcystyczną. Każde słowo tutaj zawarte potwierdzą uzytkownicy kafeteria.pl. UWAŻAJCIE. ACHTUNG.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla niewtajemniczonych parę ciekawostek o Giaa2 (alias Poka)

Drogie forumowiczki i forumowicze! Na forum kafeteria, na którym przebywała wcześniej około półtora roku gdzie Pokahontaz czyli wasza Giaa2 jest już spalona, a oto lista powodów dla których powinnoście na nią uważać:

 

- wielokrotnie została przyłapana na braniu fot z sieci i twierdzeniu, że to jej foty

--okazalo się że zaniżała swój wiek o dobre 5-7 lat, z 33-35 lat okazało się w korespondencji prywatnej że ma ponad 40 lat ( teraz jeszcze - więcej)

-przyznala że nie ma żadnych znajomych bo nikt nie może w kontaktach codziennych z nią wytrzymać

-przyznala się że w dzieciństwie prawdopodobnie maltretowała zwierzęta

-jak już pewnie wiecie osoba ta jest tak bardzo agresywna i często posługuje się słownictwem grypsersko-,gangsterskim, tak bardzo że niejednokrotnie była uważana za faceta udającego kobietę

-byla dumna i chwaliła się że gdy była młoda to uprawiala sex za kasę ( podobno 800 zł za godzinę) ze starymi facetami, potrafiła tez mieć niesamowite pretensje do użytkowniczek, które mówiły że za kasę tego nie robią ( wątek rzekomego stręczenia przez ojca też się pojawiał ale tutaj wolę nie wnikać/nie mam pewności)

- niesamowicie zawzięta osoba, potrafiła kłócić się o wygląd całą noc by w konsekwencji rano nie pójść do pracy

-zostala na priwie odrzucona przez starszego żonatego faceta dla młodszej aktywnej prostytutki, potem ten facet pojechał kilkaset kilometrów do tej prostytutki a ta mu nawet nie otworzyła drzwi (autentyko), po tym miała niesamowity ból tyłka do kolesia. Potrafiła wielostronne elaboraty o nim pisać, podszywała się też pod niego

-przyznala się że mimo 40lat nigdy nie była w poważnym związku, tylko prostytucja, sponsoring itd w młodości

 

-na samym początku bytności przyznała się że ma zespół Aspergera żeby z czasem wyzywać innych od autystów, incelów , śmieci itd)

-szczuła forumowych agresorów na upośledzonego umyslowo chłopska z forum

I WIELE WIĘCEJ! NA RAZIE TYLE!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, James Sunderland✓ napisał:

Może do ciebie dołączę jak będzie mi się chciało. Chcesz paste o wiedźmie na priv? 

 

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, James Sunderland✓ napisał:

Tutaj wkleilem

skopiowałem, czekam jeszcze teraz na meila od netkobiety żeby mi konto tam aktywowali

Edytowano przez sexual

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sexual napisał:

skopiowałem, czekam jeszcze teraz na meila od netkobiety żeby mi konto tam aktywowali

Aha a długo czekasz? Od razu powinien dojść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, prawo ulicy napisał:

A ty mały, głupi incelku jak już się tam zarejestrowałeś to zaproś panią Pokahontaz na kafeterię.

 

To nie jest żadna pani a ty mewo po to właśnie dales nam cynk byśmy jej to po raz kolejny uświadomili 

Edytowano przez James Sunderland✓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, James Sunderland✓ napisał:

Aż mi się przypomniało jak poka pisała że wyglądają z nimfą jak rówieśniczki i nimfa nie jest ładniejsza od niej ha ha 

 

Jakby zobaczyła to ostantnie foto Nimfy  w bieliźnie to by wścieklizny dostała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, James Sunderland✓ napisał:

Aha a długo czekasz? Od razu powinien dojść 

z pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poka była dobra, bo nieźle potrafiła rozprawić się z trollami i Pravikiem. Pamiętam, że Pravika zawsze straszyła księdzem z Parafii, że do niego napisze 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, James Sunderland✓ napisał:

Jak sobie narysuje, to samo bezdzietna salowa. 

Skąd ty możesz wiedzieć, kto tu ma dziecko lub nie? Jesteś wirtualnym ginekologiem, czy jasnowidzem? Nawet jeżeli, to co cię to stulejarzu obchodzi? 😅Też smaliłeś do niej cholewki, a ona jechała po tobie jak po dzikiej świni 😆

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZbanowanaSalowa napisał:

Poka była dobra, bo nieźle potrafiła rozprawić się z trollami i Pravikiem. Pamiętam, że Pravika zawsze straszyła księdzem z Parafii, że do niego napisze 😅

A PÓŹNIEJ SAMA MIAŁA OBSRANE NACHY JAK SIĘ OKAZAŁO ŻE UŻYWA WIZERUNKU ZNANEJ I WPŁYWOWEJ KOBIETY KTÓRA BY JĄ POZWAŁA JAKBY O TY SIE DOWIEDZIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Skąd ty możesz wiedzieć, kto tu ma dziecko lub nie? Jesteś wirtualnym ginekologiem, czy jasnowidzem? Nawet jeżeli, to co cię to stulejarzu obchodzi? 😅Też smaliłeś do niej cholewki, a ona jechała po tobie jak po dzikiej świni 😆

Ty jesteś uległą qurefką dlatego nigdy jej nie pyskowałas. Bo wiedziałaś że facet ci nie da w pysk, a ta agresorka już tak.

Poza tym jesteś taka jak ona czyli po 40-tce, bez udanego związku, bezdzietna, sfrustrowana i wredna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, James Sunderland✓ napisał:

Ty jesteś uległą qurefką dlatego nigdy jej nie pyskowałas. Bo wiedziałaś że facet ci nie da w pysk, a ta agresorka już tak.

Poza tym jesteś taka jak ona czyli po 40-tce, bez udanego związku, bezdzietna, sfrustrowana i wredna. 

A kto ci powiedział, że nie jestem w udanym związku? 

Gdzie twoja żona, dzieci i co tu robisz w niedziele? 😆Zejdź ze mnie, bo przestanę być knurze miła 😆

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, James Sunderland✓ napisał:

Ty jesteś uległą qurefką dlatego nigdy jej nie pyskowałas. Bo wiedziałaś że facet ci nie da w pysk, a ta agresorka już tak.

Poza tym jesteś taka jak ona czyli po 40-tce, bez udanego związku, bezdzietna, sfrustrowana i wredna. 

A ty kim jesteś incelu? Twoim Głównym zajęciem jest siedzenie na tym forum i wymyślanie jakichś faktów o ludziach (głównie laskach stąd) o których guwno wiesz. Naprzemiennie z unizonym spermieniem coniektorym. Plus jakieś żałosne ściganie poki na innych forach i pisanie ‚past’. Czy można być bardziej zalosnym?

W kółko wytykasz komuś (wymyślony) wiek a sam masz się w swojej głowie za jakiegoś niby młodzieniaszka? Czyżby? Siedzisz tu sto lat na bank jesteś grubo po 30. gdzie żona ? Gdzie dzieci? 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZbanowanaSalowa napisał:

A kto ci powiedział, że nie jestem w udanym związku? 

Gdzie twoja żona, dzieci i co tu robisz w niedziele? 😆Zejdź ze mnie, bo przestanę być knurze miła 😆

Nawet jak masz aktualnie jakiegoś gacha to spędzasz tu codziennie tyle czasu że udany związek się wyklucza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

A ty kim jesteś incelu? Twoim Głównym zajęciem jest siedzenie na tym forum i wymyślanie jakichś faktów o ludziach (głównie laskach stąd) o których guwno wiesz. Naprzemiennie z unizonym spermieniem coniektorym. Plus jakieś żałosne ściganie poki na innych forach i pisanie ‚past’. Czy można być bardziej zalosnym?

W kółko wytykasz komuś (wymyślony) wiek a sam masz się w swojej głowie za jakiegoś niby młodzieniaszka? Czyżby? Siedzisz tu sto lat na bank jesteś grubo po 30. gdzie żona ? Gdzie dzieci? 

To nie jest czasem Bicu z mlecznymi cycami?😅

 

1 minutę temu, James Sunderland✓ napisał:

Nawet jak masz aktualnie jakiegoś gacha to spędzasz tu codziennie tyle czasu że udany związek się wyklucza.

 

😅Sporo czasu musisz tu spędzać, skoro wiesz, kto i ile tu siedzi. Będę siedziała ile będę chciała, bo to forum kobiece. Poza tym twoje jedyne zajęcie jak widać, to hejtowanie kobiet w sieci, które w realnym życiu nawet by na ciebie nie splunęły.. Nie wiem kim jesteś zakompleksiony stulejarzu, któremu coś się wydaje, że może ugrać, a tu ... 😴Bicu to ty z mlecznymi cycami? 😴Nie odpowiadaj, nie jestem zainteresowana 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZbanowanaSalowa napisał:

To nie jest czasem Bicu z mlecznymi cycami?😅

 

 

Oczywiście ze dwubiegunowy fałszywiec bicu.

leczy kompleksy bo mu w życiu nie wyszlo Więc żeby się pocieszyć wymyśla brednie o innych.

wyjatkowo antypatyczny bo dwulicowy. Dodatkowo ma coś z głową wkleja tu taką anorektyczkę biedna chorą dziewczynę i się nad nią spuszcza przedziwny człowiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Oczywiście ze dwubiegunowy fałszywiec bicu.

leczy kompleksy bo mu w życiu nie wyszlo Więc żeby się pocieszyć wymyśla brednie o innych.

wyjatkowo antypatyczny bo dwulicowy. Dodatkowo ma coś z głową wkleja tu taką anorektyczkę biedna chorą dziewczynę i się nad nią spuszcza przedziwny człowiek 

Tobie wyszło trolu dlatego hejtujesz inne kobiety w sieci i nawet zakładasz nicki "na ich cześć". Bezwstydna osobo. Klaudiusz Sevkovic ha ha bardzo zabawne.  :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, James Sunderland✓ napisał:

Tobie wyszło trolu dlatego hejtujesz inne kobiety w sieci i nawet zakładasz nicki "na ich cześć". Bezwstydna osobo. Klaudiusz Sevkovic ha ha bardzo zabawne.  :classic_rolleyes:

Nikogo nie hejtowalam tzn ciebie ale Klaudii z tego nicka nie hejtowalam. Klaudiusz sevkovic no faktycznie straszny hejt.
Czego nie można powiedzieć o tobie przedziwny psychofanie. Naprzemiennie jej ciśniesz i spermisz. Udaj się do psychiatry po leki na ustabilizowanie 

nie odpowiedziałeś na pytanie o twój wiek? Każdego tu rozliczasz a sam niby taki ‚mlodziutki’ no ciekawe ile to Wg ciebie jeszcze jest młodziutki bez rodziny?😂

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Nikogo nie hejtowalam tzn ciebie ale Klaudii z tego nicka nie hejtowalam. Klaudiusz sevkovic no faktycznie straszny hejt.
Czego nie można powiedzieć o tobie przedziwny psychofanie. Naprzemiennie jej ciśniesz i spermisz. Udaj się do psychiatry po leki na ustabilizowanie 

nie odpowiedziałeś na pytanie o twój wiek? Każdego tu rozliczasz a sam niby taki ‚mlodziutki’ no ciekawe ile to Wg ciebie jeszcze jest młodziutki bez rodziny?😂

Krejzi, zaloguj się na flagowca.Nie udawaj że cię nie ma.

Tak, pomyliłem się  bo zapomniałem o twoim hejterskim koncie na Klaudiuszke. 

Edytowano przez James Sunderland✓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×