Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Kretyyn

Zycie jest piekne, kiedy mozna sobie siedziec przy komputerze i nie musiec wychodzic z domu do ludzi

Polecane posty

Przy komputerze zawsze jest co robic 馃槃

a jak chce przerwe to ide sobie na rower/pobiegac lub spacer/poplywac w lodowatej wodzie 馃槃

do tego muzyczka leci z wiezy + glosniki/sluchawki i jest pieknie 鉂わ笍馃槃

Edytowano przez Kretyyn

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, Kretyyn napisa艂:

Przy komputerze zawsze jest co robic 馃槃

a jak chce przerwe to ide sobie na rower/pobiegac lub spacer/poplywac w lodowatej wodzie 馃槃

do tego muzyczka leci z wiezy + glosniki/sluchawki i jest pieknie 鉂わ笍馃槃

Dlatego przeszed艂em na tablety bo tam ci膮gle si臋 grzebie w systemie zamiast robi膰 rzeczy rzeczywisto艣ci聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

I want to take you with my arms and hold you close to me

I want to feel the lovely warmth coming from your body XDD

haha beke mam z tej piosenki co slysze ten tekst to mam beke

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2 minuty temu, Wymiana p艂yn贸w ze stypiara napisa艂:

Dlatego przeszed艂em na tablety bo tam ci膮gle si臋 grzebie w systemie zamiast robi膰 rzeczy rzeczywisto艣ci聽

ja wole komputery, bo nie lubie androida albo tego systemu od apple, chooy wie jak sie nazywa 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, Wymiana p艂yn贸w ze stypiara napisa艂:

No lachon to jest takim paso偶ytem z natury tak naprawd臋 robi wszystko 偶eby nie pracowa膰 ale kosztem typa i dzieci na 艣wiat聽

wczoraj widzialem jakiegos lachona niezla laska tak kolo 25 lat i male dziecko kilka lati ja to dziecko wkuurwialo chyba a ja sobie ide i sie patrze na nich a ona na mnie a ona wez to wez to hahah wkuurwial ja ten bachor, dala doopy to niech sie meczy tera

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, Kretyyn napisa艂:

ja wole komputery, bo nie lubie androida albo tego systemu od apple, chooy wie jak sie nazywa 馃槃

iOS akurat system operacyjny jest spoko wszystko dzia艂a i aktualizuje si臋 w tle jak bior臋 table apple 偶eby kupi膰 co艣 na allegro to kupuj臋 a nie wyje mi 偶eby aplikacji wgrac 偶eby latki systemu 偶eby antywirusowy聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

dlatego ide sobie cos robic na serwezre u siebie, pisze sobie wlasnie z Lejdi Swietlanka, bo Lejdi Swietlanka tez jest sysadminka w ogole jak ja, wiec ide, bo szkoda czasu, trace czas tylko a moglbym w tym czasie sobie wgrywac rzeczy na serwer

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, Kretyyn napisa艂:

dlatego ide sobie cos robic na serwezre u siebie, pisze sobie wlasnie z Lejdi Swietlanka, bo Lejdi Swietlanka tez jest sysadminka w ogole jak ja, wiec ide, bo szkoda czasu, trace czas tylko a moglbym w tym czasie sobie wgrywac rzeczy na serwer

No ja id臋 pod艂膮czy膰 ps3 kablami ps5 zaraz聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
3 minuty temu, Wymiana p艂yn贸w ze stypiara napisa艂:

Albo w pracy albo pogonila bo nie da艂 si臋 stlamsic

albo zrobil bachora i uciekl do innej, chooy z takimi facetami, to trzeba byc gnoojem juz zeby cos takiego zrobic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, Wymiana p艂yn贸w ze stypiara napisa艂:

No ja id臋 pod艂膮czy膰 ps3 kablami ps5 zaraz聽

wow to powodzenia 馃槃

szkoad ze nie masz swojej strony internetowej jak ja, to moglbys fotki porobic i wrzucic na serwer a ja moglbym obejrzec , bo tutaj wrzucisz na srafe to zara hejtery sie zleca albo skasuje moderacja 馃槃

ja tez sie wylogowuje, nie chce mi sie tutaj robic ruchu na tej stronce xD

Edytowano przez Kretyyn

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, Kretyyn napisa艂:

albo zrobil bachora i uciekl do innej, chooy z takimi facetami, to trzeba byc gnoojem juz zeby cos takiego zrobic

W膮tpi臋 偶eby zazwyczaj lachon wpada 偶eby badboya zatrzyma膰 kt贸ry chcia艂 tylko fwb

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
4 minuty temu, Wymiana p艂yn贸w ze stypiara napisa艂:

W膮tpi臋 偶eby zazwyczaj lachon wpada 偶eby badboya zatrzyma膰 kt贸ry chcia艂 tylko fwb

chyba duzo jest takich przypadkow, ze facet zrobi lachonowi bachora, a on potem ja zostawia bo sobie znalazl mlodsza albo ladniejsza a baba zostaje sama z dzieckiem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

pamietam jak ancientwisdomowi pisalem, ze wyjezdzam do lejdi katiuszki, a on sie smial, ze jej syn bedzie na mnie mowil tato XDD

a ja w brecht wpadlem sobie mysle o niee kuurwa 馃槃

albo ze faceci ktorzy biora sobie baby z dzieckiem to impotenci albo eunuchy, tez mi tak napisal xD

ten jak cos czasem napisze to ja prdl xD a sam ma bogata zone, mieszka w wielkiej cahcie z jacuzzi i basenem i mi pisal raz, ze jak w nocy spac nie moge, to fajnie jest miec zone obok, ktora mnie zmeczy 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
30 minut temu, Wymiana p艂yn贸w ze stypiara napisa艂:

No lachon to jest takim paso偶ytem z natury tak naprawd臋 robi wszystko 偶eby nie pracowa膰 ale kosztem typa i dzieci na 艣wiat聽

Czyli jeste艣 lachonem bo wszystko robisz 偶eby nie pracowa膰. xd

  • Haha 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

ja pracuje przed komputerem, szkoda ze nie zaczalem gdy bylem mlody nastolatek albo bachor sie bawic w serwery i systemy operacyjne, tylko dopiero w 2018 przestalem korzystac z windowsa a zaczalem testowac inne systemy operacyjne, ale lepiej pozno niz wcale 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

lezak po prostu nie lubi miec szefa ktory mowi mu co ma robic, a podlaczanie kabelkow i bawienie sie w systemy operacyjne to tez praca umyslowa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Zastanawiam czy podobnych autor贸w tre艣ci nie boli g艂owa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
5 minut temu, E蜏虠汰虧l蜏汰號汰c廷虦蛧虠酞汰i蜏瘫蜋虣蛵蜄a廷 napisa艂:

Czyli jeste艣 lachonem bo wszystko robisz 偶eby nie pracowa膰. xd

Dziecko tez by chectnie urodzil w tym celu gdyby tylko mogl.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

oho widze ze hejtery dooopodajki sie zlecialy i inni co maja bool doopy ze lezak nie musi z domu wychodzic do ludzi jak oni codziennie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, Kretyyn napisa艂:

lezak po prostu nie lubi miec szefa ktory mowi mu co ma robic, a podlaczanie kabelkow i bawienie sie w systemy operacyjne to tez praca umyslowa

Mozna pracowac i nie miec szefa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
6 minut temu, E蜏虠汰虧l蜏汰號汰c廷虦蛧虠酞汰i蜏瘫蜋虣蛵蜄a廷 napisa艂:

Czyli jeste艣 lachonem bo wszystko robisz 偶eby nie pracowa膰. xd

zobacz priv

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

beka to jest z faceta elci, ze wzial sobie rozplodowa maciore ktora ma 2 bekarty, kazde z innym xD

to musi byc ponizenie dopiero taka dziewczyne miec 馃槃

ale elcia sie cieszy ze trafila na balwana impotenta eunucha 馃槃

Edytowano przez Kretyyn

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, Kretyyn napisa艂:

oho widze ze hejtery dooopodajki sie zlecialy i inni co maja bool doopy ze lezak nie musi z domu wychodzic do ludzi jak oni codziennie

Teraz duzo ludzi pracuje zdalnie z domu, witamy w XXI wieku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, 呕aba Mon矛ka napisa艂:

Mozna pracowac i nie miec szefa.

to pracuj nie majac szefa, bo ty w korpo robisz zreszta nie chce mi sie tutaj z wami pisac i tracic czasu, bo zaraz znowu temat ktos skasuje, wiec spadam, a wy hejtujcie sobie, marnujcie zycie na hejty, zegnam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, 呕aba Mon矛ka napisa艂:

Teraz duzo ludzi pracuje zdalnie z domu, witamy w XXI wieku.

nieebde z toba tutaj pisal, bo zaraz znowu temat skasuja, wiec nawet nie zaczynam goownoburzy, bo to nie ma sensu, szkoda czasu, zegnaj

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×