Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wymiana płynów ze stypiara

Ps3 podlaczone do 85 wszystko pięknie działa

Polecane posty

haha jak jak ide spac a mam podlaczonego laptopa do pradu to zaraz mam schize ze mi prad czerpie, ale nie chce mi sie wstawac i odlaczac ladowarki od lozka 😄

ale w UK jak mieszkalem sam kilka tygodni, to j ak mi ziomus przychodzil przyniesc kase na doladowanie pradu, a ja laptop i wieza wlaczone 24/7 i muzyka gra, to mialem paranoje ze za duzo pradu zuzywam, a ten do mnie raz przychodzi i mi mowi, ze zajebiscie mi idzie z pradem, w ogole prawie nie zuzywam, chyba 20 funtow na dwa tygodnie, a smartfona laduje laptopem i nie korzystam z tego goowna wiec malo zuzywam, wieza chyba i lodowka najwiecej zuzywaja xD

jak mieszkalem w PL kiedys samemu, to lodowke wylaczylem tez, bo to badziewie tylko prad zre 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki, wow fajnie tam masz 😄

jeszcze podpiac do jakiegos kina domowego to 5.1 i jest niezly czad 😄

dla mnie swiat by przestal istniec XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kretyyn napisał:

dzieki, wow fajnie tam masz 😄

jeszcze podpiac do jakiegos kina domowego to 5.1 i jest niezly czad 😄

dla mnie swiat by przestal istniec XD

Mam transmiter sony dolby digital 360 i dwie pary sluchawek sony kina domowego nie będzie ze względu na sąsiadów i minimalizm, tv jest wystarczająco głośny max używam 40/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fajnie fajnie, ja akurat sie tak telewizorami nie podniecam, ani konsolami, bo ja tylko przy komputerze siedze, ale spoko 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na kabel dobry warto wydac kase, ja kiedys wydalem 30 funtow na jakis kabel aux do glosnikow to jak mi sluchawki zaczely grac albo glosnik jbl jak podlaczylem to ladnie bylo, glosno w chooy, i krystaliczny dzwiek, pamietam jak w kamperze lezalem i mialem glosnik przed sama twarza i puszczalem glosno muzyke z discmana 😄

taki dzwiek ze glosno puszczasz w chooy i nie czujesz ze uszy sie psuja, bo tak dobrze gra 😄 a jak goowno bluetooth to wiadomoz e uszy psuje

jak bylem kupic tydien temu moje slucawki za 1000zl, to mi sprzedawca mowil tam, ze sluchawki bluetooth normalne, porzadne to sie zaczynaja od 4000zl, bo te tansze to zwykly chinski badziew, i ma racje, bo on ma dobry sprzet, ja juz 3 razy u niego sluchawki kupoowalem, i za kazdym razem jestem rozjeebany brzmieniem i dzwiekiem, to jest gosciu, ktory sie zna na tym, bo badziewia nie sprzedaje 😄

Edytowano przez Kretyyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kretyyn napisał:

na kabel dobry warto wydac kase, ja kiedys wydalem 30 funtow na jakis kabel aux do glosnikow to jak mi sluchawki zaczely grac albo glosnik jbl jak podlaczylem to ladnie bylo, glosno w chooy, i krystaliczny dzwiek, pamietam jak w kamperze lezalem i mialem glosnik przed sama twarza i puszczalem glosno muzyke z discmana 😄

taki dzwiek ze glosno puszczasz w chooy i nie czujesz ze uszy sie psuja, bo tak dobrze gra 😄 a jak goowno bluetooth to wiadomoz e uszy psuje

jak bylem kupic tydien temu moje slucawki za 1000zl, to mi sprzedawca mowil tam, ze sluchawki bluetooth normalne, porzadne to sie zaczynaja od 4000zl, bo te tansze to zwykly chinski badziew, i ma racje, bo on ma dobry sprzet, ja juz 3 razy u niego sluchawki kupoowalem, i za kazdym razem jestem rozjeebany brzmieniem i dzwiekiem, to jest gosciu, ktory sie zna na tym, bo badziewia nie sprzedaje 😄

No ja wydałem na okablowanie z pół tysiąca złotych jeszcze mam cały kuferek zapasowach to może i tysiaka xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh niezle, no ja bym sobie w jakiegos battlefield chetnie ponapieerdalal na takim sprzecie, fajnie by bylo 😄

pamietam jak kiedys poszedlem do ziomka na chwile go odwiedzic, a on gral w call of duty na ps3, a ja mowie wiesz co ja zawsze gralem w strzelanki na komputerach myszka i klawiatura, ale dawaj tego  pada, a on po chwili do mnie wow dobry jestem haha a ja no dzieki nawet na padzie mi dobrze szlo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, ja wracam sie uczyc, bo mam serwer dedykowany kilka terabajtow pojemnsci i nie wiem co na nim robic xD

nara xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×