Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Kolejne przysłowie, które łże jak pies! "co się odwlecze to nie uciecze" - gøwno prawda! Jak się czegoś nie zrobi kiedy jest się młodym i atrakcyjnym, to potem już nie ma na to szans!

Polecane posty

.

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Klitek napisał:

.

A takie przysłowie znasz? Miej w y j e b a n e ,a będzie Ci dane 😉

Edytowano przez de novo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, de novo napisał:

A takie przysłowie znasz? Miej w y j e b a n e ,a będzie Ci dane 😉

KOLEJNA BREDNIA DLA PODLUDZI

 

19 minut temu, 0st4tni3k0nt0 napisał:

wlasnie ze nieprawdziwe, bo ja w UK mam wszystko za darmo, a w Polsce od rodziny tez, ale jak rodzina zniknie, to ja juz tutaj nie bede mial po co przylatywac, jeebac Polske i polakow 😄

TYS IE ZATRZYMALES W ROZWOJU UMYSLOWYM NA GIMNAZJUM WIEC ZROZUMIENIA JAKIEGOKOLWIEK W JAKIM SWIECIE ZYJEZ PO TOBIE NIE MA CO OCZEKIWAC 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, de novo napisał:

A takie przysłowie znasz? Miej w y j e b a n e ,a będzie Ci dane 😉

Tak - ono jest chyba już najbardziej trafne

Nie wiem w sumie jak jest kiedy ma się wyyebane, bo nigdy tak nie miałem

Ale wiem doskonale jak jest odwrotnie, bo całe życie nie miałem wyebane i nigdy nie było mi dane

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klitek napisał:

Tak - ono jest chyba już najbardziej trafne

Nie wiem w sumie jak jest kiedy ma się wyyebane, bo nigdy tak nie miałem

Ale wiem doskonale jak jest odwrotnie, bo całe życie nie miałem wyebane i nigdy nie było mi dane

JESLI CHCESZ ABY INNI ZA CIEBIE DECYDOWALI W ZYCIU I ZRZEKASZ SIE WLASNEJ WOLI TO MASZ WYJEEBANE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chodzi o to by zupełnie nic z niczym nie robić... bardziej chodzi o luz, żeby nie cisnąć do oporu jak nie ma się ochoty, a można coś trochę odwlec w czasie az się robi niewygodnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bardziej pasuje jak sobie podzielisz tak się wyśpisz. Czyli wszystko co robimy wpływa na naszą przyszłość.

Czasu nie cofniesz, ale możesz sobie obrać jakiś nowy cel.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marawstala napisał:

Chyba nie chodzi o to by zupełnie nic z niczym nie robić... bardziej chodzi o luz, żeby nie cisnąć do oporu jak nie ma się ochoty, a można coś trochę odwlec w czasie az się robi niewygodnie : )

JESLI JESTES SAMCEM TO W MOMENCIE KIEDY PRZESTAJESZ CISNAC DO OPORU BO CI SIE NEI CHCE TO JUZ PRZEGRALES TAKIE SA REALIA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, regurgitacja łyszkowicka napisał:

JESLI JESTES SAMCEM TO W MOMENCIE KIEDY PRZESTAJESZ CISNAC DO OPORU BO CI SIE NEI CHCE TO JUZ PRZEGRALES TAKIE SA REALIA 

Jak mus to mus, oki jakby trochę się różnimy... Wy jesteście zadaniowi i sfokusowani na cel i osiągnięcia. Z mojej perspektywy tak to wygląda że sobie prokrastynuje... aż prawie przegne. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak coś zawale no to jak sobie pościele tak się wyspie : ) takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mk777 napisał:

A kiedy się jest pięknym i młodym?

Gdy ma sie zawsze 20 lat 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Gdy ma sie zawsze 20 lat 😎

A jak się ma zawsze trzydzieści? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mk777 napisał:

A kiedy się jest pięknym i młodym?

16-30 SAMICE 20-35 SAMCE W INNYCH PRZEDZIALACH LEPIEJ ODPUSCIC PROKREACJE ALE W KOMPLETNYCH KRYZYSACH PROKREACYJNYCH SPOWODOWANYCH NADPODAZA SAMCOW I NIEDOBOREM SAMIC SAMICE MOGA BYC STARSZE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

.

Ale to ma sens. Jeśli dla kogoś bycie samotnym jest pisane to nawet gdy sie odwlecze to niestety nie uniknie się tego. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mk777 napisał:

A jak się ma zawsze trzydzieści? 

To jest się pięknym 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

To jest się pięknym 😁

tudzież przystojnym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeebac gimnazjum, jeebac szkole, dorosle zycie i ciebie krasnal rowniez 😄 jeebal cie pies 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mk777 napisał:

tudzież przystojnym 

Jak z czarnym włosiem to nawet bardzo 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba bardziej chodzi o obowiązki, ale racja, większość powiedzonek trzeba brać z przymruzeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wylosowałam kartę dla siebie i dla kafe : )

Karta "Strażnik wieczności"

"Deklaracja 

W przestrzeni wariantów jest wszystko - i wszystko, czego pragniesz całą swoją duszą i umysłem, jest Twoje.

Musisz jednak wiedzieć, że na progu Wieczności stoi Strażnik - absolutne prawo strzegące dostępu do wszystkiego, co się tam znajduje. Ten nieubłagany stróż wpuszcza tylko tych, którzy mają czelność skorzystać ze swojego prawa Władcy. Przepustką jest Twój werdykt: "Mogę i jestem godzien, bo tak postanowiłem. Nie chcę ani nie mam nadziei - zamierzam". Weź zatem swoje prawo, a Strażnik otworzy przed Tobą bramy do wieczności.

Wyjaśnienie 

Co dzieli dziewczynę z prowincji i gwiazdę show biznesu, nieśmiałego studenta i wybitnego naukowca, zwyczajnych ludzi i wybrańców losu? Tylko jeden krok. Jedni mieli czelność sięgnąć po swoje prawo, podczas gdy drudzy wciąż nie mają odwagi i nie wierzą, że są zdolni i godni. W umysłach tych nieśmiałych mocno ugruntowało się przekonanie, że wybrańcy istnieją w tym świecie dlatego, że zostali wybrani przez wszystkich innych ze względu na ich wyjątkowo wybitne cechy. W rzeczywistości jest to fałszywy stereotyp. Wybrańcy wybrali sami siebie. I dopiero po tym oraz właśnie z tego powodu inni zwrócili na nich uwagę. Weź sobie prawo do bycia wybrańcem. Powiedz: odtąd wybieram siebie. Masz prawo nie dlatego, że jesteś godny i zdolny - to prawo po prostu posiadasz. W przestrzeni wariantów jest wszystko i tam jest coś przeznaczonego dla Ciebie - werdykt dotyczący Twojego prawa. Jest to Twoja przepustka do Wieczności, postanowienie uprawniające do przywileju bycia Władcą swojej rzeczywistości."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma swój czas, ale patrząc na starszych ludzi dookoła mnie wcale nie oznacza to iż nie ma szans. No chyba , że na posiadanie dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na jej kanale w tym tygodniu rozpoczyna się wyzwanie... codzienne medytowanie : ) 

Oczywiście dla chętnych... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×