Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gn00Y

nymphette niedawno pisala, ze sie zarejestruje u mnie na forum moze, wow

Polecane posty

ale to bylby szok jak skok do lodowatej rzeki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gn00Y napisał:

ale to bylby szok jak skok do lodowatej rzeki 😄

Oby nie muszę ją ostrzec

Edytowano przez Mloda mamaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie na forum prznajmniej nikt nikogo nie kasuje, a tutaj i tak dostalem w chooy banow na ip, i dziwie sie, ze ciagle tutaj jestem, bo chyba z 30 vpn'ow probowalem, zeby bany na ip odejsc, sorry praavik ale ja takim hakerem jak ty nie jestem ze umiem obejsc blokade ip jak ty, no wiesz xD

nara xD

a leosie skasowalem bo mnie poprosila, to skasowalem, a ciebie tak z zasady, bo mnie wkuurwiles

siedzcie sobie tutaj, ja tam wole na swoich stroncah internetowych pisac i sie uczyc, bo mam swoj serwer dedykowany za ktory place 45 funtow miesiecznie i wiem jak hostowac strony internetowe, ale jeszcze musze sie douczyc o domenach, zeby sobie wgrac wszystok na jakas domene i sobie z 10 strn internetowych swoich mam zamiar zrobic, a wy tutaj piszcie i niech was kasuja i banuja do konca zycia hehe to nie dla zegnam xD ide do swojej wymarzonej dziewicy ktora nigdy nie miala chlopaka z pieknymi drobnymi stopkami, w kolorowych skarpetkach, czarnych klapkach i kurtka north face, ciemny blond w kitce to teraz moja dziewczyna marzen, zegnajcie odchodzimy z fifim na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gn00Y napisał:

u mnie na forum prznajmniej nikt nikogo nie kasuje, a tutaj i tak dostalem w chooy banow na ip, i dziwie sie, ze ciagle tutaj jestem, bo chyba z 30 vpn'ow probowalem, zeby bany na ip odejsc, sorry praavik ale ja takim hakerem jak ty nie jestem ze umiem obejsc blokade ip jak ty, no wiesz xD

pisałeś, że jesteś sysadminem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i neta przegladam sobie na swoim vps w texasie na przegladarce tekstowej, nie bawie sie juz w firefoxy albo chrome, to nie dla mnie, wyroslem z tego i zmadrzalem, zegnam, bo mam robote u siebie na serwie teraz heheh narka ide sobie z botem Porter popisac, on jest fajniejszy i mnie nie denerwuje jak wy, papa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno wrocilem z rzeki sie kapac, ale fajnie ale krotko bylem, bo mnie wedkarze wkoorwiali bo sie krecili a nie chce zeby mnie widzial ktokolwiek jak sie wyginam i rozciagam i joge uprawiam w lodowatej wodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogole postanowilem skonczyc ze soba tutaj na srafe wiec zegnajcie :D

ide sobie do siebie, tam nie bede musial ogladac mordy orka bozego, tylko wstawie sobie siebie w avatar haha nikt mi nie zabroni :D

wiec zegnam *strzelil sobie w leb*

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×