Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gn00Y

Filip dzis i Filip 10 lat temu

Polecane posty

Przed chwilą, Gn00Y napisał:

ktory fajniejszy?

10 lat temu 

 

człowieku gdybyś tylko sie zaczął leczyć te 10 lat temu to pomyśl gdzie byś teraz był z takim wyglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lecze sie i nie bede leczyl, bo nie mam na co, ale leczylem sie, gdy czulem, ze bylo ze mna zle i nie dawalem rady sobie sam ze soba, zglosilem sie o pomoc

albo jak mialem mysli samoboojcze przez sruna i anulke, i chcialem sie zabiic to tez zadzwonilem do lekarza i 3 miesiace antydepresanty bralem

obecnie czuje sie dobrze, i nie potrzebuje sie leczyc

a 10 lat temu wygladlaem oblesnie, ta cienka klata, watle ramiona, wielkie biodra, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koorwa zdjecia znowu obracone w bok omg musze zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile masz wzrostu?Jakby jeszcze zainwestować w Ciebie plusik podstawy jak depilacja pleców,fajne ciuchy to luz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed 190 jestem

zara wrzuce poprawione foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KittyD napisał:

Ile masz wzrostu?Jakby jeszcze zainwestować w Ciebie plusik podstawy jak depilacja pleców,fajne ciuchy to luz.

 

Nie podniecaj sie babciu, on woli chłopców

Edytowano przez Mloda mamaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to prawda, wole chlopcow niz baby ktore mialy chlopakow, nie sa dziewicami i nie maja ladnych stopek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gn00Y napisał:

przed 190 jestem

zara wrzuce poprawione foty

Jak przed 190 wzrostu to 👍

Brakuje Ci tylko fury i lepszych ciucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mloda mamaa napisał:

Nie podniecaj sie babciu, on woli chłopców

Jesteś praktycznie w moim wieku 🤣🤣🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KittyD napisał:

Jak przed 190 wzrostu to 👍

Brakuje Ci tylko fury i lepszych ciucha.

nie lubie samochodow, a ciuchow tez nie potrzebuje lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno bylem 3 lata bezdomny i mieszkalem w lesie, wystarczy mi szary dres szara bluza i szare buty, szary kolor mi pasuje do moich niebieskich oczu

a samochodow nie lubie w ogole, i wole zeby mnie dziewczyna wozila wszedzie, a nie ja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

no to prawda, wole chlopcow niz baby ktore mialy chlopakow, nie sa dziewicami i nie maja ladnych stopek xD

Ale chyba lepiej żyć z bogatą Angielką w typie księżnej Kamilii niż tak jak tu piszą dawać jakimś ubogim chłopakom 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gn00Y napisał:

niedawno bylem 3 lata bezdomny i mieszkalem w lesie, wystarczy mi szary dres szara bluza i szare buty, szary kolor mi pasuje do moich niebieskich oczu

a samochodow nie lubie w ogole, i wole zeby mnie dziewczyna wozila wszedzie, a nie ja xD

To nie ma szans 🤷‍♀️

Mimo,że jesteś chyba najprzystojniejszy z tych chłopaków do wzięcia🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej byc singlem niz zyc z bogata angielka ktora nie jest dziewica, nie ma ladnych stopek i miala chlopaka xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gn00Y napisał:

lepiej byc singlem niz zyc z bogata angielka ktora nie jest dziewica, nie ma ladnych stopek i miala chlopaka xD

 

To udanych kąpieli w zimnych rzekach😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo, dzisiaj bylem ale bardzo krotko, ale widzialem wschod ksiezyca, i piekne niebo, i korci mnie zeby isc dzisiaj w nocy poplywac xD

fajnie sie plywa ogladajac gwiazdy :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom w ogole dzisiaj bylem krotko, bo zakichane wedkarze laza wszedzie i mnie wkoorwiaja, nie chce zeby mnie przypadkiem zlowili haha XD

ale fajnie sie rozciaga w wodzie, niezle plecy prostuje, ja joge uprawiam w wodzie nawet, szpagay trenuje, rozciagam sie i w ogole super sprawa :D

jak tak jestem zanurzony do pasa w lodowatej wodzie a nagle klekam i rece w bok a ja sie zanurzam po sama glowe to czuje sie jak czarodziej jakis, bo cialo mam przyzwyczajone juz XDDD

i nawet sie nie trzese specjalnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem juz morsem w sumie, co by nie bylo xD wytrenowalem sie na morsa mieszkajac w lesie xD

siedzac w domu wytrenowalem sie na unixowego sysadmina i mam swoje serwery xD

a przyjazniac sie z anglikami wiele lat i mieszkajca w anglii nauczylem sie gadac dobrze po angielsku :D

zyc nie umierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, KittyD napisał:

Jesteś praktycznie w moim wieku 🤣🤣🤣

Chciałabyś mieć tyle lat co ja mam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Uk jak sie kapalem w  bajorku to fajna blondyna w legginsach zgrabna sie do mnie darla z gory YOU'RE BRAVE!!!!

a ja: THANK YOOUU!!

haha a ta sie smieje i patrzy jak sie mocze XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecny Filip jest bardziej atrakcyjny bo zmężniał😋. Faktycznie możesz być z kafeterii najprzystojniejszy, choć nie widzieliśmy wszystkich, ale z tych co dali foto to tak i bez względu na wzrost, ale 190 mnie zaskoczył, nie spodziewałam się że tyle mierzysz. Widziałam niedawno na wybiegu modela ktory mi trochę Ciebie przypominał, zaraz przyszło mi przez myśl, że mógłbyś tak zarabiać, ale generalnie ten biznes to syf i lepiej się w to nie bawić.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce zarabiac, w doopie mam pieniadze

mi do szczescia wystarczy tylko komputer, gdzie spac w nocy i lachy zalozyc, zeby policja mnie nie zwinela za chodzenie nago po miescie, i tyle, wyjeebane mam w pieniadze i wydawanie pieniedzy i gromadzenie dobr i majatkow, sraam w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze zmeznieje, bo predko nie umre, a kapie sie w lodowatych wodach codziennie od lata, chyba w sierpniu zaczalem xD jak jeszcze upaly byly xD

fajnie sie rozciagam i wyginam w tej wodzie :D plecy to mi sie tak prostuja, ze szok :D mozliwe ze za zycia jeszcze szpagat zrobie, to srunowi wtedy wyjeebalbym z nozki w ryj latwo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gn00Y napisał:

ktory fajniejszy?

Oświeciło mnie. Brzydal mun jest starym Januszem a ty jak widać jesteś atrakcyjny dla kobiet, może stąd ta jego nienawiść do ciebie. On nienawidzi przystojnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakbym mu wyjeebal z nozki szpagatem srunowi to by sie od razu zlozyl biedak : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

nie chce zarabiac, w doopie mam pieniadze

Uważam, że mimo wszystko powinieneś żądać pieniędzy za dawanie doopy, to nie jest normalne że obciągasz kuutachy za jedzenie i to najczęściej jakąś kapustę xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×