Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Czy brak możliwości poznania kogoś rzeczywiści nie wynika z tego, że spotyka się same osoby w związkach, tylko z tego, że samemu jest się za mało atrakcyjnym?

Polecane posty

Tak jak mało atrakcyjne kobiety latami, a czasem przez całe życie są bez pary, a atrakcyjne prawie nigdy nie są bez pary?

I tak samo jest z mężczyznami? Że jeśli jakiś jest wiecznie bez pary, to świadczy tylko o tym, że jest nieatrakcyjny dla kobiet?

Bo atrakcyjnemu mężczyźnie kobiety "nie pozwoliłyby" być zbyt długo bez pary?

W sumie sam pamiętam jak póki byłem w podstawówce i szkole średniej, to wielokrotnie różne dziewczyny, często atrakcyjne, same do mnie zagadywały, a wręcz mnie po prostu podrywały - to było mega przyjemne. Na studiach to się już w zasadzie skończyło

To wynikało chyba z tego, że po pierwsze dawniej lepiej wyglądałem (chociaż na studiach nadal wyglądałem chyba jeszcze w miarę dobrze, chociaż zacząłem się wtedy bardziej niemodnie ubierać, bo w szkole średniej musiałem się dostosowywać do "skejtowskiego" otoczenia i nosiłem sportowe bluzy, a na studiach już nie, za to ubierałem się po prostu żeby było mi ciepło)

Ale przede wszystkim, młodsze dziewczyny zwracały chyba uwagę wyłącznie na wygląd, a na studiach już bardzo krytycznie patrzyły na moją postawę życiową, że nie zmierzam do żadnego celu zawodowego, tylko egzystuję bez celu

Może kiedy w jakimkolwiek środowisku pojawi się nawet mężczyzna po 40-stce, ale pod wieloma względami atrakcyjny, to "nie wiadomo skąd" pojawią się i zaczną się wokół niego kręcić kobiety i będą starały się go usidlić?

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja takie rzeczy zaczynam rozumieć dopiero na progu starości a wszyscy inni rozumieli je chyba już w czasach szkolnych bo już wtedy zaczynali dbać o swoją szeroko rozumianą atrakcyjność i w ogóle swój rozwój???😭😭😭

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim masz zerowe szanse jesli nic nie robisz tylko marnujesz swoj czas na teoretyzowanie. 

Mlodszy sie nie robisz, niedlugo mozesz nawet umrzec, a Ty marnujesz zycie jakbys mial zyc wiecznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Przede wszystkim masz zerowe szanse jesli nic nie robisz tylko marnujesz swoj czas na teoretyzowanie. 

Mlodszy sie nie robisz, niedlugo mozesz nawet umrzec, a Ty marnujesz zycie jakbys mial zyc wiecznosc.

Dokładnie tak😫

Przez całe dotychczasowe życie do niedawna, wydawało mi się ciągle że jeszcze sobie te stracone lata odbije kiedys w przyszłości.


Dopiero kiedy zacząłem ostatnio widzieć wyraźne oznaki starości i chorób to uświadomiłem sobie że tego czasu mam już naprawdę niewiele i o nadrobieniu przeszłości w ogóle nie ma mowy, jest tylko kwestia czy wykorzystam tę resztkę ktora mi zostala, czy i to również zmarnuję

Ale zrozumienie tego to jedno a wprowadzenie w czyn jakichś działań to drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klitek napisał:

Dokładnie tak😫

Przez całe dotychczasowe życie do niedawna, wydawało mi się ciągle że jeszcze sobie te stracone lata odbije kiedys w przyszłości.


Dopiero kiedy zacząłem ostatnio widzieć wyraźne oznaki starości i chorób to uświadomiłem sobie że tego czasu mam już naprawdę niewiele i o nadrobieniu przeszłości w ogóle nie ma mowy, jest tylko kwestia czy wykorzystam tę resztkę ktora mi zostala, czy i to również zmarnuję

Ale zrozumienie tego to jedno a wprowadzenie w czyn jakichś działań to drugie...

Zamiast pisac ttaj, zaloz sobie konto na fejsie i poszukaj jakichs grup ludzi, ktorzy sie spotykaja. Albo poszukaj jakiegos wolontariatu niedaleko Ciebie. Zajmie Ci to tyle czasu co pisanie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Klitek napisał:

Dopiero kiedy zacząłem ostatnio widzieć wyraźne oznaki starości

Jakie oznaki starości widzisz w wieku 40 lat, jeszcze będąc mężczyzną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ZłyKróliczek napisał:

Jakie oznaki starości widzisz w wieku 40 lat, jeszcze będąc mężczyzną? 

Zakola połączyły mu się z łysym plackiem na środku głowy 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×