Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

14 minut temu, arbuz napisał:

Ona już na sam widok żarcia, oblizuje się niczym 90 letnia bezzębna staruszka, bo nie potrafi się powstrzymać. 

z przyjemności cielesnych tylko to jej zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, saturninapiacha napisał:

z przyjemności cielesnych tylko to jej zostało

Tylko jaka jest przyjemnosc z jedzenia gotowych ziemniakow, klusek z chemiOM, starego chleba tostowego z gumowym serem, pączka z biedry ktory smakuje jak slodki karton, chinskiej zupki? 🤣

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Busz3131 napisał:

Tylko jaka jest przyjemnosc z jedzenia gotowych ziemniakow, klusek z chemiOM, starego chleba tostowego z gumowym serem, pączka z biedry ktory smakuje jak slodki karton, chinskiej zupki? 🤣

siwa ma smak i gust zepsuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Busz3131 napisał:

Tylko jaka jest przyjemnosc z jedzenia gotowych ziemniakow, klusek z chemiOM, starego chleba tostowego z gumowym serem, pączka z biedry ktory smakuje jak slodki karton, chinskiej zupki? 🤣

Musi być cienko z kaszą, żeby sobie nie zamówiła jakiegoś kababa chociaż...

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kingeczka napisał:

Musi być cienko z kaszą, żeby sobie nie zamówiła jakiegoś kababa chociaż...

Pamietasz jak sie najojczyla o cene pierogow od starej meksykanki, yyy tzn. warmianki? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, arbuz napisał:

Jej nawet już tam nie opowiada. Wielka gwiazda przyjechała i wszyscy muszą tam siedzieć cicho, bo ona jest sławną youtuberką, która nagrywa i nie można puszczać muzyki, bo się nie wyśpi, bo nie może filmu spokojnie nagrać. Taka nasza pewna siebie i silna kobieta, a nigdy w życiu nie pójdzie zwrócić nikomu uwagi. Tylko wylewa swoje frustracje na swoich nędznych produkcjach.

Poszła zwrócić uwagę, gada, że już kolejny raz tam poszła i krzyczała ze swojego podwórka żeby ściszyli. Jaki to musi być tragiczny widok... Zaspana, wkurzona wariacka w tłustych włosach drze się ze swojego podwórka na ludzi, którzy ciężko pracują. I  jaką ofiarę z siebie robi, biedna musiała się ubrać co spowodowało, że się przebudziła. A wystarczyłoby kupić stopery za 3zl i dać innym żyć. I nie może swobodnie nagrywać bo dostanie bana na yt.

Edytowano przez Mi a
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi że ona tak długo siedzi w tym domku. Jak jej tak źle to przeciez moze spakować rzeczy, zadzwonić po mamusie i do Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, AanDeRand napisał:

Mnie dziwi że ona tak długo siedzi w tym domku. Jak jej tak źle to przeciez moze spakować rzeczy, zadzwonić po mamusie i do Łodzi.

Niestety ale w Łodzi nie ma towarzystwa do % a tu ma, takie priorytety 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygowały mnie wasze opisy jej sosu i obejrzałam ten fragment... 

Ja pierdziele, ta szara papa przebiła po stokroć jej carbonare. 

Kolor tego sosu przypomina mi wodę w wiadrze po tym jak zmywałam podłogi po skuwaniu płytek i burzeniu ściany. Wszędzie był kurz i pył i woda w wiadrze miała właśnie taki kolor. 

Konsystencja jakaś ciągnąca się... 🤢

I ona mówi, że to wygląda jak prawdziwy sos grzybowy... Ona chyba kuźwa nigdy nie widziała na oczy dobrego sosu grzybowego skoro ten bełt jej go przypomina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Busz3131 napisał:

Ale ona nie wydaje jakichs ogromnych sum, kupuje smieciowe zarcie, ciuchy za kilka groszy i nic poza tym. Jak ma krucho z pieniedzmi to musza byc inne wydatki o ktorych nie mowi albo juciboae zrodelko wyschlo. 🤣

Influenserska wspolpraca z firmami to nie jest kupowanie ciuchow 😄 Oczywiscie - to sa domysły. Fakty zna Cesarzowa i jej ksiegowa.

Te wszystkie ciuchy, ktore pokazuje, sa z firm, ktore maja "programy" partnerskie dla influ.

Gdyby sama kupowała ubrania, nie podniecałaby sie co jakis czas nowa firma. Byl program ze skimsami - kocham skimsy. Nadszedl czas prajmarka - to kocha prajmarka.

To tak tylko dla przypomnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Busz3131 napisał:

Tylko jaka jest przyjemnosc z jedzenia gotowych ziemniakow, klusek z chemiOM, starego chleba tostowego z gumowym serem, pączka z biedry ktory smakuje jak slodki karton, chinskiej zupki? 🤣

Bo to "good shit"☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dolores_lolek napisał:

Też jestem zaskoczona że przyznała się że remont pochłanal roczne oszczędności co świadczy o tym że jest w stanie w rok odłożyć jakieś 50k 🤣 

To ja też jestem w stanie tyle odłożyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, !GA napisał:

Bo to "good shit"☺️

U niej to szit, poprostu szit. 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwa sprzedaj te szopę. Nie masz kasy, nie znasz się na remontach, nie masz auta ani prawa jazdy żeby tam dojeżdżać. Kolegow do picia znajdziesz też w Łodzi. Bo to ci ta zawilgocona rudera? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 minut temu, weronikazgierska napisał:

Siwa sprzedaj te szopę. Nie masz kasy, nie znasz się na remontach, nie masz auta ani prawa jazdy żeby tam dojeżdżać. Kolegow do picia znajdziesz też w Łodzi. Bo to ci ta zawilgocona rudera? 

"Im więcej mi larwy mówicie, że mam czegoś nie robić- to tym bardziej będę to robić"...

Motto życiowe: zesrej się, a nie dej się 

Edytowano przez !GA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×