Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Co myślicie o tym powiedzeniu? Wczoraj to usłyszałem i przypomniało mi się że kiedyś już pewna kobieta tez mi tak powiedziała

Polecane posty

2 minuty temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

A nie to ja w ogóle nie czuję się staroświecko ubrana bo np łącze to z wielka kurtka itd 😛 nie no co kto lubi oczywiście wiele osób mówi że nie wróci do rur i pewnie nie wrócą 😉 mi odpowiada i nie zrezygnuje bez względu na modę 😄

Powiem szczerze unikam rurek. Bardziej odpowiadają mi inne materiały, które są elastyczne i w których może być wygodnie, też mogą być obcisłe, ale pozostawiają swobodę ruchów czy nawet s/ukien/ki byleby czuć komfort noszenia i nie uwierało. Unikam w ogóle spodni chyba, że jest bardzo zimno.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starość to człowiek robi się wygodny.. Przynajmiej ja tak mam, że ostatnio preferuje legginsy, jakąś bluzkę, trampki i nawet czapkę polubiłam, bo w Katowicach wieczorem zimno 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Tak, Azjatki super sie ubieraja i zwykle są modowo 2 kroki do przodu, ale nie zauwazylam zeby sie ubieraly w obcisle rzeczy i takie podobajace sie facetom, zwykle widze ich w workach albo jakichs wymyslnych polączeniach, a do tego torebka chanel. 

fakt, one nie ubierają się w obcisłe ciuchy, mają skromne dekolty, albo wcale, ale przy tym wyglądają super kobieco i seksownie.

Edytowano przez Rym Cym +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Na starość to człowiek robi się wygodny.. Przynajmiej ja tak mam, że ostatnio preferuje legginsy, jakąś bluzkę, trampki i nawet czapkę polubiłam, bo w Katowicach wieczorem zimno 😆

Ale teraz nawet są preferowane welurowe komplety dresowe 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te bardzo luzne spodnie kojarza mi sie z licealistkami noszacymi je do crop topow i obcisłych bluzeczek albo jakichs bluz ^^'  starsze kobiety jednak czesciej nosza dopasowane spodnie albo o prostym kroju...

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

A nie to ja w ogóle nie czuję się staroświecko ubrana bo np łącze to z wielka kurtka itd 😛 nie no co kto lubi oczywiście wiele osób mówi że nie wróci do rur i pewnie nie wrócą 😉 mi odpowiada i nie zrezygnuje bez względu na modę 😄

Ja mam wrazenie, z tego co tu piszesz, ze fajnie wygladasz i ze by mi sie podobalo. Moj styl jest strasznie nudny choc ostatnio otrzymalam kilka komplementow od kolezanki, ktora uwazam za Carry Bradshaw wiec moze jest jeszcze dla mnie nadzieja 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Rym Cym + napisał:

fakt, one nie ubierają się w obcisłe ciuchy, mają skromne dekolty, albo wcale, ale przy tym wyglądają super kobieco i seksownie.

Wydaje mi sie, ze piszesz o calkiem innym stylu niz ja, ten, ktory ja podziwiam u Japonek nie spodobalby sie 90% polskich facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Niburdiama napisał:

I z tego co zauważyłam bardzo kolorowo. 

Kolorowo to chyba raczej nie, choc czasem moze, ale ogolnie to ciekawie sie ubieraja i wyznaczaja trendy moim zdaniem. Plus wiekszosc z nich fajnie wyglada w swoich stylowkach, a to tez sztuka, bo niektorzy w takich samych rzeczach wydawaliby sie przebrani a nie ubrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ostatnio trochę przestaje zależeć jak wyglądam... i tak się trochę ubieram : ) bo stawiam na wygodę... ale jakbym miała skompletować garderobę wybierając jakiś konkretny styl i kolor to wtedy nie miałabym z tym problemu. Dzisiaj idę na koncert no to pewnie ubiorę się trochę w tym klimacie. A tak to ostatnio dostałam szare spodnie z białymi paskami po bokach takie sportowe których dawniej nie trawiłam... i czasem zakładam choć nie powiem bym się w nich jakoś ekstra czuła, ale wygodne bardzo przyjemny materiał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Wydaje mi sie, ze piszesz o calkiem innym stylu niz ja, ten, ktory ja podziwiam u Japonek nie spodobalby sie 90% polskich facetow.

to wrzuć foto przykładowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie zrezygnuję z rurek, lubię je nosić do np. masywnych, wyższych butów, swetrów wiadomo. Nie uważam tego kroju za niemodny, raczej za już klasyczny, który będzie standardem obok innych mód na krój spodni.

Co do tematu - jest to raczej prawda w sensie, w którym tu już wyklarowano (dla mężczyzn jest istotne podkreślenie sylwetki, dla mojego faceta na przykład odsłanianie, czy podkreślanie nóg, oraz ogólna klasa ubioru, dla tych z klasą oczywiście, reszta jest mało dostrzegana).

Edytowano przez selkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Rym Cym + napisał:

to wrzuć foto przykładowe.

Trudno mi znalezc w necie, moze mi sie uda zrobic jakas na miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Trudno mi znalezc w necie, moze mi sie uda zrobic jakas na miescie.

bo ja np w tokyo taki zestaw bardzo często widziałem... nie wiem jak teraz, wydaje mi się że nadal jest popularny, ale wtedy pełno japonek tak lub podobnie chodziło.

https://i.pinimg.com/474x/5c/cc/6e/5ccc6e91b2f7221c370ccc69c98cd2d9.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogole z moich obserwacji wynika, ze kobiety w Europie kontynentalnej, np. we Francji, ubierają się bardziej klasycznie i stylowo. W UK pod tym wzgledem panuje wiekszy chaos ale i większa kreatywność, co osobiscie uwazam za ciekawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Rym Cym + napisał:

bo ja np w tokyo taki zestaw bardzo często widziałem... nie wiem jak teraz, wydaje mi się że nadal jest popularny, ale wtedy pełno japonek tak lub podobnie chodziło.

To spoko wyglada, ja nie bylam w Japonii, moze tam ludzie inaczej sie ubieraja niz Azjaci tutaj, trudno mi ocenic. Zreszta oni roznorodnie sie ubieraja, ale zwykle bardzo fajnie wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet najbardziej wyszukane i modne ciuchy nie przykryją podłego i wrednego charakteru kobiety, bez krzty empatii.. No właśnie, gdzie w tym wszystkim mowa o charakterze i dobroci serca? 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Ja mam wrazenie, z tego co tu piszesz, ze fajnie wygladasz i ze by mi sie podobalo. Moj styl jest strasznie nudny choc ostatnio otrzymalam kilka komplementow od kolezanki, ktora uwazam za Carry Bradshaw wiec moze jest jeszcze dla mnie nadzieja 🤣

Dzięki 😂 dostaję sporo komplementów od gejów więc może być to prawda 😂 jestem targetem gejów z generacji zet mówią że jestem slay 😂🤣

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Żaba Monìka napisał:

W ogole z moich obserwacji wynika, ze kobiety w Europie kontynentalnej, np. we Francji, ubierają się bardziej klasycznie i stylowo. W UK pod tym wzgledem panuje wiekszy chaos ale i większa kreatywność, co osobiscie uwazam za ciekawsze. 

Też uważam ze np. Francuzki ubierają się dobrze i stylowo ale nudno. Ja wolę jak się więcej dzieje a najbardziej lubię styl

wloszek (północ, środek) bo jest połączeniem jakości i jakiegoś koloru/zycia/zabawy i też są stylizacje dziewczęce / kobiece jakieś zwiewne kiecki też coś pokażą z ciała ale jakoś to jest z gustem 

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Vlad Srakula napisał:

te bardzo luzne spodnie kojarza mi sie z licealistkami noszacymi je do crop topow i obcisłych bluzeczek albo jakichs bluz ^^'  starsze kobiety jednak czesciej nosza dopasowane spodnie albo o prostym kroju...

Nom i wszystkie kopiuj wklej. Do tego koniecznie buty spéciale/gazelle z adidasa 😛Ja daje tej modzie jeszcze 2 lata a pewnie po tym zostanie wieksza różnorodność po prostu i otwarcie na rozny typ spodni a nie ze np.wszyscy te rurki znowu ale tej konkretnej stylizacji daje max 2 lata 😛

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, marawstala napisał:

Mnie to ostatnio trochę przestaje zależeć jak wyglądam... i tak się trochę ubieram : ) bo stawiam na wygodę... ale jakbym miała skompletować garderobę wybierając jakiś konkretny styl i kolor to wtedy nie miałabym z tym problemu. Dzisiaj idę na koncert no to pewnie ubiorę się trochę w tym klimacie. A tak to ostatnio dostałam szare spodnie z białymi paskami po bokach takie sportowe których dawniej nie trawiłam... i czasem zakładam choć nie powiem bym się w nich jakoś ekstra czuła, ale wygodne bardzo przyjemny materiał. 

To ja właśnie też tak mam. Tylko, że staram sie wybrać coś co wygodne i zarazem ładnie wyglada i to lubie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie niesamowicie, że niewygodne rurki przestały być modne i że w końcu w sklepach jest większy wybór fasonów. A na facetach to one już tak ped.alsko wyglądały, że masakra. Aż dziwne, że dali sobie w mówić to, że wyglądają w nich dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciuchy kupuje się jaka jest moda, czyli co najbardziej popularne i schodzi towar.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kiii napisał:

Ciuchy kupuje się jaka jest moda, czyli co najbardziej popularne i schodzi towar.

 

Na przykład serdaki w kratę do koszuli, nakupiłeś w latach 90 i do tej pory działają to po co Ci nowe, c'nie? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Nawet najbardziej wyszukane i modne ciuchy nie przykryją podłego i wrednego charakteru kobiety, bez krzty empatii.. No właśnie, gdzie w tym wszystkim mowa o charakterze i dobroci serca? 🥰

Leginsy podkreślaja puszap dùpy. Naturalnie to zwisy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Na przykład serdaki w kratę do koszuli, nakupiłeś w latach 90 i do tej pory działają to po co Ci nowe, c'nie? 😉

Nie mam nic po dziadku i babci.

Tak serio szybko ciuchy niszczę, nie dbam?

Kupuje co jest trendy, ostatnio np 4F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kiii napisał:

Nie mam nic po dziadku i babci.

Tak serio szybko ciuchy niszczę, nie dbam?

Kupuje co jest trendy, ostatnio np 4F

To był joke 😉

A jak dbasz o ubrania, by nie traciły koloru i sie nie mechaciły etc a buty byly zawsze ładne i wydawaly sie jak swieżo zakupione? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Niburdiama napisał:

To ja właśnie też tak mam. Tylko, że staram sie wybrać coś co wygodne i zarazem ładnie wyglada i to lubie 😁

Można też powiedzieć tak, że ładnemu to we wszystkim ładnie... : ) i tego się trzymajmy. 

Nie no aż tak to wywalone nie mam, ale czasem zakładam rzeczy od których kiedyś trzymałam się z daleka... to się chyba nazywa postęp .) czy tam nie zamykanie w ramy.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

To był joke 😉

A jak dbasz o ubrania, by nie traciły koloru i sie nie mechaciły etc a buty byly zawsze ładne i wydawaly sie jak swieżo zakupione? 😊

Kupuje proszek w kapsułkach. Ja  za bardzo nie dbam o ciuchy pierdyknie gdzieś, albo nie chce sznuròwek zawiązywać, rozwiązywać więc zakładam na wcisk itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kiii napisał:

Kupuje proszek w kapsułkach. Ja  za bardzo nie dbam o ciuchy pierdyknie gdzieś, albo nie chce sznuròwek zawiązywać, rozwiązywać więc zakładam na wcisk itd.

I wtedy wycierają się przy pięcie i zaraz są do wyrzucenia 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×