Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Szkoda, że coś co dla większości jest życiową normą, która posiadają, dla mnie to marzenie nie do spełnienia

Polecane posty

9 godzin temu, sebix libedowsky napisał:

zapytac czy jakas gruba sie nimi zainteresowala

To nie ma znaczenia, sprawdzałem grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jerry89 napisał:

Bo to jest glupie i męczące,  kazdy wokol ma mnie za osobę niepijaca ale znafffcy z kafe se cos ubzdurali i pi3rdolą od rzeczy zamiast gadac na temat

Tyle, że ty tylko się nad sobą użalasz, torpedujesz wszystkie rady, w gruncie to nie ma o czym mówić. 

Więc nie rób nic, użalaj się nad sobą i zalewaj co weekend pałe. Have a nice life. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Chochlik napisał:

Tyle, że ty tylko się nad sobą użalasz, torpedujesz wszystkie rady, w gruncie to nie ma o czym mówić. 

Więc nie rób nic, użalaj się nad sobą i zalewaj co weekend pałe. Have a nice life. 😊

Zalalbym tą przysłowiowa pałe z największą ochota. Juz nie pamiętam kiedy byłem pijany ostatni raz, bo przykladowe 4 piwa jak wypije w 4h to nawet nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Chochlik napisał:

Tyle, że ty tylko się nad sobą użalasz, torpedujesz wszystkie rady, w gruncie to nie ma o czym mówić. 

Więc nie rób nic, użalaj się nad sobą i zalewaj co weekend pałe. Have a nice life. 😊

Nie ma dziewczyn które nie są idealne i chciałyby takiego faceta czy wolą być same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Urmaj napisał:

Nie ma dziewczyn które nie są idealne i chciałyby takiego faceta czy wolą być same?

Związek z osobą, która się nad sobą użala, jest wiecznie niezadowolona zabiera ludziom energię i radość życia, a on jeszcze pije, tak lepiej być samemu. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Chochlik napisał:

Związek z osobą, która się nad sobą użala, jest wiecznie niezadowolona zabiera ludziom energię i radość życia, a on jeszcze pije, tak lepiej być samemu. 😊

Nie może znaleźć dziewczyny która podobnie żyje. Mój brat z żoną piją piwka często a siostra narzeka że się w domu alkoholu nazbierało z prezentów i zagraca mieszkanie bo oboje z mężem nie piją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×