Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ojciec3BombelkaElci

Niedlugo zakladam moje sluchawki za 1000zl z kablem za £35, odpalamm sobie technobase.fm i biore sie za hackowanie i serwery, jee zycie jest piekne, gdy ma sie mozg i nie trzeba miec pracy ani szefa HAHA

Polecane posty

No popatrz, a ja telewizji nie ogladam, bo wystarczy mi laptop z 2008 do czytania newsow, a wiezy uzywamtej samej od 20 lat a sluchawki audio technika od 3 lat codziennie i nie potrzebuje nic innego do szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do mojej wiezy kupilem sobie na recyklingu kolumny 3way JVC robione w czechach 80W i jak sobie odpalam z nich trance albo techno to jest taki kosmos, ze ja prdl xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sluchalem muzyki ze spotifajow, apple music, youtubow, mp3 torrenty wiele lat, i jednak nic nie przebija tego, jaka radosc mi daje gdy sobie odpalam oryginalna plyte CD do wiezy made in japan i glosniki dobre ale sluchawki tez to jest taki kosmos ze wszystko inne to lamus xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

sluchalem muzyki ze spotifajow, apple music, youtubow, mp3 torrenty wiele lat, i jednak nic nie przebija tego, jaka radosc mi daje gdy sobie odpalam oryginalna plyte CD do wiezy made in japan i glosniki dobre ale sluchawki tez to jest taki kosmos ze wszystko inne to lamus xD

Technicsa ładnie grają z klasą H+ . Kiedyś kupiłem wyższy model 5 szufladami CD i kolumnami dodatkowymi dokulne. W uj kasy dałem teraz  leży tak patrzę na niego z sentymentem. Stoi sobie w rogu go nie włączam. Wolę Yamahę starsza stereo na tranzystorach na hybrydach to nowe kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech lezy, moze ktos kupi kiedys ten sprzet, kto to doceni

nie znam sie na tych tranzystorach i w ogole, ale to co mam mi wystarczy, nic lepszego nie doswiadczylem w sumie, ale w latach 90 to chyba porzadny sprzet robili do sluchania muzyki, teraz nawet sluchawki technics to podobno chinski bubel i chinszczyzna, a w latach 90 to na pewno niezle tam czesci dawali,  bo ja mam malutka ta wieze technics ale jak podlaczam glosniki dobre albo sluchawki to daje mi tyle radosci ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak samo sennheiser podobno teraz juz chinszczyzna to nie ta sama jakosc podobno co kiedys, teraz to wszystko chinskie goowno podobno i taniocha, a jak jakas marka produkuje dobry sprzet, to zazwyczaj jest malo znana i w ogole xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

tak samo sennheiser podobno teraz juz chinszczyzna to nie ta sama jakosc podobno co kiedys, teraz to wszystko chinskie goowno podobno i taniocha, a jak jakas marka produkuje dobry sprzet, to zazwyczaj jest malo znana i w ogole xD

Transformatory 10 kg ważą.

Kiedyś w lombardzie widziałem Sansui, chyba nie znali ile to jest warte chciał 300 zł do dziś żaluje nie wziąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak to jest czasami, ja na recyklingu w Anglii glosniki za £6 kupilem ale sam ich nie moglem wziac, wiec dwa dni pozniej jade z przyjacielem, bo wracalismy z psychiatryka z odwiedzin wspollokatora i on mnie jechal do domu odwiezc i mowie wiesz co widzialem na recyklingu zajeebiste glosniki jVC wielkie za £6 moze kupie, a on dobra to dawaj pojechalismy a one byly i je kupilem i graja nieziemsko, moge z nich sluchac muzyki bez przerwy 24/7 bo to jakas magia jest to co slysze w ogole XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O taki trochę był zaniedbany to naprawić da 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównać do nowych sprzętów tak już nie produkuje jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ojciec3BombelkaElci napisał:

wow ladnie to wyglada widze ze cena nowego od retail 280 dolarow

a to jest wzmacniacz jakis?

Tak z radiem wygoogluj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jak sprawdzić byłem zajęty czymś innym. Dopiero za 2 dni sprawdziłem kosztuje 9 tysięcy jakbyś chciał kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

heh no tak to czasami bywa xD

On jest przystosowany też do słuchawek jakbyś takiego miał no to sam wiesz. Lepszego trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

ale nie mam i nie bede mial xD

Ja w lombardzie jak szedłem na rynek popatrzyłem, stylowo wyglądał tylko tak jest drewno było zaniedbane zaciekawił ten wznak.

Nieraz można coś wyhaczyć  w lombardzie mają dużo gruzu multum wszystkiego. Nie wiem jak u ciebie.

Jeszcze jest parę marek np Rotel. Ale trzeba mieć farta.

 

 

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w uk na recyklingach to tez sie zdarza cos fajnego, ale teraz to akurat wolalbym nowy dom, gdzie moglbym sobie muzyke glosno odpalic i nikt by nie marudzil zebym sciszyl niz nowy sprzet xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były altusy największe głośniki membrany odpadły. Myślałem wziać membrany można kupić nowe i zregenerować głośnik, nową okleinę na pudła. Nie raz się trafia.

Głośniki były wielkości z jeden metr albo i więcej szerokości?

Bydle.

 

 

 

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zajeebisty teraz kawalek wlecial na trancebase.fm

Schiller mit Heppner - Lebel... I feel you (Aly & Fila Remix)

dobrze mi na sluchawkach gra wow B) gesia skorka ❤️😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mozna, ja niedawno kupilem glosniki panasonic jakis chyba z konca lat 60, 69 rok made in England tez mozna membrany wymienic, ale ogolnie wole JVC fajniej graja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ojciec3BombelkaElci napisał:

no mozna, ja niedawno kupilem glosniki panasonic jakis chyba z konca lat 60, 69 rok made in England tez mozna membrany wymienic, ale ogolnie wole JVC fajniej graja 😄

Też mam JVC kolumny 100. 

Tamte kolumny ja wiem jak grają kolega miał.

Po prostu czujesz jak w klatce piersiowej bas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy odpalam sobie muzyke z oryginalnej plyty na mojej wiezy i tych glosnikach JVC co mam to czuje sie jakbym wsiadal w statek kosmiczny i lecial w kosmos 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

100W JVC?

Tak 8om

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogölnie mam wznak 2x 100 jak się nie mylę albo trochę ponad  Wat małe są do wzmaka powinny być 150 albo i 200wat.

Tak jest dużo mocy nawet na 1/ 3 nie słucham głośności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie ja to mam te ze 3 glosniki sa od gory do dolu i no niezle daja czadu z tym technnics, co by nie bylo jest rozpieerdol 😄 ale to jak oryginalna plyte wloze, piraty zgrane  kompa moga byc, ale to nie to samo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×