Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Zepsuta spłuczka w rezidens

Polecane posty

3 godziny temu, Karolajnaaaaa napisał:

W nowej produkcji 2 razy uraczyła nas widokiem wymion do pępka. Ja wysiadam.

 

Zazdrościsz wredna larwo 😉 przyznaj się 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PandaCzerowna napisał:

49:33 znów bierze prysznic przed kamerą. 

Pomijam czy to atrakcyjny widok czy nie - to kwestia gustu. Moje pytanie brzmi, po co taka scena? Lubi powtarzać że jest na yt już od wielu lat, że jej sukces to wynik wielu lat pracy itd - więc po kilkunastu latach i jak twierdzi po odniesieniu sukcesu, ona stosuje chwyt pokazania się goła? 42 letnia kobieta musi się rozebrać w "pracy" żeby się utrzymać i nazywa to sukcesem? Przecież to najprostszy chwyt, mający przykuć uwagę, jak również próba zwrócenia na siebie uwagi jakiegoś faceta. Desperacja, a ona nazywa to sukcesem? No i jak to ma przebić 20latki które również pozują pół gołe w social mediach? Na ich tle Siwa wychodzi na starą i grubą desperacko walczącą o utrzymanie się na powierzchni babkę. Zero godności. Zamiast zachowywać się jak kobieta z klasą w jej wieku, żyć na poziomie i spokojnie, to ona próbuje manewrów dla początkujących pros.tytutek internetowych? 

Jagodowscy napewno sa bardzo dumni, ze wychowali taka gwiazde YTuba, ktora musi chlac i wystepowac nago za pieniadze.:classic_laugh: 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, SamIam napisał:

Jagodowscy napewno sa bardzo dumni, ze wychowali taka gwiazde YTuba, ktora musi chlac i wystepowac nago za pieniadze.:classic_laugh: 

Arogancji nauczyła się od rodziców, nie spodziewaj się po tych ludziach jakiejś refleksji lub uderzenia się w pierś. Umiejętność robienia kasy w tym klanie jest priorytetowa i usprawiedliwia wszystko.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, SamIam napisał:

Jagodowscy napewno sa bardzo dumni, ze wychowali taka gwiazde YTuba, ktora musi chlac i wystepowac nago za pieniadze.:classic_laugh: 

Zerknęłam tylko na ten kawałek, ło panie aż mną telepło 😵💫 to pewnie z zazdrości.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, evoiva napisał:

Zazdrościsz wredna larwo 😉 przyznaj się 😋

Jeszcze jak. Właśnie wysłałam do chirurga ujecia spod prysznica jako inspirację. Zapłacę każdy piniondz!!! 😅 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Karolajnaaaaa napisał:

Jeszcze jak. Właśnie wysłałam do chirurga ujecia spod prysznica jako inspirację. Zapłacę każdy piniondz!!! 😅 

Jak tylko uda mu się odwzorować ten 8 cud świata, daj namiar na człowieka 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice opowiadają na rodzinnych spotkaniach. A nasza Werka to rozbiera się na you....,robi livy na tigtongu i jest gwiazdą w necie.

A ciotki z otwartymi ustami łykają jak pelikany.

Nie oglądałam wysrywka po kręgosłupa urazie od depresji i nie widziałam prysznica.

Co Werka robi rozbiera się.

No kariera, ja odkryłam fajną, energiczną dziewczynę Julię Machunik. Jaka to miła odmiana po Werki vlogaskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również, jak i Wy, moje współlarwiszcza, oglądam ostatnią wybitną produkcję na raty. Miss Kozowni jak zwykle "dowozi". W obawie, że po wyjeździe z Mazur spadną jej zasięgi, siuś zaczyna spektakl mający wzbudzić współczucie. W jej mniemaniu cykl o dzelnej Lodzi w mazurskiej chace to pijarowy strzał w dziesiątkę, a jak doskonale wiemy, był to raczej strzał w kolano. 

Teraz będzie musiała budować jakiś gufnokontent w nudnym paczkomacie. Był już ex, było czytanie komentarzy, była afera u fryzjera, był ezbuk. Ciekawe, wokół czego będzie budować fabułę. Oczywiście będą zapewne elementy stałe: wykupywanie rumianku z Lidla, gotowce, khaki, winko, moczi z Biedronki, steki z angusa, barłożenie, marudzenie, kolejne pierdylion "religijnych rutyn" i kącik wiedzy medycznej (np. pice zymnej wody powoduje zmęczenie, bo nerki wydatkują energię na jej ogrzanie).

 

Edytowano przez wyszlonamoje
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te urywki spod prysznica mają chyba na celu poszukiwanie kolejnego faceta. Może liczy na to, że jakiś przez przypadek trafi na jej kanał i się odezwie na priv XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, evoiva napisał:

Jak tylko uda mu się odwzorować ten 8 cud świata, daj namiar na człowieka 😉

To nie som tanie rzeczy, zrób se jak cię stać! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×