Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Zepsuta spłuczka w rezidens

Polecane posty

3 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Nie musiałoby, ale trzeba wykazać, że nie jest w stanie sama o siebie zadbać. Alimenty dla niej od Lwa to abstrakcja, z jakiej perspektywy by nie spojrzeć.

Trzeba wykazać, że się standard obniżył i tyle. Sądzę,że wystarczyłoby powiązanie jej "depresji" z jego osobą 😉 W ciężkich przypadkach depresji nie jest się w stanie nawet wstać z łóżka, prawda? Ona wykazuje to nawet w tych jej stanach depresyjnych - całe filmiki nagrywane z perspektywy barłogu.

Edytowano przez SheriDANKA ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

Moment jeb#nięcia aparatu sztos 😆😆

Dlaczego jutuberka z takim stażem ma tylko 1 aparat do nagrywania? 

Z tego samego powodu z którego ma jeden komplet brudnych pędzli. Z chytrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Sądzę,że wystarczyłoby powiązanie jej "depresji" z jego osobą 😉 W ciężkich przypadkach depresji nie jest się w stanie nawet wstać z łóżka, prawda? Ona wykazuje to nawet w tych jej stanach depresyjnych - całe filmiki nagrywane z perspektywy barłogu.

Nie wystarczyłoby, bo sama na siebie zarabia, ma zabezpieczenie w nieruchomościach, jest w stanie opłacić sobie terapię, leki, nawet opiekunkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18:55 - "danie" odgrzane w mikrofali w plastikowym opakowaniu położyła na miskę z Bolesławca i tak je. Nawet jej się nie chce przewalić tego makaronu, bo pewnie problem z późniejszym myciem miski.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Czegoś nie ogarniam. Zarabia niby 20k na tydzień a chce oszczędzać przez miesiąc na psach 😂 i jeszcze prosi o datki (wirtualną kawę) bo musi kupić aparat za 4k 😂😂😂😂

Nawet jakby zarabiała 50 tys będzie żebrać o darmochy. Siwa nie lubi wydawać swoich pieniędzy. Niech inni wydają na nią swoje. 

Niedowartościowane widzką utrzymują z ciężko zarobionych pieniędzy takie leniwe, sprytne jutuberki. Kupują przepłacone szmaty, gałgany, chińskie mazidła od sprytnej jutubowej patologii. Zarabianie na głupich zawsze się opłacało.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Nie wystarczyłoby, bo sama na siebie zarabia, ma zabezpieczenie w nieruchomościach, jest w stanie opłacić sobie terapię, leki, nawet opiekunkę. 

Ale ja mówię o standardzie życia, a nie życiu w ogóle. W Stanach pewnie by to przeszło gladziutko. Tutaj to można by się pokusić 😋😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja własne tak mam, słuchajce, zamiast odpocząć, zamiast zadbać o siebie, to... <teatralne zasłanianie twarzy ręką> Ja wiecznie muszę po prostu coś robić i w jakimś pędzie, i w ogóle... <ciężkie westchnięcie> Ja mam wyrzuty sumienia, jak nic nie robię. Naprawdę. 

 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Ale ja mówię o standardzie życia, a nie życiu w ogóle. W Stanach pewnie by to przeszło gladziutko. Tutaj to można by się pokusić 😋😅

Żeby dostała alimenty ze względu na pogorszenie się standardu życia, musiałoby być orzeczenie o winie. Teraz, żeby dostać cokolwiek, musiałaby wpaść w biedę. A biedy nie klepie, zarabia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Syreni śpiew napisał:

Ja własne tak mam, słuchajce, zamiast odpocząć, zamiast zadbać o siebie, to... <teatralne zasłanianie twarzy ręką> Ja wiecznie muszę po prostu coś robić i w jakimś pędzie, i w ogóle... <ciężkie westchnięcie> Ja mam wyrzuty sumienia, jak nic nie robię. Naprawdę. 

 

Ona w pędzie to jest jak jedzie na swojej elektrycznej (już uszkodzonej) bestii w kasku crazy froga 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 i to jeszcze z górki! 🙈😂🙈😂🙈😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Syreni śpiew napisał:

Żeby dostała alimenty ze względu na pogorszenie się standardu życia, musiałoby być orzeczenie o winie. Teraz, żeby dostać cokolwiek, musiałaby wpaść w biedę. A biedy nie klepie, zarabia. 

W sumie tak się ostatnio bieduje i szkoduje we vlogusiach, że i to by mogło przejść 😂🤣 nawet teraz 😅😋😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SheriDANKA 😜 napisał:

W sumie tak się ostatnio bieduje i szkoduje we vlogusiach

oj, bieda panie, bieda, dej na chorom córkę, na jedzenie, powróżę panu z ręki, z kart, tylko dej pieniążka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, SheriDANKA 😜 napisał:

A kto by z nią wytrzymał? I to na trzeźwo?😋

Powinna szukać towarzystwa wśród innych youtuberów i p.atostreamerów, bo zwykli ludzie nie chcą uczestniczyć w życiu internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sowa z Mazur napisał:

Czegoś nie ogarniam. Zarabia niby 20k na tydzień a chce oszczędzać przez miesiąc na psach 😂 i jeszcze prosi o datki (wirtualną kawę) bo musi kupić aparat za 4k 😂😂😂😂

Że co???? Siwej nie staC na nowy aparat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wsedno napisał:

Moment jeb#nięcia aparatu sztos 😆😆

Dlaczego jutuberka z takim stażem ma tylko 1 aparat do nagrywania? 

To nie bylo epniecie aparatu tylko profesjonalne przejście z wjazdem w kosmos.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Ja własne tak mam, słuchajce, zamiast odpocząć, zamiast zadbać o siebie, to... <teatralne zasłanianie twarzy ręką> Ja wiecznie muszę po prostu coś robić i w jakimś pędzie, i w ogóle... <ciężkie westchnięcie> Ja mam wyrzuty sumienia, jak nic nie robię. Naprawdę. 

 

Wyrzyty ja kiedyś zabija 🙈

Edytowano przez evoiva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Syreni śpiew napisał:

18:55 - "danie" odgrzane w mikrofali w plastikowym opakowaniu położyła na miskę z Bolesławca i tak je. Nawet jej się nie chce przewalić tego makaronu, bo pewnie problem z późniejszym myciem miski.

Właśnie tu weszłam, by zobaczyć, czy tylko mnie to zaintrygowało. W ogóle odgrzewanie tych dań w air fryerze i mikrofali w plastiku, to jest klasyczna siwa. Samo zdrowie. Nabuzowany, zagotowany glutaminian, tłuszcz i plastik, samo dobre! Nie mówce mi, jem co chcę i nie tyję a wy zazdrościcie. Tak, tak, jej wszyscy wszystkiego zazdroszczą.

Ona chyba serio nie ma świadomości, ile kobiety w jej wieku (czysto materialnie mam na myśli) osiągnęły, jakie mają domy, auta, firmy, sprzęty, zęby, ciała, perfumy, dodatki… na jakiej stopie żyją, czym się żywią, w czym i na czym śpią, jakie mają łazienki, ogrzewania i płyty na podjeździe do domu. Jej się naprawdę wydaje, że można jej zazdrościć tego co ma. Ja jej zazdroszcze jednej wyłącznie rzeczy, że śpi ile chce😉 (chociaż wiem, że i tak bym po paru dniach miała dość wylegiwania się).

  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Kafej napisał:

Właśnie tu weszłam, by zobaczyć, czy tylko mnie to zaintrygowało. W ogóle odgrzewanie tych dań w air fryerze i mikrofali w plastiku, to jest klasyczna siwa. Samo zdrowie. Nabuzowany, zagotowany glutaminian, tłuszcz i plastik, samo dobre! Nie mówce mi, jem co chcę i nie tyję a wy zazdrościcie. Tak, tak, jej wszyscy wszystkiego zazdroszczą.

Ona chyba serio nie ma świadomości, ile kobiety w jej wieku (czysto materialnie mam na myśli) osiągnęły, jakie mają domy, auta, firmy, sprzęty, zęby, ciała, perfumy, dodatki… na jakiej stopie żyją, czym się żywią, w czym i na czym śpią, jakie mają łazienki, ogrzewania i płyty na podjeździe do domu. Jej się naprawdę wydaje, że można jej zazdrościć tego co ma. Ja jej zazdroszcze jednej wyłącznie rzeczy, że śpi ile chce😉 (chociaż wiem, że i tak bym po paru dniach miała dość wylegiwania się).

Bo zatrzymała się mentalnie w 2013-2015..

Wtedy finansowo może odbiegała od większości swoich znajomych lub ogólnie kobiet w jej wieku.

Mentalnie jest nadal w tamtym czasie, ale finanse od tamtego okresu siadły u niej mocno i nie jest na bieżąco.

Dla niej jej  wlasne mieszkanie jest synonimem luksusu, tymczasem ludzie od lat już nie aranżują mieszkań w tym stylu... teraz chociazby w Łodzi istnieja takie lofty, buduje się tak piękne nowoczesne mieszkaniania..czesto dwupoziomowe itd..

dodatkowo nie mówiąc o tym że przestała podróżować,  brak auta, nie inwestuje w żadne domowe sprzęty  itd itp.

Neverending story. 

Edytowano przez Magda06
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Syreni śpiew napisał:

Żeby dostała alimenty ze względu na pogorszenie się standardu życia, musiałoby być orzeczenie o winie. Teraz, żeby dostać cokolwiek, musiałaby wpaść w biedę. A biedy nie klepie, zarabia. 

Przy rozwodzie bez orzeczenia o winie każde z małżonków może przez 5 lat od rozwodu wnioskować o alimenty. Siwa jednak nie spełnia przesłanek do otrzymania kieszonkowego od pomidora 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, weronikazgierska napisał:

Przy rozwodzie bez orzeczenia o winie każde z małżonków może przez 5 lat od rozwodu wnioskować o alimenty. Siwa jednak nie spełnia przesłanek do otrzymania kieszonkowego od pomidora 😄

Ale z tego co siwa się chwaliła Lew musiał coś podpisać, że nie będzie się już o nic ubiegać. To chyba obowiązuje obie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co se dzeje z jej TT, ostatni film z 24.09, znow cos odwalila i ja zbanowali? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Magda06 napisał:

Bo zatrzymała się mentalnie w 2013-2015..

Wtedy finansowo może odbiegała od większości swoich znajomych lub ogólnie kobiet w jej wieku.

Mentalnie jest nadal w tamtym czasie, ale finanse od tamtego okresu siadły u niej mocno i nie jest na bieżąco.

Dla niej jej  wlasne mieszkanie jest synonimem luksusu, tymczasem ludzie od lat już nie aranżują mieszkań w tym stylu... teraz chociazby w Łodzi istnieja takie lofty, buduje się tak piękne nowoczesne mieszkaniania..czesto dwupoziomowe itd..

dodatkowo nie mówiąc o tym że przestała podróżować,  brak auta, nie inwestuje w żadne domowe sprzęty  itd itp.

Neverending story. 

Ja tam wam zazdroszczę, że wszystkie tak pokierowałyście karierą, że macie 2 poziomów mieszkania 😄 ja mam dużo mniejsze niż wera i urządzone wcale nie modnie. Ja jej mieszkania zazdroszczę. Domku nie bo i tak bym tam nie siedziała. No inaczej bym je urządziła, gdybym miała na to środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kafej napisał:

Właśnie tu weszłam, by zobaczyć, czy tylko mnie to zaintrygowało. W ogóle odgrzewanie tych dań w air fryerze i mikrofali w plastiku, to jest klasyczna siwa. Samo zdrowie. Nabuzowany, zagotowany glutaminian, tłuszcz i plastik, samo dobre! Nie mówce mi, jem co chcę i nie tyję a wy zazdrościcie. Tak, tak, jej wszyscy wszystkiego zazdroszczą.

Ona chyba serio nie ma świadomości, ile kobiety w jej wieku (czysto materialnie mam na myśli) osiągnęły, jakie mają domy, auta, firmy, sprzęty, zęby, ciała, perfumy, dodatki… na jakiej stopie żyją, czym się żywią, w czym i na czym śpią, jakie mają łazienki, ogrzewania i płyty na podjeździe do domu. Jej się naprawdę wydaje, że można jej zazdrościć tego co ma. Ja jej zazdroszcze jednej wyłącznie rzeczy, że śpi ile chce😉 (chociaż wiem, że i tak bym po paru dniach miała dość wylegiwania się).

Ja niezmiennie zazdroszczę jej pancernej wątroby 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, biednakicia napisał:

Ja tam wam zazdroszczę, że wszystkie tak pokierowałyście karierą, że macie 2 poziomów mieszkania 😄 ja mam dużo mniejsze niż wera i urządzone wcale nie modnie. Ja jej mieszkania zazdroszczę. Domku nie bo i tak bym tam nie siedziała. No inaczej bym je urządziła, gdybym miała na to środki.

Perspektywa zależy od tego, kto w jakiej bańce żyje. Też mi się udało i pływam w tej dobrej, otaczając się ludźmi podobnymi sobie. To może dawać wrażenie, że każdy ma podobnie, ale jest to zgubne. Identyczny błąd popełniają wicki, które żyją w bańce lenistwa, brudu i marazmu, więc taki Zakolak jest dla nich reprezentantką typowej Polki. A Zakolak znowu żyje w swojej, nieaktualizowanej od lat - kobiety sukcesu, bogatszej od innych, luksusowej. Rzeczywistość wokół niej się zmienia, kraj się bogaci, coraz więcej baniek z ludźmi majętnymi, a ona z uporem wypiera rzeczywistość, nie jest w stanie zauważyć, że świat może wyglądać inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×