Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie napisałam tu nigdy ani jednego negatywnego

Polecane posty

4 minuty temu, Niburdiama napisał:

O ile umiesz w ogole czytac to zasugerowal ze bycie chleptana przez zonatego ktory wraca do zony nie jest powodem do chluby 😊 

Ale jak udaje że nie widzi kompromy drewnianej która czeka aż pan wróci do niej od żony i dzieci 😁 To jest wygryw total 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jeszcze jest narzeczona Libeda która ma problemy alkoholowe i misję ostrzegania ludzi żeby ze mną nie pisali , bo sobie coś zrobi 😄I takie osoby chcą uchodzić za autorytet beka 😁

Lubi Ci sie naczusac, chyba czuje mietke, a ja jej w tym przeszkadzam 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Wszystkie drogi prowadzą do v34 i twojego wycia za wąsaczem.totalnie zgnojonym 😁 Wiadomo już czemu aż tak ukrywasz przeszłość niespełna pięćdziesięciolatko i na co ty liczysz jeszcze 😄

Każda kolejna osoba, którą krzycho we mnie widzi na sto procent, to zmiana w strategii farmakologicznej ekipy opiekującej się chłopem.

No nic, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Dumbino napisał:

Nie sądzę, żeby śliwa była proboszczem :)))

A ja nie sadze, ze jest na tyle atrakcyjna, zeby ja bylo stac na wlasnego meza 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Jak zonaty nie ma czasu chłeptac to tak jest 😁

I na łasce u pana trzeba być bo jeść nie da stąd frustracja i czepianie się Ciebie , bo żebyś Ty chociaż kogoś obrażała.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

A ja nie sadze, ze jest na tyle atrakcyjna, zeby ja bylo stac na wlasnego meza 😁

Trzeba być atrakcyjną, żeby mieć męża? 

W takim razie, gdzie twój mąż się podział? 🙋😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

Każda kolejna osoba, którą krzycho we mnie widzi na sto procent, to zmiana w strategii farmakologicznej ekipy opiekującej się chłopem.

No nic, dobranoc.

Pożyjeme zobaczyme i ja nie jestem Krzycho zaburzeńcu , bo naprawdę sądzisz że ktoś by wam podał swoje dane o litości pelikanie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, marawstala napisał:

Pewnie tak, zależy od konkretnych sytuacji... i pewnie też takie masz na myśli.

Możliwe też, że mam już przesyt bezczelności. Mam na myśli real również jak choćby sytuacje sprzed godziny, gdzie płacąc w sklepie, gdzie byc może stoi za ladą jedna z takich właśnie przemiłych Pań i patrzyła na terminal bez słowa. Zamiast zrestartowac, odlaczyc kabel, zadzwonic do serwisu to stanęła i brakowało jeszcze żeby zaczeła sie szyderczo smiać nuczym koń: ihhhhaaaa. I kazała mi czekać. Nie chciałam być złosliwa ale miałam zapytać: a jak długo? Dwa dni, miesiac? Sadze, ze w tym czasie zamiast zajac sie klientem miala moze ciekawsze rzeczy do roboty np na takim forum kafe 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

Lubi Ci sie naczusac, chyba czuje mietke, a ja jej w tym przeszkadzam 😁

Jestem staroświecki bo to ja latam za kobietą jeżeli mi się podoba jej całokształt jeżeli już. 😊 A w niej nie widzę kobiety w ogóle i o czym miałbym z nią gadać 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Niburdiama napisał:

A ja nie sadze, ze jest na tyle atrakcyjna, zeby ja bylo stac na wlasnego meza 😁

Może zyskuje przy bliższym poznaniu 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

W tamtym cytacie nie było nic o żonatych. Ani nieżonatych. Ale czytaj sobie jak chcesz.

Robicie z krzychem zawody kto wyssie większą bzdurę z palca? 😄

Ja mu wierze 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

 😊 A w niej nie widzę kobiety w ogóle

No weź, miej trochę wyobraźni 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale jak udaje że nie widzi kompromy drewnianej która czeka aż pan wróci do niej od żony i dzieci 😁 To jest wygryw total 😄

Tutaj ludzie potrzebuja musztardowek 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Możliwe też, że mam już przesyt bezczelności. Mam na myśli real również jak choćby sytuacje sprzed godziny, gdzie płacąc w sklepie, gdzie byc może stoi za ladą jedna z takich właśnie przemiłych Pań i patrzyła na terminal bez słowa. Zamiast zrestartowac, odlaczyc kabel, zadzwonic do serwisu to stanęła i brakowało jeszcze żeby zaczeła sie szyderczo smiać nuczym koń: ihhhhaaaa. I kazała mi czekać. Nie chciałam być złosliwa ale miałam zapytać: a jak długo? Dwa dni, miesiac? Sadze, ze w tym czasie zamiast zajac sie klientem miala moze ciekawsze rzeczy do roboty np na takim forum kafe 😁

Szkoda że w pl jest tak mało kas samoobsługowych , bo to jest idealnie skrojone podemnie, no w ogóle kolejek nie ma. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Każda kolejna osoba, którą krzycho we mnie widzi na sto procent, to zmiana w strategii farmakologicznej ekipy opiekującej się chłopem.

No nic, dobranoc.

juz zaczynaja sie pojazdy o lekach niczym selkie ktora przesiedziala tu caly dzien dogryzajac nawet ogorowi. Co za koincydencja 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

I na łasce u pana trzeba być bo jeść nie da stąd frustracja i czepianie się Ciebie , bo żebyś Ty chociaż kogoś obrażała.  

Jak juz trzeba sie chlopa prosic o podpaski to naprawde slabo 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Trzeba być atrakcyjną, żeby mieć męża? 

W takim razie, gdzie twój mąż się podział? 🙋😄

Trzeba byc atrakcyjna jak chleptajacy ogór 😁 nie za bardzo wychłeptana, chłeptajacą taka w sam raz 👋😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Trzeba być atrakcyjną, żeby mieć męża? 

W takim razie, gdzie twój mąż się podział? 🙋😄

Ja nie chcialam brzuchatego Telesfora tylko po to, aby kupowal mi tampony 👋😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, parabatai napisał:

No weź, miej trochę wyobraźni 😄

O Jezu to Ty 😊 Ty żyjesz 🤗

Mam wyobraźnię przecież wiesz, ale ja wole kobietę już skrojoną tj. kompatybilną z moimi genami, bo trzeba mieć o czym z nią rozmawiać na codzień i koniecznie bez kłótni bo lubię mieć spokój 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Niburdiama napisał:

Jak zonaty nie ma czasu chłeptac to tak jest 😁

Ale ja nie mam żonatego faceta z dziećmi, Nibumbusiu 🙂 Wszystko, co pisze na mój (nasz) temat promyczek, znany tu lepiej jako sfłaczaly pe.n.isek, jest wytworem jego umysłu, tak jak pączek na przykład twojego 😉 To zwyczajniy hejt, którym tak sie brzydzisz 😉 Mój udział w twoim niefortunnym temacie, w ktorym cieszyła cie cudza białaczka, był zupełnie znikomy, w stosunku do innych, gdyż w momencie, gdy w amoku miotałaś się tu nocą, ja byłam daleko w realu iodpisywałam ci dzisiaj, co Cię dalej nakręciło 😉 Mogłabym zacząć dorabiac jako wróżka, przewidując, że poświęcisz kolejne doby 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jestem staroświecki bo to ja latam za kobietą jeżeli mi się podoba jej całokształt jeżeli już. 😊 A w niej nie widzę kobiety w ogóle i o czym miałbym z nią gadać 😁

Czego mozna wymagac od kobiet wierzacych w moderatora forum w XXI wieku, ktore niesa nam nieoswieconym lajkom kaganek oswiaty i naprostowuja nas pod swoje dyktando 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Jak juz trzeba sie chlopa prosic o podpaski to naprawde slabo 😎

To jest totalny brak bycia niezależną, a z czego to z lenistwa, z braku kwalifikacji i pracy. 😁No w końcu ogłaszała się jako dumna utrzymanka chada i ktoś taki śmie Ci uwagi jakieś zwracać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

O Jezu to Ty 😊 Ty żyjesz 🤗

Mam wyobraźnię przecież wiesz, ale ja wole kobietę już skrojoną tj. kompatybilną z moimi genami, bo trzeba mieć o czym z nią rozmawiać na codzień i koniecznie bez kłótni bo lubię mieć spokój 😊

No żyje żyje, a jak już tu wpadam to od razu na Ciebie trafiam. Przypadek?... Nie sądzę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, parabatai napisał:

Może zyskuje przy bliższym poznaniu 🤔

Zapewne jako przyjaciólka od ser..znaczy serdla 😁 w sensie, ze jak wrzucisz nogi do oceny to juz ona Ci wystawi laurke oczywiscie z nieznanego nicku 😁 na tym oficjalnym to sie zachwyci 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehm

Edytowano przez Jerry89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Szkoda że w pl jest tak mało kas samoobsługowych , bo to jest idealnie skrojone podemnie, no w ogóle kolejek nie ma. 😄

Ale z taka nonszalancja...az skojarzyło mi sie z takimi jak tu przesympatycznymi qrwerty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

O Jezu to Ty 😊 Ty żyjesz 🤗

Mam wyobraźnię przecież wiesz, ale ja wole kobietę już skrojoną tj. kompatybilną z moimi genami, bo trzeba mieć o czym z nią rozmawiać na codzień i koniecznie bez kłótni bo lubię mieć spokój 😊

E no co Ty nie chciałbyś od żony przez 15 lat słuchać o lekach i screenach z wypowiedzi przerobionych w PS ? 😁 

Czy to nie byłby prawdziwy wygryw? 🤣

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, selkie napisał:

Ale ja nie mam żonatego faceta z dziećmi, Nibumbusiu 🙂 Wszystko, co pisze na mój (nasz) temat promyczek, znany tu lepiej jako sfłaczaly pe.n.isek, jest wytworem jego umysłu, tak jak pączek na przykład twojego 😉 To zwyczajniy hejt, którym tak sie brzydzisz 😉 Mój udział w twoim niefortunnym temacie, w ktorym cieszyła cie cudza białaczka, był zupełnie znikomy, w stosunku do innych, gdyż w momencie, gdy w amoku miotałaś się tu nocą, ja byłam daleko w realu iodpisywałam ci dzisiaj, co Cię dalej nakręciło 😉 Mogłabym zacząć dorabiac jako wróżka, przewidując, że poświęcisz kolejne doby 😉

Tak, tak, a świstak siedzi.. i zawija...- powiem w twoim tonie - Kochana niefalszywa przyjaciolko 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, parabatai napisał:

No żyje żyje, a jak już tu wpadam to od razu na Ciebie trafiam. Przypadek?... Nie sądzę 😄

Miło widzieć. 🙂No ja wciąż w formie chociaż wziąłem się za robotę celem gromadzenia floty 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

 

Ale ja nie zamierzam z tobą dyskutować, flaczku 🙂 Nie ja siedzę tu do 3 w nocy 🙂 I nie przywoluj mnie w swoich postach 🙂 Ja pracuję głową, ty łapą i złapawszy w nią pierwszą w życiu pracę w wieku 36 lat, próbujesz innych rozstawiać po kątach 🙂 No może gdyby cię wcześniej siostra całe życie nie utrzymywała 🙂 Narka, goląbeczki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×