Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie napisałam tu nigdy ani jednego negatywnego

Polecane posty

1 minutę temu, selkie napisał:

Myślę, że to tylko kwestia czasu jak Kitkowa zacznie za promyczkiem powtarzać i kazi-fantazje. Już użyła do mnie jakiegoś sformułowania, że coś mam powiedzieć "staremu". Naftalinowa dama przy oblechu od kazi-bajek zaczyna mocno zalatywać dodatkowo brzydkim bąkiem.

Tylko on połknie własny język żeby tylko mieć z kim pogadać. I vice versa w sumie 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Niburdiama napisał:

Promyk idziemy, bo to sie robi chore 🤣 tylko udaje ze nie rozumie jak to wychleptane panny ktorych zonkos wrocil do zony 🤣

Właśnie ono nie udaje bo ono nawet nie wie ile chleb kosztuje gdyby przycisnąć. Udanych łowów w snach 😘😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Latac za ludzmi w necie to jest to co robisz ty poje-boni i inne alterego 🤣

Jak cię prześladują to już niewesoło 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast mowic brzydko: ...was pies to powiem wam natarczywym kolezankom kulturalnie - a chłeptał was żonaty 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno dawno temu, w basniowym kraju kafeterii, spotkali sie promyczek i artystka. Artystka potrzebowala bezkrytycznego (w zwiazku z poziomem intelektualnym), a co najwazniejsze bezpiecznego,  wielbiciela, z ktorym nigdy nie przejdzie na priv., poniewaz wtedy moglo by sie zrobic niewygodnie i nie mozna by bylo juz jamolic, ze zli ludzie chca idealna pare poroznic.  Promyczek potrzebowal artystki, ktora opowiada o slonecznej Kaliforni i Hawajach, czyli o zupelnie obcym fascynujacym swiecie. I taka to swiatowa artystka wybrala akurat jego! Swiat promyczka zawirowal, nagle wszystko jest mozliwe. 

Swiatowa artystka, z braku innych mozliwosci, karmi sie pieskiem na smyczy, a promyczek po ciezkiej fizycznej pracy zasypia w skowronkach, poniewaz ma o kim marzyc. Niech zyje kafeteria.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Tylko on połknie własny język żeby tylko mieć z kim pogadać. I vice versa w sumie 🙂

Mocne słowa jak na inwalidke która syna nawet poświęciła by na straty żeby tylko pohejcić i już nie wyjesz że leją go w przedszkolu może taki jak ty dlatego 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Właśnie ono nie udaje bo ono nawet nie wie ile chleb kosztuje gdyby przycisnąć. Udanych łowów w snach 😘😊

A nie mowilam na wstepie tematu ze do wieczora dostana goraczki i wjedzie tu Carine Rajd 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, expresis verbis napisał:

Ach siusiaku, masz wyjatkowo racje, ze dziwne sa te facety. Znam typa, ktory 28.06.2021 o 23:01 mial niezamierzony coming-out pytajac  na kaferii, jak to jest z laska od tylu, ktora ma dildo na pasku. 

Znam tez typa, ktory jest ze starej szkoly i bierze wszystko na klate ale negujac madrosci kk posyla dzieci do komuniii, bo co ludzie powiedza. Ta klata wyglada wiec u niego jak lej po bombie. Nie badz wiec taki srogi, dziwne sa te facety. Nie kazdy jest takim super kociskiem jak ty.

slabe masz texty, no i gratuluje znajomego, moze sie sie czegos od niego nauczysz i wyjdziesz z tej piwnicy....na czworaka 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, expresis verbis napisał:

 a co najwazniejsze bezpiecznego,  wielbiciela, z ktorym nigdy nie przejdzie na priv., poniewaz wtedy moglo by sie zrobic niewygodnie

 

A dlaczego nie wygodnie? Z nim na privie można całkiem fajnie i sensownie pogadać,  wręcz lepiej niż na kafe, bo tu nie o wszystkim się da. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, expresis verbis napisał:

Dawno dawno temu, w basniowym kraju kafeterii, spotkali sie promyczek i artystka. Artystka potrzebowala bezkrytycznego (w zwiazku z poziomem intelektualnym), a co najwazniejsze bezpiecznego,  wielbiciela, z ktorym nigdy nie przejdzie na priv., poniewaz wtedy moglo by sie zrobic niewygodnie i nie mozna by bylo juz jamolic, ze zli ludzie chca idealna pare poroznic.  Promyczek potrzebowal artystki, ktora opowiada o slonecznej Kaliforni i Hawajach, czyli o zupelnie obcym fascynujacym swiecie. I taka to swiatowa artystka wybrala akurat jego! Swiat promyczka zawirowal, nagle wszystko jest mozliwe. 

Swiatowa artystka, z braku innych mozliwosci, karmi sie pieskiem na smyczy, a promyczek po ciezkiej fizycznej pracy zasypia w skowronkach, poniewaz ma o kim marzyc. Niech zyje kafeteria.

 

I tak zyli dlugo i szczesliwie 😁 przy glosnym skowycie wychleptanych przez zycie hejterek z kafe 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Nie martw się, u ciebie za 20 lat też będzie więcej samoobsługowych 🙂

Już podpowiem z litości ułomna "rezydentko Warszawy" -w żadnym odzieżowym /obuwniczym nie ma takich kas nigdzie w kraju. Jedynie Pepco, Zara, Pull&Bear, Bershka, Decathlon. Biedre pomijam chociaż możesz nie wiedzieć jak z domu wcale nie wychodzisz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

slabe masz texty, no i gratuluje znajomego, moze sie sie czegos od niego nauczysz i wyjdziesz z tej piwnicy....na czworaka 😁

Miales w koncu mozliwosc sprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

A nie mowilam na wstepie tematu ze do wieczora dostana goraczki i wjedzie tu Carine Rajd 😁

W dodatku ja jestem punktem zapalnym 😁

Poważnie idziesz już spać...zostań jeszcze 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Już podpowiem z litości ułomna "rezydentko Warszawy" -w żadnym odzieżowym /obuwniczym nie ma takich kas nigdzie w kraju. Jedynie Pepco, Zara, Pull&Bear, Bershka, Decathlon. Biedre pomijam chociaż możesz nie wiedzieć jak z domu wcale nie wychodzisz 😁

Daj spokoj. Hejterkom poszla juz kolejna narta w stringi. I znowu musza zmienic, bo zaczyna sie cobic coraz gorszy fetor. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

wychleptanych

To słowo kojarzy mi się jakoś seksualnie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, expresis verbis napisał:

Dawno dawno temu, w basniowym kraju kafeterii, spotkali sie promyczek i artystka. Artystka potrzebowala bezkrytycznego (w zwiazku z poziomem intelektualnym), a co najwazniejsze bezpiecznego,  wielbiciela, z ktorym nigdy nie przejdzie na priv., poniewaz wtedy moglo by sie zrobic niewygodnie i nie mozna by bylo juz jamolic, ze zli ludzie chca idealna pare poroznic.  Promyczek potrzebowal artystki, ktora opowiada o slonecznej Kaliforni i Hawajach, czyli o zupelnie obcym fascynujacym swiecie. I taka to swiatowa artystka wybrala akurat jego! Swiat promyczka zawirowal, nagle wszystko jest mozliwe. 

Swiatowa artystka, z braku innych mozliwosci, karmi sie pieskiem na smyczy, a promyczek po ciezkiej fizycznej pracy zasypia w skowronkach, poniewaz ma o kim marzyc. Niech zyje kafeteria.

 

Ale determinacja i już mogłaś to streścić w jednym zdaniu , że masz potężny ból duрy jak widzisz że ludzie się dogadują bez kłótni 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

W dodatku ja jestem punktem zapalnym 😁

Poważnie idziesz już spać...zostań jeszcze 😊

Przyjde pozniej jak z hejterek zejdzie powietrze bo zaraz eksploduja i juz kolejny baton poszedl im w stringi 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, parabatai napisał:

To słowo kojarzy mi się jakoś seksualnie 😄

to z jezyka ogorkowego 😁mi z chleptaniem herbatki 😁

Edytowano przez Niburdiama
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

A najlepsze jest to że gdybyś hejtowała mnie , to ci którzy skaczą do Ciebie całkowicie zmienili by swoją postawę i światopogląd nawet. 😁 

ruda, chochlik i śliwka to jadowita trojca. spaczone femcele, ktore obwiniają faceta ze los pokarał brakiem zegzu. Zamiast pasc na kolana i zrobic dziubek do kiełby,  pokrzykują w internetach i wygrażają  przypadkowym samcom, ktorzy mają samicze zaintersowanie.żal

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

W dodatku ja jestem punktem zapalnym 😁

Poważnie idziesz już spać...zostań jeszcze 😊

Jestes niestety nikim, biedaku, tylko narzedziem. Popros artystke o kontakt na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale determinacja i już mogłaś to streścić w jednym zdaniu , że masz potężny ból duрy jak widzisz że ludzie się dogadują bez kłótni 😁

Beka XD leze juz wywrocona na plecy jak biedronka latem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Daj spokoj. Hejterkom poszla juz kolejna narta w stringi. I znowu musza zmienic, bo zaczyna sie cobic coraz gorszy fetor. 😎

Że kobiecie muszę podpowiadać które sklepu jakie kasy mają i ona jest z Wawki bo zna z internetu kilka ulic 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Przyjde pozniej jak z hejterek zejdzie powietrze bo zaraz eksploduja i juz kolejny baton poszedl im w stringi 😎

musi by przepisowe 90x60x90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Mocne słowa jak na inwalidke która syna nawet poświęciła by na straty żeby tylko pohejcić i już nie wyjesz że leją go w przedszkolu może taki jak ty dlatego 😁a

 

Ale jakiego syna konkretnie poświęciłam, odklejeńcu? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Przyjde pozniej jak z hejterek zejdzie powietrze bo zaraz eksploduja i juz kolejny baton poszedl im w stringi 😎

No ja będę bo poczytam tamtą książkę i lubię około północy się spotkać 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemesio Cervantes napisał:

 

ruda, chochlik i śliwka to jadowita trojca. spaczone femcele, ktore obwiniają faceta ze los pokarał brakiem zegzu. Zamiast pasc na kolana i zrobic dziubek do kiełby,  pokrzykują w internetach i wygrażają  przypadkowym samcom, ktorzy mają samicze zaintersowanie.żal

czuc ze w jezyku ogorkowym wychleptane i skrzywiona psychika po wychleptaniu 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Daj spokoj. Hejterkom poszla juz kolejna narta w stringi. I znowu musza zmienic, bo zaczyna sie cobic coraz gorszy fetor. 😎

Grunt, że pod zdjęciami nie zostawiasz negatywnych komentarzy 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

Ale jakiego syna konkretnie poświęciłam, odklejeńcu? 😄

To już nie pamiętasz jak wylaś że ma twarz obitą, ale już nie raz się go wypierałaś żeby cię nikt nie skojarzył hejtero😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Beka XD leze juz wywrocona na plecy jak biedronka latem 🤣

Dokladnie, niezle sie opisalas artystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×