Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie napisałam tu nigdy ani jednego negatywnego

Polecane posty

2 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

O, następna włączyła tryb zmyślania 😄 nie próbuj, zbyt nudna jesteś.

Ja tylko nasladuje was i waszego towarzystwa wzajemnej adoracji codzienne epopeje w moja i Promyczka strone 😁 czujesz obrzydzenie do mnie to jakby do siebie samej i swoich kolezaneczek 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

O, następna włączyła tryb zmyślania 😄 nie próbuj, zbyt nudna jesteś.

To kto się zajmuje dzieckiem jeżeli caky swój czas poświęcasz tutaj ? Mąż którego nie ma czy rodzice twoi ?😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

kiedys wściekle femcele byly palone na stosie, pamietaj ze to przegrane acz wygodne zycie, masz dzieki facetom. mogli dalej palic czarownice ale okazali serce...

Ja tu reprezentuje sw. inkwizycje, siusiaku, mozesz wiec sie zaczac bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No w Warszawie żyje bo znam parę ulic jak ty z google powtarzam jak ułomnemu i mówisz że tylko żabka, biedra i Lidl to rzeczywiście masz pojęcie o stolicy po uju😁

Nie, bo w stolicy zdaniem krzycha jest 1500 sieci. I żadna nie ma kas samoobsługowych 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

To kto się zajmuje dzieckiem jeżeli caky swój czas poświęcasz tutaj ? Mąż którego nie ma czy rodzice twoi ?😁

Chleptoholik z forum 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

To kto się zajmuje dzieckiem jeżeli caky swój czas poświęcasz tutaj ? Mąż którego nie ma czy rodzice twoi ?😁

Skup się teraz, bo pokazuję i objaśniam na przykładzie.

Ostatnie dwa dni był w domu i zajmowałam się nim jednocześnie pracując z domu. Ma 5 lat i potrafi się ogarniać. Na forum.mnie nie było.

Dałeś radę ogarnąć, czy teraz zmyślisz jakąś nową bzdurę żeby tylko ciągnąć temat i walczyć o niebycie ...ą? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Nie, bo w stolicy zdaniem krzycha jest 1500 sieci. I żadna nie ma kas samoobsługowych 😄

Nie pisałem że żadna nie ma tylko że nie każdy sklep ma. Czytaj ze zrozumieniem ułomie 😁 Podajesz trzy sklepy w porywach , a wcześniej prułaś się że w każdym sklepie są i widać jakie masz pojęcie o realiach 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

A gdybys mogla to zajrzałabys mi też do żopy? 👋😎

Zdecydowanie nie, nie moja specj. Wystarczy mi wglad w twoje zwoje. Tracisz dzisiaj wyraznie contenance.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

Skup się teraz, bo pokazuję i objaśniam na przykładzie.

Ostatnie dwa dni był w domu i zajmowałam się nim jednocześnie pracując z domu. Ma 5 lat i potrafi się ogarniać. Na forum.mnie nie było.

Dałeś radę ogarnąć, czy teraz zmyślisz jakąś nową bzdurę żeby tylko ciągnąć temat i walczyć o niebycie ...ą? 😄

Ty juz te batalie o niebycie ą przegralas 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, expresis verbis napisał:

Ja tu reprezentuje sw. inkwizycje, siusiaku, mozesz wiec sie zaczac bac.

Juz wjechała ostra faza. 😁 zaczniesz zaraz recytowac Dziady? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, expresis verbis napisał:

Zdecydowanie nie, nie moja specj. Wystarczy mi wglad w twoje zwoje. Tracisz dzisiaj wyraznie contenance.

 

A ja sadze, że to drugie by cie bardziej zainteresowało ale ja nie z tych chłeptanych to idz do swoich 👋😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

Skup się teraz, bo pokazuję i objaśniam na przykładzie.

Ostatnie dwa dni był w domu i zajmowałam się nim jednocześnie pracując z domu. Ma 5 lat i potrafi się ogarniać. Na forum.mnie nie było.

Dałeś radę ogarnąć, czy teraz zmyślisz jakąś nową bzdurę żeby tylko ciągnąć temat i walczyć o niebycie ...ą? 😄

Przed chwilą kilka postów wcześniej twierdziłaś że ma cztery lata, a niespełna rok temu pisałaś że ma sześć i jest w przedszkolu. To jest ta twoja spójność, a praca w domu to jaka składanie długopisów czy pisanie hejtów na kafe 😁

Żyjesz z mopsu dziadówo😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Przed chwilą kilka postów wcześniej twierdziłaś że ma cztery lata, a niespełna rok temu pisałaś że ma sześć i jest w przedszkolu. To jest ta twoja spójność, a praca w domu to jaka składanie długopisów czy pisanie hejtów na kafe 😁

Żyjesz z mopsu dziadówo😁

Pisanie hejtow na kafe robi charytatywnie dla poratowania podupadajacej psychiki 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to tylko takie jak to mowicie niewinne zarciki 😁 to o jakim opanowaniu prawisz, juz ci sie cos znowu odkleilo 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Pisanie hejtow na kafe robi charytatywnie dla poratowania podupadajacej psychiki 😁

O dwa lata żeby się pomylić jeżeli chodzi o własne dziecko kłamczucha w dodatku tępa jak młot 🔨 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Zmyśliła tego syna jak się śmiali z niej że jest  już zbyt wiekowa na dziecko. 😁

Przeciez wszystko tu zmyslaja o kims, np mnie, co bylo widac w topiku o chorym gosciu od A do Z. 

Ale same to sie burza jak ktos niewinnie zarcikuje 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

O dwa lata żeby się pomylić jeżeli chodzi o własne dziecko kłamczucha w dodatku tępa jak młot 🔨😆

W punkt 😁 i jak beben Rollingstonesow 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Przeciez to tylko takie jak to mowicie niewinne zarciki 😁 to o jakim opanowaniu prawisz, juz ci sie cos znowu odkleilo 😁

Zawsze jak mają przypał i coś chlapną czego nie chcieli , to mówią że to żarcik był albo ironia taka. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Niburdiama napisał:

Juz wjechała ostra faza. 😁 zaczniesz zaraz recytowac Dziady? 😁

Raczej Wesele, z promyczkiem jako Jagna.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

W punkt 😁 i jak beben Rollingstonesow 😁

Jeszcze mocne jest to libedowe "poza tym"  w każdym poście w stylu "poza tym po co miałbym nie wiedzieć skoro wiem lub nie wiem ale się wypowiem" Wiesz taka manipulacyjna forma narracji żeby wyjść na bystrzache światowego. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nie pisałem że żadna nie ma tylko że nie każdy sklep ma. Czytaj ze zrozumieniem ułomie 😁 Podajesz trzy sklepy w porywach , a wcześniej prułaś się że w każdym sklepie są i widać jakie masz pojęcie o realiach 😁

Trzy sklepy będące an każdym rogu Warszawy plus hipermarkety. Czego ty chłopie nie rozumiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, expresis verbis napisał:

Raczej Wesele, z promyczkiem jako Jagna.

Gubisz kontur poza tym libedowe zacznij się leczyć już podpowiem z litości 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Gubisz kontur poza tym libedowe zacznij się leczyć już podpowiem z litości 😁 

Nie podoba ci sie twoja rola w tej farsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Trzy sklepy będące an każdym rogu Warszawy plus hipermarkety. Czego ty chłopie nie rozumiesz? 

Które hipermarkety bo ty już szukałaś w całym internecie chleba wrocławskiego i nie było powtarzam jak ułomnej i które sklepy z ciuchami i butami mają samoobsługowe 😁 Pędź do wujka google tak jak po nazwy ulic żeby uchodzić za kogoś z Warszawy aby nadać sobie prestiż 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Przed chwilą kilka postów wcześniej twierdziłaś że ma cztery lata, a niespełna rok temu pisałaś że ma sześć i jest w przedszkolu. To jest ta twoja spójność, a praca w domu to jaka składanie długopisów czy pisanie hejtów na kafe 😁

Żyjesz z mopsu dziadówo😁

Sam.pisaleś że wywrócił się rok temu, to miał 4 lata. Jesteś ...em?

Nigdy nie pisałam że ma 6 i w sumie mam dosyć paranoicznych gadek z dwoma świrami zmyślającycmi na wyścigi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Zawsze jak mają przypał i coś chlapną czego nie chcieli , to mówią że to żarcik był albo ironia taka. 😁

I stawiaja dużo emotek że to niby maja dystans do siebie albo klikaja usmieszki czy pucharki 😁a w srodku sie gotuja😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Gubisz kontur poza tym libedowe zacznij się leczyć już podpowiem z litości 😁 

Zdejmij buciki Jagno, bo cie uwieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×