Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
npc

paruweczki zagotowane zaraz bede je wpiieerdalam xx

Polecane posty

ja przechodze na diete 16+8 czyli 16 godzin bez jedzenia + 8 godzin jedzenia ale normalne porcje i nic nie jem po 18

chce miec fajna szczupla duupcie w przyszlym roku : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ojciec3BombelkaElci napisał:

ja przechodze na diete 16+8 czyli 16 godzin bez jedzenia + 8 godzin jedzenia ale normalne porcje i nic nie jem po 18

chce miec fajna szczupla duupcie w przyszlym roku : - )

Po co, przecież nie jesteś gruby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce miec duupe taka jak kiedys i uda szczuple, jak gdy mieszkalem w namiocie, a nie to co teraz

dloniami bylem w stanie sie objac w pasie mimo ze wpieerdalalem jak pojeebany, bo chodzilem do charytatywnych placowek i sie smiali gdzie ja to mieszcze raz zjadlem z 12 paczkow chyba i sie jedna kobitka smiala ze mnie wonotariuszka, ale to daltego, ze wczesniej bylem plywac xD

to byl super dzien

obudzilem sie w kamperze na farmie, czillout za miastem, potem plywanie w stawie gdzie indziej, czulem sie jak krol tej Ziemi a o 18 wypad do charytatywnego i pelno zarcia za darmo i sie najadlem i sie smiali patrzac na moj brzuch gdzie ja to mieszce a ja kiwam glowa a ci sie smieja ze jestem taki chudy a tyle wpieerdalam, tesknie za tym, dosc mam moich grubych ud i duupa, ale dzisiaj pol ciasta bezowego z kremem i owocami opieerdolilem, ale to bylo o 16 wiec sobie pozwolilem XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×