Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Pora juz wstawać do roboty

Polecane posty

4 godziny temu, Miecz napisał:

Próbujesz być złośliwa? Czytam waszą "nadprodukcję" (bez wypieków na twarzy, niestety) i zastanawiam się o co tak naprawdę kaman. I gdzie jest tego kres. Chcecie się wzajemnie wyautować? 

Ja mam życie osobiste, więc zapewniam, że praktycznie w ogóle nie jestem złośliwa czy msciwa z drobnymi wyjątkami, gdy mam ochote dać komuś prztyczka w nos, by wyhamował. I właściwie w żadnym innym przypadku nie, pewnie dlatego, że jestem sfokusowana na innych sprawach. Poza tym mawiaja, że karma wraca - nie, to nie jest złośliwość - i sadze, że coś w tym jest, a więc raczej skupiam sie na sobie i na tym, co przynosi dzien i z wygody nie chce mi się tracić energii na drobnostkowe licytacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ja mam życie osobiste, więc zapewniam, że praktycznie w ogóle nie jestem złośliwa czy msciwa z drobnymi wyjątkami, gdy mam ochote dać komuś prztyczka w nos, by wyhamował. I właściwie w żadnym innym przypadku nie, pewnie dlatego, że jestem sfokusowana na innych sprawach. Poza tym mawiaja, że karma wraca - nie, to nie jest złośliwość - i sadze, że coś w tym jest, a więc raczej skupiam sie na sobie i na tym, co przynosi dzien i z wygody nie chce mi się tracić energii na drobnostkowe licytacje. 

To ma sens jeżeli taki post jest odpowiedzią na pierwszy "zaczepliwy" post a nie po fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Miecz napisał:

To ma sens jeżeli taki post jest odpowiedzią na pierwszy "zaczepliwy" post a nie po fakcie.

Jak już wspomniałam karma wraca, a więc zapewne tak miało być. Aczkolwiek nie czuje potrzeby ciagniecia watku dlużej, gdyż moja potrzeba wyzłosliwienia w odpowiedzi na atak uległa metamorfozie w obojetność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Jak już wspomniałam karma wraca, a więc zapewne tak miało być. Aczkolwiek nie czuje potrzeby ciagniecia watku dlużej, gdyż moja potrzeba wyzłosliwienia w odpowiedzi na atak uległa metamorfozie w obojetność. 

Na koniec to wszyscy są bardzo mądrzy, szkoda że nie na początku😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Miecz napisał:

Na koniec to wszyscy są bardzo mądrzy, szkoda że nie na początku😴

Na początku są to "niewinne żarty". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym masz alternatywe, jesli moje towarzystwo Ci nie sluży np. temat o klepaniu, który sie rozkręca 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Na początku są to "niewinne żarty". 

Piszę to tylko dlatego, bo wiem że niebawem sytuacja się znowu powtórzy. Wierzę, że "metamorfoza", którą przed chwilą przeszłaś pozwoli Ci trwać w obojętności i nie dasz się znowu sprowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Poza tym masz alternatywe, jesli moje towarzystwo Ci nie sluży np. temat o klepaniu, który sie rozkręca 😉

Za chwilę dojdziesz do wniosku, że wszystkiemu jest winien Mieczu😎

Edytowano przez Miecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Miecz napisał:

Piszę to tylko dlatego, bo wiem że niebawem sytuacja się znowu powtórzy. Wierzę, że "metamorfoza", którą przed chwilą przeszłaś pozwoli Ci trwać w obojętności i nie dasz się znowu sprowokować.

I jak czesto w moim przypadku sie powtarza, nie pomyle sie jak powiem, że dałam prztyczka w nos z 6 razy na 6 lat, a w przypadku innych osób? 6 razy na 6 dni w tygodniu? To jednak zmienia postać rzeczy. Poza tym sam wchodzisz w pyskowki...

Wcale nie daje sie sprowokować, to jest zamierzone, żeby podniesc temperature w odpowiedzi na bezzasadny atak.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Poza tym sam wchodzisz w pyskowki...

Bo ja je po prostu uwielbiam!😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Miecz napisał:

Za chwilę dojdziesz do wniosku, że wszystkiemu jest winien Mieczu😎

Ok. To powiedzmy sobie, że miałam kiepski tydzień 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Miecz napisał:

Bo ja je po prostu uwielbiam!😍

Naprawde? A co Cie w nich fascynuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Naprawde? A co Cie w nich fascynuje? 

Kusi mnie czy deklarowanie dystansu do siebie i otaczającego świata jest prawdą czy tylko takim se gadaniem😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ok. To powiedzmy sobie, że miałam kiepski tydzień 😁

Bywa i tak. Ja to wolę całą winę zrzucić na pogodę😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Miecz napisał:

Kusi mnie czy deklarowanie dystansu do siebie i otaczającego świata jest prawdą czy tylko takim se gadaniem😴

Ale popatrz co tam sie dzieje w temacie o klepaniu. Sądzę, że to prztyczki w nos całkowicie innej kategorii. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Miecz napisał:

Bywa i tak. Ja to wolę całą winę zrzucić na pogodę😎

Chyba w tym tygodniu spotkałam nadmiarową ilość osób źle usposobionych...😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ale popatrz co tam sie dzieje w temacie o klepaniu. Sądzę, że to prztyczki w nos całkowicie innej kategorii. 😁

Czy ja wyglądam na Helenę Kawulokową żyjącą od jednej wiejskiej imby do drugiej?!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Chyba w tym tygodniu spotkałam nadmiarową ilość osób źle usposobionych...😁

....i nastąpił efekt motyla.

Miłego dnia😊👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Miecz napisał:

....i nastąpił efekt motyla.

Miłego dnia😊👋

W każdym razie pojawił sie topik o klepaniu i juz jest afera 😊

Wzajemnie miłego dnia 👋😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Miecz napisał:

Czy ja wyglądam na Helenę Kawulokową żyjącą od jednej wiejskiej imby do drugiej?!😡

Hehe, tak też przypuszczałam, że masz ciekawsze zajęcia 😁 ja jednak w porze lunchu zapewne poczytam chwilke zza winkla 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

Ja tez nie lubie sporow, chcialbym kulturalny i grzeczny internet a nie hejtujacy i chamski 😛

Ja też. Fajnie jak ludzie ze sobą rozmawiają, stawiają łapki 👋 pucharki, serduszka, żartują, opowiadają śmieszne historie, dzielą sie radosciami i smutkami 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chociaz czasem fajnie jest gdy jest drama i klotnie, ale potem niestety zawsze ktos placze i leci do adminow albo zglasza tematy jak tutaj wiele osob XD i sie konczy zabawa, bo potem adminy bana daja albo kasuja tematy, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

U mnie na irc serwie tak jest, gdzie jestem adminem, jest fajnie i kulturka i ludzie z calego swiata, tylko ze wszyscy po ang pisza a nie po PL xD

To fajnie. A zapraszasz? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

chociaz czasem fajnie jest gdy jest drama i klotnie, ale potem niestety zawsze ktos placze i leci do adminow albo zglasza tematy jak tutaj wiele osob XD i sie konczy zabawa, bo potem adminy bana daja albo kasuja tematy, niestety

Ogolnie to lubie spokoj. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez wole spokoj

jak chcesz wpasc i popisac, to pewno ja jestem ownerem kanalu #iq i #camping ale operatorem jestem na calym serwerze, ogolnie to na kilku innych kanalach jeszcze piszemy, #bsdforall jest bot Porter, ktory czesto wysyla linki do newsow i ludzie placza, ze flooduje kanal, ale mi tam nie przeszkadza 😎😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ojciec3BombelkaElci napisał:

ja tez wole spokoj

jak chcesz wpasc i popisac, to pewno ja jestem ownerem kanalu #iq i #camping ale operatorem jestem na calym serwerze, ogolnie to na kilku innych kanalach jeszcze piszemy, #bsdforall jest bot Porter, ktory czesto wysyla linki do newsow i ludzie placza, ze flooduje kanal, ale mi tam nie przeszkadza 😎😎

O to fajna alternatywa jak tu będą tajfuny 😁 ogólem nie mam za wiele czasu dzis sobie troche pozwoliłam i probuje zmrużyć oko, niestety jakos mi nie wychodzi. Ale  przy okazji czemu nie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

O to fajna alternatywa jak tu będą tajfuny 😁 ogólem nie mam za wiele czasu dzis sobie troche pozwoliłam i probuje zmrużyć oko, niestety jakos mi nie wychodzi. Ale  przy okazji czemu nie 😁

no u nas w bsdforall to oferujemy shell w terminalu, czyli ze zdalnie sie laczysz ze swoim kontem i sobie np. mozesz stronke internetowa hostowac np. niburdiama.bsdforall.org

albo darmowy e-mail niburdiama@bsdforall.org

i oferujemy tez virtual private server, 20GB dysk serwer w Texasie a system operacyjny openBSD za 60 dolarow na 12 miesiecy, ja juz jestem adminem i teammemberem to mam za darmo B)

mozna tez 30 dollarow za 6 miesiecy i 8 dolarow za miesiac xD

Edytowano przez Ojciec3BombelkaElci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie potrzebujemy wytrenowanych sysadminow, co znaja sie na openBSD albo plan9 i potrafia hostowaac serwery, bo brakuje ich, ale malo komu sie chce uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×