Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paweł Polko

To jaka jest dysproporcja między facetami a kobietami najlepiej pokazuje Tinder

Polecane posty

Właśnie czytałem statystyki, około 80% profilów na tinderze to faceci. 

Laska, nawet nie musi być piękna, taka powiedzmy w miarę przeciętna, byle nie wyglądała jak shrek, mając tam konto dostaje codziennie pełno wiadomości i może sobie wybierać jak w sklepie.

Facet? jeśli nie jest super przystojniakiem może zapomnieć tam o czymkolwiek.

To tylko pokazuje jak kobiety mają łatwo w poznaniu kogoś, jak bardzo one w ogóle nie cierpią na samotność czy celibat, w porównaniu do facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez to że jest tam wielu facetów piszą do wszystkich kobiet a nuż się uda to też nie jest fajne

a na żywo jest podobna ilość facetów i kobiet i nie ma problemu by poznać kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny, źle. 99% profili na tinderze to samce. sam mam tam wiele kont kobiecych aby co większych polusów trolować. 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Tak na dobrą sprawę jak kobieta nie straszy wyglądem to raczej nie musi zakładać konta na takich platformach 

dokładnie, polusy myślą że dostają lajki od konbiet, a to chłopy są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To w ilu miejscach w necie jednocześnie trolujesz?  haha

ostatnio głównie tu na forum tylko, bo mało czasu mam na hobby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

przez to że jest tam wielu facetów piszą do wszystkich kobiet a nuż się uda to też nie jest fajne

a na żywo jest podobna ilość facetów i kobiet i nie ma problemu by poznać kogos

Dokładnie, ja raz dałam prawdziwe foto na badoo to musiałam po godzinie zlikwidować bo miałam zapchana skrzynke. Mam wrażenie że pisali do mnie wszyscy, Rolnik szuka żony, Chłopaki do wziecia, żonaci, dzieciaci, nie dało sie tego przesortować nawet bo musiałabym z nimi pisac 24/7 zeby cos wartościowego wyłuskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, impotenti napisał:

po raz kolejny, źle. 99% profili na tinderze to samce. sam mam tam wiele kont kobiecych aby co większych polusów trolować. 

 

 

wyciągasz fotki bbc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty88 napisał:

Dokładnie, ja raz dałam prawdziwe foto na badoo to musiałam po godzinie zlikwidować bo miałam zapchana skrzynke. Mam wrażenie że pisali do mnie wszyscy, Rolnik szuka żony, Chłopaki do wziecia, żonaci, dzieciaci, nie dało sie tego przesortować nawet bo musiałabym z nimi pisac 24/7 zeby cos wartościowego wyłuskac.

czeba ustawić filtr na hej co słychać i na ładna jesteś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bawidamek z Szczywilka napisał:

wyciągasz fotki bbc ?

też chociaż wiem że na tinderze nie ma żadnych prawdziwych bbc i to podszywy polusów myślących że jak będą udawać bbc to piszą z polką, a piszą z trolem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty88 napisał:

Dokładnie, ja raz dałam prawdziwe foto na badoo to musiałam po godzinie zlikwidować bo miałam zapchana skrzynke. Mam wrażenie że pisali do mnie wszyscy, Rolnik szuka żony, Chłopaki do wziecia, żonaci, dzieciaci, nie dało sie tego przesortować nawet bo musiałabym z nimi pisac 24/7 zeby cos wartościowego wyłuskac.

za duży popyt na kobiety na tym tinderze.

osobiście nigdy nie używałem, nie używam i nie będę. bo to jest jeden wielki śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kris888 napisał:

za duży popyt na kobiety na tym tinderze.

osobiście nigdy nie używałem, nie używam i nie będę. bo to jest jeden wielki śmietnik.

ja korzystałam ale tylko jak widoczek jakiś miałam w awatarze to wtedy ja wybierałam kogo zagadać, a fotka po wymianie kilku zdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Myślałam że twoje hobby to trolowanie, no chyba że trolowanie to nie hobby tylko pasja życiowa. 😄

moją pasją jest wypolakowanie polaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Myślałam że twoje hobby to trolowanie, no chyba że trolowanie to nie hobby tylko pasja życiowa. 😄

dobry trolling to sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty88 napisał:

Dokładnie, ja raz dałam prawdziwe foto na badoo to musiałam po godzinie zlikwidować bo miałam zapchana skrzynke. Mam wrażenie że pisali do mnie wszyscy, Rolnik szuka żony, Chłopaki do wziecia, żonaci, dzieciaci, nie dało sie tego przesortować nawet bo musiałabym z nimi pisac 24/7 zeby cos wartościowego wyłuskac.

Sugerujesz że jesteś taką super dopą że jak wrzuciłaś swoje prawdziwe zdjęcie to od razu wysyp samców był?

Tak czy owak prawdą jest że kobieta przez tego typu aplikacje w jeden dzień mogłaby się umówić z kilkoma facetami z kolei odwrotnie to facet może i miesiącami polować a i tak ... się umówię No chyba że ma jakieś super fotki przystojniaczka Ale mówimy teraz tutaj o przeciętnych ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paweł Polko napisał:

Sugerujesz że jesteś taką super dopą że jak wrzuciłaś swoje prawdziwe zdjęcie to od razu wysyp samców był?

Tak czy owak prawdą jest że kobieta przez tego typu aplikacje w jeden dzień mogłaby się umówić z kilkoma facetami z kolei odwrotnie to facet może i miesiącami polować a i tak ... się umówię No chyba że ma jakieś super fotki przystojniaczka Ale mówimy teraz tutaj o przeciętnych ludziach

nie, uważam że wrzucanie swojego zdjecia na profilowe jest bez sensu bo zaraz masz zaspamowana skrzynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bawidamek z Szczywilka napisał:

aż mnie korci by założyć konto i sprawdzić

ile dostaniesz lajków od troli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Mnie przez chwilę też ale to chyba nie ma sensu.

absolutnie nie ma, nie znajdziesz tam bbc tylko polusuw udajacych bbc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ale mi chodziło dla jaj, ja nikogo nie szukam.

szukasz bbc nie ma po co to ukrywac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Paweł Polko napisał:

Facet? jeśli nie jest super przystojniakiem może zapomnieć tam o czymkolwiek.

no to po co tam włażą skoro nie są przystojniakami. zamiast znać swoje miejsce w szeregu, to lezą tam jak ćmy do światła.

kolega z dawnej pracy korzystał z tindera i nic nie wyrwał. a prawie miesiąc siedział.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj na FB wyswietlila mi się wypowiedź Beaty Tadli... opowiadała w jaki sposób/gdzie poznała obecnego męża i chyba te miejsca poleca... w podobnym czasie ona i on przypomnieli sobie o biurach matrymonialnych i kojarzeniu par przez swiatki (z portali randkowych nie chcieli korzystać) z tym, że on szukał kogos w Szczecinie a ona w Warszawie ale reszta w kwestionariuszu zgadzała się... no i jak już swatka dopatrzyła się jakichś podobieństw na tym etapie przekazała facetowi nr tel by mógł zadzwonić. Można i tak : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Qwerty88 napisał:

nie, uważam że wrzucanie swojego zdjecia na profilowe jest bez sensu bo zaraz masz zaspamowana skrzynke

tylko w przypadku jeśli jest to atrakcyjna fotka, jakoś nie uwierze, że shrek wrzucający taką fotkę równiez miałby zaspamowaną skrzynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kris888 napisał:

no to po co tam włażą skoro nie są przystojniakami. zamiast znać swoje miejsce w szeregu, to lezą tam jak ćmy do światła.

kolega z dawnej pracy korzystał z tindera i nic nie wyrwał. a prawie miesiąc siedział.

jak to po co? a wiesz co to takiego "nadzieja" ? a ludzie po co wysyłają totka skoro wiadomo, że gowno wygrają? bo mają nadzieje. to samo jest z tinderem, taki randomowy chłoptaś który nie ma powodzenia w realu zakłada tam konto bo ma głupią nadzieję, że może mu się coś trafi... , to jest tak samo jak stado plebsu chodzi na dyskoteki w weekendy bo mają nadzieje, że im się jakaś jarzyna trafi, a finał zawsze jest taki sam, że kończą impreze zdołowani i wracają samotni do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×