Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

W poniedziałek.

Ej właśnie przeczytałam że dziś mam 12477 dni przeżyte.

Ja też. Najgorszy dzień podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PacjętkaChoroszczy napisał:

Bo medycyna idzie do przodu ale to paradoksalnie osłabia społeczeństwo i tworzy wypaczona ludzkość.

dlataego nie lubię polaków - bo nei są zesobą szczerzy w tym że w naturalnym świecie nie mieliby sznas z bbc tylko są chełpliwli i wypierają fakt że kobiety preferują dominującego samca afrykańskiego pachnącego piżmem, a nie polackiego polusa alkoholowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, impotenti napisał:

dlataego nie lubię polaków - bo nei są zesobą szczerzy w tym że w naturalnym świecie nie mieliby sznas z bbc tylko są chełpliwli i wypierają fakt że kobiety preferują dominującego samca afrykańskiego pachnącego piżmem, a nie polackiego polusa alkoholowego. 

W innych krajach tamtejsi janusze tez nie mają szans z pizmowcami. To niezależne od pochodzenia i tak działa plaska planeta sterowana z księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Ta ale dla ludzi w temacie. Dla laików nie polecam.

: ) zbieram się... trzymaj się i zajrzyj kiedyś jak Ci się zatęskni.)

Dobranoc : )

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Myślę, że dobrze się je czyta... opisy kart są pisane prostym nie naukowym językiem. 

Czytuję z tego gatunku też inne tytuły...tak, czy inaczej bywaj. Serio więcej bym chciał powiedzieć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crossroads napisał:

Czytuję z tego gatunku też inne tytuły...tak, czy inaczej bywaj. Serio więcej bym chciał powiedzieć.

 

Możesz kiedyś jakiś podrzucić... może mam coś z tego. Mam ich sporo i wszystkie nieczytane : ) YT wygrywa.

Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

W innych krajach tamtejsi janusze tez nie mają szans z pizmowcami. To niezależne od pochodzenia i tak działa plaska planeta sterowana z księżyca.

to jest cecha szczegolna dla polakow, ukraincow czy ruskich generalnie slowian zauwazylem. jakos zachodziarze czy skandynawowie maja wiecej pokory, tylko polusy takie ura bura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, impotenti napisał:

to jest cecha szczegolna dla polakow, ukraincow czy ruskich generalnie slowian zauwazylem. jakos zachodziarze czy skandynawowie maja wiecej pokory, tylko polusy takie ura bura. 

Ale jak można zupełnie odmienne narodowości porównywać w oderwaniu od wszystkich kontekstów. Weź się yebnij w czolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Ale jak można zupełnie odmienne narodowości porównywać w oderwaniu od wszystkich kontekstów. Weź się yebnij w czolo.

polacy wyprowadzili z eu wielką brytanię, ja myślę że tu nie trzeba innych kontekstow juz za bardzo, skoro brytolm nie przeszkadzala zadna inna imigracja do ich kraju tylko polakow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, impotenti napisał:

polacy wyprowadzili z eu wielką brytanię, ja myślę że tu nie trzeba innych kontekstow juz za bardzo, skoro brytolm nie przeszkadzala zadna inna imigracja do ich kraju tylko polakow. 

Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze coś dla urodzonych w czwartek 😁

Według astrologii czwartkowe dzieci otrzymują od losu wszystko czego zapragną. Los im sprzyja, to urodzeni szczęściarze.

 

Są zawsze uśmiechnięte i optymistycznie nastawione do życia.

 

Mogą to być osoby stabilne emocjonalnie, szczere i prostolinijne. Nie lubią kombinowania i oszukiwania. Czują się źle jeśli muszą skłamać.

 

Osoby urodzone w czwartek podobno lubią czuć się wolne, ale jednocześnie z pełną odpowiedzialnością wykonują powierzone im obowiązki. Można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według astrologii poniedziałkowe osoby są ciepłe, czułe, otwarte i pełne zrozumienia. Mają dobrze rozwiniętą inteligencję emocjonalną

 

 

 

Czasem mogą sprawiać wrażenie nieobecnych, są też bardzo empatyczne. Mogą przejmować emocje innych, często w jednej chwili są pogodne i spokojne, a za chwilę wpadają w gniew.

 

 

 

Osoby urodzone w poniedziałek mogą mieć problemy z zasypianiem. Mogą też być bardziej podatne na stany depresyjne.

 

 

 

Nerwowość może odbić się też na ich zdrowiu. Mogą mieć problemy z układem trawiennym, cierpieć na bóle brzucha czy niestrawność.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ja tam w ogole nie wierzę w astrologię 

mi gwiazdy muwiom ze czeka cie wkrotce spotkanie z tajemniczym dzentelmenem o ciemnej karnacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Nie mam czasu. To tak serio. Ostatnia noc tu jestem oficjalnie. Potem tylko rzucę okiem bo jak wchodzę to marnuje czas

 

Ej no weź 😁 nie wjedziesz mi do topików pokapać dripem 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Czy ty za mną chodzisz ciągle czy mi się tak wydaje tylko?

może zaraziłaś się od konfidenti schizofrenia, ja jestem tylko na tym forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PacjętkaChoroszczy napisał:

No niestety. 

Ok. To do kiedyś tam 😁 bliżej nieokreślonej przyszłości, w sumie też wracam już do reality, łap na szczęście 🍀 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

No w sensie na forum a gdzie. 😄

to nie da sie nazwac tego lazeniem, lazilbym jakbym pisal poza forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×