Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, szmul napisał:

Haha ja nie lepsza też robię tak że wstyd bo albo zezresz kogoś albo będziesz pożarty a potem poczucie winy jest 

właśnie miałem pisać, ze z twojej strony ryzyko nękania ofiary jest najwyższe tutaj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Viavia napisał:

Było flow w obie strony nieraz spotkasz kogoś , nic na to ne poradzisz.  Naet jakbyś miała 20 mężòw. 

Nie tyczy się tylko mnie i kobiety to samo mają, czy zajęte czy nie, To Nie Ma Znaczenia 

To strach ślub brać.

Chyba zależy od człowieka czy się szybko zako...e. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mariusz z Brighton napisał:

właśnie miałem pisać, ze z twojej strony ryzyko nękania ofiary jest najwyższe tutaj 😄

Nie szukam ofiar nie mam gloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onaaaa napisał:

To strach ślub brać.

Chyba zależy od człowieka czy się szybko zako...e. 

 

Chyaba ja Nie pisałem wam.  

Człowiek na tym świecie sam nie zyje, nie zamkniesz się w piwnicy nawet jak będziesz miała kogoś. 

Spotkasz to coś. 

Jak będziesz miała męża partnera uporczywie zazdrosny, ograniczy ci wolność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

jest na to jeden sposób ale nie polecam

Znam nie o ten chodziło akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, WywalonyOdbyt napisał:

Chciałabym znać datę smierci

Ja mogę napisać symptomy, robi się dołek na pòlbrudku czyli krążenie jest nie takie 

Zapada się skòra na twarzy pewnych miejscach. Można nawet określić czas medycznie. 

Edytowano przez Viavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Viavia napisał:

Ja mogę napisać symptomy, robi się dołek na pòlbrudku czyli krążenie jest nie takie 

Zapada się skòra na twarzy pewnych miejscach. Można nawet określić czas medycznie. 

Wez już idz spac bo grazyna placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Wez już idz spac bo grazyna placze

Jak chcesz znać dokładnie byś musiała wstawić tu zdjęcie aktualne bez makijażu. 

Grażyna śpi ja mam wolne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, WywalonyOdbyt napisał:

Chciałabym znać datę smierci

Jednemu kolesiowi wróżka przewidziała date śmierci to zgłupiał myśląc że zaraz umrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Viavia napisał:

Jak chcesz znać dokładnie byś musiała wstawić tu zdjęcie aktualne bez makijażu. 

Grażyna śpi ja mam wolne 

Może cycki do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Może cycki do tego

Nie Po twarzy to widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak cera jest wysuszona za dużo alkoholu wątroba ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Viavia napisał:

Nie Po twarzy to widać. 

Nie jesteś jasnowidzem bolec naprawdę zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, WywalonyOdbyt napisał:

Nie jesteś jasnowidzem bolec naprawdę zegnam

Jak będziesz miał czas kiedyś, sobie zaczerpnij wiedzy. Wiedzą dostępna, nie każdy  iteresuje wiedzą medyczną. 

Ja tylko uzupelnialem jak wygląda zhizofrenia albo  demencja 

Edytowano przez Viavia
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie zaciekawiło neuroblastoma, 

tyczy dzieci ona jest bardzo śmiertelna dzieci do 5 lat, później też jest bardzo wysokie ryzyko nawrótu. 

Dzieci małe mają w czasie rozwoju szybki metabolizm, czyli komòrki szybko się dzielą.  W Czasie dzielenia komórek następuje błąd dna.  Czyli rak się tworzy do szpiku przerzuty.  

Dorosłego człowieka już szybko komòrki nie dzielą się starzeje. 

Rak ma rozsiew po narządach na inne organy nawet jak będzie zwalczony. 

Pisze co mnie zaciekawiło dlaczego małe dzieci mają taką okropna chorobę gdzie śmiertelności jest na poziomie 70 procent po 5 latach dziecka też jest ryzyko duże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×