+RC+ 709 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) Argentyna gra... Skandal... Rozumiem strefy czasowe, ale Europa rządzi tym sportem... Sobota 22:00 max powinien być mecz. Edytowano 1 godzinę temu przez +RC+ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 709 Napisano 1 godzinę temu Wracając rano z Lidla i Biedronki w takie dni jak dziś żałuję, że nie mam cabrio... W takie słońce to tylko okulary, dach na tyły i California Sunshine #GTASanAdreasVibeCheck Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 709 Napisano 1 godzinę temu Albo nie! Mutur chcę Kupię na kryzys wieku średniego xD Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wodianowa z kafeterii 1 Napisano 15 minut temu 1 godzinę temu, +RC+ napisał: Argentyna gra... Skandal... Rozumiem strefy czasowe, ale Europa rządzi tym sportem... Sobota 22:00 max powinien być mecz. RC, mam pytanie nie o piłkę (o forum) ;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach