Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

To zależy od organizmu czy zlecisz więcej czy mniej przy tej samej diecie coś o tym wiem więc mni nie denerwuj .Ciesz się tylko że masz taki organizm ciekawe tylko jak pofolgujesz czy następnym razem też tyle zlecisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obrazy ale jesli ktos jest zapasiony jak swinia i nagle przestaje sie obzerac tylko zacznie stosowac diete to nic dziwnego ze schudnie nawet bez cwiczen, zobaczymy czy ci tak latwo pojdzie z ostatnimi kilogramami:Pbo ja uwazam ze nie masz szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie jestem w temacie a bardzo....ale tak...napewno walka z ostatanimi kilogramamai jest najtrudniejsza,waga nie spada juz tak szybko albo wogóle nie spada chociaz jemy tyle samo albo nawet mnie,wtedy nastepuje proces w którym znika tkanka tłuszczowa(no nie całkowicie znika ale jest zabierana)...Miłego zrzucania kilogramów... U mnie dietka ok...w weekend było troszke grzeszków,ale się nie przejmuje;)Od dzisiaj sztywna dietka znowu pewnie do soboty:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozecie mi obliczyć iel kcal dzis zjadłam i ocenic moje menu?Zaczynam dietke 1000kcal i nie chcę popełnić błędów,dziękuję;] sniad pieczywo wasa z jajkiem i pomidorem,kawa cappuccino obiad 100gram warzywek gotowanych podwieczorek bułka grahamka z pasztetem i pomidorem,cappuccino garść wisni i 3 śliwki czy dzisiaj moge zjesc jeszcze kolacje? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAjbardziej mnie obawia w twim menu te capuccino..no i nie wiem ile tych kalorii było w pasztecie...ja jka jestem na diecie nie jem własnie takich rzeczy jak pasztety itp. wynalazki..nie podalas dokladnych ilosci ile zjadłas..ale mysle ze taka mniejsza kolacje mogłabys zjeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Słodziutka:) jadam male porcje,od 2 dni jestem na tysiaczku i jest 2 kg mniej:)nie chodze glodna,w ogole nie odczuwam ze sie odchudzam,a kiedys? -masakra-diety glodowkowe i rzucanie sie po tygodniu na zarcie:) dzis zjadlam parowke na goraco i chlebek wasa z maslem i pomidorkiem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj:*CO tu tak cicho??;>Jak wam idzie dietka??:> U mni nie jest tak źle:P Mama nadzieje że u was też...Szkoda tylko że nikt nie pisze bo nie mam nawet na co odpisywac:/ papa:* 3majcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutassek
Slodyczowa dysponujesz jadłospisem diety 1000kcal?-takim jaki stosujesz? Mozesz wyslac mailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama ukąłdam sobie jadłospis:) Nigdy nie ma on równo 1000 kalorii zawsze jest troszeczke mniej lub wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Moge sie do Was przylaczyc?? Jakis rok temu bylam stala bywalczynia na tym forum:) Udalo mi sie schudnac tyle ile chcialam! Nie, nie przytylam znowu tragicznie;) Jestem na koncowce diety, a wtedy jest najgorzej, no i wlasnie przypomnialam sobie o tym forum:)) Wiem, jak mobilizuje wspolna spowiedz z tego, co sie zjadlo;) Uwazam, ze dieta 1000 kcal jest najlepsza i najzdrowsza dieta, jaka istnieje!! Wartosci kaloryczne znam juz na pamiec, wiec sama ukladam sobie jadlospis. Mam nadzieje, ze z Wami mi sie ostatecznie uda! Pozdrawiam Was wszystkie i zycze wytrwalosci!Sobie tez!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,jesli mozecie wrzuccie mi na maila tygodniowy ,niewyszukany jadłospis diety 900-1000 kcal,Slodyczowa bardzo prosze,albo inne tysiaczki,dziękuje mail w profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze forum pustoszeje:( no ale ja sie podziele wrazeniami, chociazby sama dla siebie:)) Na razie idzie mi ok, wczoraj bylo kolo 1000kcal, dzis juz z 1200..Ale to dlatego, ze zapomnialm wziac II sniadania i do pracy i musialam kupic cos w sklepie, w ktorym nie byl duzego wyboru. Moim problemem sa glownie weglowodany-nie musze jesc slodyczy, jem zdrowe przekaski, jak batoniki muessli, wase i podobe \"suche\" i zdrowe rzeczy, no ale przeciez nawet takich za duzo nie mozna!:/ Dzis za to bylam na fitnesie, a jak nie ide, to staram sie robic brzuszki w domu:) Mam przed oczami swoja szczuplejsza wizje i mam tez fajne rybaczki, ktore poki co sa byt opiete, wiec chce zeby ladnie lezaly!!To mnie trzyma na duchu:) Powodzenia wszystkim! Buzka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja nie ukladam sobie planu tygodniowego..jem prawie codziennie to samo:P Tzn.na śniadanie płatki fitness z mlekiem,drugie sniadanie to np. 2 jabłka,Obiad to przeważnie to co inni w domu tylko ze w mniejszych ilosciach tak aby było okolo 350 kcal przewaznie nie jem podwieczorka,a na kolacje jogurt:) U mnie dietka całkiem całkiem:) Mam nadzieje że u wqs to i że nasze forum moze w koncu odzyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy u mnie jest coś nie tak z tą stroną czy naprawde ostatni wpis był we wrześniu .Dajcie jakies oznaki życia bo sama nie zamierzam walczyć z kilogramami a znowu ich nazbierałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża xxxxl
Ja jestem na diecie od wtorku Boże jakie to trudne jestem ciągle głodna ale jakoś muszę sobie poradzić.Mam sporą nadwagę (żeby nie powiedzieć otyłość) przy 170 cm warzę 105 kg. Przeraziłam się jak wskazówka przekroczyła 100 koniec muszę zrzucić 30 kg.Niewiem jak to zrobię ale jestem tak zdesperowana ,że chyba dam radę.Wyglądam teraz jak wielorybica w ciąży!Może ktoś z was podtrzyma mnie na duchu.Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz radę
czas wyglądac jak człowiek,co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża xxxxl
Już nie mogę na siebie patrzeć ,jak idę miastem to widząc odbicie swojej sylwetki w witrynach slepowych odwracam z obrzydzeniem głowę .Straszne i jak tu się polubić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Widze że masz duży kłopot i bedziesz musiała mieć silną wole żeby się pozbyć tych kilogramów. Próbowałaś szukac gdzieś pomocy np.u jakiegoś dietetyka czy odchudzasz się sama.Myśle że jak się zaweżmiesz to dasz rade tylko się nie poddawaj ale jakaś pomoc fachowca by ci sie przydała.U mnie działa dieta 1000 kalorii wszystko sumiennie zapisuje i nie prekraczam tego tysiaka.Teraz troche pofolgowałam i przybyło mi 4 kilogramy i znowu muszę się za siebie wziąść. Wlaśnie od dzisiaj zaczynamm mam zamiar zrzucić te kiogramy do świąt . Mam nadzieje że Tobie też się uda życzye ći powodzenia, napisz jak ci idzie jak cos możesz napisac więcej do mnie na e- maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moninia2
siemka laski jestem od dzisiaj na diecie poczatkowa moja waga to ;) 75 kg ;) hehe :) to moje gg :) razem razniej :D 5657558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża xxxxl
No tak jestem już 21 dni na diecie oprócz tego ,że jestem ciągle "na głodzie" to ubyło mi już 4 kg.Jestem z siebie dumna i mam zamiar dalej kontynuować to co robię.Trzymajcie za mnie kciuki i ja za Was trzymam kochane puchatki.Pozdrawiam bardzo serdecznie i jestem z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
jestem tu pierwszy raz. zapraszam na forum,,ZA MIESIĄC...,,-znajdziesz nas w spisie tematów -jesteśmy też na,,WAŻĘ OK.140,, ja jestem na diecie 3 dni.przy 164 ważę 102. muszę zrzucić 38! a mój cel to 42. czyli muszę ważyć 60kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może jednak cos z tego bedzie
właśnie jestem na diecie sama niewiem czy to sieta 1000kalorii hehe bo jem chyba mniej przynajmniej tak mi sie wydaje nawet mi to jakoś idzie... narazie trwam tydzień...efekt jakis tam jest bo schudlam 4 kg...ale to dla mnie za malo jeszcze musialabym z 7 i byłoby GITNIE :D hehe ... tylko ze czasem mam wieczorem na cos "smaka " i chcialabym to wszystko rucic w cholere:p ale mam motywacje jak narazie nie planuje tego przerwacv walcze bo jest dla kogo fajnie wygladac :** zobaczymy co bedzie po 2 tygodniach...jeszcze tu wroce ;)) pozdroo :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moge sie do Was dołaczyc?????? tez chce srosowac diete 1000 kalorii, ale nie mam takiej duzej motywacji mysle ,ze jak bedizemy sie wspierac nawzajem to damy rade:) ...waze 67 kg. przy wzroscie 167cm.moim celem jest wazyc57- 59kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, z chęcią się przyłączę do diety 1000 kcal. chociaż podejrzewam, że wy już pokończyłyście. Mam nadzieję że koś sie zdecyduje zacząć ze mną jutro :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja78
Witam serdecznie chciałabym sie do Was dołączy i zaczac dietke która już raz pozwoliła mi schudnąc 25 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika71
Hej czy jest tu kto ???? Mam zamiar zaczac diete 1000kal ale potrzebowałabym wsparcia i porady czy jest ktos chetny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta kobieta
jest ktos kto ma ochote zaczac diete 1000 kalorii?.... ja 5 dni temu skonczylam diete 13dniowa z rezultatem 4kg mniej ... i po tlustym czawrtku i piatku ;) zaczynam od soboty .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000 ciekawa dieta
a opierasz się na jakimś gotowym menu tej diety ? posiadasz takowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×