Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

Gość Sabineczka
Witam!JA jestem juz na diecie 1000kcal 5 dni i schudłam 3 kg sama nie umiem w to uwierzyć ale tak jest.Chce tą diete stosować przez jakieś 5 miesięcy i myslę ze przez ten czas schudne 12 kg.Mam do was pytanko ile moge schudnąc prze 10 dni na tej djecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
cześc witam serdecznie i życze Tobie powodzenia w odchudzaniu . Wiesz zauważyłam ,że ta strona już nie istnieje Umarła śmiercią naturalną , albo ja byłam przyczyną tego . Mam dziwne podejrzenie gdy zaczynam pisać do ludków to strona wymiera . trudno więcej się nie odezw3ę . ale z całego serca życzę Tobie efektów . Myślę ,ż e nie waż ne ile można schudnąć .Najważniejsza jest Twoja sprawa i tylko to się liczy .Nie porównój się do nikogo i niczego , bo czasem możesz się zniechęcić. patrz na wagę raz w tyg o tej samej porze i nie zadręczaj się . Pamiętaj też ,że każdy org inaczej reaguje na tego typu sprawy , więc się nie porównuj . pamiętaj również ,że teraz jest zimno i potrzebujesz troszkę tłuszczyku JESZCZE RAZ ŻYCZĘ POWODZENIA PA Ps, NAPISZ CZASEM JAK TOBIE IDZIE . TRZYMAM KCIUKI :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabineczka
Dobrze mi jest na diecie 1000kcal ale nie odpowiedziałyscie mi na pytanko czy moge schudnąc 15 kg w 5 miesiecy na niej z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabineczka
Aha i jeszcze edno pytanko wiecie moze ile kcal ma jedna kromka wasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Postanowiłam się do Was dołączyć, od dzisiaj zaczynam dietę 1000kcal :) Wczoraj skończyłam kopenhaską i żeby nie wróciły mi te kg i żeby zrzucić jeszcze z 3-4kg jestem właśnie tutaj :) Sabineczka --> wasa ma około 30kcal, a co do tego czy zrzucisz 15kg w 5 miesięcy to moim zdaniem bez najmniejszego problemu :) o ile oczywiście będziesz się tej diety trzymać :D Skoro chudnie się ok 1kg na tydzień to w 5 miesięcy można zrzucić nawet 20 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodyczowa
Hej Widze że dawno nikt tu nie pisał....ale mam nadzieje że ktoś zacznie razem ze mną:) Byłam na tej diecie już kilka razy...nie polecałam jej ludziom bo przewaznie doprowadzała u mnie do efektu jojo....ale sama postanowiłam ze znowu ja zaczne tylko ze ym razem rozsądnie...mam nadzieje bynajmniej...byłam przez jakiś czas na dsb...nawet dobra dieta...na początku chudlam ale potem przestałam...dla mnie najlepsza jest dieta taka na której ma sie wyznaczony limit kalorii,na dsb jadłam orzeszki cały czas i nie wychodziło mi to chudniecie;)....co prawda brzuch mi bardzo schudł ale za to dostałam tyłka a na 1000 kalorii wszystko chudnie i na tym chyba najlepiej wyjde;)...mam nadzieje że ktos zobaczy i odpisze na mojego posta i przyłaczy się do mnie z dietką;)...ja dzisiaj koncze 5 dzień narazie obchodzi się bez grzeszków...niestety jutro mam ognisko,ale powiedzialam że najwyżej moge zjeść jabłko pieczone:)Albo zrobie sobie post do wieczora i bede mogła sobie pozwolić wtedy na jakąś kielbaska:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
CZEŚĆ SŁODYCZKOWA :) JA TEŻ CZASEM ZAGLADAŁAM NA FORUM . JAK TYLKO COSIK NAPISAŁAM TO WSZYSCY UCIEKALI NIE MAM POJECIA CZY JA JESTEM JAKIES FATUM CZY CO ???? :( . TEZ PRÓBOWAŁAM PISAĆ I ODCHUDZAĆ SIĘ . WIEM ,ŻE W TŁUMIE JEST RAŹNIEJ . NIE POWIODŁO MI SIĘ . ALE OD JAKIEGOS CZASU OK 3 TYG , ZOSTAŁAM SAMOISTNIE ZMUSZONA DO DIETY I CHETNIE TOBIE POTOWARZYSZĘ . WĄTROBA MI ZDECHŁA I NIEZBYT DOBRZE SIĘ CZUŁAM . WSZYSTKIE LEKI ZOSTAŁY ODSTAWIONE NO I DIETKA . MUSZĘ PRZYZNAĆ ,ŻE TROCHĘ LEPIEJ SIĘ CZUJĘ I CZASEM ZGRZESZĘ , ALE TO CHYBA NATURA LUDZKA TAKA JEST OKROPNA . TYM BARDZIEJ ,Ż E MUSZE GOTOWAĆ DLA RODZINKI I JAKOŚ TAK SAMO JEDZONKO PCHA SIĘ CZASE4M DO UST . Z REGUŁY JEDNAK WTRZYMUJĘ . MOŻ E MI SIĘ UDA RAZEM Z TOBĄ WYTRZYMAĆ I ZWALĘ KILOGRAMY Z WIELKIM HUKIEM - TO MOJE MARZENIE :::))))) . TEGO SAMEGO tOBIE ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERCA . POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodyczowa
No to ju,z jesteśmy we dwie:D Mam nadzieje że nam się uda:) Ja dzisiaj pewnie zgrzeszę,bo są urodziny mojej siostry i będzie grill i coś słodkiego pewnie tez się znajdzie:P Dzisiaj jest 6 dzien mojej diety:D Narazie obeszło się bez grzeszków;)Może bedziemy pisac co zjadłysmy albo co mamy zamiar zjeść:D może to nam jakos pomoże...:):):) Ja dzisiaj zjadłam: Śniadanie:Jogurt naturalny bez cukru,jabłko,kawa 2 śniadanie-Jogurt naturalny bez cukru,jabłko Obiad-zupa jagodowa i to narazie wszystko...Ubogo bo wieczorem pewnie zgrzeszę:P Mam fo wykorzystania jeszcze około 600 kcal 3ba będzie to jakoś dobrze rozłozyć Gustawa-JA tbie też życzę zrzucenia zbętnych kilogramów,mam nadzieje że damy rade:) Mój cel to 50 kg jak narazie bynajmniej..moja wymazona waga to 45 ale to chyba za mało:/ więc zostaje 50 może 48:P zobaczymy jak to będzie:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
MAM NADZIEJĘ ,ŻE DOBRZE SIĘ BAWISZ . TROCHĘ SIĘ PRZERAZIŁAM, ŻE BĘDZIESZ JADŁA Z GRILLA . NIE CHODZI MI O KALORIE , ALE O TO CZYM JEST NAFASZEROWANA TAKA KIEŁBASKA . PISAŁAŚ ,ŻE BĘDZIE OGNISKO ,WIĘC NIE INTERWENIOWAŁAM . A GRILL TO OKROPNOŚĆ . MÓJ SYN KIEDYŚ W CIEKAWOSTKACH ZNALAZŁ JAKIE TO PASKUDZTWO DLA NASZEGO ZDROWIA JEDNA KIEŁBASKA GRILLOWA TO JAKBYŚ WYPALIŁA 20000 PAPIEROSÓW . CZYMŚ TAKIM JEST NAFASZEROWANY WĘGIEL DO GRILLA . WIESZ TERAZ MOŻE TEGO NIE CZUJESZ I OBYŚ NIE POCZUŁA . DOPIERO JAK PADA ZDROWIE TO SIĘ ORGANIZM SAM BRONI PRZED ZŁYMI POKARMAMI . SORKI ZA TEN GŁUPI WYKŁAD , ALE MOŻE WARTO BYŁO OSTRZEC JA TEŻ LUBIAŁAM ZAJADAĆ SIĘ TYM , ALE PO PEWNYM CZASIE COŚ ODCZUWAŁAM , JAKIŚ WSTRĘT I NIECHĘĆ A JEŚLI CHODZI O DZIENNE ZAJADANIE TO TROCHĘ GORZEJ TO WYGLĄDAŁO DZIŚ U MNIE NAWET BARDZIEJ GORZEJ . NIE MAM AZ TAKIEGO ZAPARCIA WZGLĘDEM SIEBIE . RANO POŻARŁAM 2 KROMKI( MAŁE ) RAZOWCA Z CHUDĄ WĘDLINĄ I POMIDOREM ORAZ TROCHĘ SERKA '' TWÓJ SMAK'' POTEM ZJADŁAM 1 ZIEMNIAKA TROCHĘ ZUPY POMIDOROWEJ Z JOGURTEM WARZYWA DUSZONE CHRUPKIE Z 1 KROMKĄ A TU MÓJ GRZECG OBLIZAŁAM PALEC Z KOGLEM MOGLEM (PIEKŁAM CIASTO) NO I STRASZNOŚĆ - WYCHLAŁAM SZKLANKĘ TROSKAWEK Z TŁUSTĄ ŚMIETANĄ - NIE POMYŚLAŁAM JAK SOBIE KUPOWAŁYŚMY Z PRXYJACIÓŁKĄ A TO WRÓG MOJEJ WĄTROBY :((( DOPIERO JAK WYCHODZIŁYŚMY TO ZAPYTAŁAM SIĘ Z CZYM TE TRUSKAWKI - BO COSIK MI ZA DOBRZE TO SMAKOWAŁO ALE NIC TO PRZEŻYJĘ JAKOŚ WIESZ NIE MOGĘ SIĘ TAK STRESZCZAĆ Z JEDZENIEM ZA MOCNO BO MUSZĘ JEŚĆ 5X DZIENNIE JAK DZIECKO - TO WŁAŚNIE ZE WZGLĘDSU NA WĄTROBĘ ALE NIC TO ZARAZ SKOŃCZĘ GALARETKĘ Z PSTRĄGA I BĘDZIE PYCHOTKA NA 2-3 DNI W ZALEZNOŚCI JAKI APETYT BĘDZIE MIAŁ MÓJ MĄŻ OJOJOJ ALE SIĘ ROZPISAŁAM SORKI POZDRAWIAM SERDECZNIE Ps. NAPISZ JAK UDAŁA SIĘ IMPREZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodyczowa
Siemka Dobrze ze nie jem takich kielbasek na codzien:POgnisko sie udało...tej kiełbaski zjadłam tylko pół,ale byl jeszcze tort no i się skusiłam:D Dzisiaj natomiast skusiłam się na ciasteczko "hit" ale to weekend to mozna :P Sorki że dzisiaj tak krótko ale jestem nie do życia:P Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
CZEŚĆ SŁODZIUTKA :) BIEGAM Z OZORKIEM NA ZIEMI . JUTRO MAM GOŚCI I MUSZE PRZYSZYKOWAĆ WYŻERKĘ DLA NICH I RODZINKI , OPANOWUJE SIĘ JAK TYLKO POTRAFIE . WCZORAJ POCHŁONEŁAM DOŚĆ SPORO , NIE POTRAFIE LICZYĆ KALORII , ALE TAK NA OKO SIĘ OGRANICZAM JAK TYLKO MI SIŁY STARCZAJĄ. RANO - 2 KROMKI MAŁE RAZOWCA Z POMIDOREM I SERKIEM POTEM JAK ROBIŁAM SLEDZIKI TO WCHŁONEŁAM JAKBY PÓŁ ŚLEDZIA BEZ CHLEBKA NA OBIAD BARSZCZ CIENIUTKI BEZ TŁUSZCZYKU ZIEMNAKI TYCIU I POMIDOR I BURAKÓW GÓRKA 1 MALUCIA ZRAZA ( TO MÓJ GRZECG NA WĄTROBĘ) NO I NA SAM KONIEC WĘDLINKĘ 2X PLASTER Z POMIDOREM JEM DUZO POMIDORÓW , BO W BIEDRONCE SA W MIARĘ TANIE 5 ZŁ I BARDZO SMACZNE ACH ZAPOMNIAŁAM ZJADŁAM GALARETKĘ Z PSTRĄGA NIEZŁĄ PORCJĘ SŁODZIUTKA NAPISZ PROSZĘ JAK WALCZYSZ ZE SOBĄ JEŚLI CHODZI O GOTOWANIE DLA RODZINY (JESLI TAKOWĄ POSIADASZ) JA JESTEM TROCHE NIEGRZECZNA JEŚLI CHODZI O SZYKOWANIE JEDZONKA I PODJADANIE ZAWSZE KOŁO SIEBIE MAM POMIDORKI ALBO SOKI WARZYWNE , POMIDOROWE . UPS TROCHĘ ZA BARDZO SPIEKŁAM PIERSI Z KURCZACZKA :( ZNOWU ZJEM PARÓWKĘ NA OBIADEK DO ZIEMNIACZKÓW TERAZ PIEKĘ SOBIE RYBY MORSZCZUK ( W KOSTKACH - MROŻONE) W FILII STARCZY MI NA 2 DNI . POLECAM PYCHOTKA SŁODZIUTKA JESLI NIE CHCESZ ZE MNA SIE ODCHUDZAĆ BO MOŻ E CIĘ NUDZĘ TO NAKLIKAJ BEZ OBAWY , NIE BEDZIE MI PRZYKRO . BYĆ MOŻ E RÓŻNIMY SIE CHERAKTEREM I WOGÓLE JA I TAK MUSZE WALCZYĆ ZE SOBĄ JUŻ POSTANOWIŁAM . POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WTRWAŁOŚCI BUZIAKI :)))) :) :) :) MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KRZYCZ ...
tak Gustawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mam nadzieje, ze moge sie przyłaczyc do waszego odchudzania... ja walcze od miesiaca na dietce 1000 ale widze pierwszy kryzys :( schudłam 5 kg ale 1 znow przybyl, buuu... Pomożcie, razem latwiej.no i powiedzcie, czy ćwiczycie cos, bo u mnie z tym ciezko. leniuszek ze mnie i tyle pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodyczowa
Witam dziewczynki:) Ciesze się bardzo że już jestesmy we 3:) Gustawo--Ja bardzo chce sie z toba odchudzać nie wiem dlaczego piszesz że nie chce:( A co do rodziny to mam ale rodziców:P nie mam jeszcze męza i mieszkam z rodzicami:P Jem to co mama gotuje ale jeśli to jest coś czego ja nie chce jeść bo jest zbyt tłuste to robie sobie sama:) Niunia--pewnie że mozesz sie do na sprzyłaczyć:) Mam nadzieje że uda ci się przetrwać kryzys:) Napisz jakie są zamierzenia twoje w związku z dietką:) U mnie z dietką nie najgorzej...w niedziele zjadłam tylko pare"hitów" ale nie jadłam sniadania i obiadek taki cieniutki i na szczęście nie przytyłam:) Narazie schudłam 2 kg tylko ale to dobrze że nie chydne szybko może obejdzie się bez efektu jo-jo:P chociaż schudłam tyle przez tydzień..to normalnie,ale słyszałam ze w pierwszym tygodniu chudnie sie nawet 4 kg:P ale ja już się odchudzałam przed tym więc już w moim organizmie nie było samej wpdy do "schudnięcia":P Ja ćwicze mieśnie brzucha:d codziennie seryjka 50 brzuszków:P robię juz tak od stycznia i jestem dumna z siebie:) wesłżo mi to już mozna powiedzieć w nawyk bo jak nie zrobie tych 50 brzuszków to mam wyzuty sumienia:( ale mam szerokie biodra i to dopiero jest moja zmora:/ ale niestety z tego nie schudne już bo to nie tłuszcz tylko kości (a tłuszczyku też troszkę jest:D:D:) Dzisiaj zjadłam: śniadanie: jogurt naturlany bez cukru z jedną kromką chleba ryzowego,kawa bez cukru 2 śniadanie:jabłko Obiad;kawałeczek gotowanej karkówi chyba i pół pomidorka ze szczypiorkiem podwieczorek:jogurt jagodowy jagobelli:) Na kolacje chyba zjem sobie twarożek z pomidorkiem:D albo sałatke sobie zrobie:D a moze znacie jakieś przepisy na niskokaloryczny twarożek na słodko??:> Troszkę się rozpisałam ale to co:P Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczynki :) No to sie napisałam i wszystko w piz... w kosmos wylecialo ;) ja to mam dopiero talent :) Może uda mi sie cos tam przypomnieć. Pisalam, ze mam 166 cm i 60 kg a moja wymarzona waga to 50 kg. Schudlam juz (albo dopiero) 5 ale ostatnio przez te wszystkie grille i długi week niestety wrocil wredny kilos. Ale walcze, nie poddaje sie. Slodyczowa -> zazdroszcze Ci samozaparcia z tymi ćwiczonkami. ja ściągnełam sobie 8 mnin ABS na brzuchol ale brak mi dyscypliny i nie cwiczę systematycznie a i mięśnie slabiutkie, oj słabiuchne mowie Ci. A brzuchol to moj nawiększy problem, wygładam jakbym byla z 5 miechow w ciązy ;) Staram sie trzymac 1000 kcl ale nie licze dokładnie posiłkow, raczej \"na oko\". to w skrocie tyle o moim dietkowaniu 3mcie sie cieplutko kochane, caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodyczowa
Siemka! u mnie dietka ok:D bez grzeszków:) Tylko mam kłopot bo się załatwić nie moge:/ już chyba od soboty jak nie dłużej:/ brzuch mam jak balon:P Dzisiaj zjadłam: Dwie kromki chlepa ryzowego z sałatą i pomidorem,jogurt "lekki",jabłko,marchewke z dipem... jeszcze zostało mi do wykorzystania 300 kcal na podwieczorek i kolacje:D gustawo--gdzie się podziewasz??:> niunia--ja przed rozpoczęciem ćwiczeń i diety też mialam największy problem z brzuchem:/ teraz już jest spoko.. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mogę się przyłączyć do topikowego odchudzania?;) Trochę mnie przyrosło od zeszłego roku. Ticker pod nickiem nieaktualny. Teraz ważę 62 kg:( Ale już niedługo to będzie trwało.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
CZEŚĆ DZIEWCZYNY :) :) JA DZIŚ NA MOMENCIK BO MAM PRZJEZDNYCH GOŚCI I URODZINY NAJMŁODSZEGO (WIADOMO CO ZROBIĘ :)) ) NAJPIERW SIĘ NAPRACOWAŁAM :P JAK JAKIŚ GŁUPEK , ADZIŚ BĘDZIEMY POCHŁANIAĆ :) MOI GOŚCIE NAWET NIE WIEDZĄ CO ICH CZEKA .BO WŁAŚCIWIE SĄ Z WIZYTĄ U LEKARZA , ALE CO TAM . TAK ,ŻE NIE BEDĘ SIĘ CHWALIŚ CO JA DZIŚ JADŁAM BO TO NIE MA SENSU :) . OD JUTRA RUSZAM DALEJ Z WAMI BARDZO SERDECZNIE WITAM NOWE KOLEŻANKI , ROŚNIEMY W SIŁĘ :) :) DAMY RADĘ , DAMY RADĘ JJJ UUUUUUU PPPP IIIII SŁODZIUTKA - BURACZKI , BURACZKI I JESZCZE RAZ BURACZKI WCINAJ JAK LUBISZ TO ZAPARĆ BEDZIE ZERO .WIEM Z DOŚWIADCZENIA NA POCZĄTEK SPRÓBUJ RANO NA CZCZO PO 3-5 ŁYŻEK NA CZCZO I PÓJDZIE BEZ BOLEŚCI . PIJ SOKI WARZYWNE DOLEWAJ TYCI OLEJU DO SAŁATKI ZAPARCIA SĄ BOLESNE I BARDZO SZKODLIWE A TY ZA DŁUGO JUŻ CZEKAŁAŚ KOŃCZĘ BO MÓJ PIES ŹLE SIĘ CZUJE :( ( PADACZKA ) PĘDZĘ GO WYGŁASKAĆ POZDRAWIAM DO JUTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski dziewczynki, widze ze nas przybywa. dobrze, dobrze, w kupie przyjemniej ;) Ja znowu nagrzeszyłam - skusiłam sie na tosta z zoltym serem i odrobine piwa. Ale pocieszam sie, ze intensywnie ćwiczyłam, więc chyba spalilam to paskudztwo...? No i zaczęłam chodzić na aqua aerobic, mam nadzieje, ze to coś da bo jakies za lekkie te cwiczonka w wodzie. :D Dziewczyny, czy wy tez gotujecie dla swoich rodzin? bo mnie to dobija jak musze kazdemu co innego i jeszcze cos dla siebie. A rodzinki odchudzac nie musze - mam same chudzinki w domu :) A, i wiecie co? pisałam, ze waga ostatnio stoi jak zaczarowana i ani grama w dół, ale usłyszałam od kilku osob, ze ładnie schudłam i postanowiłam zmierzyc obwody :) ale zakoczenie, mowie wam! 8 cm mniej w biodrach, 6 w talii i 4 w biuście. Więc nie sugerujcie sie tylko wagą. A co do zaparć, to chyba problem większości \"odchudzaczek\", u mnie jest podobnie. to chyba w związku ze zmienioną przemianą materii. Tylko, ze na mnie nic nie dziala - ani picie wody na czczo ani jedzenie śliwek, burakow, picie herbatek, no nic, mowie wam. więc w sytuacjach drastycznych korzystsm z tabsow. Ale taka dola zasr... jak to mowi moja mama No rozgadaąlm sie strasznie, starczy tego, cmokersy i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodyczowa
Witam:) Buraczków już próbowałam,wode na czczo piłam, dzisiaj biore tabletke ale to później bo o 19 musze iśc na spotkanie do kościoła na temat wyjazdu na pola Lednickie juz sie nie moge doczekać:) niunia-gratuluje:)też bym chciała schudnać w centymrtrach tyle:) mądrala-zapraszam serdecznie no i powodzenia:) Ja nnie gotuje dla rodzinki tyylko dla samej siebie ,albo rodzinka gotuje dla mnie:) więc mam ten porblem z głowy:P Całuski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodyczowa, te centymetry to spadly po 6 tyg. A tabsy najlepiej brac na noc i wtedy poranna wizyta w toalecie gwarantowana. W ciagu dnia nie radze. ja kiedys bylam taka mądra, ze wzielam rano i nic, no to se wzięłam za 2 godz następną, a co :D no i... kilka godzin później, będąc dosyc daleko od domu ...dopadło mnie tak, ze biegałam co 10 min. Dobrze, ze miałam w miare blisko do siory, ale ledwo zdążyłam. hehe, wszyscy mieli ze mnie polewke zazdroszcze Ci, ze nie musisz gotowac, to mnie dobija.Istna strata czasu, a moznaby cos przyjemniejszego porobic... Ale taki juz babski los. I dzięki za doping, zmobilizowałaś mnie do ćwiczonek i nawet nie mam zakwasow :D Buzka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gustawa odezwij sie i powiedz jak udała sie imprezka? no i co zaserwowałas gościom, bo ja odkąd się odchudzam to mam problem z doborem menu :D Czy nakarmic ich \"trawą\", jak to mawia mój brachol, czy narobic specjałów i tylko popatrzeć jak inni jedzą. A może masz jakieś ciekawe niskokaloryczne pyszności i podasz jakiś fajny przepis... do zobaczyska 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
CZEŚC MOJE WALECZNE DZIEWCZYNY :) DZIĘKI ,ŻE KTOS ZA MNĄ TROSZKĘ POTĘSKNIŁ -- TO JEST TEŻ BARDZO MIŁE SZCERZE TO PO IMPREZCE JESTEM ZDEGUSTOWANA OKROPNIE NZSEMU PRZYJACIELOWI ZOPEROWALI CHYBA NIE TYLKO SERCE . MUSIELI ZAHACZYĆ CHYBA MÓŻDŻEK BO Z SUPER FACETA ZROBIŁ SIĘ DZIWOLĄG . JEST BOHATEREM JEDNYM JEDYNYM ,KTÓRY TO PRZEŻYŁ I ZAPOMNIAŁ JUZ JAK CZŁOWIEK CZUJE SIĘ CHORY (OPERACJĘ MIAŁ 3 MIŚ TEMU) NO I KLOPS A PROPOS ZADR ĘCZA TERAZ ŻONKĘ :(:(:( PRÓBUJĘ JĄ DYKRETNIE PODBUNTOWAĆ A JEŚLI CHODZI O JEDZONKO TO JEST PROBLEM . OCZYWIŚCIE ZROBIŁAM ŚLEDZIKI W OCCIE , OLEJU Z CEBULKĄ I PAPRYCZKĄ SMAŻONE W POMIDORKACH RYBCIE , ALE NIE PRÓBOWAŁAM TYLKO NA OKO . :((:( MAM WĄTROBĘ '' PRZEWALONA TYŁEM DO PRZODU '' I DLATEGO PRAWIE WSZYSTKO ODPADA OCZYWIŚCIE BYŁ TORCIK I NIE DAROWAŁAM :P BYŁ SUPER JESTEM ''GRZESZNYM ''CZŁOWIEKIEM Z WIELKIM BRAKIEM SILNEJ WOLI :( JEŚLI CHODZI O MIERZENIE BRZUSZKA TO U NIE NIE ZDAJE REZULTATU :) :) JAK WĄTROBA BOLI TO + 20 CM MAŁO NIE PĘKNĘ :) :) :) hihihih ALE CO TAM MAM PARĘ FAJOWYCH PRZEPISÓW np SAŁATKA GRCKA,SAŁATKI Z KUKURYDZĄ I RÓŻNYMI WYMYŚLONYMI DOD. CHLEBEK CHRUPKI , GALARETKI ( KURCZACZEK BEZ SKÓRKI , PSTRĄG)WYSTUDZONE ZUPKI , ABY SCIĄGNĄĆ TŁUSZCZYK A POTEM OCZYWIŚCIE ODGRZANE . POMYSLĘ POTEM I DOPISZĘ MUSZE TROCHĘ ODPOCZĄĆ , TROSZKĘ SIĘ NAPRACOWAŁAM ''ODGRUZOWUJĄC ''MIESZKANKO POZDRAWIAM I ZYCZĘ WYTRWAŁOŚCI I MIŁEGO DNIA Ps SŁODZIUTKA ZRÓB COŚ Z TYM '' KLEKSEM'' BO BĘDZIESZ MIAŁA STRASZNE BOLEŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
OJ TO ZNOWU JA JAK SIĘ WYSYŁA TAKA FAJNĄ RĄCZKĘ ??? BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
OJ TO ZNOWU JA JAK SIĘ WYSYŁA TAKA FAJNĄ RĄCZKĘ ??? BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodyczowa
Hej. Wziełam tabletke ale narazie nic na opakowaniu było napisane że działa po 6do 12 godzinach czyli około 21 powinno mnie wziaść ale juz dawno po wiec chyba to bedzie w nocy Ja jeśli mam ochote na coś słodkiego to w tedy robie sobie galaretke bez cukru z jogurtem naturalnym bez cukru i jakiś olejek do ciasta:D jesli ktos chce moze dodać słodzik :d polecem:D bardzo dobre i ma napewno mniej kalorii niż jakieś ciastka cukierki czy czekoladki. Ale wiecie co ja w wekendy pozwalam sobie na odrobine słodyczy:)ale jeśli mam ochote..:P ale oczywiście się nie objadam..czasami lepiej jeden mały grzeszek niż potem się objadac:/ a wy macie jakieś takie przepisy??:>:D gustawo-niestety nie wiem jak się robi tą minke:p dobra lece oglądać eurowizje:D papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka kochane :) gustawo-> na temat watroby wiem co nieco. Miałam kiedys powazne problemy, juz jest dobrze :) ale jak zjem cos co mojej kochanej wątrobie się nie spodoba to momentalnie puchne. to normalka. Ratuje sie tonami tabsow, zeby mnie nie skręcilo z bólu. Slodyczowa -> ja niestety nie dorobilam sie jeszcze wlasnych przepisow, stąd pytania o wasze kucharzenie. jak mam ochote na cos slodkiego jem pół batonika belvita - jeden ma ok. 35 kalorii. dziewczyny, kupiłam nowego JOY-a i tam jest dodatek o dietach gwiaz. Poczytałam sobie i teraz jestem dopiero mądra :D Piszą tam, że nie można jeśc białego ryzu a ja go jem :( i teraz jestem zła na siebie! a łapkę robi sie wpisując w nawias kwadratowy slowo \"czesc\" ide troszke popracowac, calusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
CZEŚĆ DZIEWCZYNY WŁAŚNIE ZNOWU JESTEM ZMUSZONA PIEC CIASTO -SERNIK :( OKROPNOŚĆ TA MOJA RODZINKA MA STRASZNĄ MOC PRZEROBOWĄ CZSEM MYŚLĘ ,ŻE W TEJ LODÓWCE MIESZKAJĄ MOLE . DZIĘKI NIUNIA ZA DOKSZTAŁT . NAPISZ PROSZĘ CZEMU NIE MOŻNA JESĆ RYŻU ? JA BARDZO LUBIĘ RYŻ . MOŻE BY CHOĆ TAK Z UMIAREM . SAŁATKA GRECKA - PORWAĆ SAŁATĘ LODOWĄ , POSYPAĆ DNO PÓŁMISKA , POKROIĆ PÓŁPLASTERKI POMIDORA POSYPAĆ NA SAŁATĘ , POTEM TO SAMO Z ŚWIERZYM OGÓRKIEM , MOŻNA DODAĆ KAWAŁKI PAPRYCZKI NA TO CHUDY SEREK FETA W KAWAŁKACH . I POSYPAĆ OLIWKAMI : ZIELONE I CZARNE POKROJONE W KRĄŻKI . NA SAM KONIEC POLAĆ GOTOWYM SOSEM DO SAŁATEK JAKI KTO LUBI : WŁOSKI ALBO KOPERKOWY . NAJLEPIEJ ZACZĄĆ OD MNIEJSZEJ ILOŚCI SOSU ABY NIE BYŁO ZA OSTRE MOŻNA JEŚC OD RAZU JEST PYSZNE , KIEDYŚ UŻYWAŁAM ZAPIEKANYCH BUŁECZEK POSMAROWANYCH MASŁEM ZIOŁOWYM , A TERAZ PIECZYWO CHRUPKIE SAŁATKA Z KUKURYDZĄ I TUŃCZYKIEM : 1 PUSZKA TUŃCZYKA W SOSIE WŁ. , 1 PUSZKA KUKURYDZY , SELER NACIOWY I TROSZKĘ MAJONEZU SELER ZE 3 PAŁKI POKROIĆ DROBNO ALBO UTRZEĆ NA GRUBYCH OCZKACH , DODAĆ TUŃCZYKA BEZ ZALEWY , KUKURYDZĘ I MAJONEZ TO DANIE JEST DELIKATNE I TEZ MOŻNA Z PIECZYWKIEM WSZYSTKIE MOJE ''MOLE'' TO UWIELBIAJĄ NARAZIE TO WSZYSTKO BO PĘDZĘ DO KUCHNI ZABEZPIECZYĆ WYŻERKĘ TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO I SAMCZNEGO ŻYCZĘ :) :) :) PAPA Ps. CIEKAWA JESTEM CZY WYJDZIE DOBRZE MOJA ŁAPKA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
:(:(:(MUSZĘ DZIECKO ZAPYTAĆ JAK SIĘ ROBI NAWIAS KWADRATOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×