Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pannatunia

Szybka dieta

Polecane posty

Gość lalka1
ja wam powiem tak...kazda dieta jest skuteczna w 100 % tylko wtedy kiedy wraz z nia uprawia sie duzo sportu, i cwiczy!!!!! rzeby schudnac najwazniejszy jest ruch!!! on pomaga spalac kalorie, i to on likwiduje tluszcz. jak komus nie chce sie cwiczyc, to ma gwarantowane ze po diecie nastapi efekt jojo. trzeba utrzymac wage. ale przeciez cale zycie nie bedzie sie na diecie. kazdy ma czasami chec na paczka czy na jakies dobre ciacho. ale pozniej trzeba to spalic, rzeby nie przytyc. a cwiczenia sa dobre zeby razem z dieta modelowac cialo. jesli ktos jest leserem, to znaczy ze nie zalezy mu na szybkim spadku kilogramow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugoszp
hej to znowu ja pisałam 2 miesiące temu .Od tam tej pory znowu 3 kilo mniej teraz waże 63kg a chciała bym ważyć 58kg . dousłyszenia nie bawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamza18
o ludu !!!! aby schudnac i wygladac jak czlowiek nie powracac po kilku miesiacach do tej poprzedniej wagi poprpstu jesc normalnie i cwiczyc ĆwiCZYĆ!!!!! buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... czytam i czytam i sama nie wiem chyba najbardziej mi ta ziemniaczana dieta odpowiada tyle tylko ze w większości diet odradza się jedzenie poieczywa i ziemniaków...ale moze spróbuję. Jesli ktoś ma coś nowego to niech pisze bo muszę schudnąć szybciutko na wesele(chce się wbic w sukienkę i tyle:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 krotna mama
co to za dieta na samych jajkach,moglybyscie napisac na czym polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżast
Ale mnie to wkurza!! Nie wiem po co wchodzą na to forum niektóre osoby, które tylko krytykują?! Jeśli chcecie wyżalać się na temat diet to znajdźcie sobie inne forum!! Jeśli nie odpowiadają wam diety i odchudzanie, rozwiązanie jest proste nie wchodźcie na takie strony!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweluśka35
ja dopiero zaczełam dietę mam 164 i ważę 65 kilo codziennie rano robie brzuszki rowerek nożyce no i wieczorkiem też a po południu idę na stadion pobiegac.Jkaś dieta też by się przydała. macie maoże jakeś na prawde dobre przepisy na schudnięcie??? prosze pomużcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *hiFka*
hej dziewczyny :) z moim odchudzaniem było różnie. Ćwiczylam ostatnio silna wole i z 55 kg ( a mam 165cm) schudlam do 48 kg :D :) w 2 tyg 7 kilo i to wcale nie bylo dlugo :P po pierwsze przez 1 tydzien zrobilam dietke z ziemniaczkami i tym ryzem i kefirem no wiecie :D i przy tym pilam 1 litr wody niegazowanej mineralnej i 3 cherbatki odchudzajace slim figura (zajebioza = polecam!! ) do tego co 2 dzień chodzilam na 1 h na basen tzn to bylo na przemian w jeden dzien basen w drugi dzien dlugi spacer + jakies cwiczenia przy okazji ogladania tv (przyjemne z pozytecznym) w 2 tygodniu jadlam normalnie sniadanie i obiad i podiweczorek + woda + cherbata + same spacery i cwiczenia juz bez basenu :) no i jest 3 tydzien i ja jem normalne sniadania jak wczesniej i normalne obiady a kolacji nigdy nie jadlam wiec nie sprawia mi to roznicy :D mieszcze sie w bluzki S i w najmniejsze spodnie :) a ja jestemz siebie dumna :D jak sie chce to sie potrafii :) aha przy tym 2 razy bylam na imprezie i duuuzo tanczylam co tez dalo efekt :) POLECAM takie 2 tygodnie oczyszczenia :* Buziaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia_3
ja tam stwierdzilam juz dawno ze dla mnie biale pieczywo to zabojstwo wiec je zupelnie wyeliminowalam, tak samo jak wszelkie soki z kartonow, nie mowiac juz o slodkich napojach gazowanych. a musze schudnac 5kg w ok. 3tyg., bo sie zalozylam z qmpela :p (mam 170 wzrostu, waze57)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama-20
2 dzien- 1,5 kg mniej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa-monika25
kama ale na jakiej jestes diecie?:) tej z winem?:) z jakiej wagi przy jakim wzroscie startujesz?:) pozdro i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama-20
Najpierw kapusciana 3tyg.5 kg teraz ta: 8.00-10 dag twarożku 10.00- 2 jajka 12.00-2 parówki lub chuda wędlina 14.00-szklanka soku pomidorowego 16.00- 2 jabłka 18.00 jogurcik lub kefirek mały kubeczek jeszcze dzis sie nie wazylam ,ale 2 dni spadlo 1,5 kg.Mysle ze nawet jak w ciagu tygodnia spadnie 3-4 kg to bedzie dobrze jak wiecej to jeszcze lepiej ale zobaczymy :) 164cm-75kg, teraz 68,5kg cel 65/63kg zobaczymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dosc diet cud...ale i tak wam zycze wytrwalosci i dotarcia do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama-20
dzieki zobacvzymy jak to bedzie jak narazie 3 dzien-1,5kg waga stoi:( ale teraz zwaze sie dopiero po tyg.a nie wchodze ciagle na wage :):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *hiFka*
Hej piękności :P i jak wasze dietki ?? Ja juz koncze moja 3 faze w cherbatkach :), basenik od czasu do czasu i silka 2 razy w tyg. jem normalnie bez wyrzeczen :) ostatnio sama wpitoliłam mega pizze i nic waga jak stala na 48 tak stoi :D jetem na serio z sibie zadowolona :] zycze wsyztskim powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama-20
rita 79 -bylam na tej diecie i schudlam 1,5 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PESTECZKA
hej dziewczyny, ja mam wielka prośbę do was, mam 2 tygodnie do studniówki i musze schudnąć....naprawdę muszę bo mam odkryte plecy w sukience a ostatnio mi sie niezle obtłuściły:/ chciała bym schudnąć tak ok5-7kg. Niewiem czy to jest mozliwe? chodze 3 razy w tyg na siłkę,pije zielona i czerwoną herbatkę, tylko ze kocham słodycze i kolacje po20:) poradzcie mi cos, podobała mi sie ta dieta z jajkami i ziemniakami, ale wytłumaczcie mi dokładnie jak to idzie, i czy naprawde sie na tym zchudnie, bo jakos ziemniaki mnie nie przekonuja, bo wszędzie pisza ze sa kaloryczne:/ Czy któraś je stosoała i moze mi potwierdzić skuteczność ich?? Prosze, napiszcie jak najszybciej, bo musze juz sie za siebie zabrać. a....i jeszcze jedno, znacie jakies naprawde dobre tabletki na diete? ale nie takie co pecznieja w zołądku i nie czuje sie głodu tylko jakies które sprawiaja że nie mam ochoty jeść. A i jeszcze dodam że mam 170cm wzrostu i waze 57 kg.....wiec chce sie pozbyc tylko nagromadzonego niedawno tłuszczyku. PROSZE POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1003
ziemniaki są kaloryczne, ale tylko wtedy, gdy łączysz je z tłuszczem albo sosem. Same ziemniaki są bardzo ubogie kalorie. 100gram ma tyle kalorii co średnie jabłko. czyli około 70ckal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1177
ja tam tez chcem schudnac czy ktoś mi pomoze ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec
Siemka! Jestem facetem - tak facet też chce być piękny,szczupły i mięsisty ;))) I powiem wam, że jeśli jesteście głodne, to zjedzcie 1 jabłko (nie kilogram hahaha) popijcie szklanką wody i umyjcie zęby mocno miętową pastą. Poczujecie się jak po obiedzie :) Są też takie diety białkowe, które trzeba dokładnie obliczyć co do grama i to działa tak: zero weglowodanów lub kilka gramów przez cały tydzień od pon-piątku a w sobotę można jeść WSZYSTKO. Pizze, spaghetti itp... i nic się nie dzieje. A to dlatego, że organizm potrzebuje węgli i magazynuje sobie je...gdzieś tam:))) nie pamiętam już gdzie :P:P:P ... i przez następny tydzień robić to samo a w weekend pchać do oporu :) poszukajcie sobie tej diety w necie. Chudnie się wolno (tak z kilo na tydzień ew.2, zależy od organizmu i wyliczeń). Dodam że musiałem kupić wagę z liczydłem wody w organizmie itp dupereli... taka co sie boso staje na niej i przechodzi prąd przez ciało obliczając co trzeba. Co do ćwiczeń... na mnie rowerek kiepsko działał...ale bierznia już lepiej. Najlepiej się wybiegać, wtedy rusza się całe ciało. Więc jeśli macie inwestować w rowerek stacjonarny to nie polecam. i jeszcze jedno. Jeśli już jeździta na tym rowerku, to tłuszcz spala się dopiero po 30 minutach. To taka rozgrzewka. Więc jeśli jeździcie poniżej 30 minut to mizernie wam to wyjdzie. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej to piszta do mnie :) [bo tego tematu raczej juz nie bede odwiedzał]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroP
STRATA WAGI 3 kg w ciągu 3-4 dni Jedna z tzw. szybkich diet. Jej podstawą jest koktajl warzywny, którego szklankę należy wypijać na pół godziny przed każdym posiłkiem. Poza tym wolno jeść warzywa (surowe i gotowane) oraz niewielkie ilości węglowodanów (ryż, pieczywo pełnoziarniste) i chudego sera. Jak każdą dietę o drastycznie zmienionej liczbie kalorii, najlepiej przeprowadzić w czasie weekendu. Dieta dostarcza dużej ilości błonnika i witamin. Można ją traktować jako dietę oczyszczającą. Nie należy jej przedłużać żeby nie wywołać efektu jo-jo (szybkie tycie po stracie kilogramów). Śniadanie: 100g chudego sera białego z dowolną ilością rzodkiewek II śniadanie: 2 jabłka i pomarańcza Obiad: szklanka ugotowanego ryżu, wymieszanego z dowolną ilością groszku i kukurydzy oraz łyżeczką masła Kolacja: mała główka sałaty z pomidorem, ogórkiem i cebulą, 2 grzanki z pieczywa pełnoziarnistego KOKTAJL WARZYWNY 3 marchewki ½ selera mała cebulka 4 –5 pomidorów bez skórki zmiksować i dopełnić wodą do 1 litra, podawać schłodzony ponieważ lepiej syci PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minus_5__w_10_dni
wcale nie 15 godzin na rowerze wystarczy 7 godzin na orbitralu:D:D hahah ludzie musze schudnać 5 kg w ok 10 dni tylko tak zeby rodzice nie wiedzieli ze sie odchudzam help!! tzn nie moge robic rewolucji i wszamac kg ziemniaków:D:D mam 18 kolegi za tyle hel p!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ZNAM CUDOWNA DIETE CUD MUSICIE JESC WSZYSTKO WOGLE SIE NIE OGRANICZAC JESC SLODYCZE ,TLUSTE MIESO, PIECZYWO ITP, I JAK SCHUDNIECIE TO BEDZIE CUD !!!!!!!!!!!!HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oś
niech niektórzy pierw wezmą się za naukę ortografii, a potem komentują... Ja mam prostą dietę: 1. Zero słodyczy 2. Zero fast-foodów, pizzy itd 3. Witaminy 4. Ograniczenie się do 800 kcal dziennie 5. Trochę tańca wieczorem 6. 3 razy w tygodniu 45 min treningu dziennie nieraz schodzi mi od 0,5 - 1 kg... ale zależy od humoru, przykładania się i chęci... =) pozdrawiam wszystkie Panie, które chcą schudnąć i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka24
Witam!widze ze dziewczyny tu bardzo zazdroszcza tym osobom co udalo sie schudnac same zamiast gadac z ta dieta jest idiotyczna itd...ze "napewno nie schudlas tyle i tyle"by sie same za siebie wziely grube baby a nie zazdroszcza tym co dziela sie z nami jak schudly.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blonde14
hej wam szukam diety tygodniowej no do 2 tygodni moze byc zeby schudnac jakies 5 kilo ale zeby nierezygnowac z tradycyjnego jedzenia tzn chleba i takich roznych .. jak ktos moze mi pomuc to wezcie cos napishcie bo to dla mnie bardzo wazne z gory dzieki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka
napiszcie mi jak moge szybko schudnac gosia2003_92.@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella *
ja też sie biorę za dietkę ziemniaczaną. Od soboty :) dołacza sie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maroka
Właśnie wczoraj skończyłam dietę: 1dn.- 1 kg jabłek 2dn.- 1 kg ziemniaków ugotowanych w mundurkach 3dn.- 2-wie torebki ryżu ugotowanego na sypko 4dn.- 1 l. kefiru 5dn.- 1l. soku z czarnych porzeczek Również straciłam na niej 3kg. Drugi raz bym się na nią nie zdecydowała. Wolę chudnąć w normalnym tempie. Wytrzymałam jednak i jestem z siebie dumna;) Fakt, kręciło mi się w głowie, byłam głodna jak wilk. Teraz uważam, żeby nie przytyć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×