Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pannatunia

Szybka dieta

Polecane posty

Gość nermina
czejść dziewczyny ja wam proponuje diete kopenchadzką naprawde działa wystarczy wejść na gogle i wpisać dieta kopenchadzka polecam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek i Szyszka
My własnie zaczęłyśmy diete 5-dniową. Dziś jedziemy tyllko na jabłuszkach :P Póki co wszystko idzie gładko i mamy nadzieje, że tak bedzie do konca diety ;p Zobaczymy jeszcze ile schudnęłyśmy i Wam powiemy :P pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzia26
ehhh.. czy macie jakis pomsyl na diete na trzynastolatki ? chcialabym troche schudnac z 3-4 kg ale to nie musi byc w szybkim tempie no i poza tym zeby mozna bylo jesc normalne obiady np. ziemniaki i miesko itp. ^^tylko tak zeby moja matka nie zauwazyla ze sie odchudzam i tak uwaza ze mam "fiola" na punkcie wagi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggda
Dieta na przemianę materii (schudłam przez 2 tygodnie 9 kg) Jestem leniwa wogóle nie uprawiałam sportu. Moja siostra w tym samym czasie też stosowała tą diete, pływała 2 razy w tygodniu i 3 razy w tygodiu na aerobik i schudła 14 kg!!! 1 dzień:śniadanie:1 kubek czarnej kawy i kostka cukru, lunch:2 jajka na twardo, gotowane brokuły, pomidor, obiad:mały gotowany befsztyk, sałata z cytryną i oliwą 2 dzien:1 kubek czrnej kawy i kostka cukru,lunch: gotowany befsztyk, sałata z oliwą i cytryną i świeży owoc, obiad: 10 dag chudej szynki 2/3 szklanki jogurtu naturalnego 3 dzień: 1 kubek czarnej kawy i kostka cukru oraz jedna grzanka, lunch: gotowane brokuły, 1 pomidor, 1 świeży owoc, obiad:2 jajka, 10 dag szynki, sałata z cytryną i oliwą 4 dzień:1 kubek czarnej kawy i kostka cukru, lunch: 1 jajko, tarta marchew, małe opakowanie twarożku naturalnego, obiad:1 puszka (małą)mieszanki owoców, 2/3szklanki jogurtu naturalnego 5 dzień:śniadanie:1 duża tarta marchew z cytryną, lunch:gotowana ryba z cytryną (filet), obiad: 1 duży gotowany befsztyk sałata(tylko), i brokuły 6 dzień: śniadanie: 1 kubek kawy i kostka cukru, 1 grzanka, lunch: kawałek gotowanej piersi z kurczaka i sałata z olejej i cytryną, obiad 2 jajka na twardo i duża tarta marchew 7 dzień: śniadanie:1 kubek cherbaty bez cukru, lunch: 1 kawałek ugrilowanego, chudego mięsa i świeży owoc CHUDA RYBA: DORSZ, PSTRĄG SZYNKA CHUDA GOTOWANA LUB WĘDZONA PRZYPRAWY: SÓL PIEPRZ ZALECAM PI WODĘ MINERALNĄ DO 2 L DZIENNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest jeść w małych ilościach...trzy posiłki dziennie....ten ostatni o 18:00 no i pić dużo wody mineralnej-ok 2 litrów!!! A jak ma się chęć zjeść jakiegoś hamburgera itp. to trzeba sobie pomyśleć jakąś tragiczną myśl he he... Ja myślę zawsze że mój chłopak mnie zostawi dla zgrabniejszej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizi mizi
chce schudnac 4-5 kg a nie wiem jak...:( POMOCY !!! :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivef
Witam!Ja mam za sobą dietę kopenhaską-bardzo skuteczną.] Trwa 13 dni i jest dość rygorystyczna(inf w necie). Schudłam jakies 7 kg.Ale... po jakims czasie efekt jojo przyniosł je z powrotem plus dodatki:-( a to wszystko dlatego ze po utracie paru kilo poczułam sie tak szczupła i pewna siebie ze nie martwiłam sie juz o dbanie o wagę. probowałam jej jeszcze kilka razy ale juz nie było takich efektów. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaczek
Głupio robicie z tymi ekspresowymi dietami. To, że się odwodnicie a organizm straci potrzebne mu wartości sprawi tylko, że wasza skóra, mięśnie i ogólny stan zdrowia i samopoczucia będą w rozsypce. A już katowanie się cud dietami u młodych nastolatek to masakra. W tym wieku bulimia i anoreksja zbiera najlepsze żniwo. Proponuje unikać lub wykluczyć całkowicie słodycze, fast-foody, słodkie napoje i tłuste potrawy. Dołączając do tego trochę ćwiczeń, efekt murowany. Tylko trzeba być dla siebie surowym. Nie ma, że dziś odpuszczam bo idę na grila. Jedzmy ale z umiarem. Nie rozpychajmy żołądków, bo później więcej zjemy. Dzięki temu nie tylko się chudnie, ale ładnie kształtuje sylwetkę. Po dietach ekspresowych zawsze się później tyje. Poza tym dbajmy o psychikę. Pozdrawiam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bishkopt
a ja mam pytanie. czy to prawda, że mięśnie są cieższe od tłuszczu? chodzi o to, ze ważę za dużo, ale jestem dosyć umięśniona, pozatym trenuję koszykówkę (w roku szkolnym 4 razy w tygodniu) i taniec nowoczesny. Mój wygląd zresztą też nie odpowiada takiej wadze. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patulaska
Ja mam 12 lat i waze 68kg ja jezdzie na rowerku takim sportowym domowym godzinke i robie 200 kcal i pije jeszcze rumianek i jem platki Fitness z mlekiem 1,5 i w dzien chudne 1,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elis20
Hejka:)No czytam i czytam i nadziwić sie nie moge.Jak szybko schudnąć?3 lata temu tylko o tym marzyłam, dziś sama nie wiem czy bym się zdecydowała, nie tym kosztem.W wieku 17 lat przy wzroście 164 ważyłam 96kg;/ rok później już58kg i tak mi zostało.Ale ile mnie to kosztowało?Wyżekłam się wszystkiego co było możliwe.jadłam dziennie 2 kromki chleba z keczupem;/porażka.najgorsze było to że nie mogłam sie sama wyprużnić więc zaczełam pić cherbatki z sensem i to jest moja zmora do dnia dzisejszego... fakt chudłam błyskawicznie ale co z tego że mam figurk skoro nie moge się niącieszyć bez senesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na diecie od 5 dni i schudłam 2 kg... a co robiłam?? w pierwszy dzień zjadłam na śniadanie jogurt i wypiłam kawę, na obiad ryż... a kolacji nie jadłam. następnego dnia zjadłam tylko śniadanie(jogurt i kawałek chleba), trzeciego dnia śniadanie i obiad a czwartego przez cały dzień trzy kawałki chleba...i przez 2,5 godz. jeździłam na rowerze po kaszubskich drogach...piątego dnia zjadłam śniadanie(jogurt, kawałek chleba) i na obiad kawałek chleba...przez pierwsze cztery dni źle się czułam ale dzisiaj czuję się wyśmienicie... Czuję, że mój organizm się odtruł a żołądek skurczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clairy
Chyba najlepiej jest chudnac powoli tzn 1kg na tydzien. Mam kolezanke, ktora schudla w ciagu 5 miesiecy - 20kg. Jadla bardzo duzo owocow i gotowanych warzyw. Duzo malych posilkow w ciagu dnia. Nic smazonego. Duzo osob mowi "ach co tam, jest sobota czy niedziela. nalezy mi sie cos za tydzien diety". Na diecie kopenhaskiej moj maz (o ironio! Dunczyk:-)) schudl 8 kg. Potem kilogramy wrocily:-( Ja nie odchudzam sie. Po prostu nie jem duzo, mam duzo ruchu i ostatni posilek zjadam o godz.18. (co w Danii jest trudne, gdyz wszyscy prawie zaczynaja jesc obiad miedzy 18 a 19). Bedac na wakacjach w Polsce przytylam 6 kg! Pije wiec 2 razy dziennie herbatke VITAX-smukla talia. Chudne powoli, bo nie jem (byc moze, herbatka sprawia, ze nie jestem glodna-mam nadzieje:-) ). No coz, zobaczymy! wszystkim innym zycze powodzenia w zrzucaniu kilogramow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata1994
napiszcie na moj e mail jak shudnac ale dieta roznorodna agata1889@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cartoonherine
Witajcie dziewczyny ;) Czytam i czytam i jeszcze raz czytam to co piszecie.. Od dawna chcę schudnąć, ciągle brak mi motywacji. Ale skończyło się lato, a ja się zakochałam. No i bęc chciałabym ładniej wyglądać. Mam 168cm, waże 74 kg. Stosuję dietę z jajkami. Dziś pierwszy dzień. Zważę się w piątek. Zobaczymy co zdziałałam. Trzymajcie się i życzę wszystkim powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moo
Witam. Wystartuję z takim zapytaniem: znacie może jakieś skuteczne sposoby na głód? Za każdym razem, kiedy usiłuję się odchudzać, zawsze kończę tak samo - przy lodówce. Przyznaję, nie mam silej woli. Ale cały czas jestem głodna. Nawet jeżeli dopiero zjadłam obiad i jestem objedzona, to i tak muszę poprawić jabłkiem albo kanapką. Już nie mam cierpliwości do tego, cały czas głośno burczy mi w brzuchu. Słyszałam kiedyś, że ssanie kostki lodu pomaga i zwalcza głód, ale na mnie to nie działa, tylko gardło mnie rozbolało. Znacie może jakieś inne sposoby? Z góry dziękuję za pomoc. Aha, bardzo zazdroszczę osobom, którym udało się zrzucić zbędne kilogramy i wszystkim życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem was, wszystkie chcecie szybkiej diety aby jak najszybciej schudnac i wrocic do starych nawyków! nie lepiej obliczyc swoje zapotrzebowanie kaloryczne, odjąc z 300-400kcal i zdrowo chudnąć!! wystarczy zapomniec tylko o slodyczach, alkoholu, bialym pieczywie i jesc normalnie!!! ja tak schudlam 15kg, przestalam sie wreszcie obzerac, jem 5 razy dziennie, mam swietny metabolizm dzieki któremu moge czasem pozwolic sobie bez wyrzutów sumienia na pizze czy slodycze. wazne by jesc z glową, glodówki odpadają- to chyba najglupszy sposób odchudzania. a co najwazniejsze, 4 razy w tygodniu conajmniej cwiczyc!!!!!!! ja chodze na silownie z przyjemnoscia, lubię robic to dla swojego zdrowia i wiem juz ze nigdy nie bede wygladac tlusto i katowac sie glupimi dietami to tyle ode mnie, wszystkim życzę powodzenia!! radze poczytac sobie troche na forum sportowym www.sfd.pl, tam jest wiele mądrych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moo
Każdy robi jak uważa. Jedni się głodzą, inni stopniowo przechodzą na jakąś zdroba dietę, inni katują się sportami a jeszcze inni robią wszystko naraz. Ja na przykład chciałabym zrzucić pięć kilo w ciągu tygodnia, ale nie mam silnej woli, co napisałam już wcześniej, więc wybiorę coś innego. A co do sportu, to codziennie biegam i dwa razy dziennie ćwiczę. Plus spacery, jazda na rowerze, czasem pływanie. I nie udaje mi się schudnąć a to dlatego, że właśnie nie mam silnej woli i cały czas odczuwam wilczy głów a przecież nie ważę zanowu aż tak dużo. Mam nadwagę, w przeciwnym wypadku bym się nie odchudzała a raczej próbowałą odchudzać, ale nie jestem monstrualnie otyła, dlatego proszę jeszcze raz o pomoc, jak można pozbyć się nieustannego uczucia ssania w żołądku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobieja
Moo, na uczucie głodu jalepsza jest ciepła herbatka. Pij ziołowe herbatki, takie jakie lubisz, najlepiej o neutralnym smaku. Bo te odchudzające czasem mają przykry smak i na pusty żołądek ma się odruch wymiotny i mdłości. Ja piję dużo zielonej i białej herbaty, czasem czerwoną cytrynową. Zielona najlepsza jest o smaku grejfruita albo cytryny. Czasem mozna tez kupic o zapachu wanilii lub kaktusa: opuncji figowej, taka słodkawa. Dobra herbatka jest Rooibos z ostrokrzewu, ma wiele minerałów, uspokaja itp. Kup sobie kilka róznych smaków i traktuj herbatkę "jako przekąskę". Gdy tylko poczuję głód poza czasem posiłku to zaparzam herbatkę i piję...Zielona herbata przyspiesza podobno metabolizm, zawiera duzo przeciwutleniaczy, odmładza, chroni ponoc przed rakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moo
Dzięki:) Uwielbiam herbatę, ale leń ze mnie i nie chce mi się jej zaparzać, dlatego nie piję znowu tak często^^ A co zrobić, kiedy w szkole dołąpie nmie głód? Nie mogę nosić ze sobą pieniędzy, bo nie wytrzymuję i kupuję coś do jedzenia. Podobno żucie kilku listków pietruszki pomaga... tyle, że pietruszka śmierdzi i jest obrzydliwa. Są może jakieś gumy do żucia uśmierzające głód? Bo skoro są na nikotynowy głód, to może i na mój głód coś się znajdzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaNIUNIa
słuchajcie najlepsza dieta to dieta z jak najmniejsza iloscia weglowodanów. Ja staram się jeśc 500 kalorii dziennie i powiem wam ze to wystarczy!!! jedzcie duzo surowych warzyw [jesli chce wam sie cos na slodko zjedzcie marchewke, naprawde pomaga] w pierwszy tydzien schudlam 4 kilo, ale UWAGA!!! na poczatku zawsze sie bardziej chudnie, poniewaz spala sie cukier w organizmie, potem jest trudniej, ale grunt to sie nie zalamac. wczoraj np zjadlam marchewke, ogórki:D i troche wody z zupy ogorkowej [zeby rodzice widzieli ze jem], oprocz tego wypilam litr wody nie gazowanej oczywiscie ta dieta jest trudna w utzrymaniu, bo nie mozna jesc np makaronu duzo ziemmnaikow i wszystkich prodoktow na ktorych jest napisane ze zawieraja weglowodany no trzymajcie sie, jak macie jakies pytania to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria116
Ejj... ja ważę 57 kg przy wzroście 164 cm. Znacie może jakąś szybką dietę, przy której schudnę ok.2- 3 kg. Tylko nie takiej ostrej, tylko takiej, na której da się wytrzymac :):) Z góry dzięki :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judkaxd
chyba przejde na diete z sokiem, ziemniakami i jabłkami. szczerze mam wątpliwości panicznie boje się że tylko z tego przytyje zamiast schudnąć :((((( wydaje mi się, że przytyłam ze względu na stres. mama wyjechała na pół roku do anglii od czasu jej wyjazdu jem jedynie ciemne pieczywo z jakimiś serkami, pije wodę mineralną ćwicze co 2 dni bo czas mi nie pozwala na to by robić to codziennie na słodycze pozwalam sobie jedynie w weekend np kilka kostek czekolady czy jakiś jogurcik. teraz zamierzam zrezygnować z nich w ogóle. czy ktoś był już na tej diecie i jest pewny jej skuteczności? nie wiem co ze sobą zrobić płacze za każdym razem gdy wychodze na wage ;( 162 i 56 kg :((((((( POMóżCIE MI !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 kilo w 5 dni... raczej 5kg na miesiąc to zdrowe tempo a tak to utracisz najwyżej wodę i białko z mięśni.... ew góra 2kg na tydzień... kg tłuszczu to ok 7tys kcal... jak chcesz tego dokonać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupppppppppppp
uuuuuuuuuuuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje diete mż , jem to co lubie ale w razsadnych ilosciach ;) dzis np. zjadlam 4 michalki ,troszke orzechow, i rzadek czekolady. Nie ma co sobie odmawiac ale trzeba znac umiar i nie wcinac od razu calej czekolady na raz ;);) zaraz ide na rowerek to spalic ]:- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judkaxd
no to jestem dziś pierwszy dzień na mojej diecie z jabłuszkami, ziemniaczkami i spółką xD ostatnie jabłuszko zjadłam ok. 17:30 głodu zbytnio nie czuje i jestem z siebie dumna ;) choć zazwyczaj ja go nigdy nie czuje xDDD wage mam troszke zepsutą ale zważe się jutro zobaczymy czy dało to jakieś efekty 05.11 - 55 kg. 06. 11 - ? kg MAM NADZIEJę, że bedzie ich mniej ^^ trzymcie kciuki !! musze schudnąć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuup
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od judkaxd
jak ci idzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffaaaaaannnnn
Moi drodzy według mnie aby szybciej schudnąć najlepie każdego wieczora ćwiczyć (polecam ćwiczenia rozciągające,brzuszki i nożyce).Ogrankiczenie czekolady i innych super wyśmienituch smakołyków to dla mnie cud , ale jakoś daje sobie rade.dobre są warzywa o każdej porze dnie i owoce najlepiej porankiem . MYŚLĘ , ŻE NAPEWNO KIEDYŚ WAM SIĘ UDA SCHUDNĄĆ !!!!! TYLKO WIESZCIE W TO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×