Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buuuuuuuuuuuuuuuu

Nałogowo objadam się na noc, przed snem...

Polecane posty

Gość amberangel
juz niedlugo dostaniesz medal!!! bravo za sniadanie, bravo za naladowanie sie pozytywna energia i przygotowaniem owocow do chrupania w okresie kryzysu. A co z piciem wody? Buuu, a cwiczysz? bo jak poswiecisz choc 15 minut dziennie na jakiekolwiek cwieczenia to bedzie szybciej i nie bedziesz sie tak objadac bo ci bedzie szkoda bo przeciez to wysilek i glupio niweczyc wrzucaniem czyms do gardla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Amberangel, ćwiczę, nawet sporo (rowerek ok. 60min dziennie, 3x w tyg. rolki po 30min). Piję więcej z Twojego zalecenia :) Dużo zielonej herbaty. Zauważyłam, że to rowarze odechciewa mi się jeść. Może to ze zmeczenia... Dodatkowo zaraz po posiłku myję solidnie zęby, potem nie chce mi się psuć tej świeżości w buzi i nie jem. Pozdrawiam Cię serdecznie. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Zjadłam już planowaną kolację - jogurt z orębami. Teraz lecę na spacerek, jak wrócę za 3h to zjem marchewki, NIC więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
U mnie wszystko zgodnie z planem. Jestem już głodna, wypiję herbatę i lecę spać. A ja chętnie---> A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chętnie
hejka dopiero teraz mam czas u mnie ok :) ale przez cały dzień wciągnęłam tylko bułkę, bo nie miałam czasu. a wieczorem wypiłam trochę jogurtu trzymam za nas kciuki, Dziewuchy :)))) 🌼 Amberangel- dzięki za rady są pomocne i co najważniejsze, trafione pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangel
nie ma za co buuu, a bardzo lubisz chleb? ja bylam kiedys kanapkowa, proste jedzenie i bez fantazji, a z kanapkami roznie to bywa, czasem je mozna jesc bez konca, okolo rok temu przeszlam na ciemniejszy chleb, sycacy i duzo sie go nie zje bo sie nie da, ostatnio w ogole nie jem chleba, moze raz w tygodniu kanapke. tosamo z ziemniakami czy ryzem, spore ograniczenia, salata czy warzywa z kawalkiem miesa smakuja rownie dobrze i sa sycace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Jestem nastawiona super pozytywnie, uda się nam. Jedzenie nie bedzie nami rządziło. Amberangel---> ja jem tylko ciemny chleb od jakiś 2 lat. Kiedyś jadłam na śniadanie i na kolację. Teraz kolacja przeważnie białkowa. Ziemniaków też nie jem. Czasami, jak mam więcej czasu, to upiekę sobie w łupinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbuuuuu
Juuuuuuupi! Zjadłam dziś bardzo mało, kolację o 17.00 ( z braku czasu). Pozdrawiam wszystkich. )szkoda tylko, że muszę pisać sama do siebie... No ale cóż. I tak jestem dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangel
ja niestety troche wiecej i pozniej zjem bo sobotni wieczor i dopiero co przyjechali goscie i dopiero co bedziemy jedli, ale nie mozna az tak rygorystycznie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbuuuu
No oczywiście, Amberangel. Przecież nie można się torturować. Z drugiej strony, ja tym razem chcę mimo wszystko schudnąć, w miarę szybko i mieć to z głowy. Potem tylko racjonalnie będę utrzymywała wagę. Moje sniadanko: gotowany kalafior, marchewki i groszek. Za jakieś 2 godz. zjem kanapki z sałatą i szczypiorkiem. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuu ja się do Ciebie przyłączę. Juz dziś nie jadłam kolacji.Moze razem nam się uda,bedziemy się wzajemnie motywowały.Mi w zastraszajacym tempie rosnie brzuszek,a to właśnie dlatego,ze ciągle dopadam do jedzenia.Rano nie jem nic,bo zwyczajnie nic mi nie smakuje :) czasem coś skubnę między posiłkami,potem jem obiad,i wszystko by było ok.gdyby nie to,co robię wieczorem.Obżeram się.Jem wszystko co wpadnie mi w rece,aż mi niedobrze .Od wczoeaj juz się opamiętałam. Ja bedę wypisywała wszystko co zjadłam ,a po tygodniu podam swoja wagę.Teraz jest okrągłe 50 kg.(A jeszcze tak niedawno było 45 :) ) Zyczę powodzenia.Trzymajmy się dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baisa
a ja własnie sonsumowałam mieszanke prażynek i i kubek kakao :P i mam ochote na nastepne kakałko :P oczywiscie sumienie mnie przesladuje :/ podziwiam was dziewczyny za silna wole, bo ja nie potrafie sobie odmowic "nocnej obrzerki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangel
brenda, cofnij sie do mego dluuuugiego "referatu" na poprzedniej stronie. buuu... ja dzisiaj tez zjadlam pozniej niz zwykle, wrocilam z silowni i o 8:45 dostalam od meza tosta z serem i smazona cebula, jestem przed miesiaczka i zaczynaja mi sie moje zwariowane apetyty, uznalam ze lepiej jak zjem teraz niz jak dopadnie mnie przedmiesiaczkowy glod straszliwy poznym wieczorem, ale sie nie przejmuje bo bylam dluzej niz zwykle na silowni przed chwila moj maz rozbawil mnie wsuwajac glowe do pokoju z pytaniem: dzisiaj nie ma maseczek? ja od kilku miesiecy regularnie co 2-3 dni stosuje maseczki oczyszczajace polecone przez kosmetyczke (jestem nimi zachwycona bo juz nie wiedzialam czy istniej cokolwiek by poprawic ma cere) kilka razy proponowalam mezowi by tez sobie nalozyl bo mu nie zaszkodzi (a i ja bede sie lepiej czula chodzac pol godziny z czerwona czy kredowobiala mazia na buzi), na poczatku nie chcial ale jak sie dal namowic to zobaczyl ze to pomaga i teraz jak ja nakladam to on zwykle tez, ha ha ha...wlasnie mam czerwona twarz i on tez bo jak zapytal to poszlismy nalozyc ha ha ha kajjjja, a zauwazylas jak cie dopada taki glod przed spaniem to rano jak wstaniesz to nie jestes glodna? a nieraz jest taki ze wydaje ci sie ze nie zasniesz albo co najmniej bedziesz sie budzic z glodu 20 razy, ale...sen pomaga. sprobuj szklanke wodyostatecznosci kefiru - skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amberangel
a czy mozesz zdradzic jaka to maseczka? bede ci bardzo wdzieczna, bo mam duze problemy z cera. dziekuje! pozdrawiam i zycze wytrwalosci wieczorowa pora;) ja wlasnie wsunelam paczke ciastek, jest 1 w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangel
"Przepisze" ci to z mego wpisu na innym topiku, tutaj tak sie wszystko zmienia ze trudno by ci to bylo znalesc. Zajelo mi kilka lat i kilkadziesiat prob kosmetykowych aby znalesc cos dla siebie. Nie musze chyba pisac ze stravilam juz cala nadzieje. Na mej skorze bardzo latwo wykwitaja czarne kropki, podkorne biale gulki i jakies tam inne paskudztwa. Stosowalam kosmetyki neutroginy, loreal, clearclean, clinique, vichy, soraya, proactiv solution (tutaj bylam zachwycona poprawa przez pierwsze 3 m-ce a potem wrocilo do stanu poprzedniego) a takze jakis krem od dermatologa + tabletki majace czyscic od srodka i wiele wiele innych. Mam od kilku miesiecy cos czym jestem zachwycona. Sa to dwie maski oczyszczajace ktore naklada sie co dwa trzy dni, jedna z czerwonych alg a druga bardzij konkretna wybitnie czyszczaca i leczaca to maska z siarki i cynku, do tego zel 5% na codzien benzoyl peroxide z olejkiem z drzewa herbacianego, pory staja sie niewidoczne skora czysta bez zadnych wagrowych rewelacji. Ja akurat mam kosmetyki firmy DDF ale nie wiem czy sa one dostepne w Polsce, do tego dochodzi jeszcze zel do mycia twarzy salicylic wash 2% i oczywiscie sunscreen. jestem zachwycona bo juz zwatpilam czy kiedykolwiek cos znajde. Kosmetyki polecila mi kosmetyczka wczesniej pracujaca 10 lat przy lekarzu, napoczatku jak kazda nowosc przyjelam z przymrozeniem oka, a teraz? jestem jej wdzieczna, sczegolnie za to maske cynkim i siarka!!! Ja swoje kupilam w sklepie Sephora - kiedys w polskiej gazecie czytalam ze juz takie sklepy otwieraja w Polsce. Sa to kosmetyki DDF skrot od Doctor/s Dermatologic Formula, SAlicylic Wash 2% - do mycia, Benzolyl Peroxide Gel 5% with Tea Tree Oil - do nakladania na dzien, Matte Finish Photo Age Protection spf 30 UVA/Uvb - na ten krem aby zle filtry nie uszkodzily skory, Sulfur Therapeutic Mask - maska z siarka. Do tego mam zamowione przez kolezanke kosmetyczke dwie maski> Revitalizing Zinc^Sulfur Mask/for acne condition - to ta z siarka i cynkiem, oraz Natural Revitalizing Red Clay Mask. Acha, nieraz tez cos mi sie robi na plecach to nakladam ta masc z cynkiem i siarka i jest spokoj.Jesli nie znajdziesz w sklepie poszperaj na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbuuuu
Witam dziewczyny. Cieszę się, że cos się tu dzieje. Ja zauważyłam u siebie znaczną poprawę.Ostatni posiłek jem ok.18, potem uciekam z domu, spacery, odwiedziny, różne sprawy. Wracam późno, troszkę silnej woli z mojej strony i nic nie jem. Już tak 3 dni. Przyzwyczaję organizm i będzie super. Kryzys może nadejść zimą... ale i tak dam radę. Pozdrawiam Was, życzę powodzenia i silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amberangel
BARDZO CI DZIEKUJE! JA MIESZKAM WE WLOSZECH, WIEC POSTARAM SIE TO TUTAJ ZNALEZC! JESZCZE RAZ WIELKIE DZIEKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangel
nie ma za co, goraco polecam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbuuuu
Wpadłam się pochwalić, dzis kolacja była o 16.30 ( troszkę agrestu i porzeczkoagrestu). Za to na śniadanie się objadłam, na obiad też... czyli b.dobrze. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangel
buuuu, nie przesadzaj z tym niejedzeniem!!! Co to za kolacja? To byl chyba deser albo podwieczorek. Nie licz owocow jako posilku! Dopadnie cie wilczy glod i dlugo nie pociagniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbuuuu
Nie martw się, ja wczoraj tak się objadłam na obiad, ze już wcale nie miałam ochoty, nawet na te owoce. Potem nie było mnie w domu i zapomniałam o jedzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber
bez objadania! male porcje - czesciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbuuuu
:) odwiedzę Cię niedługo. Buziaki, miłego dnia. Ja jade nad jeziorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangel
milego wypoczynku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbuuuu
Melduję, że kolacje zjadłam o 17.30. Poza tym duzo dzis pływałam i jezdziłam na rowerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbuuuu
Nikt nic nie pisze... Nikt nie chcę się niczym pochwalić? Ja dziś wytrzymam cały dzień na diecie niełączenia i wypiję 2 l wody. Takie są moje założenia na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangel
Nie bylas u mnie!!! Ja dzisiaj ostatni posilek o 6:30. Wczoraj pofolgowalam bo mialam dzien slodyczowy - byly lody wieczorem i 6 kostek czekolady, ale jak pisalam ja do slodyczy nie jestem ale nieraz mnie wezmie, mysle ze to dlatego ze ja nawet nie slodze i cukru u mnie nie znajdziesz... Za to cwiczylam 10 minut dluzej. Puchne juz przed miesiaczka co doprowadza mnie do szalu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaa
Hej dziewczyny, kompulsywne jedzenie nie jest problemem mi obcym i wiem, że zaczyna się w ... głowie. Polecam Wam artykuł na ten temat. Kilknijcie na link poniżej i zyczę powodzenia. http://www.psychotekst.com/strona.php?nr=230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×