Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

M., kontynuując wątek lekomański, mam taką (anty)koncepcję, żeby mu może jaki Cilest zainstalować. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:) Dne-35 ma większą dawke gestagenu;) Znaczy zenskiego hormonu...Działa antyandrogennie jako jedyny lek o działaniu antykoncepcyjnym....Co Ty Milky na to,zeby go odandrogeniło??? To jest pomysl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasek
ja jestem, a Ty Inki jesteś jeszcze? Jejku, jak ja chciałbym już iść do domu, taka jest paskudna pogoda, że chyba jak wrócę to od razu położę sie do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasek
ja jestem, a Ty Inki jesteś jeszcze? Jejku, jak ja chciałbym już iść do domu, taka jest paskudna pogoda, że chyba jak wrócę to od razu położę sie do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasek
no właśnie najgorsze jest to, że musimy tak szybko ochłonąć po tych spotkaniach. W sumie jak tak pomyślę, to szkoda, że ja już nie mam takich spotkań. Byłam bardzo szczęśliwa, ale minęły już 2 lata i chyba już się nie odważę zacząć od nowa. Tak, łatwo mówić, przecież serce to nie sługa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem szczesliwa....ale tylko wtedy jak ON jest obok. Jak wraca do domu zaczyna sie koszmar....dlatego zaopatrzylam sie w jakies perseny i tym podobne. Lykam co pol godziny....zobaczymy czy pomoze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety dzialo sie sluzbowo. moja wydajnosc spadla do niemal poziomu zerowego. zaczynam miec problemy z wyrobieniem sie ze wszystkim. fakt ze jeszcze w domu fuchy, ostatni tydzien to koszmar. z utesknieniem wygladam soboty. jestem wykonczona. teraz tez musze wracac na fuchy. olasek, ja nic ci nie narzucam, ale nawet o nim nie mysl!!! taki chamski bezczel! spotkasz porzadnego faceta. zobaczysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się pogubiłam, która z Was jest z NIM , a która nie...która jeszcze na coś liczy, a która próbuje zapomnieć...a która nie chce GO znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po (chyba..), ale przed rozmową kończącą definitywnie..;) i nie będzie qrnia przyjaźni, bo jakby była,to i tak skończylaby się jednym....:P tylko ciekawe czemu on się temu tak dziwi... ja po pracce już w domciu.....co nałóg to nałóg jednak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mad, a jakby było? wiadamo jak... spotkanie tylko po to, aby podziękować, cos sobie ostatni raz wyjaśnić... Ale te łzy w oczach i proszący głos... i to samo od początku. Ech, mam to za sobą. ja też jestem niezły nałóg, dom, obiad, komputer... no bo co robić jeśli randek nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie szykuje..
musze to skonczyc..i wiecie co?? nie mam pojecia co mu powiedziec...bo on nawet nie wie, ze jest kochankiem...ale jestem porabana!! ale jak zakochana:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie szykuje
no widzisz ..nie wie..bo kochanek to taki ktory jest swiadomy tego,ze spotyka sie z mezatka..on wie ze jestem mezatka..ale nie wie, ze nadal mieszkam z mezem..wie ze z nim nie mieszkam...oj margi to tak długa i skomplikowana historia , ze az ...sama nie wiem co napisac..zakochałam sie po uszy w mezczyznie , ktory nigdy w zyciu nie spotkał by sie ze mna, gdyby wiedział ze nadal mam rodzine...rozumiesz juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty myslisz, że my tu co robimy? wszystkie mamy porąbaną sytuację...inaczej by nas tu nie było, tylko tkwiłybyśmy se na topiku o błedach w urządzaniu mieszkania ;) he he he ale dobrze nam tu i już ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mad........a moze jednak?? chodz sama juz nie wiem co lepsze a ja sie szykuje.........no teraz rozumiem i wspolczuje szczerze , a on pewnie wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×