Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

mariello bello, a co ty chcesz robic w wieku 87 lat, bedziesz gonic za picassem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola****
skarbuszek! cytat jest świetny! rewelacja po prostu, tyle w nim mądrości i prostoty zarazem...chyba zaraz go sobie przepiszę...i spróbuję "zastosować" u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaak,ja pracuje jak jasna cholera,klawiatura moja;) Inki,przepraaaaaszaaaaaaaam.....Nie ma Milky,jestescie Wy i chwała Wam za to.Juz mi troche lepiej,przeleciałam (sic!) sie po miescie,pogoda cudowna,co tam jakies h....,trenerzy,współpracownicy,przyszli współpracownicy!! Najlepiej maja lesbijki.Przynajmniej je ktos rozumie.Nieraz juz się chciałam przerobic z orientacja,ale pewne części mojego młodego ciałka reaguja tylko na.......ekhm ekhm.....No. W wieku 87 lat,obym tylko dorwała jakiegos Picassa....Moze sobie zrekompensuję,ze teraz czuję sie jak po wulkanizacji?? Jesli wiecie co mam na mysli...;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaak,ja pracuje jak jasna cholera,klawiatura moja;) Inki,przepraaaaaszaaaaaaaam.....Nie ma Milky,jestescie Wy i chwała Wam za to.Juz mi troche lepiej,przeleciałam (sic!) sie po miescie,pogoda cudowna,co tam jakies h....,trenerzy,współpracownicy,przyszli współpracownicy!! Najlepiej maja lesbijki.Przynajmniej je ktos rozumie.Nieraz juz się chciałam przerobic z orientacja,ale pewne części mojego młodego ciałka reaguja tylko na.......ekhm ekhm.....No. W wieku 87 lat,obym tylko dorwała jakiegos Picassa....Moze sobie zrekompensuję,ze teraz czuję sie jak po wulkanizacji?? Jesli wiecie co mam na mysli...;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przechodziłam obok oszklonego mebla,ale mam tyłeczek zgrabny,boze,Ci faceci jacys nienormalni...;););) Zaczyna mi odbijac w druga stronę:):) Zaraz bedzie dawka mojego poczucia humoru...;););) Tylko sniadanie zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M., jak to po wulkanizacji? To już nie Diane tylko gumy i ostra jazda bez trzymanki = z puszczanką? ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky!! Wreszcie... Wulkanizacja polega na zalataniu dziury,która zrobiła się wczesniej;) Słowem-czuje sie jakbym nigdy nie przestała byc dziewica!!! I nie podoba mi się ten stan,oj,nie.... Dobra,przesrane bo nas przeniosą na forum erotyczne;) Najadłam się,pije wode mineralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie,nie przesrane tylko przestane...Połowa moich wpisów to poprawki:) Jazda bez trzymanki moze byc i z trzymanką....;);) Mimo ze Paniom głównie języki w głowie....;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Skończmy z tymi wulgaryzmami i erotomańskim gawędziarstwem. ;-) Bawmy się, jak damy. Bo jak nie damy, to się nie bawimy he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze blade
Ufff skończyłam, aleście się rozpisały :D czytanie Was zajęło mi jakieś 2 godzinki i 10 papierosków ;) Ja tam się nie martwie, że ktoś mi przez ramię zagląda taka bezczelna jestem :P Jak się zaczęło? Całkiem niewinnie i fajnie, bez żadnych podtekstów ;) taka tam zwykła znajomość. i co mam teraz? kupę kłopotów i głowę wielką jak bania od myślenia :( a najgorsze w tym wszystkim jest to, że sama nie wiem....jednego dnia cudowny nastrój - tak jak wczoraj, a dziś czarna rozpacz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bardzo prosze...znowu tekścik... ;) Tak chciałabym - tak umiałabym powiewną być - niby dym! Królewną być - złote kwiatki rwać i trenować nowe miny i przed lustrem stać! Tak bym chciała damą być, ach damą być, ach dama być i na wyspach bananowych dyrdymały śnić! Nie mam serca do czekania, do liczenia, do zbierania, Nie, mnie nie zrozumie pan! Nie mam głowy do posady, do parady, do ogłady to zbyt opłakany stan Chcę swój szyk jak dama mieć, jak dama mieć jak, dama mieć, i jak moja ciocia Jadzia z wrażliwości mdleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to jest dobre... Damą być ach, c\'est si bon, ach, c\'est si bon, ach c\'set si bon, tylko gdzie te, gdzie te damy, gdzie te damy są? Z kochasiem gdzieś poszły w sina dal, Odfrunęły z królikami, a głupiemu żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze blade
no dobra :) nastrój mam dziś odpowiedni do tego koloru, a może jak się zaczernie to zmieni się stan mojego humorku ;) No zobaczy się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KB,koniecznie.Czarne są ęteligętniejsze ;) Po przemysleniu mam cos do powiedzenia: nie zgadzam sie na rezygnacje z gawęd erotycznych.Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola****
kb...mozemy sobie podać ręce...czuję się dokładnie tak samo! witaj w klubie!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola****
kb...mozemy sobie podać ręce...czuję się dokładnie tak samo! witaj w klubie!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przychodzą e-maile... e-podatki, e-prawnik, expander, a gdzie exs-kochanek? Nima? Dupa, dupa... wypaliłam już 12 papierosów, wypiłam 2 kawy, i...dupa :0 Opije się dzisiaj i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×