Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

A myslałam ze dzis będę pierwsza... Moi3,a Ty kto? Wspomniana Kochaterka,czy mzoe 25,czy mzoe jeszcze ktos inny?...Dzień zaczął się jednak przyjemnie-ktos szczęsliwy sie wypowiedział... Skarbuszku,ktoś słusznie Cię nazwał skarbnicą mądrości i spokoju.Dodam od siebie,ze delikatności i kobiecosci też....;) JIW,JTW,Organika,pozdrawiam Was cieplutko. 🌻 Milky,Twój tekst o kochance do dupy a nie dupie do kochania mogłabym wyhaftowac sobie na makatce i powiesic nad lózkiem.Coz,kiedy makatek nie lubię;) Tez masz- 🌻 Ola,chodz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiedzialam, a nie mówiłam? Chyba mówiłam, że miłość wszystko wybaczy :D a odnośnie wieku, to hmmmm...żaden tragiczny. magiczny to znaczy, że...magiczny i już...jak powiadaja niektórzy \"miłość to magia\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku,wyraz to odpowiednia ikonką;) Hihi Marcelka,Ciebie tez pozdrawiam. Tak,miłosc wybacza wszystko,ale ja nie wiem czy to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i powiedziałam...
dziendobry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i powiedziałam...
ups..tak szybko poszło dziekuje Skarbuszku ...bo juz myslałam , ze mnie nikt nie poznał...a tak a'ptopos szczesliwych wczoraj ludzi to ja takze Marcelko byłam szczesliwa , wiesz?? nawet jestem nadal..bo nareszcie kocham prawdziwie..i tak tez jestem kochana,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i powiedziałam..
czy ja sie myle , czy to jakas drwina?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiedziałam...oj nie, no coś TY...to figlarny uśmiech. Od rana mam dobry humor! E-jo, e-jo Jupi-ja-jej, jupi-ja-jej E-jo, e-jo Jupi-ja-jej, jupi-ja-jej! Od rana mam dobry humor Do przechodniów na ulicy śmieję się I choćby deszcz z nieba lunął To radości nie przesłoni żaden cień Od rana mam dobry humor Z równowagi nic dziś nie wyprowadzi mnie Nie martwi mnie byle głupstwo Wszystko mówi mi, że to idzie dobry dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywam się milkyway, od 2 m-cy nie robię za materac! A teraz fanfary... Gratulacje, kwiaty... przyjmuję codziennie, 24 godz. na dobę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkywey, wszystkiego najlepszego, najdłuższego i najtwardszego...oj, zapędziłam się... ;) Przyjmij gratulacje także ode mnie, Milky BRAWO!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i powiedziałam..
dziewczyny??? jak to jest? czy wy jestescie zonami??, kochankami?? czy uwazacie , ze swoj swiat mozna zmienic w jedny momencie??rzucic wszystko i zaczac od poczatku..i wszystko dla tej prawdziwej miłosci?? bo ja mam teraz wszystko co przyziemne..tylko miłosc mam na boku ... i czy warto postawic wszystko na jej karte?? czy jak tego nie zrobie , to kiedys powiem, IDIOTKA ze mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wpis o 6:38, ty dziewczyno spokojny sen mialas skoro o swicie juz piszesz ;) w sumie to ja tez jestem szczesliwa. przyjechal do mnie, oczywiscie dlatego ze go o to poprosilam, niby by mi cos przywiozl, a on niby dlatego. ale jak sie zobaczylismy... nawet nie byl na mnie taki zly. mowil ze ma duzo zalu do mnie. a po paru godz powiedzialam mu ze jesli nic sie nie zmienilo, to odchodze, bo tak juz dluzej nie moge. on sie zdenerwowal, i powiedzial rob co chcesz. wiem ze musze wytrzymac chocby pare dni. bez telefonow, bez smsow, bez odwiedzin. musi byc dobrze. :) :) :) cieplutkie serduszka dla was 😍 😍 😍 milky mowisz i masz [tam ta ta ta tam ta tam tam] :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Ok Milky...nic nie mówię ;) Dlaczego nie masz serca ty? Słyszałem jak raz śmiałaś się A ja w oczach miałem łzy Dziś tak pusto na ulicy I nic dla mnie się nie liczy, tylko ty Liście z drzew już pospadali ;) I z wiatrem odfrunęli w dal ;) W mojej duszy serce płacze Czy cię nigdy nie zobaczę I na zawsze będę sam? Więc dlaczego mi mówiłaś No a potem porzuciłaś, No powiedz mi. Dlaczego odeszłaś? Tak dobrze było mi z tobą, a teraz nie jest mi dobrze. Nigdy cię nie zapomnę przez miesiąc. :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale ja mam dzisiaj jakiś wściekły humor... ;) i powiedziałam...My Ci raczej nic nie powiemy, my nie wiemy jak to kiedyś będzie. Jesteś jeszcze bardzo młoda i dużo przez Tobą... Rób to co Ci podpowiadają serce i rozum...jesli tak się da ;) Nie wiem czy się da... Bo u mnie albo serce albo rozum. Inki, siedz cichutko i czekaj...nie szalej. Przeczekaj to! Wytrzymasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku - :D:D:D:D:D:D:D Hm,czy mozna rzucic wszystko dla miłosci?Pewnie mozna. Ja w moj \"związek\" (oprocz wielu innych powodów) weszlam,bo nie chciałam kiedys obejrzec sie za siebie i zalowac,ze tego nie zrobiłam.Byłam w pełni swiadoma,jakie mogą byc konsekwencje.Ale-lepiej pokutowac za cos czego sie uzyło,niz załowac ze się nie spróbowało....Czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo... ale ja bym juz chciala... poszalec... i dzwonic... ;) poszalec wiecie jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nigdy cię nie zapomnę przez miesiąc\" Dobre :D I tekst o kochance do dupy mi się bardzo spodobał:-) Marella dziękuję za pozdrowienia, ja równiez pozdrawiam Ciebie i całą resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki,wiem jak Ciebie ciagnie...Ale poczekaj....Tym razem chyba warto...Posłuchaj nas tu obecnych....:) 3m się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj skarbuszku, o innym pociagu mysl, pociagu do poezji... bo zaraz tu polobuzuje i powiem \"Pani Starsza\" ;) ;) ;) ja to tu mlodka bo dopiero 31 wiosen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam:-) jak w piekarni, tak szybko strony nowe dochodzą, ufff, ufff. za kilka dni serwuję sobie widoczek jego żonki \"na żywca\", może to odpowiednia terapia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja otworzyałam oczy jak zobaczyłam... - Skarbuszku, czekaj na mnie, ja po Ciebie wróce! Pamiętaj! No a co mam robić? Se czekam i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! jak tam samopoczucie u Was? Mariella-już jestem...nie miałam warunków wejść wcześniej...Siostro moja!buziaczki na dzień dobry :) ja na razie się trzymam! nie miałam kiedy mysleć o Nim, moze to lepiej...bo wczorajszy wieczór spędziłam ze znajomymi...Ale dzisiaj już mi różne mysli przychodzą do głowy...po prostu tęsknię, mam ochotę sie przytulić...a nie wiem niestety kiedy się spotkamy! może jakoś wytrzymam...grunt to skupić się na pracy...ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×