Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Urlopowiczka,a ile wiosen liczy twe młode ciałko? Bo póki co ja cos tu najmłodsza chyba jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ola siostrucho;) Ale mnie potencjalny wq..rwił...Chyba nawet potencjalnym przestanie byc...Wrrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urlopowiczka, to żadna terapia...przerobiłam to! Kurcze, ale sie upieprzyłam tego topiku...spadam stąd i już. Wprawdzie nie wiem jak długo wytrzymam, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariello! opowiadaj co się wydarzyło... teraz jesteś zła..ale pewnie Ci przejdzie wkrótce...tak już to bywa z nami! wkurzają nas nasi kochasie...a mimo to nadal nas do nich ciągnie! kobiety są takie skomplikowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariello! opowiadaj co się wydarzyło... teraz jesteś zła..ale pewnie Ci przejdzie wkrótce...tak już to bywa z nami! wkurzają nas nasi kochasie...a mimo to nadal nas do nich ciągnie! kobiety są takie skomplikowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszek, nie kokietuj! A o nas nie pomyślałaś? Jak my wytrzymamy? Mariella! Noooooooo... rzuć tu jakim mięsem... Leżankę Ci trza wstawić, cobyś zaczęła się otwierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, ja nie wytrzymam, zamiast JEGO mam WAS! :D A przed chwilą w radiu usłyszałam i pomyślałam, że to może przesłanka dla mnie... Tyle było dni do utraty sił Do utraty tchu, tyle było chwil Gdy żałujesz tych z których nie masz nic Jedno warto znać, jedno tylko wiedz Że ważne są tylko te dni Których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil Tych na które czekamy Pewien znany ktoś, kto miał dom i sad Zgubił nagle sens i w złe kręgi wpadł Choć majątek prysł, on nie stoczył się Wytłumaczyć umiał sobie wtedy właśnie, że Że ważne są tylko te dni... Jak rozpoznać ludzi których już nie znamy Jak pozbierać myśli z tych nieposkładanych Jak oddzielić nagle serce od rozumu Jak usłyszeć siebie pośród śpiewu tłumu Bo ważne są tylko te dni... Jak rozpoznać ludzi których już nie znamy Jak pozbierać myśli z tych nieposkładanych Jak odnaleźć nagle radość i nadzieję Odpowiedzi szukaj, czasu jest tak wiele Bo ważne są tylko te dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to to ja rozumiem... odchodzic to my mozemy od naszych kochankow ale nie od siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem. Rzuciłabym mięsem,ale jak czytam wasze wpisy to mi się rogalik sam na twarzy pojawia i nerwy jakby mniejsze... Ale pisze,pisze....Qrwa.... Nie dosc,ze normalnie z nim pogadac nie mogę od dobrych dwóch tygodni,to on nawet nie raczy napisac czegos w stylu \"przepraszam,pogadamy pozniej,sory,chciałbym ale...\" Czyli jakis taki mały miodek na moja dusze,który sprawiłby ze grzecznie bym czekała ile by qrwa chciał.Nie.Ja powinnam rozumiec,ze on to,ze on tamto.Ja wiem,ze on ma duzo pracy (taka specyfika),ale jakies słowko z komunikatorka mi puscic by mógł,i juz by mi rura zmiekła. Mało tego-popołudniami zamiast się ze mną qrwa w koncu umówic-gdzies lazi.Nie wiem,na moją inicjatywę czeka czy jaki h...??? Dodam,ze jest to znajomosc netowa,ktora sie slicznie rozwijala,wiemy jak wyglądamy,gadalismy przez telefon,podoba mi sie jak cholera i w ogóle miałam wrazenie ze jest ok,az nagle on cos załapał,nie wiem,dołki czy gorki,ale nie chce powiedziec o co chodzi I TO MNIE WQRWIA NAJBARDZIEJ!!!Jak chce skonczyc to neich powie (napisze,zadzwoni czy co tam),a nie marnuje mojego czasu i pieniedzy na smsy!!! Były jest cicho.Ale do czasu...Najdalej do soboty.Tyle u mnie qrwa nowosci. PS.Jakby ów potencjalny (z małej litery)widział,jak ja klne...Eeeech...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIOSTRO!!!! Mariello!!!! odezwij sie wreszcie... wszystkie się martwimy...z kim masz pogadać jak nie z nami?? az tak Cię wq...ił że odreagowujesz w samotności???? odezwij się koniecznie!!! jestem z Tobą, wszystkie jesteśmy.Pamiętaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby jeszcze tego było mało,chlapnełam sobie jogurtem na moja piekną bordową obcisłą spódnice w rozmiarze 36!!! Juz zaprałam i czekam az wyschnie,modlac się zeby nikt nie przylazł i mnie nie zobaczył. Qrwa!!!!!!!!Na sam srodek,no ja nie moge....A to dlatego,ze chciałam w necie zobaczyc teledysk Eminema i sie wpatrzylam w niego niosąc łyzeczke do ust,no i czuje cihcutkie \"plask\"...I zanim spojrzałam w dół juz wiedziałam co sie stało....Jak dziecko qrwa,jak dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co??? Zadnej nie ma??? Ola,i Ty....? Milky,cos dla Ciebie:zjadłam pieprzony jogurt który był z musli,i teraz wyciagam owo musli jęzorem spomiedzy zębów,na złosc wszystkim dmuchaczom. Niech zyje luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro juz tak rzucacie tekstami romantycznymi....Po tym jak mnie potencjalny (z małej) zbył,poleciałam na miasto,do jednego sklepiku gdzie kupiłam moja zachlapaną dzis spódnice,bo zawsze odreagowuje w takich miejscach nawet jesli nic nie kupie....A tam- kocham cię zycie..... lalala... widzę odbicie swoje w oczach twych i nikt nie powie mi ze lepiej mogło byc... Ostatnio jak dla mnie hit nad hity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW,jak posłucha to trudno.Bedziesz wiedziała,ze nie czuł tego co powinien i co mówił ze czuje,czyli mała strata.A jak się nie posłucha-patrz wpis wyzej o usmiechu na Twojej gębuli,jak nie posłucha,i....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JIW, Jak posłucha to go olej... wiem, że dobrze jest radzić, ale...jeśli to powiedziałaś co powiedziałaś to już nie mozesz nic zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×