Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

i wiecie z co ja zaraz bede miała?? piekło , dopytki , dlaczego tak a nie innaczej.. a ten testosteron to juz chyba go rozsadza..bo ja teraz OKRES ochronny mam;) a jak sie skonczy to do lekarza smigam... uciekam dzisiaj z domu ...daleko...w prost w ramiona...wiecie jakie to uczucie ..ciagle uciekac ....w ukryciu???:(:( dziewczyny, usmiechnijcie sie ładnie , tak naprawde szczerze..zycze wam miłego wieczorku..i duuuzzooo wrazen pozytywnych.. oj bo moj na pewno bedzie :)...tylko nocka znowu ta sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola, no ladnie, slyszysz skarbuszku o nas bez nas! ;) moj przyjaciel (przyjacielski przyjaciel, nie kochankowy) pyta sie mnie - a piszecie o sexie, opisujecie sobie jakies szczegoliki,a ja mu - no cos ty?! my tamo uczuciach, o emocjach, to nie taka strona! to co bys chciala skarbuszku o tym sexie, ten twoj to chyba mimo dojrzalego wieku to mocno wyzwolony, jak ty lubilas na gorze, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nabijam licznik wysłanych postów...hehehe cos z moją główka się dzieje... spadam do domeczku papapa, dziewuszki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie NIESAMOWITE dziekuje za zyczenia stawiam dzisiaj...... do wyboru do koloru....co tylko sobie zyczycie pozniej tu bede....na razie goscie sie wymieniaja....a ja na alkohol patrzec nie moge....ale wczoraj zabalowalam..... w milym towarzystwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja sie tak nie bawie, ja tylko w godzinach pracy mogę ;) idę sobie w takim razie PA :D:D:D:D miłego i upojnego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wolala robic, oj jak bardzo bym wolala! no to zegnam te co sie zegnaja, papatki JTW! I CO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtjz, moze wymysl sobie dodatkowy jakis latwy niczek ;) , pamietaj gleboki wdech, i luuuz i walcz o szczescie pod jedna albo druga postacia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nico :( , niestety, Inki Nie, żebym sie czegoś spodziewała, ale ..... Gdybym wierzyła w czary to pobiegłabym do czarownicy po jakiś eliksir miłości i wlała mu w gardło na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nico :( , niestety, Inki Nie, żebym sie czegoś spodziewała, ale ..... Gdybym wierzyła w czary to pobiegłabym do czarownicy po jakiś eliksir miłości i wlała mu w gardło na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nico :( , niestety, Inki Nie, żebym sie czegoś spodziewała, ale ..... Gdybym wierzyła w czary to pobiegłabym do czarownicy po jakiś eliksir miłości i wlała mu w gardło na siłę. i pewnie klonuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nico :( , niestety, Inki Nie, żebym sie czegoś spodziewała, ale ..... Gdybym wierzyła w czary to pobiegłabym do czarownicy po jakiś eliksir miłości i wlała mu w gardło na siłę. i pewnie klonuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęskniłam za Wami skarbunieńki... No taaaaaaaaaaa.... Kafeteria się wali ;-), kafeteria się pieprzy ;-) I to wszystko beze mnie ;-) :-D JTW, no jak? Stawiasz? Chyba temu swojemu... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. czytam. Nie mam nic do powiedzenia. kupilam sobie szampon przeciwko starzeniu się wlosów (?) Niczego w rozmiarze 36 sobie nie kupie, chyba , ze na głowie nosic będę. (ja to dumna ze sojego 38/40) Chyba zakonnica zostanę. Albo feministką wojującą No widac ze nie mam nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny stawiam stawiam...... nie jemu..... z nim raczylam sie wczoraj wodzia JIW co Ci jest? u mnie..... wlasciwie to nie wiem jak jest u mnie jutro czeka nas powazna rozmowa wiem jedno..... nie jestem mu obojetna tak jak mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw, mnie nico tez dzis dopadlo. chyba wszystkie jakies takie bylysmy... mieszane. zeby nico przegonic wzielam sie za malowanie szafki kuchennej. zostala mi jedna po remoncie. to gdy remontowalam sobie kuchnie (sama niemal calkowicie + hydraulik do zamontowania nowego zlewu) bylam w stanie sie odsunac od mego ukochanego, wtedy sie wystraszyl ze moze mnie stracic. ale remont sie skonczyl i... zostawilam sobie szafke na czarna godzine ;) grypa mnie lapie, obolala jestem i wymieta. ide spac, moje kochaneczki. jtw, powazna rozmowa, brzmi powaznie. ale jak ty sie czujesz? mad, co sie z toba dzieje? dobranoc kochaneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff..... doczytalam zaleglosci....... bo wczesniej tylko zyczenia wiec u mnie...... niewiadomo jak po burzy smsowej............teraz jestem wyciszona widzielismy sie i wczoraj i dzisiaj....nie bardzo mielismy okazje powaznie porozmawiac bo ciagle ktos sie krecil wiem jedno..... On jest zmeczony moim szarpaniem...........przezywa to bardziej niz ja, z tym ze ja nawsciekam sie, wyloze kawe na lawe, zrywam, rpobie wyrzuty, mam pretensje.............a On to wszystko jakos dzierzy..... ale widze ze jest mu z tym coraz gorzej Wiem, ze nie chce sie ze mna rozstawac..... wiem ze nie jestem mu obojetna, wiem ze zalezy mu na mnie....ale wiem, ze coraz bardziej meczy go to ze cierpie jak go nie ma przy mnie jak bedzie.... co bedzie.... nie wiem teraz jestem wyciszona i nawet nie przeszkada mi jego zona, nie czuje zazdrosci.... jest mi dobrze, ale znajac siebie wiem ze za kilka dni znowu cos we mnie peknie, bede sie wsciekala jak nie odpisze na sms, nie zadzwoni w weekend Dzisiaj jest mi dobrze, jutro czeka mnie powazna rozmowa.... do jakich wnioskow dojdziemy, jakie beda postanowienia....nie wiem Trzymajcie sie cieplutko.... ide spac bo padam na pyszczek Dziewczyny....tymi zyczeniami sprawilyscie mi taka radosc, ze lzy w oczach mi sie zakrecily Jestescie SUPER.... Dziekuje raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Wszystkie kochaneczki jeszcze śpią? Faktycznie, wczoraj miałyśmy wszystkie, lub prawie wszystkie jakiś dziwny dzień, trzeba było to przespać. Mój EKS mnie strasznie atakował, smsami i telefonami, chciał przyjechać, ale po co? Pytam po co? Nie chce tego znowu zaczynać !! Kiedyś (po roku bycia z nim) motałam się tak jak JTW, ale teraz jestem wyciszona... niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, babeczki, ciasteczka, cukiereczki, gdzie jesteście ??? Zanudzę się tutaj sama! Pracować mi się nie chce...auuuu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszek, NIE! Porozmawiajmy o seksie, o rozmiarach ;-), o dupie Maryni i innych skarbuszków... rób co chcesz, całuj, grzesz, tylko nie pisz! Ciekawe, co z kochaterką, mad... Margi, gdzie jesteś? Jak myślicie, czy zuzka jest tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×