Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość osamotniona
To może my Ci jakiegoś wyślemy. Jak ma się zaczynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamotniona
Może tak" Dobrej Nocy KOCHANA> Wszystko co złe to już za nami a co dobre przed nami i NIech to trwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamotniona
Może tak" Dobrej Nocy KOCHANA> Wszystko co złe to już za nami a co dobre przed nami i Niech to trwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jiw wysyłaj:) tylko takiego wiesz hmmm...wczoraj np. takiego typu\"Dobranoc moja rozkoszo\";) pare słów a cieszy jak milion $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamotniona
No i co może być????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osamotniona...złego nie mieliśmy tylko dobre ale wiem że nadejdą złe a raczej smutne chwile . Jednak to będzie kiedyś na razie są tylko superanckie z odrobina moich foch;) Dziękuje za wszystkie smski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'Śpij dobrze, słodyczy mojego zycia\"\" p.s. Może zbyt tandetne ? :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Osamotniona, zadaj sobie pytanie czy ty w ogole chcesz sypiać z tym panem. jesli tak to idź i walcz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może by tak poczytać na sen? hmmm...ale w tym miesiącu już 7 książkę zaczęłam i coś mi nie idzie za bardzo;) chyba kobietki się pospały...bo cicho się zobiło. Idę więc oglądać hallmark. Dobranoc pchły na noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'Śpij dobrze, słodyczy mojego zycia\"\" p.s. Może zbyt tandetne ? :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Osamotniona, zadaj sobie pytanie czy ty w ogole chcesz sypiać z tym panem. jesli tak to idź i walcz! :D I myśl o sobie jak o podmiocie a nie przedmiocie. ''On nie chce'' inny''bedzie udawał''. Pomysl czego chcesz (a nie o tym czego nie chcesz) i tak jak mówiłam idź i walcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jiw dzięki już takiego kiedys dostałam ale lubię podwójnie a nawet potrójnie;) thx👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamotniona
Napiszę wam coś dziewczyny "Nie opuszczaj mnie,każda moja łza szepcze, że co złe, się zapomnieć da.Zapomnijmy ten utracony czas, co oddalał nas, co zabijał nas. I pytania złe, i natrętne tak: jak, dlaczego, jak? Zapomnijmy je, nie opuszczaj mnie, nie opuszczaj mnie, nie opuszczaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osamotniona te słowa \"nie opuszczaj mnie\" nie zapomnę ich:) No to siup do wyra zadzieram kiece i lece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he szlaban, roztrzaskany w drzazgi, przechodzilam kolo jego pracy, a on sam... bez klientow, przyszlam do domu i ...zadzwonilam. jeszcze troche zly na mnie, choc bardziej smutny i rozczarowany mna. ale wiecie co ja to nawet lubie, nabroic a potem taki aniolek ;) loczki krece, duze niebieskie oczy i slodkie usteczka... on ma za duzo cierpliwosci i tolerancji w sobie, taki to juz czlowiek. moze dlatego to tak dlugo u nich trwa, bo ona pazurami sie zapiera i kombinuje a on ciagle chce po dobroci... nie wiem co napisalyscie bo teraz pisze offline, wybaczcie za brak komentarzy i to ze ja znow tylko o sobie ;) caluje was na dobranoc 😘 😘 😘 slodkie sloneczka (tez trywialne;) cos tam zerknelam i widze ze cos milego na dobranoc) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamotniona
cdn.... Ja deszczowym dniem, ci przyniosę z ziem,gdzie nie pada deszcz, pereł deszczu sznur.Jeśli umrę z chmur spłynie do twych rąk światła złoty krąg i to będę ja.W świecie ziemskich spraw, miłowanie me, będzie pierwszym z praw, królem stanę się. A królową Ty! Nie opuszczaj mnie, nie opuszczaj mnie, nie opuszczaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osamotniona, nie jestes juz sama :) , moze nienamacalnie ale jestesmy z toba, zmien sobie nick na cos co lubisz, zaczernij i... witamy na stale ;) uwielbiam te piosenke... snij slodko i serduszka dla specjalnie dla ciebie 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamotniona
cdn........ Nie opuszczaj mnie, ja wymyślę Ci słowa, których sens pojmiesz tylko ty. Z nich ułożę baśń jak się serca dwa pokochały na przekór ludziom złym. Z nich ułożę baśń, o tym królu co umarł z żalu bo nie mógł kochać cię.Nie opuszczaj mnie, nie opuszczaj mnie, nie opuszczaj mnie. Przecież zdarza się, że największy żar ciska wulkan, co niby dawno zmarł. Pól spalony skraj więcej zrodzi zbóż niż zielony maj, w czas wiosennych burz.Gdy księżyca cierń, lśni na nieba tle, a z czerwienią czerń, nie chce złączyć się.Nie opuszczaj mnie, nie opuszczaj mnie, nie opuszczaj mnie. Nie opuszczaj mnie, już nie będzie łez, dobrze jest jak jest. Tylko taki kąt, mały kąt mi wskaż, gdzie twój słychać śmiech, widać twoją twarz. Chcę gdy słońca krąg wzejdzie, być co dnia, cieniem twoich rąk, cieniem twego psa.Nie opuszczaj mnie, nie opuszczaj mnie, nie opuszczaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamotniona
Ja też ją uwielbiam, i ten cudowny głos Bajora!!!!!Chyba nie pójdę jeszcze spać. Jakoś nie mogę. HIhihihi, deprecha czy co?Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamotniona
Inki dzięki KOFFFANA.Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!! Dzis ja pierwsza:) Skarbuszku,spisz? Inki,specjalnie Ciebie z rana pozdrawiam.Milky wie,ze ją pozdrawiam:)I witam wszystkie moje Siostry 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlopowiczka,wyprzedzilas mnie o długosc włosa;) W chwili gdy pisałam Ty wysylałas...:) Witam Osamotnioną i tez proponuje się zaczernic,jak się weszło miedzy wrony...;) A tak powaznie,dziewczyno,Ty w niezłym dolku jestes...Współczuje Ci,ale przychylam się do zdania poprzedniczek-ze w takim stanie trudno bedzie Ci kogos znalezc,najpierw sama siebie pokochaj,usmiechnij się do lustra,a pozniej na ulicy ktos usmiechnie się do Ciebie...I nie załamuj rąk.Znam przykłady,gdzie ludzie rozstawali się nie mając grosza przy duszy.Zawsze jest wyjscie.Znam tez przykład,gdzie kobieta ze wzgledów finansowych siedzi przy męzu ktory od 11 lat wali ją po rogach w zywe oczy,nawet nie rozmawiają z soba.Wiele osob jej powtarza,ze gdyby chciała,moglaby cos z tym zrobic.Zawsze mozna.Zbieraj siły...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja trzecia - jeszcze z domu. Dzień dobry wszystkim :) Fatlany dzień przede mną - w nocy nie spałam, łeb mnie bolał i co 2 godziny jakieś tabletki brałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle, JTW, masz jakąś okazję w tym tygodniu - wszystkiego najlepszego 🌻 A dla wszystkich \'\'wron\'\' tez wszystkiego najlepszego- szykuje się dzisiaj 3000 post (tak niedawno było 1000) i 100 strona ! 🌻 😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,to jubileusz wart uwagi:) Towarzystwo znajome juz i to bardzo,i zgrane...Szykowac metaxy,czysciochy,zadnych melis!! Ja ze swej strony-egri bikaver albo tokaj,do wyboru:) Lubi któras?:) JTW ma dzisiaj urodziny!!! Wszystkiego nadłuzszego (zycia,stanu konta itp...) życzy Ci drugi (ale nie ostatni tu) skorpionek. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW, 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wierszyk dla Ciebie: Strzela piorun w sosny, strzela piorun w dęby Jak Cię kochaś zdradzi, strzel mu prosto w zęby! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 A teraz śpiewamy... Sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW BADZ NAJSZCZESLIWSZA KOBIETA POD SŁONCEM USMIECHU DZISIAJ CI ZYCZE I PRZEZ CAŁE TE CHOLERNE ZYCIE , POPROSTU JE POKONAJ. POKONAJ WSZYSTKO USMIECHCEM Z CAŁEGO MOJEGO SERDUSZKA dałabym Ci kwiatka , ale emotek nie umiem robic:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×