Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

JTW BADZ NAJSZCZESLIWSZA KOBIETA POD SŁONCEM USMIECHU DZISIAJ CI ZYCZE I PRZEZ CAŁE TE CHOLERNE ZYCIE , POPROSTU JE POKONAJ. POKONAJ WSZYSTKO USMIECHCEM Z CAŁEGO MOJEGO SERDUSZKA dałabym Ci kwiatka , ale emotek nie umiem robic:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Świętujemy od rana... JTW - kwiaty dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻 i piosenka :D Teraz wszystko czego chcesz O czym tylko marzysz Dzisiaj życzę ci Wszystkiego co już jest o czym Jeszcze nie wiesz Byś zawsze sobą była Wszystkiego... Wszystkiego czego tylko Chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychodze a tu juz od rana impreza, JTW, kwiatow Ci juz chyba wystarczy ;) wiec ode mnie 1000 buziakow czyli 100 x 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 i zyczenia Zdrowia, szczescia pomaranczy niech Ci maz na nago tanczy! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) (oczywiscie ten przyszly co juz wiesz co powiesz bo cie pani psy przygotowywala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M., napisz mi proszę dokładnie kiedy. Może być na maila. Masz go jeszcze? QJM, to może być w tym samym dniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky, taka twarda babka, eee.... to nie sciema z tym dolem ;) pisz pisz nasza kochana, co ci lezy na serduszku serduszko dla ciebie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,sprawdz maila:)On jest?? Myslałam,ze Ty....Ech,to cięzka sprawa,skorpionisko....Uuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty... milkus... marielka nie urodzilaby sie tego samego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie wiem o co chodzi, a wiem... Mariella i Milky po dacie urodzin chciały sprawdzić czy przypadkiem to nie ten sam KOCHAŚ... hehehe, ale wymysliłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku,chcemy sprawdzic czy ja i kochas mamy tego samego dnia:) Własnie czekam na wiadomosc od Milky,juz jej napisałam na maila:)Moze sie nie odzywa bo jest w szoku....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz bo ja sie juz pogubilam, ups to bylo ze mi sie pomylily jiw z jtw, no ale przeciez to tylko jedna literka nie ;) ;) ;) marielciu ze mnie baranisko jak juz pisalam ale ksiezyc mam w skorpionie, wiec wiesz jak to jest, na pierwszy rzut oka widac rogi a w srodku jeszcze trucizna w ogonie he he... wiec skorpionki to moja druga natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Mariello, będziesz pewnie na mnie zła...cały dzień wczoraj radziłaś mi cierpliwość, a ja co?? wieczorem nie wytrzymałam i zadzwoniłam! ale nie żałuję! powód jego milczenia okazał się naprawdę bardzo prozaiczny...praca i że tak powiem złośliwość rzeczy martwych!Miałaś więc racje!!! a ja głupia wyobrażałam sobie nie wiem co, że pewnie ma mnie gdzieś itp rzeczy... niestety w tym tygodniu Go nie zobaczę :( oboje mamy mnóstwo obowiązków, szkoda! muszę się więc znów uzbroić w cierpliwość i żyć nadzieją, ze przyszły tydzień będzie lepszy i ze się spotkamy! Pozdrowienia na dzień dobry! Buziaczki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Mariello, będziesz pewnie na mnie zła...cały dzień wczoraj radziłaś mi cierpliwość, a ja co?? wieczorem nie wytrzymałam i zadzwoniłam! ale nie żałuję! powód jego milczenia okazał się naprawdę bardzo prozaiczny...praca i że tak powiem złośliwość rzeczy martwych!Miałaś więc racje!!! a ja głupia wyobrażałam sobie nie wiem co, że pewnie ma mnie gdzieś itp rzeczy... niestety w tym tygodniu Go nie zobaczę :( oboje mamy mnóstwo obowiązków, szkoda! muszę się więc znów uzbroić w cierpliwość i żyć nadzieją, ze przyszły tydzień będzie lepszy i ze się spotkamy! Pozdrowienia na dzień dobry! Buziaczki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola czesc Nie esetem zła,absolutnie:) Dobrze ze zadzwoniłas,lepsze to niz sie męczyc prawda?:) Widzisz jaka ja tolerancyjna jestem...;) Pytałam wczoraj ile masz lat i zdaje mi sie ze nie odpisałas......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola olala, jak dwa razy sie witasz to chyba trzeba ci buziaka przeslac... podwojnego ;) 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszku jak twoj nastroj? milky... poszlas szukac lopaty do zakopania dola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki,ale Ty dzis humorek masz niezgorszy,czyzby cos sie wydarzyło pozytywnego?.....Milky milczy jak głaz,to choc Ty zapodaj jakies informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariello, nie odpisałam bo już się wczoraj wyłączyłam a dziś nie zdążyłam przeczytać jeszcze wczorajszych wypowiedzi :) nie będę robić tajemnicy-mam 27 wiosen, a TY??? dzięki za tolerancję!!!! a spodziewałam się ostrej krytyki !!! ale siostra zawsze siostrę zrozumie, co???:) z wami przetrwam ten kolejny tydzień bez NIEGO!!!! damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,hihihihi,mówiłam ze blizniaczka?? Tez jestem dobry rocznik 1977 :):):):):):):) Jeszcze powiedz z jakiego regionu pochodzisz,szczegółów nie musisz zdradzac....Bo nas tu wiekszosc,i ja tez,z południa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nic sie nie wydarzylo, dzis (bo wczoraj to juz pisalam :) wieczorkiem), i nawet grypa mnie bierze ale mysle sobie juz tylko 4 dni do konca pazdziernika... ja nie moge do niego nie dzwonic bo to wbrew mojej naturze. dlatego dzwonie i pisze. kiedy czuje taka potrzebe. ale mnie makowka boli, a roboty tyle... no i jak poszlabym do domu to nie bede pisac do was... bo na modemie to sobie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęskniąca
Witam Dziewczyny:-) Dzieki za wszystkie wczorajsze rady..... Wiem ,powinnam wiać przed nim ,przed cięzarna żona itd.... całą noc myslałam ...próbowałam go usprawiedliwiać , przecioez wiedziałam ,że on nie zostawi żony, ja nie mam zamiaru zostwiać męza ,To miało być chwilową odskocznią .... nie zapanowaliśmy nad uczuciami. Teraz ja sama mówie mu ,że ma sie zajać żona i dzieckiem ,podtykam mu książki na temat niemowląt i wybieram z nim imię....Ale ja wiem ,ze ze mna ,czy beze mnie on odejdzie od żony ,jak dziecko podrośnie. To była wpadka ,lpodstep ze strony zony.... ale stało sie i chyba macie racje ...czas sie wycofac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×