Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość jiw*
A mój nic nie wie o żadnym forum, moze nawet nie wie, że fora istnieją:) Ale generalnie chyba jednak się zna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb
Hahaha, a moja historia jest niesamowita, chciałam dopisać do tamtego postu, ale kafeteria się zreflektowała i poszła niczym piorun... a teraz? Nie pamiętam co chciałam powiedzieć! a w ogóle to...wypiłam winka...trochę! ale Wy wiecie, że ja to ja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Aaa i on polskiego nie zna więc i tak mogłabym wypisywac co mi slina na język (lub palec) przyniesie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszku, ja jeszcze mam wylaczane obrazki w opcjach internetowych, a buzki sobie podgladam pojedynczo. tak chodzi duzo szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw ale uwazaj by mu kolezanka nie przetlumaczyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też jeszcze nie spię ale już mi się oczy kleją. Skarbuszek - kurwice w aerozolu dolączam do swojego słownika :-) A co do kafeterii - byl kiedys taki topic \"kafeteria CHODZI JAK STAREJ KURWIE NOGA\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb
czyli buzki mam skasować, Vogue'wów niw palić, wina nie pić i co? inki, powiedz i co mam robić jak mój GPRS jest do dupy, a płacę za niego około 120PLN miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Teraz bedzie długo. My poznalismy sie równo 12 lat temu. Kiedys pomogłam pewnemu panu w podrózy w Zakopanem, i teńże pan jak sie dowiedział, że jadę na pewna uczelnię zbierac materiały, to z wdziecznosci powiedział, ze tak wykłada jego kolega sprzed lat i na pewno jak będę miała jakies problemy to mi pomoze. I faktycznie po dwóch tygodniach utknełam, no i poszłam do tego kolegi, otworzyłam drzwi ...i ... o było z obu stron od razu. Tylko ze on byl wtedy w okresie intensywnego kochankowania, i na 2 spotkaniu zaproponował łóżko. Normalnie to ja wtedy wstaję i odchodzę. A le wtedy zostałam. Normalnie jak kobieta mówi nie to on wstaje i odchodzi. I tak bujalismy sie na granicy przez 2 lata, łącznie z tym (O Boze ja chyba tez pijana) , ze kiedyś...prawie go rozebrałam, a potem wstałam i pwoedziałam cześć ja juz musze lecieć! A potem wymienialismy sie przez jakiś czas listami o dupie Maryni, które kazdy z nas ma do tej pory. A po 10 latach. Juz wiecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akerb
jiw, nie mów, że mnie uczyłaś ekomonii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszku, nie wiedzialam ze Vogue'wów tez przez gprs mozna ;) ja w koncu niepalaca... to moge nie wiedziec ;) jiw, to wy niezly staz macie a z niezlych zagrywek to ja sie na jednym z pierwszych spotkan pokazalam mu w bieliznie, caly komplet full wypas ponczochy szpile itp by sobie popatrzyl (i sexu wtedy nie bylo zadnego) a on biedny potem do domu nie mogl dojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarb
no co? studiowałam później niż powinnam, dlatego mam przyjaciółki o 13 lat młodsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
No gdybym ja uczyła kogos ekonomii, to ho, ho. Nobel murowany! Inki, staż mam niezły, w tzw. międzczsie zakochałam sie w kims innym , urodziłam dziecko i odkochałam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
P.S. Dlatego on teraz mówi, ze poszłam z nim do łózka po 12 latach i 3 godzinach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb
skąd Wy macie takie czarne nicky (nie czytaj niki)? Ja mam ciężko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi babeczka na tarocie powiedziala ze rozpoczne nowy cykl nauczania czyli studia he he, kto wie? moze tez pojde? tyle ze u mnie to zdolnosci manualne byly by potrzebne na egzaminie i w trakcie, a w pracy to juz tylko komputery, rzadko juz sie stosuje techniki reczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszku, no normalnie tak jak zawsze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, slodkich snow i niech ci sie przysni cos milego, cos slodkiego, cos twardego, ale mi sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Inki, witaj w klubie- ja w ramach odrywania uwagi też rozpoczęłam następny cykl naucznia... zaocznie .....w jego mieście! ale na inne uczelni. On nic nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb
u mnie czarne nie działaja, ale manualne tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, teraz chyba najlepsza pora by wszystko przemyslec. pamietam jak 2 lata po zakonczeniu nauki postanowilam (2 tyg przed uplynieciem terminu skladania dokumentow) ze bede zdawac na kulturonawstwo. oczywiscie nie dostalam sie bo oblalam historie, kto by sie jej nauczyl w m-c. tak. musze to przemyslec. skarbuszku, ty nie masz dzieci, prawda? chcialabys miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb
Gdybym miała, tak z kochankiem rozmawiać to poszedłby spać wkurwiony ze stojącym... I to jest właśnie urok kobiet, ze rozumieją kobiety...hahah, w pewnym sensie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb
Ja jestem duża i zdrowa i dojrzała...taaaa, mam dzieci, syna i córkę. Kocham te moje gumisie nad życie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Ja tez juz spadam. Na TV Polonia juz Pomysłowy Dobromir - pora spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nic nie wiedzialam... ja chcialabym miec. bardzo. jedno takie malenstwo. mieszkaja z toba? gumisie, takie jeszcze male czy juz w wieku poborowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb
Tzn, jtw poszła Inki, poszła Jiw, poszła Poszłam Ja! Co mam do roboty? Poszłam! choć wcale nie chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×