Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Nie musiałam (na szczęście ) Urlopowiczko czekać. Zadzwonił. Ale mam dzisiaj niedzielkę, ze ho,ho. Słubny poza domem a ja walczę z ogromną komodą, która \"rozpakowuję \" z zawartości Bo jutro moja ekipa remontowo budowlana ją usuwa z pokoju i zadali mi to do odrbienia w sobotę. Każda szklana pierdoła opakowana pieczowłowicie w papier i do kartonu. Mhm..tylko teraz nie można ruszyć kartonów... EEE mówię Wam Dziewczynki już mam dośc tego burdelu i żarcia w restauracjach. Za Chiny nie zdąże do świąt. ALe na Andrzejki piszę sie, pisze i szykuję już barek. Oki, to której co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... 8.30 i takie puchy?! dzien dobry kochaneczki! oczywiscie ze robimy imprezke! nawet juz sie do niej przygotowuje. ale ja to moge po 22. nie sadze bym zostala zaskoczona neostrada w tak szybkim tempie hi hi wstawac spioszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyneczki. Miłego dnia wszystkim życzę... Straszne tu pustki, co się dzieje? Oooo! strona topiku sto + 69... znowu o jednym pomyślałam...ojjjjjjjj ;) A weekend jaki był? Och ten weekend... Inki, wszystko dobrze? Jest jakoś czy jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jakos to bedzie. a raczej jakos jest hehe zimno na dworzu zimno w pracy zimno w serduchu. moze sie zrobi ze mnie krolowa sniegu? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Wiecie co na brak kochanka nie ma co narzekac , czasem tego kochanka moze zastąpić poranny prysznic. Dzisiaj własnie sie tak stymulowałam i chyba na cały dzien będę miała poprawiony nastrój :) POLECAM - całym sercem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam klona! ale co sobie stymulowales? siusiaka prysznicem? a to dobre! no i od razu sie umyles! to caly czas od tamtego gowna? biedactwo! dla ciebie tez serduszko 😍 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTW
od dzisiaj pisze pod tym nickiem...... nie bede sie tlumaczyla za tego niedojebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTW
Chociaż uwazam ,ze tez jestem niedojebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie tylko na czarno to ja, ten dupek na czerwono to ten od ktorego czuc zapach gowna i ma na sobie kaftan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie! klon chce zeby go do... piiii a moze on z tym prysznicem szaleje bo wykastrowany? ciekawe przez kogo... zone matke czy kochanke HA HA HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ukradł mi znowu nicka, zanim go ohasłowałam. Podpisuje sie tym i nie dajcie sie tym głupotom które on pisze, a on niech wypierdala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta czarna prawdziwa jtw to ten pieprzony klon czego debilu sie mnie czepiles, co masz za powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa JTW.
cos mi odbija, wypuscili mnie na przepustke z zakladu zamknietego, wlazlem sobie tu na kafe zeby nie zrobic komus krzywdy, jestem zwyklym pedofilem, wybaczcie mi wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klonie nie moze byc \"prawdziwa jtw\" najwyzej wirtualna he he he ale teraz to juz urzekla nas twoja historia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mowilam.... DEBIL sam ze soba rozmawia ;) ja znikam, niech on sie wyszaleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak klon ma malego! stad wszystkie problemy! wyszlo szydlo... eee wyszla igielka z worka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa JTW
Jestem pojebana i głupia wariatka - ale na to nie patrzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk...jest tu kto? Mnie się pracować nie chce, wzięłam się za czytanie poezji...podzielę się z Wami... :D Ust moich szukasz?... Lekko przechylona, Już czuję oddech twój na mojej twarzy — Ust twoich dawno już czekam spragniona. Lekkie jak motyl są całunki twoje... Z ust, szyi, ramion sfrunęły na piersi, Gdzie się różowi pnących pąków dwoje... A potem znowu na usta wróciły... Ale już dzikie, palące, mordercze... Niemoc mnie mroczy — omdlewają siły... Rozjękłe drganie płomiennego szału I pogłos żądzy ponury i rwący — Hymn upojenia i hymn cudny ciału... Z ust rozchylonych uśmiech się dobywa, Oczy się jeszcze łzawią od rozkoszy, Pobladłe lica kryje dłoń wstydliwa... Liliana (Flora Hufnagel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki gdzie jestescie? wlasnie schrupalam milkywaya... i pije druga ienczke. a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki gdzie jestescie? wlasnie schrupalam milkywaya... i pije druga ienczke. a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×