Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Ja wprawdzie specjalnych powodow do wycia nie mam, ale wiadomo ze w towarzystwie wyje sie przyjemniej:-) Mogę powyć z Wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jak Godot usłyszy nasze wycie to przylezie? Albo Becket jakąs radę poczciwą podsunie? :P Nie no...szkoda sensu na to wszystko. Nawet nic mocniejszego pobrać nie mogę, bo zaczęlam Herbalifem się odzywiac. Umre dzisiaj w nocy. I sama cholera się podpuszczam Co za goopek ze mnie!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jak Godot usłyszy nasze wycie to przylezie? Albo Becket jakąs radę poczciwą podsunie? :P Nie no...szkoda sensu na to wszystko. Nawet nic mocniejszego pobrać nie mogę, bo zaczęlam Herbalifem się odzywiac. Umre dzisiaj w nocy. I sama cholera się podpuszczam Co za goopek ze mnie!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, odbieram poczte z zalacznikami i chyba ma jeszcze jakies pol godzinki online. znaczy sie robimy sabat he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze idę przepłukać gardło słonym roztworem coby dobrze do zbiorowego wycia się przygotować a rano skutków za bardzo nie odczuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinka, moj baranku kochany i moje ty duze D zycie jest piekne, tylko wina czasem brak ;) a ja dzis wina mam pod dostatkiem. slubnego sie boisz? a moze bedziesz wyc razem z nim ;) no to znow sama jestem... skarbuszku, gdzie jestes? milky, jiw ( a na imprezie to przepraszam!) jtw, urlopowiczka! szybciutko tutaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Panie doktorze, nikt mnie nie zauwaza\" \"Następny proszę\" Inki - jaka sama ??? Przecież się zglosilam na ochotnika do wspólnego wycia, chociaż powodów nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialam wyc dla towarzystwa, a ta co miala wycie zaintonowac sie wywinela do mezusia :D i co teraz? co u ciebie kochaneczko Organiko? koty zdrowe? bo inne sprawy widze ok? hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie caluje Cie na dobranoc wirtualnie 😘 i do uslyszonka znaczy sie do przeczytanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, gdzie jestem? Sama nie wiem, gdzie byłam , ale ważne, że wróciłam. Od razu tutaj ;) Wszyscy już chyba śpią, więc ja też...ja też sie położe...może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam spia.... ja wlasnie wtalam bo jakies wycie slyszalam :P co prawda tez nie mam powodow (chwilowo ;) ) ale dla towarzystwa ponoc nalezy dac sie nawet udusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to juz na pewno spia, bo mój komputer chodzi jak stare toki :P Hmmm, teraz to juz naprawdę sie kłade, jutro tez jest dzień, tzn...dzisiaj. Jakie wycie JTW? U mnie wyje wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och kochaneczki. Kto wył? Ach wiem...katinki, inki i Ty organiko? A to problem...ja tez nie mam ochoty na spanie, choć co chwile sobie powtarzam, idę spac, idę spac, ide spac...Moze to mnie uspi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twoje \"idę spac\" mi się skojarzyło z wczorajszymi wystapieniami \"wielbiciela\" JTW. Tylko jedną literkę by trzeba bylo zmienić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katonka
Hej Lasencje! No tak wczoraj nie spały, tzn właściwie dsiaj to teraz nadrabiają. Inki-> gdzie tam się boję. Nie boję się ale po co ma wiedzieć , gdzie piszę ;)O Nneczko nie duzę D tylko C - w porywach D :P Ale ma pamięć Dziewuszka , no, no... Ja bardzo przepraszam Jtw, ze moje wycie Cię obudziło, myślałam , ze wyję cicho :) Skarbuszku -> Ty to masz życie (imprezowe jak przypuszczam) wracasz nad ranem..ho,ho,ho.;) Fajowo! Wczoraj napisałm smsa, ze nie jestem szczęśliwa. (Wtedy kiedy postanowiłam wyc) Do tej pory cisza. Ciekawe. Moze tak będzie? 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katonka
Hej Lasencje! No tak wczoraj nie spały, tzn właściwie dsiaj to teraz nadrabiają. Inki-> gdzie tam się boję. Nie boję się ale po co ma wiedzieć , gdzie piszę ;)O Nneczko nie duzę D tylko C - w porywach D :P Ale ma pamięć Dziewuszka , no, no... Ja bardzo przepraszam Jtw, ze moje wycie Cię obudziło, myślałam , ze wyję cicho :) Skarbuszku -> Ty to masz życie (imprezowe jak przypuszczam) wracasz nad ranem..ho,ho,ho.;) Fajowo! Wczoraj napisałm smsa, ze nie jestem szczęśliwa. (Wtedy kiedy postanowiłam wyc) Do tej pory cisza. Ciekawe. Moze tak będzie? 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za cisza? gdzie jestescie dziewczyny? JIW - jeszcze balujesz? Inki, Skarbuszku, Organika, Milky i pozostale dziewczyny Meldowac sie prosze ;) Skarbuszku mialas racje.... na andrzejki nie mam chyba wplywu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, zrobimy sobie wlasne andrzejki! nie martw sie! :) :) :) a zreszta nie mow hop bo jeszcze 10 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! 2.katinka ps.Gdzie się podziałyście? Okropnie mi dzisiaj. Wam tez? Pisac do niego ? milczeć? Radzcie Dziewuszki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zgłaszam sie na imprezę. Ustalmy kiedy, o której meldujemy się przy kompach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×