Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

moj nielegalny wyjechal na Swieta.Myslalam, dobrze, zdystansuje sie, przejdzie mi...Kurcze wariuje bez niego a wczorajszy dzien to porazka.smsy nie dochodzily, dzwonic sie nie dalo...Co sie ze mna dzieje???? Wesolych swiat dziewczyny, ja wciaz jem i jem...Bede sie toczyc zanim on wroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najcieplejsze, jeszcze świąteczne ;) życzenia dla wszystkich forumowiczek 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! jestem w pracy, mamy w tym tygodniu dyzury. mam nadzieje ze beda puchy :P tyle dni lenistwa... jaktam brzuszki i bioderka i jak humorki? bo ja to jestem seeenna mad, obiecalas napisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
Witam moje drogie !!! Święta i juz po , moze i dobrze ,bo brzuch boli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
A nawiązując do tematu kochanek to dobrz rzecz i warto pomyślec o nim własnie w takiej kategorii RZECZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co żarłaś tyle
kochanek zauważy że przytyłaś i nie będzie cię kochał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
HAHAHHAHAHHAA ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
To kilka cm zdążę zrzucic do czasu zanim się zobaczymy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
a w pracy nudaaaaa , oszaleje dziś chyba..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz taka pewna
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
Złośliwa jesteś :) , fajnie , lubię inteligentne kobiety , pozdrawiam ciepło , moja droga ::P:P:P:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj - wiem Inki, wiem...obiecałam;) podaj stronke z adresikiem, to siądę jutro w chwili wolnej i skrobnę coś o tych numerkach;) miłego dyżurowania:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaada
Przeczytałam Wasz topik...Parę lat temu byłam w podobnej sytuacji - on żonaty...ja wolna. Kochałam go do szaleństwa....Spotakaliśmy się w złym miejscu i o złym czasie...Niby nic nie łączyło go z żoną - chciał brać rozwód...ale miał dwoje dzieci. Bałam się tego - nie jego przeszłości...bałam się krzywdy....Uciekłam od tej miłości za granicę...wyjechałam na parę lat. Przyjechał za mną....Pięknie mówił...o nas, o naszych dzieciach, o przyszłości....Dzieliło nas wiele - choćby róznica wieku...ale było wspaniale. Jakoś pozbierałam swoje życie " do kupy"...dziś jestem żona (innego) a...wspomnienia....tej miłości wracają codziennie. Rozumiem Was i szczerze współczuję...wiem jak to jest. Chwilki dla nas - kochanek...życie dla rodziny i żony. Ciężko z tym życ...trudna miłośc... Pozdrawiam...cieszcie się chwilką ale ...nie zapominajcie o sobie. Taka dawna kochanka...życzy Wam wiele szczęścia na Nowy Rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKODEM
UWAŻAM ZE KOCHANKA WYBIERACIE SAME WIĘC NIE MIEJCIE PRETENSJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKODEM
UWAŻAM ZE KOCHANKA WYBIERACIE SAME WIĘC NIE MIEJCIE PRETENSJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 💤 💤 Czesc:) To ja:) Jeszcze zyję dniem światecznym,a tu juz praca mnie dopadła,to znaczy-poczta+kafeteria:) Urlop miałam juz od czwartku,Katinka,miło mi,ze się za mną steskniłas;) A w srodę....a co tam,napiszę.....sroda zaczęła się i skonczyła niezwyyyyykle miło,bo mój wolny i zainteresowany dał z siebie wszystko;););)Nie wyspałam się,ale szczęsliwa byłam okrutnie;););) Inki-jakaz odmiana!! szkoda,ze Cię nie będzie cały tydzien,cos bys napisała więcej....Cieszę się,ze do mnie dołączasz.Zawsze warto spróbowac,a nuz sie z tego cos ulęgnie....Trzymam kciuki za Ciebie. Mad,witaj po długiej przerwie:)Moze i reszta się zjawi?.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem i życzę przepięknego 28 grudnia 2004! :-) Witam kochanice byłe, niebyłe i niebywałe. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Milky!! Pomarielkujemy troszkę?....;) Jak zdążę dzis...Kupa zaległosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny??i juz po Swietach...W sumie to mam wolne do 3 ale i tak co chwilke cos musze zrobic.Tak wiec nie obijam sie.poogladalam sie w lustrze...Boze jaka ja gruba jestem...Wszystko przez te Swieta(tak sobie to tlumacze...)Moj nuielegalny wreszcie wrocil i dobrze bo jeszcze troche a bym oszalala....Wczorajsze spotkanie--bajka.... Moj slubny doprowadza mnie do szalu i przyznaje sie do wszystkich zdrad jakich dokonal przed naszym slubem.Sadysta czy debil...A, no i jezdzi do kolezanki ze studiow....bo ze mna nie ma wspolnych zainteresowan...Jak tak dalej pojdzie to wyprowadzi sie szybciej niz mysle... Zycze Wam dziewczynki milego dnia, nie szalejcie od razu po Switach i piszcie cos!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
witam kochane , dobrze , ze juz po świetach , .... brzuch opadał :) byłam na fitness , humor radyklanie sie polepszył a dzis [praca od rana , miło , ze wszystkie zyjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
witam kochane , dobrze , ze juz po świetach , .... brzuch opadał :) byłam na fitness , humor radyklanie sie polepszył a dzis [praca od rana , miło , ze wszystkie zyjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he nowy byl trefny! teraz to juz nie tylko nie wierzyc w milosc kochanka ale w ogole nie wierzyc ;) wrocilam na stare smieci, fajnie bylo ale sie nie ziscilo jakbym miala rymowankami gadac ;) zatem kwiatki dzis dla siebie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i dla wa dziewczyneczki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
nie ma co załamywac rą k , będzie dobrze , wszystkie jestesmy mądre , piekne ... hahaha , prawie doskonałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
Biedna Nikaaa , masz pewnie w domu niezła jazdę , przerabiałam to latem tego roku ......nie wiem co Ci poradzić .... każdy inaczej reaguje i inaczej przezywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa bylabym zapomniala. moj ukochany kochany jest u mnie codziennie i kocha mnie coraz bardziej he he. tak. byl w kazdy dzien swiat. wyobrazacie sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
Wow , no to pięknie ,....... fajnie , ze szczęśliwa jestes :) nie czytajcie tego linka wyżej , nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam od razu szczesliwa... skarbuszek chodz, powyglupiamy sie troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INKI-------------Duzo szczescia zycze:) Sniezna, dziekze wiem ze nie jestem sama...jazdy faktycznie sa niezle ale powoli uodparniam sie na niego...mam swojego nielegalnego i szlaeje za nim, bo on mi pokazal ze kurcze, kobiete sie szanuje!!!!!!!!szanuje.u mojego slunbnego to slowo w slowniku nie wystepuje.... Powiedz mui tylko jak dalas rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to was otrzeźwi
jak się dupczy czyjegoś faceta i ojca na boku to trzeba mieć tego świadomość a nie udawać że kurestwem to nie jest rzeczy należy nazywać po imieniu panny dulskie ale nie bójcie nic nie warto przyjdzie czas że wszystkim wam życie odpłaci za to i wtedy zaczniecie się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×