Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Snieżna, a co do pozwu, to tez niestety nie jest prosta sprawa.ale da sie zalatwic.Ja mialam to szczescie, ze to moj maz sie ode mnie wyprowadzil.z jedna reklamowka, jakos wiecej nic nie mial.Ze tez wczesniej tego nie widzialam.Pozew o separacje zlozony i czekam.I zyje w takiej prozni i tylko ten czerwiec trzyma mnie przy zyciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laski :D K.B.- odmowa jest slodka;) prawie jak zemsta:) ja tez niedawno odmowilam mojemu :P co prawda nie seksu, ale czegos na czym bardzo mu zalezalo:P Pierwszy raz odmowilam - zawsze mogl na mnie liczyc do tej pory. I wtedy naprawde poczulam, ze wyszlam z tego bagna:D:D:D 2,5 roku zycia obok....brrrr koszmar :( Nigdy wiecej. Sniezna- widze ze jestes juz w lepszej formie :) i tak trzymaj. I nie blagaj o przebaczenie...nigdy!!! Nie warto:) wiosne zaczyna byc widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhh... sama nie wiem co robić , może to , że dziś 13-stego, wiesz jak musiałam walczyć ze sobą , zeby do niego nie napisać.... , wyłączyłam komputer.. aż mi przeszło... Mam wrazanie , ze coś mi ucieka , znów zaczął się we mnie niepokój , oczy łzawią.... a było juz tak dobrze .... byłam taka dumna z siebie . Boję się , ze nie wytrzymam , ze zrobię pierwszy krok .... koszmar wraca ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piatek minęły dwa tygodnie od czata , tydzień od kwiatów :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy sposób to przypominać sobie te niemiłe chwile, kłamstwa i ból, to pamaga :) jak dobrze cieszyć się, ze znów wiosna idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę wiosny !!!! chciałabym cofnąc czasssssssssssssss ::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezna- Stawiam do pionu - nie dramatyzuj, do cholery!!! idz! kup se tulipany - zolte - postaw na biurku i patrz na nie. Zaraz poczujesz sie lepiej:) Jak mozna nie chciec wiosny??? to najfajniejsza pora roku :D sama radosc i nadzieja na lepsze jutro ;) wyluzuj kobieto ;) nie mysl o nim. On nie mysli na pewno. Jemu to lotto i tobie tez powinno....:D era materacy juz za nami, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wytrzymac , muszę , bo inaczej stracę sama do siebie szacunek . Nie jestem w końcu niczyją własnością!!! Mam ochotę , to ide na czata i tyle . Boli , boli , ale przezyję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolte tulipany bardzo stoja obok mnie. sniezna warto warto :D a poza tym mam grype i wracam do lozka. buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisalam \"bardzo stoja\" hahaha mialo byc cos w stylu ze sa bardzo dekoracyjne i ciesza oko to milego dnia ide pochorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo stoją \"tuli pany\"... tralalala. Jak go zwał tak zwał... ;) Ważne, że stoi!!! :) :) :) ;) ;) ;) Więcej uśmiechu Śniezna...olej to wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się olewać , ale qrcze nie jest łatwo . Dziś mam zdecydowanie słabszy dzień. Wygladam jak wygladam , czyli ze ryczę .. :) Najgorsze , ze muszę rozmawiać z kandydatami do pracy ... Ci mają polewkę ze mnie ... pewnie myślą , że piłam cały week .. :( tak łzy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do deprimu , pomógł ......bynajmniej nie będę ryczeć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i h** mu w d***!!!!!!! sadysta jeden , zeby mu nigdy nie s***** !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniezna kobieto wez sie w garsc! trzeba toba potrzasnac? nie rob teatrzyku dla innych, w pracy nie ma sentymentow. chcesz ja stracic? co z twoim awansem? tak na niego pracujesz? nika normalnie... po prostu normalnie... zyjemy dalej. olej tego fiuta bo tylko tak mozna nazwac faceta ktory tak sie zachowuje. wlasnie teraz pokazal na co go go stac, a raczej na co go nie stac. zaczynasz byc wolna, przed toba nowe zycie, nie zmarnuj tego na chore i toksyczne zwiazki. my kobiety potrafimy byc silne, tylko za bardzo sie rozczulamy i uzalamy nad soba i to jest niestety nasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki, dzieki, cholerne dzieki.Dokladnie teraz kiedy można by było poukladac sobie zycie, on tak to wszystko rozegrał.No ale trudno, widocznie nie nadszedl jeszcze moj czas na szczescie.Musze po prostu troszke poczekac.ale juz marze o wyjezdzie stad i nie moge sie doczekac.Poki co od piatku cisza, od jego propozycji i mojego ostatecznego upodlenia.Coz, nigdy nie umialam mu sie oprzec.ale teraz nie moge juz byc taka durna.No ludzie.tragedia.nauczycielka, by ktorys z moich uczniow wiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam róże od tego-jak-mu-tam... nie \"bardzo stały\" ;-) ..zwiędły szybko... jak... wszystko co kochankowate ;-) ja już nie liczę ni godzin, ni lat... ale liczę... na Was, że Wam też się uda... nie wspominam chwil i minetek ;-) - ani tych dobrych, ani złych... trzymajcie się i Wy.. i nie puszczajcie! :-) Wam się nie uda?????????????????? :-D jeśli nie - to cieniasy jesteście ;-) :-) (a kochaś niech mnie w d... ciumknie) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky ty mnie zawsze rozkladasz hahaha tego-jak-mu-tam nie bardzo staly :D:D:D wstawac szkoda dnia dziewczynki :) grypa nie grypa a pracowac trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra, ja też już nie liczę godzin i lat... Szybko mi poszło ;) I wiecie? W końcu coś mnie „ puknęło” w tę moją głupią główeczkę i uświadomiłam sobie, że tamten związek był naprawdę beznadziejny. Po co w nim tkwiłam? Nie wiem. Ważne, że już po wszystkim. Kobietki, jeśli w porę nie znajdziemy w sobie dość determinacji i nie zaczniemy myśleć o sobie, zostaniemy wyciśnięte jak cytryna i przegramy najlepsze lata, szansę na satysfakcjonujący związek (prawdziwą miłość), poczucie własnej wartości ! Naprawdę nie warto, w zamian za mnóstwo kłamstw i kilka chwil przyjemności. To mówię JA i wiem co mówię !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojn NL zostawia na gg opisy swojej nowej kobiecie.Zwariuje.jak sie od tego odciac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam, ze chce Jego, ze to jest wlasnie to.ale przed chwilka napisal mi, ze jestem prosta kobieta.Jak kazda szmata.Wiec chyba teraz juz nie mam czego chcec jak tylko tego, zeby zapomniec, prawda???Matko, 1,5 roku bliskosci, czulosci, ciepla a tu nagle okazuje sie ze facet to dran.Ok, nie bylam lepsza, pojechalam po jego wyksztalceniu- ale kurcze bylam glupia.Teraz chce sie juz tylko uwolnic.Chce zapomniec i nie potrafie.I jeszcze jedna kwestia.Napisal ze skomplikuje mi zycie.Troche sie boje.Ma pewne fotki, ma pewne dowody.a ja ucze w szkole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika nie boj sie, to zalosny dupek ktory chce cie tylko zastraszyc. szkoda slow. odetnij sie od niego. jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaa!!!!!!!!!!!!! Sluchaj KB!! Gówna się nie rusza!!!!! Jak Ty możesz za tym czymś tęsknić????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×