Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

jeso Nika - skad ty tego czuba wytrzasnelas? Olej dziada i micz. Zero kontaktu i wywal gg, bo sie nie odetniesz... trzym sie dziewczyno ... a moje tulipany stoja az milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaa, w sumie jak będziesz chciała, to i Ty mu możesz koło d... narobić.. hmmm... Oczywiście nie traktuj tej wypowiedzi jak agitacji do jakichkolwiek działań.. Chcę tylko byś nie uległa manipulacji, nie dała się stłamsić i traktować jak ofiarę, którą zdeptano i której wytrącono z ręki wszystkie argumenty. Nie reaguj i ignoruj. Reszta jest milczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś sie trzymam .... wczoraj zły dzień ... chciałam umrzeć . Ja też widuję mojego NL na gg , ale wyłaczam wtedy komunikator , zeby mnie nie skusiło. Czekam aż czas zrobi swoje ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy, że Chuck Norris powie STOP... a Chińczycy przestaną się rozmnażać....... Coś na poprawę nastroju :) NIKAAA ... błagam , nie daj się zastraszyć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywalilam go z gg, jeszcze tylko musze z zycia.Matko, skad ja go wzielam???Wiecie,niepotrzebnie go rozjuszylam.Ale przyznal mi sie kretyn ze ma 8 klas podstawowoki. no wiec mu napisalalm ze wykazuje klase, a nawet 8.No nie moglam juz.Teraz mnie straszy ze moj maz sie dowie i przy rozwodzie bede miala...ciekawe co???postraszylam go ze jego grozby ze zniszczy mi zycie sa karalne.Matko, a ja jeszcze cos do niego czuje.jak moge??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika no my nie wiemy skad go wzielas... ale moze na douczanie hehe idz sobie na spacerek, przewietrz glowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.B. - dlaczego sie wypisalas z 312???? to bylo trafione... z gownem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chcialam Wam podziekowac.Gdyby nie Wy dzisiaj, po prostu zazylabym garsc relanium.... Macie racje, gowna nie nalezy tykac.Tylko smierdzi. Mam nadzieje ze on juz sie nie odezwie.Nawet jak sperma pojdzie mu uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez Nika...on sie odezwie...masz moje slowo ;) Problem w tym, abys TY nie odpowiedziala na to jego odezwanie :P NIGDY!! sily i wytrwania zycze - bedzie ci potrzebne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie bylam w takiej sytuacji, MAD, nigdy i nawet jesli kogos bedzie mial??dalej bedzie mnie torturowal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Nika - nie znam goscia. Ale z tego co piszesz on jest bardzo niedojrzaly emocjonalnie i mysle, ze tak do konca sam nie wie czego chce. Obawiam sie tez, ze jeszcze dlugo bedziesz czula na karku jego oddech. Bedzie cie sprawdzal i badal na ile jeszcze mu pozwolisz. Sek w tym abys potrafila mu odmowic na poczatku i dalej konsekwentnie trzymala sie tego. Wiem, ze to trudne, ale to jedyny sensowny sposob, aby skonczyc z ta chora sytuacja. Jesli naprawde jest tak jak piszesz to nie facet - to jeszcze gowniarz. Musisz to sobie uswiadomic. Fatalnie (a moze dobrze?), ze zostalas nagle sama i wierze, ze jest ci trudno i ze sie motasz. Ale musisz wytrwac- to twoje zycie i sama musisz je sobie poukladac. Pamietaj tylko, ze to ze soba bedzie nadal zyc - to pewne, z nim - niekoniecznie. Do siebie musisz wiec zachowac szacunek i siebie lubic nadal. Powodzenia. Bedzie dobrze, uwierz w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAD, dzieki, jestes wielka.wiesz wydrukuje sobie ta stronke i bede czytala jak mantre:) On ma 23 lata.Chyba wszystko jasne.O nic nie prosze, tylko o sile i wytrwalosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano...wielka to ja jestem hahaha....w sensie doslownym :D tak jak Inki ;) Nika - wiek czlowieka nie zawsze swiadczy o jego dojrzalosci emocjonalnej;) Ale ten twoj to gowniateria rzadkiej kategorii :P powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mad, niedojrzały emocjonalnie???? Cham i prostak. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw.... chcialam byc te no ...delikatna :) a ty zaraz prosto z mostu ;) no nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam szerokie granice tolerancji ale za tą granicą jest już tylko przepaść!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide sobie pochorowac w koncu grype mam :( a wy uszy i cycki do gory hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie o to chodzi, zeby zobaczyc ta przepasc i zawrocic, zanim sie czlek sp...li (piiiiipiii) w nia na amen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaaa, otwieraj szampana ! Na pochybel kochasiowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja chcialam tylko powiedziec ze jestescie wielkie, wspaniale i cudowne.Dzieki ze moge tu na Was liczyc.aha, mam 27 lat. a dzisiejszy dzien zaczelam cudnie.Od spotkania z nim na rondzie.malo mu w du... nie wjechalam...ale pelna kulturka.Nawet czesc nie bylo.to sie nazywa kulturalne rozstanie, prawda??????????? Dziewczynki, milego dnia i badzcie ze mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mad...ja się w ogóle dziwie, że mnie jeszcze czytać możecie ;) nika..to nie tęsknota i nie miłośc...to rozczarowanie, gorycz i złość na samą siebie \"czy musiałam tak nisko upaść\". Nie daj się sprowokować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.B. - ja tam wiele moge :D dzien doberek sloneczny:) i usmiechy na buzie poprosze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloo eloo ja zasmarkana i zachrypnieta ale sie usmiecham :D ide sie pochlupac w wannie... choemu tez sie nalezy odrobina przyjemnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inki, nie zasmarkana, tylko pociągająca :-) nikaa, ojej.. przeczytałam na \"randzie\" i aż mi się słabo zrobiło... i pamiętaj.. żadnego wjeżdżania w d ... ;-) melduje się na posterunku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×