Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANKIETER

ILE ZARABIACIE??

Polecane posty

Gość piszecie głupoty
11000 13000 mało bo paliwo drogie co za poje by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incogniton
A ja zarabiam 1350 na lape do tego premie weekendy wolne i pracuje sobie czasami po 7 a czasami po 9 godzin a w pracy za duzo sie nie napracuje ;p ale jak bym chcial to wyciagnalbym nawet 5000 tylko zamiast miec wolne pracowalbym cala dobe :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudus
1500 - 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudus
1500 - 1800 Mam 21 pracuje fizycznie, szukalem pracy 3 miesiace. Zaczolem doceniac to ile mam. Wspolczuje wam wszystkim ktorzy oraja cale zycie i nic z tego nie maja ;/ Nadal staram sie szukac czegos nowego bo wiem ze ta praca nie bedzie na dlugo, jestem mlody silny i mieszkam w duzym miescie wiec wiem ze zawsze cos znajde. Nie wiem ludzie ale w tym kraju to jest tragedia.... ;((( Kompletny wyzysk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7500zl na reke, srednio na zycie przeznaczam 3000zl. 4500zl na miesiac oszczedzam, rocznie ok. 50 000zl - mozna przezyc, ale apetyt rosnie w miare jedzenia. 15 000zl netto na miesiac w zupelnosci by mnie zadowolilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anglik
Ja pracuje w Anglii , mam tam firmę z kolegą , zarabiamy średnio 30 tysięcy funtów , z tego ok 12 tysięcy dla pracowników , podatki wiadomo i pomiędzy sobą rozdzielamy resztę czyli ok po 3-4 tysiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brazylijczyk
no co ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew Kuziora
Hmm w czasach prezesa Polimex Mostostal zarabiałem nawet 15 000 zł z premią do nawet 20 000- 30 000 zł rocznie.więc nie ma co narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew Kuziora
Rocznie udawało mi się zarabiać nawet do 200 000 zł ,a pracowałem 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlksdskdds
ja mam 2 prace gdzie zarobie w jednej 1700 a w drugiej 1500 i rodzina 3 os. i malo jka nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivora
Witam drodzy Państwo, a może macie chęć na szkolenie z zakresu IT albo z zarządzania (nie takie zwykłe, standardowe, ale takie profesjonalne, umożliwiające zmianę zawodu na lepiej płatny)? Centrum szkoleniowe IVORA (www.ivora.pl) oferuje takie szkolenia, umożliwiające zdobycie międzynarodowo uznanego certyfikatu. Szkolenia IVORA przeznaczone są dla osób dorosłych, chcących się przekwalifikować lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Może propozycja ta wyda się Wam ciekawa. Pozdrawiam i życzę słońca w ten deszczowy dzień, E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet harmony
Pracuję w Warszawie jako programista. Mam stałą pracę na etat + fuchy na zlecenie w innych firmach. Zarabiam ok 4-5 tys pln miesięcznie do ręki. Kumple w podobnej sytuacji zarabiają więcej, ale siedzą nad zleceniami w weekendy i po nocach. Ja wolę "zainwestować" ten czas w mojego lachona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saracyn
szukacie dobrego kredytu brakuje pieniędzy na drobne wydatki zapraszam na pożyczki społecznościowe użytkownicy pożyczają między sobą Pewne pożyczki do 25000zł bez zaświadczeń o zarobkach potrzebna weryfikacja miejsca zamieszkania, weryfikacja Allegro.weryfikacja dowodu osobistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ciebie Saracyn
tez zapraszam !!!!!!! Do pocalowania mnie w dupe ! Najpierw jeden policzek . Potem drugi. A potem w same usta!! Debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfijksndh
Prawnik po państwowej uczelni, znajomość 3 j. obcych w j. angielski bardzo dobry z terminologią prawniczą. Ukończona szkoła Prawa Brytyjskiego i Europejskiego - Cambridge University. Studia doktoranckie w toku. Studia skończyłem 2 lata temu. Podstawa pensji 3400 brutto + premie dodatki itp. Czyli może wychodzi średnio miesięcznie 4000 brutto. Uważam, że pensja beznadziejna ale bez znajomości ciężko samemu znaleźć coś lepszego. Wychodzę z pracy o 16.00. Punktualnie. Pracodawca opłaca kursy językowe i inne szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zarabiam 1500pln na ręke. Mam kredyt hipoteczny na 180tys. zona na kierowniczym stanowisku ma 2400pln. jak ja bym chciał zarabiać tyle co żona.A zona zeby tak z 3000pln miała Skończyły by się nasze problemy finansowe a i odłożyło by się coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiscie 20 lat stazu w jednej firmie,wykształcenie średnie, lata praktyki. Chyba zacznę kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jak nam dobrze
ja 5.5 net (2 fakultety + podyplomowka), maz 9 net (1 fakultet + podyplomowka, ale menedzerskie stanowisko w amerykanskiej korporacji). lekcja pokory jest dla mnie czytanie jak wiele osob zarabia - co tu kryc - niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka kalina
a ja 970 netto ;( płakac sie chce jak czytam wasze posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rorase
technik farmacji po stazu 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian P.
25 tys. euro jako pilot w Indonezyjskich liniach lotniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marianka
Bardzo optymistycznie jak na Nowy Rok, tak trzymaj Marianek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odmawiam podania tychże
informacyji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockerzikowa mycha9393o2.pl
Witam was. Na tej stronce możemy wygrać znakomite nagrody typu Xbox, PS3, PSP, PSP Go i różne inne rzeczy. Wystarczy tylko mieć zaproszenie na tą stronę i można się rejestrować. Punkty a tak zwane PLZ-ty można zdobywać bardzo szybko a tutaj podaje przykłady: - Za rejestracje dostajemy 2 PLZ - Po rejestracji ukarze nam się gierka taki tetris który trwa 10 sek w tym czasie musimy uzbierać jak najwięcej PLZtów (od 1 PLZ do 50 max - mi udało się zebrać 43 PLZ) Ta gra jest raz na wieczność. - Za zalogowanie się na stronie dostajemy 2 PLZty (raz na dzień) - Za odpowiedź w dziale Dailies dostajemy 2 PLZty (tylko odpowiedź dnia) Ale jeżeli zdobędziemy 20 przyjaciół punkty będą podwojone np. - Za zalogowanie się dostaniemy 4 PLZ - Za odpowiedź dostaniemy 4 PLZ + koszulka Lockerz gratis! Ja w tej chwili mam 84 PLZ a gram około 1,5 tygodnia Pewnie nurtuje was pytanie czy ta strona to jakieś oszustwo, ależ nie. Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Niektóre nagrody które możemy wygrać po uzbieraniu punktów. - PS3 - 675 PLZ - Nintendo Wii - 250 PLZ - PSP 3000 - 200 PLZ - PSP Go - 675 PLZ - Różne gry (większość na konsole) - 100 PLZ - Telewizor Full HD 42' - 2000 PLZ - Pendrive 2 GB - 40 PLZ i wiele wiele więcej nagród CHcecie zaproszenie?? Piszcie na mejla: mycha9393@o2.pl ;) POwOdzenia w zdobywaniu nagrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalec1
w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×