Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANKIETER

ILE ZARABIACIE??

Polecane posty

Gość ODSWIEZAM
ODSWIEZAM ODSWIEZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt..............
już nie zarabia............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brabra
Jazarabiam prawie 2000 na rękę. Mąż też. Czyli razem ok 4000 na czteroosobową rodzinę. Na wszystkie potrzeby nie wystarcza, a potrzeby rosną. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja - 0 Żona - 1200-1500. Rodzina trzyosobowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny
Ja ostatnio 25 tys. brutto miesięcznie (wysokie dyrektorskie stanowisko), a teraz nic bo się pokłóciłem z szefem - prezesem tego całego burdelu no i już nie pracuję. Ale z tej mojej pensyjki mam co nieco oszczędności więc do następnej roboty się nie spieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiak
Ale masz fajnie bezrobotny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny
Na razie nie narzekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
a ja dotychczas 450 zl. na reke, za 8-godzinny wymiar czasu pracu w urzedzie, byl to tzw. staz...... obecnie nie zarabiam nic:( bo nie mam pracy:( co za dol:( ps. a za internet place 45 zl. mc. (bo ktos sie tu pytal, jak mi starcza na internet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutko..
ja mam 1100 na rękę + comiesięczna premia- 200-350 zł. dodatkowe soboty bo dwie pracuje obowiązkowo ok. 100zł, mąż ok. 2500. jestesmy oszczędni, raz w roku wyjezdzamy na wczasy.mało inwestujemy w ciuchy, ale samo zycie jest bardzo drogie...narazie nie mamy dzieci..ale jak sie pojawią to będzie ciężej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewweelliinnkkaa
Hej! Ja zarabiam 1500 na reke w katowicach. Malo, ale nie placa jest najwazniejsza a to ze przez 5 lat kulam ekonomie a teraz robie takie glupie bizdety nie majace wogolezwiazku z niczym i zadnych szans rozwoju. okropne.... mam dosc tej glupiej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
1300 netto - jestem nauczycielem mianowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sue
940 - po studiach, na stanowisku powiedzmy ze zwiazanym z wyksztalceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sue
aha! dodam ze w miescie 120 tysiecznym, niegdys wojewodzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkredible
678,40 netto, tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka letnia
Około 1900 na rękę i minie starcza. Kredyt samochodu 570 50 zł komórka 50 zł net i ciągle jadę na debecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 pln/h
bez świadczeń, na czarno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zarabiam za 130 h w
miesiacu uwaga..........360 zl do reki. Smiech na sali ale juz rezygnuje w tym miesiacau. A w czoraj od pewnej pani dowiedzialam sie zebym nie narezkala bo to duza. Acha, dodam, ze w Warszawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecchhhhh
958 netto:o całe szczęście pracuję tylko na siebie, bo mieszkam jescze z rodzicami, ale i tak różowo nie jest. w sumie każdy z nas ma podobny dochód:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 6500na rękę
Nie mam problemów finansowych.Pracuję w finansach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecchhhhh
sue, ja bym mogła to samo napisać, po studiach, praca zgodna z wykształceniem (inna specjalizacja, ale kierunek zgodny), z tym, że ja mieszkam w wojewódzklim mieście. i do tego zero szans na jakąkolwiek podwyżkę, nie wżne ile zrobię, jak długo siedzę, zawsze jest tyle samo. więc teraz już mam to gdzieś, pracuję 8 godzin i ani minuty dłużej, keidyś to głupia zostawałam tak długo az nie skończyłam, ale po co sobie "wypruwac flaki" jask i tak nikt tego nie zauważy i nie doceni:o takie coś jak nadgodziny w mojej firmie nie funkcjonuje ( a pracuję w państwowej). czasem wpadnie jakies 100 za dodatkowe kursy, które prowadzimy, zawsze to pieniądz, ale zdarza sie, że zwlekają z wypłata tej stówy po 3-4 miesiące, bo "nie ma pieniędzy". i szukam, ciągle szukam czegos innego, ale mam coraz mnije nadziei:( am wrażenie, że skrzynki pocztwoe to czarna dziura, wpada list, i juz tam zostaje. w zawodzie trudno o pracę, mało ofert (jak sa miejsca, to najczęściej najpierw obsadzane przez znajomych - zresztą sama tak dostałam pracę) a z kolei w innej branży, nie związanej z moim wykształceniem, to już w ogóle nie mam szans, wyprzedzają mnie tysiące ludzi z konkretnym doświadczeniem:o jak widze ogłoszenia "minimum 2-3 letnie doświadczenie W ZAWODZIE" to mnie skręca, ale i tak wysyłam, co mi tam, końcu do prowadzenia biura np. tez bym się nadawała. ale cholera, mnie nawet nikt na rozmwoę nigdy nie zaprosił:o nikt mi nawet nie dał szansy, żebym mogła pokazać, że cielęciem nie jestem. cholra jasna, ale sobie humor na dzień dobry poprawiłam:o tak na miły poczatek dnia wyrzuciłam, co mnie gryzie. no nic, idę popracować w moim zawodzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zarabiam
na ręke okol. 1500 zł mąz podobnie....mamy dwoje dzieci, mieszkamy w Poznaniu ale jakoś dajemy radę......w każdym bądź razie nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomelona
1500zl na reke: 500zl rachunki za mieszkanie, 50zl tel, 200zl komorka, 70 net, 160zl jazda konna Czyli zostaje mi 400zl na zarcie (odchudzam sie), kosmetyki i piwko w knajpie. I jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj
1150/1050 netto co 2 miesiąc bo odciągają 100 na ubezpieczenie :) 500 mieszkanie, 56 net, 108 komunikacja miejska, 50telefon zostaje 436/336, gdyby nie dodatkowe dochody - ok 200zł to chodziłabym od lat na boso i w tej samej kurtce ;) jak ja kocham ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król Artur
JA zarabiam około 50 tys zł . JEst to troszke duzo ale jakos mi nie starcza! NIe wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3200 netto plus trzynastka plus opieka medyczna, duże miasto 8 lat pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 600 zl na reke
i chyba sie pobecze,,,,,,.................... :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja natomiast
zarabiam brutto 1400 zł, netto około 1000. mąż 2000 netto Z tego kredyty studencki opłacam, inny kredyt (na remont mieszkania) opłaty za net, telefony, energie, gaz, wode, angielski, inne opłaty Niby kasa nie taka malutka, ale ostatnio ledwo koniec z końcem wiązemy, coraz trudnieg gospodarzyć. Dodam , że oboje z mężem mamy ukończone studia i studia podyplomowe, praca w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdebalans
Ja mam ok 1400 netto. Niby nie tak mało, ale palant-dyrektor jest w pracy raz na tydzień i ma 8.000 + premie które sam sobie ustala. Kurde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe
Jak to jest, że niektórzy mają ok 2000 na 4 osoby w rodzinie i nie narzekaja, a niektórzy 5000 na dwie i jest ciagle za mało. Różne potrzeby? No cóz trzeba po prostu zmienić je nieco i wyznaczyc sobie priorytety. Nauczyć sie odkładac po troszku, co w skali miesiąca moze dać sporo kasy. Jednak mimo wsztstko nie to jest najgorsze w Polsce, że ludzie zarabiaja małe pieniądze, ale to, ze sa tacy, którzy zarabiaja ich baaaaaaardzo dużo za pracę, która zdaje sie być niewspółmierna do tych zarobków. To jest najwieksza porażka. Posłowie, prezesi od 10-50 tys. zł! Pytanie: za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×