Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Aalex A tak mi sie napisalo po wegiersku tak sie witaja;) , ale nie wiem jak to sie dokladnie pisze CZYTELNIK Moze ktos glodny jest i dlatego ci zabral \"Y\" ;) ... ja w sumie jestem glodna ale przyznaje bez bicia to nie ja :D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex :D ... widzisz jak wszystko sie fajnie uklada ,hihihihih... prosie :D CZYTELNIK \"Wow\" to niezle poszedles z fantazja ;) w ten weekend z tymi toastami.... ja tez pilam i to sporo zdrowek i roznorakich mieszanek dokonalam alkocholowych ... juz nie eksperymentuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex :D ... widzisz jak wszystko sie fajnie uklada ,hihihihih... prosie :D CZYTELNIK \"Wow\" to niezle poszedles z fantazja ;) w ten weekend z tymi toastami.... ja tez pilam i to sporo zdrowek i roznorakich mieszanek dokonalam alkocholowych ... juz nie eksperymentuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO AALEX Ja juz myslalam ,ze jestem sama ;) na tym forum hihihihi Dzsiaj juz nie mam weny na pisanie ... wyczerpala ja praca :( Szarek Halooooo :) jak mija dzionek ?? A reszta gdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-> różne mnie ostatnio myśli nachodzą, zaczynam się zastanawiać nad tym wszystkim, mam różne dziwne sny:( a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... No jeszcze chwilkę z Wami pobędę... Szarku... Ja też miewam ostatnio dziwne sny, najdziewniejsze w nich jest to że śni mi się ktoś z kim byłam bardzo dawno temu, mój pierwszy facet... Nie wiem, chyba Go przywołałam, bo dziś zadzwonił do mnie.... z Irlandii... Tak spytać, co u mnie... Mi... małam dziś wenę... pisałam sobie na jednym topiku, ale nie jako Aalex, z jednym przemiłym, wrażliwym facetem... Dziwne uczucie, czułam, jakbym Go znała... 👄 dla Was robaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek No ale co Cie meczy ?? i czego dotycza te mysli?? U mnie standard praca szola dom ... a mysli hmmm mnie tez dpadaja :( rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unopodkiwano hehehe Ludziki:) OOOO ranyyy wrescie usiadłam przed kompa:) oj i duuuzy ból głowy;) chyba za duzo troszki tych toastów było:) przyjechała rodzinka z Gdańska i tak sobie polewlismy nawzajem hehehh:) No widzę ,ze tu temat ,zycia i smierci hmmmm a nawet rozmawialismy przy stole jeżeli chodzi o duchy czy dusze:) pojawiła sie nawet hipoteza,ze dusze po smierci wybierają doką chcą isc,czy w stronę jasności czyli nieba,czy w stronę cienia czyli wiadomo piekło.A dlaczego tak się dzieje? ,ponieważ dusze mają wolną wolę i idą tam gdzie chcą hmmmmm zastanowiło mnie to. Ja osobiscie wierzę w zycie po zyciu i wierzę,ze istnieje tam drugi świat.I w to że dusze opiekuja sie nami żyjacymi na ziemi. szarku: poruszyles taki temat hmmmm czyzby znowu jakis dół??? Nie mysl narazie co jest tam po drugiej stronie,przed tobą jest jeszcze tyle do zrobienia i tyle mozliwosci,ze moze dłabys tak spokój temu:) Mi: Twoje fotki mają wzięcie hehehe:) może i ja tam bym sie załapała cio:)?? jaka u was temperatura?? bo u mnie -5 wprawdzie to styczen ale sie odzwyczailam od takich mrozików hihi:) Pozdrawiam bardzo bardzo gorąco👄 a własnie jezeli chodzi o sny ja mam taki który powtarza mi sie dziwnie,ze chodze po jakiejś starówce po miescie którego nie znam ,śnia mi sie zabytkowe kamienice co to moze byc u licha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja jestem🖐️ :) Właśnie jestem po godzinniej rozmowie z koleżanką na telefonie i muszę przyznać, że poddaję się. Trafiła na gościa, za którego wszystko trzeba robić, sam nie potrafi nawet kupić chleba i tylko leżałby w łózku do 13-tej. Oczywiście zaatakowany odpowiada, że wszystko jest ok, bo jego koledzy tak robią i nikt im nie urządza scen z tego powodu.. Chyba jednak zostanę kobietą;), bo czasem mi wstyd za takich dupków.. Miłej nocy kochani!!!! Moc 👄👄👄👄👄!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nocne duszyczki. A ja znowu będę się uczył do 4 i śnił na jawie, że śpię w łóżku. Znacie swoje imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-> czasami ogarnia mnie jakaś taka niesamowita pustka, zastanawiam się, czy nie chciałbym znaleźć się w takim miejscu czy stanie, gdzie nie byłoby tych wszystkich uczuć, tęsknoty :( Zauważam, jak bardzo się zmieniłem ostatnio, jak bardzo jestem wypalony, pozbawiony uczuć, jak bardzo nie jestem już sobą. Jeszcze tak niedawno potrafiłem szaleć i góry przestawiać a teraz... tylko łzy, żal i tęsknota za czymś, czego brakuje mi jak cholera:( Ale co Ci będę smęcił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący..........o widze że przywdzialeś czarny fraczek wow ;) bardzo współczuję Twojej koleżance,gdzie ona oczy ma?? czyzby to strach przed samotnością,czy poprostu miłość moze znieśc wszystko??? Ale ja wiem ,ze są na świecie fajni normalni faceci no nawet tacy tu na ten topik zaglądają heeh;) Reinmar: a czego ty tak namietnie sie uczysz po nocach??? jasne ja tam znam swoje imie hihihi;) Szarek 👄 nie poddawaj się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex Ciesze sie :) Ja dzisiaj weny juz mam malo :) wykonczyla mnei praca.Ruch jak na florianskiej w Krakowie. Fajnie ze ty masz , wene ale moze mi wroci :) Ja tlyko na tym forum siedze ostanio noi na tym z opowiadaniem spotkalam Cie tam nawet Ci machalam ;) hihihihi Cordula Pewnie ,ze Ci wysle... ale Biegnacy mnie pobil ;) ma przesliczne zdjecia :)) tzn ja z gor wiec morze dla mnie cos innego ale zdjecia fiufiufiufiufiu :D A ja ostatnio mialam taki sen ,o okopach i bylam pielegniarka w szpitalu polowym ... no skad takie sny sie biora to ja nie wiem ;) raz mi sie snilo ,ze na moj ogordek spadl meteoryt i swiecil na czerowno .... kosmos ;) Biegnacy ... Taki lanny usmiech dla Ciebie hihihihih 👄... ah te zdjecia A ty sie nie zmieniaj nam tu :) !!! no ... ja tez tak mam z tym wstydem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Cordula-niezłe! Wypraszam sobie na pewno nie jestem normalny! Uczę się aktualnie o wykładni prawa- miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek Depresja to nie dobrza, rzecz ... nie wolno tak , ciezko jest odbudowac cos jak sie nie chce i nie ma ochoty.Ale napenwo jest w tobie choc iskierka nadzieji:)) jezli nie to my tu zaraz ja znajdziemy i rozpalimy.... to co kazdy wyciaga po zapalce i ogniem ;) dla Szarka ja mam zapalniczke wkoncu XXI wiek hihihhi A smec tylko najwazniejsze zebbys sie wygadal bo to lepiej ;) ja lubie sluchac wiec nastawiam ucha ;) lbo 2 nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy............ ja tez chce takie zdjecia mojego kochanego morza:) ja mieszkam sobie na nizinie to i góty i morze mnie bardzo fascynują:) Mi: ale kosmos z tymi snami jak rany ,czasem to tak sie zastanawiam,ze moze snia nam sie rzeczy i sytuacje z naszego poprzedniego zycia hmmmmm ,czyzbym wierzyła w reinkarnacje??? Reinmar: ale miodzio ja po paru łyżeczkach tego miodku juz bym chrapala na całego;) podziwiam zapału ale pewnie mus to mus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jezyk chyba mi sie placze bo zmieniam wyrazy i tworze jakies dziwolągi ;) Szarek: ja juz trzymam ogromne łuczywo ,żebys nie wchodził czasem tak gdzie cimno i zle kieruj sie na ogniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jezyk chyba mi sie placze bo zmieniam wyrazy i tworze jakies dziwolągi ;) Szarek: ja juz trzymam ogromne łuczywo ,żebys nie wchodził czasem tak gdzie cimno i zle kieruj sie na ogniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar Wspolczuje ja mialam tak w ten piatek i bede miala za miesiac jescze ... nic przyjemnego :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×