Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witam wieczorową porą. Sączę sobie winko i wpadłam do Was na minutkę dosłownie, bo zaraz chyba do Morfeusza się udam, w jego objęcia. :) Pepper - wybacz proszę mój uprzednio napastliwy być może trochę ton, ale fakt, w formie najlepszej wtedy nie byłam :( Kadarka - trzymaj sie ciepło w tym kamieniołomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Sączę sobie winko i wpadłam do Was na minutkę dosłownie, bo zaraz chyba do Morfeusza się udam, w jego objęcia. :) Pepper - wybacz proszę mój uprzednio napastliwy być może trochę ton, ale fakt, w formie najlepszej wtedy nie byłam :( Kadarka - trzymaj sie ciepło w tym kamieniołomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka-> przytulam Cię tak, jak najbardziej lubisz - mocno, całą, silnie i gorąco. Jesteś mądrą, wspaniałą kobietą, jesteś bardzo silna i przetrwasz ten trudny okres jaki masz teraz. Dziś jest Ci ciężko, ale jutro już będzie dużo, dużo lepiej. Jestem pewien że tak będzie, gdyż jesteś silna i masz w sobie bardzo dużo optymizmu, jakiego mógłbym Ci pozazdrościć. Trzymam kciuki za Ciebie i jutro rano czekam na Twój wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka-> przytulam Cię tak, jak najbardziej lubisz - mocno, całą, silnie i gorąco. Jesteś mądrą, wspaniałą kobietą, jesteś bardzo silna i przetrwasz ten trudny okres jaki masz teraz. Dziś jest Ci ciężko, ale jutro już będzie dużo, dużo lepiej. Jestem pewien że tak będzie, gdyż jesteś silna i masz w sobie bardzo dużo optymizmu, jakiego mógłbym Ci pozazdrościć. Trzymam kciuki za Ciebie i jutro rano czekam na Twój wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta Dla ciebie wszystko konkurs był na tekst w stylu \"Otwieram wino z moją dziewczyną\" Sydneya Polaka rymy o piciu i tak dalej. napisałam tak: \"wrzucamy płytkę i alk lejemy, Dąbro i Szmela dziś zapijemy\". Dąbro i Szmael to prowadzący audycje ale to pewnie wiesz jak słuchasz(rano). I sie udało, ostanio na tej Radiostacji wygrałem okulary przeciwsłoneczne z Brendy, najfajniejsze to że chciałem z tej firmy kupić takie na lotnisku na bezcłowej jak leciałem na Afryk, ale coś mi się żal kasy zrobiło bo były za 120zł a tu masz konkursik był esa wysłałem jako pierwszy z odpowiedzią i przysłali w tamtym tygodniu:-) Pozdrowionka dla wszystkich i pamiętajcie że to rok szczęścia szczęścia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Wysyłam do ciebie zaprzyjźnionego anioła i zaraz cię utula i obejmie skrzydełkami❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Witam z wieczora!🖐️ Pepper, bardzo mi miło, że piesek podobał Ci się:) Ma na imię Roza. Niestety nie wszyscu lubią psy, bo właśnie w domu jest o nią awantura, że wchodzi do pokoju mamy i leży na dywanie zostawiając sierść.. O rany, że mieć tylko takie problemy... Ja wierzę w przyjaźń na całe życie oraz pomiędzy kobietą, a mężczyzną. Oczywiście, że przyjaciela mogą rozejść sie w zainteresowaniach i podejściu do swiata, ale to nie znaczy, że zawsze tak być musi. Zresztą i pomimo tego można być przyjaciółmi. A moje największe przyjaźnie pochodzą z liceum. I choc z niektórymi spotykam się czasem raz w roku, to jest to zawsze jakieś wyjątkowe. Jednak moja największa przyjaciółka zupełnie mnie zawiodła w najważniejszym dla nas obojga momencie. Wydaje Ci się, że kogoś znasz jak własną kieszeń, a i nagle odkrywasz drugie dno. Po tym fakcie zastanawiałem się, ilu ludzi jest tak naprawdę dla siebie przyjaciółmi, a na ile żyją tylko w sprzyjających okolicznościach, przy których nigdy nie wyjdą ich najgorsze zachowania. Prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie i to jest prawda. Aalex, trochę zazdroszczę takiej przyjaźni z mamą. Ja z moją nie mam żadnego kontaktu, praktycznie nie rozmawiamy z sobą, tylko mieszkamy obok siebie, jak jestem w domu.I nie jest to jakoś moją winą, bo moja siostra także stwierdzila, że z naszą mamą się nie rozmawia, tylko wymienia poleceniami.. Czytelniku, "...otwieram wino z moją dziewczyną.." Bardzo lubię tę piosenkę i zawsze pojawia się we mnie taka nostalgia, że już tak dawno tego nie robiłem..:( Kadarko, ja również gorąco przytulam i pogłaszcze po głowce, jeśli lubisz i pozwolisz:) Hope, jeśli jeszcze jesteś przy winku, to chętnie Ci potowarzyszę:) Uwielbiam wino i mógłbym je pić codziennie:) Szarku, jak nastroje? Czy widziałeś taki film, zapomniałem tytułu:), a daję uśmiech, bo był o zapominaniu:) Leciał niedawno w kinach z Jim Carey i Kate Winslet. Film opowiada o wymazywaniu wspomnień z przeszłości. Nie będę wiecej nic pisał, bo warto go zobaczyć. Bardzo mnie bawiło, że był reklamowany jako komedia romantyczna, a to był raczej ciężki dramat psychologiczny. Nakręcony jest w niezwykly sposób i byłem zachwycony. Polecam dla tych wszystkich co chcą zapomnieć o swoich miłościach.. Uściski dla wszystkich na dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą:) Niestety nie mogłam byc na porannej kawusi:) ale teraz wpadłam do was:) Nio cos tam o pieskach mowa była Hmmm Biegnący no fajna ta Róża a jeszcze jaka plaza:) ech zebym ja tak mogła swoje psiaki wyprowadzic na plaze:) mam dwie suki sznaucera olbrzymka i teriera:) ja dzisiaj sie wyluzowałam po pracy i zrobiłam sobie wypad z przyjaciółką i naszą dobra koleżąnką do knajpki :) powspominałysmy stare dobre czasy:) sacząc piweczko:) Z moją przyjaciółką znamy sie juz z 14 lat i wiemy o sobie wszystko,dazymy sie zufaniem i mozemy na siebie liczyc:) tak inne kolezanki ,koledzy sie zmieniaja odchodza ,przychodzą tak jak to zauwazyła Hope a my wiernie stoimy na stanowisku:);) i dziekuje,losowi,ze nas w pewnym momencie zetknął ze sobą i ta nasza przyjażń trwa:) i pomimo,ze przyjaciółka jest juz meżatką i ma dziecko to zawsze mnie wiernie wspiera w moich porazkach sercowych dobrym słowem i zawsze znajdzie czas na nasze pogaduchy takie babskie od serca:) oczywiscie stwierdziłysmy jednogłosnie,ze z nasza kondycja jest nie najlepiej i mamy w planach gimnastyke na basenie czyli w wodzie:) ciekawa jestem tylko,czy wytrwamy w tym postanowieniu:) ;) Emmka : witamy w naszym klubie i zagladaj tu do nas:) Kadarko: zobaczysz bedzie dobrze:) wszak takie niemiłe dla nas dni nie trwają wiecznie i po nich przychodzi samo słonce:) Trzymaj się cieplutko i dbaj o siebie:) Czytelnik : szczęsciarz z Ciebie mnie tam jeszcze nigdy nie udało sie wygrać chocby najmniejszego gadżetu z radia :) ja słucham trójeczki ale zeby tam sie dodzwonić to dopiero trzeba mieć szczeście:);) Szarku trzymaj sie dzielnie:) a ten film o którym pisał Biegnacy to :Zakochany bez pamieci :) Ja wznosze toast za nas w tym roku lampka winka :) aby kazdy za nas znalazł to czego tak bardzo pragnie i szuka:) i odnalazł spokój i wewnetrzną harmonię :) Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIEGNĄCY Z WILKAMI Sydnej Polak ma koncer w Zielonej w lutym:-) oczywiście idziemy całą paczką. Oglądałem ostatnio ten film, to raczej komedia nie jest. Bardzo mi się w nim podaba \"chodzenie po snach\" ale też więcej nie powiem bo faktycznie dobrze go zobaczyć.Problem w tym że tytułu też nie pamiętam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula dzięki za tytuł:-) jeśli chodzi o psiunie to już kiedyś pisałem (mam suczkę dobermankę 3,5letnią).Są tacy na tym forum co ją widzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmka {kwiatek]na powitanie Kdarka przytulam :) Czytelnik gratulacje wygranej ... ja nawet nie zorientowalam sie,ze dzisiaj jest 13 ... moze i dobrze ;) pepper Prosze 👄 Znam bardzo dobrze ;) wkoncu sie tu wychowalam ;) Hope dolaczam sie do winka dzisaj mam ochote utopic chyba robaka. Biegnacy ... witam Cordula heloł Jezeli juz mowimy o filmach wlasnie skonczylam ogladac \"Pamietnik ksiezniczi 2\" ... super bajeczka :)) dla duzych dziewczynek :D:D... i chyba sie zabiore za Shreka 2 cos dzisiaj wieczor filmowy mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek Widze,ze usmiech zagoscil na twojej twarzy :) ciesze sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieram ślady twoich ust, ukrywam żywy ciągle gniew Udaję, że to już nie moja sprawa Obdzielam sobą każdy dzień, sprzedaję myśli byle gdzie A wszystko po to, by upewnić się, że umiem Sama sypiać, sama spędzać każdy czas, spojrzeć sobie w twarz Znowu szare dni dopadły mnie, ciało snuje się jak cień Słowa bolą dziś jak dawniej, idę Ślady ust zmieniają się, ślady stóp, co depczą mnie Choć zacieram je, upewniam się, że umiem Sama sypiać, sama spędzać każdy czas, spojrzeć sobie w twarz Przepraszam za to.... Nie mogę spać:( Dobranoc Kochani ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex-> nie przepraszaj, bardzo piękny ten wiersz. Widzę że wieczorami dopada nas to samo. Ja też czuję to co Ty. Dziś tak się składa, że mam jeszcze sporo pracy i nie prędko pójdę spać i być może odrócenie uwagi pomaga mi. A może jest coś, co lubisz, np. jakiś film, który mogłabyś sobie teraz obejrzeć? Pozdrawiam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex posiedze z Toba , mi sie nie chce spac. Ostanio mnie nachodza takie mysli ,ze nie wiem.Mam dosc udawania ,ze wszystko jest okej jak nie jest okej, ku... mama idzie na operacje - ja sama staram sie ja wspierac jak moge, mam nadzieje, ze bedzie okej, przed nia udaje usmiechnieta zeby sie nie zalamala.Najgorsze jest to ,ze ja nie mam na kim sie wesprzec.Mam dosc udawania silnej , czasami mam ochote na chwile slabosci a tu sie nie da.Moze jak sobie poplacze to mi przjedzie, ale rzeczywstos sie przez to nie zmieni wiec po co plakac.Kurde nie wiem co mam ze soba zrobic, nie moge zebrac mysli a tu sesja przede mna ,pisanie pracy, praca na codzien.Przerasta mnie to w pewnych chwilac.Moze jak sie wygadam to mi przejdzie...aaaaaaaa do du...szy!!!!!!!!!Nie radze sobie ... ... kiedsy przeczytalam na jednym z bilboard\'ow w \" zycie nie daje nam tego co chcemy ,tylko to co ma dla nas \"... smutne jak dla mnie ale prawdziwe :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi...-> uważam że właśnie sobie radzisz i to całkiem dobrze. Potrafisz nawet wspierać mamę uśmiechem a to jest bardzo ważne dla niej. No i jesteś tutaj dla nas i dzięki Tobie tacy ludzie jak ja podnoszą się z dołka. Kiedy zaczynasz sesję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek :) dziekuje ja lubie sie smiac :) ,uronilam nawet lezke ze wzroszenia - miłe :).Lubie pomagac i ciesze sie jak nawet moj \"niewinny\" usmiech komus pomoze to jest dla mnie wazne i nawet nie wiesz jak podnosi na duchu. Czlowiek czasami ma dni slabosci a z moim radzeniem sobie to jest roznie.Czasami moj niepoprawny optymizm mnie niestety zawodzi.Troszke teraz nie moge sie przez to a niczym skupic.Jak sie wali to na calego.Najgorsza jest wiesz co bezradnosc i wlasnei sie tak czuje.... #$&*(_)*90730421-[%^$%&*( - I TU SIE WYZYLAM NA KLAWIATURZE ;) Sesje zaczynam w ta niedziele :( \"badania operacyjne\" okropny przedmiot, ale jesczce zaczynam prace pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aale 🌼 Ty tez sie trzymaj ,bo widze , ze rowniez nie masz sily ma tego rysunku ale na tlenie tak fajnie wyglada ;)rowniez ❤️ dla Ciebie Mam ochote ucicec gdzies , jakis taki spontaniczny wyjazd ... nie wiem ale wsiasc do pociagu i jechac przed siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex nigdy nie mów nigdy. Pamiętaj, że jednak czasami przychodzi jakiś anioł i pokazuje ci drogę którą masz iść... Tylko ty w niego musisz wierzyć i ufać mu że cię dobrze prowadzi... Buziaki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi -> jeszcze tak niedawno swoim uśmiechem i dobrym słowem pomogłaś mi, pamiętasz? Jesteś fajną i wrażliwą dziewczyną, zasługujesz na wspaniałego faceta i przyjaciela. W tych trudnych chwilach jestem z Tobą, tak jak Ty byłaś ze mną, kiedy to ja potrzebowałem Ciebie. Wierzę w Ciebie !!!! Będę jeszcze mniej więcej godzinę, jak chcesz to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi: witaj i heloł ;) jestem duchowo z Tobą ,tak jest,ze człowiek mysli,ze za duzo spietrzylo sie na jedną głowę,ale zobaczysz te problemy przeminą jak zły sen:) Oczywiscie to nawet zdrowo wykrzyczeć ten ból ze srodka i wypłakac się, w koncu tylko jestesmy ludzmi:) Trzymaj się a praca ?? najgorzej zacząć a potem juz poleci:) i zycze twojej mamie powrotu do zdrowia:) Aalex: Pozwólcie sercom od czasu do czasu odpoczywać. (Mahomet) zobaczysz jeszcze nadejdzie twój dzień:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pomykam do lózia:):) I niech dobre janioły nad wami czuwają :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ❤️🌻❤️ szarek miło cię czytać jak jesteś w lepszej formie, tak trzymaj:-) cordula super cytat - właśnie jestem na takim etapie, że odpoczywam i jest mi z tym bardzo dobrze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek Pisz pisze ... kurde jak mi sie chce palic a nie mam ani jednego papierosa. Jakos faceci ostanio mnie omijaja , no ale to juz inna bajka ;) Mile ,ze jest Ktos przy mnie:) .Posiedze sobie tu z Toba /przy Tobie . Cordula Alo salut ;) ... to ja chce sie juz obudzic!!!!! Wlasnie mecze sie z poczatkiem od tygodnia i juz sa jaies.mam 3 pomysli na prace i trzy zaczelam teraz jest problem wyboru,a jakas niezdecydowana ostanio jestem Niesamowite jak slowa otuchy moga pomodz:) ciesze sie ,ze znalazlam Was, to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik wspomniał o aniele, a mi ktoś kilka dni temu powiedział coś takiego, że kiedy wydaje nam się, że w naszym życiu wszystko się totalnie zawaliło i nie widać już żadnego wyjścia, to zawsze wtedy pojawia się furtka, przez którą można wyjść z tego całego \"bałaganu\". Wszyscy tutaj przytaczacie bardzo ciekawe cytaty, do mnie natomiast bardzo ta owa furka przemówiła. mi-> spróbuj teraz się uśmiechąć, proszę, zrób to dla mnie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Mi.., ode mnie również ❤️🌼❤️:) Jesteśmy z Tobą!!!! i wspaniałe kwiatki również dla Aalex:) 🌻🌻🌻 Cordula, Pepper, Hope, Zmysłowa, Aga-ta,Kadarka jesteście Kochane:) Co my faceci zrobilibyśmy bez Was:) Za te wszystkie dobre słowa, uśmiechy, poranne kawki, i wieczorne pogawędki przy winie:) Wielkie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dla Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYTELNIK 👄 ;) Szarek hihihihihiihhi....:D:D :) Toja prosba zostala spelniona ...naprawde zaczleam sie smiac , szkoda,ze nie widzisz bo ciesze sie jak glupi do monitora... :):) to dla Ciebie .. 👄:):):):D aprpopo \"balaganu\" ja furtke znajduje i dzieki temu formum nawet szybciej niz kiedys ;) tylko ja ten caly balagan musze posprzatac a to juz nie ciekawa robota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×