Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

No dobra, serwuję kawę :) Ponoć najlepsza w całej Cafe :) Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak nic potrzbuje dzisiaj kofeiny ;) wiec skorzystam !! Hope ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka79
Ja czesto zastanawiam sie czemu jestem sama. W koncu nie wygladam najgorzej, jestem szczupla, zgrabna... Wszystko na swoim miejscu. Ale sama... ciagle sama....Im jestem starsza tym czesciej znajduje odpowiedz na to pytanie w banalnych sytuacjach. Od dziecka mialam ogromne plany wzgledem siebie, jestem bardzo, bardzo rozrywkowa, lubie imrezy do bialego rana, kocham tanczyc ekspresyjnie, uwielbiam poznawac nowych ludzi, pic wino, flirtowac z mezczyznami. Jestem psykata, nie dam sobie w kasze dmuchac i ... sama nie wiem czego chce.... Narzekam ze trafiaja mi sie sami beznadziejni faceci, ktorzy nie chca sie wiazac i ich glownym celem jest zabawa. Owszem piekielnie intelignetni ale co z tego... Wolne ptaki... Mysle ze wlasnie taki typ facetow wybieram podswiadomie... Niestety... No i kto by chcial na powaznie laske ktora w wieku 25 lat ma wlasne mieszkanie, dobra prace, i na dodatek pyskuje?:-) Nikt. To logiczne. Faceci uwielbiaja kobiety delikatne, subtelne, ktorym trzeba w zyciu pomagac, wspierac je. Ja przez te wszystkie lata nauczylam sie byc samowostarczalna. I choc diabelnie brakuje mi tej drugiej polowy to wiem jedno. Nie potrafie sie zmienic, wyciszyc i byc inna osoba. Nie potrafie i dlatego jestem sama. Taki moj los. Mam nadzieje ze on sie kiedys odmieni ale poki co...Zyje sobie samotnie i co zabwne im jestem starsza tym mi lepiej. Przeraza mnie to:-( Mam prace, studia, przyjaciol, cale dnie zaplanowane na jakies tam czynnosc. A czas mija... Ale kiedy zadaje sobie pytanie... CZY CHCIALABYM MIEC DZIECKO I SIEDZIEC W DOMU Z MEZEM odpowiedz brzmi nie... Widac nie jestem jeszcze wystarczajaco dojrzala. Sama nie wiem. Wiem ze zle mi samej z drugiej strony. Mam jednak nadzieje ze pewnego dnia spotkam fajnego zaradnego faceta i razem bedziemy mogli podrozowac bawic sie pracowac i wspolnie budowac przyszlosc....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich..:) I nie ukrywam, ze wypowiedź Czytelnika troche mnie dotknęła i zbulwersowała... Nikt nie może niczego nakazać ani zakazać - jest wolność słowa..;) Ale wybaczam Mu ponieważ nie do końca był świadom tego co pisał..:) alkohol robi swoje..;) A zycie tak jak ktos słusznie zauważył -to głównie szarzyzna i drobne przyjemności..;) Jeśli chodzi o mnie -wchodze tutaj z pracy i nie zawsze mogę sobie pozwolić na \"głębsze przemyślenia\"...banalne prawda..? Pozdr.🖐️ Acha ..Eliza -jestes jeszcze młoda i możesz szaleć..;) nie wiem po co sobie zaprzątasz głowę tego typu rozmyślaniami..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna sprawa - tzn ten nieszczęsny materializm ..przebija się w wypowiedziach Czytelnika non stop...nie przejmuj się tym ze zarabiasz więcej od niektórych z nas..;) mam wrażenie ze w jakiś sposób Cię to dręczy -nikt nie wymaga od Ciebie zebyś się tym chwalił..i nie musisz sie na ten temat wypowiadać jeśli nie chcesz..:) Każdemu wolno poruszać temat, który akurat uważa za najciekawszy albo dręczący go od środka -pieniądze -też ważna sprawa i nie widzę powodu dla którego mielibyśmy o tym nie pisać ....jakies Tabu ..??!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Oj gorąco się nagle zrobiło, jakby zimy nie było.... Małe sprostowanie. Nikomu nie zarzucam nikomu jak pisze i o czym, jestem również za wolnością słowa. Chodziło mi o cały charakter tego topiku. Nie była to prowokacja jak wspomniał Biegnąc z wilkami, tylko wyrażenie własnych przemyśleń. Dziękuję i za częściowe z rozumienie i za krytykę, bo nie ma nic lepszego w życiu jak dobrze wyargumentowana krytyka, którą zawsze cenię. No i super się stało jak dla mnie, bo od soboty przeczytałem pare bardzo ciekawych wypowiedzi i jest jakoś innaczej. Aalex Zrozumiałaś mnie bardzo źle.... Dzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co najważniejsze nie mam nic do picia kawy!!!!!!! Przecież sam napisałem tu z kilka przepisów na nią:-) Tanasza Ja na zlot nie jadę, przecież teraz to zlinczują każdego kto przedstawi się jako czytelnik.........:-):-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolność słowa rulez.! :) Ale rzeczywiście -poruszyłes topic\'em..;) Tak przy okazji...jadę jutro do siedziby naszego portalu pogadać o współpracy barterowej ...może macie jakoweś uwagi ..? Chętnie je przekaże..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Moja wypowiedź nie była brakiem szacunku, dla nikogo i dla żadnej wypowiedzi. Szanuję ludzi w życiu nawet bardzo mi wrogich. Więc nie sugeruj mi braku szacunku dla kogokolwiek. A skoro każdy ma prawo do własnej wypowiedzi to właśnie to uczyniłem. I każdy niech wpada z czym chce i kiedy chce...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniku, bardzo bym chciała źle Cię zrozumieć... bardzo... Ale po pierwsze... Mam na myśli nie tylko siebie, Po drugie... Zawsze można pomijać te \"pierdoły\" i pisać o wzniosłych rzeczach, Po trzecie... Nadal jest mi przykro... Właśnie z tej prostej przyczyny, o której wspomniała Kadarka, piszmy co chcemy, ale powinniśmy się liczyć z innymi Pozdrawiam Cię i wszystkich bywalców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniku-> ja chyba jednak rozumiem, co miałeś na myśli... zakładając ten topik gdzieś w lipcu, nie sądziłam, że przerwa tak długo... byłam wtedy początkującą, tu-na kafeterii... było mi naprawdę źle, znalazlam tę stronę, tochę poczytałam i zamieściłam swój topik... masz rację-do czasu kiedy tu bywalam regularnie- topik miał zupełnie inny charakter... nie będę oceniac, czy to dobrze, czy źle... przestałam pisać, ale to wcale nie oznacza, że nie zaglądam tu i nie czytam... nie jestem już sama, pracuję na półtora etatu, dlatego przestałam tyle czasu spędzać na kafeterii... zawsze jednak będę pamiętać, że to dzięki temu topikowi zyskałam siłę, a może nawet to, co mam teraz... nigdy nie zapomnę tej atmosfery zrozumienia, głębokich przemyśleń, wzajemnego wsparcia... ludzi, którzy tu byli, ale z jakichś tam powodów nie są... Raf-a, któremu zawdzięczam swój czarny nick (może to własnie ten nick odmienił mój los?:) ), kadarki, zmysłowej, tanaszy, no i oczywiście Ciebie... teraz czuję się tu obco... wiem, że to w dużej częsci moja wina- rzadko tu zaglądam... prawda jest taka, jak to zauważył Biegnący, że nie znalazłby się na tym topiku, gdyby nie nasze wypowiedzi, które naprawdę Go poruszyły... podobnie jest pewnie z większością nowych tu osób... ze starej ekipy zostało tylko kilka osób... szkoda... ale przecież nie możemy nikomu zabronić tu pisać... wypowiadac się... na tę chwilę dyskusja niewiele ma wspólnego z tytułem jaki nadałam temu topikowi, ale trudno chyba się dziwić... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim .... pisnie o pisanie ... ja do tego jeszcze czasami zakladam rozowe okulary ;) ... chyle czola i dziekuje. Biegnacy ... ja tez moge sie podpisywac pod Twoimi wypowiedziami :) Buzka Kadarka,Reinmar , Tanasza, elizka79, Aga-Ta , Czytelnik, Aalex , Szczesliwa witam kazdego z osobna. :) Ja juz nie bede ciagla tematu jaki poruszyl Czytelnik . ... Własnie jestem smutna :( :( :( bo chyba strace prace ,kotra tak zachwalalam i cieszylam sie ... czyli co \" nie chwal dnia przed zachodem slonsa ??\" ... zatkalo mnie i nie wiem co napisac :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi...Kurka ..no..kilka razy mnie już tak zaskakiwali..niedobrze...:( Ale może jeszcze jest nadzieja..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny pogodny dzień:) Ja nie mogę przeboleć, ze rola pogody została tak zbagatelizowana:) A to tak szalenie ważne. Dziś rano było strasznie szaro, wietrznie i deszczowo, brrr, a za chwilę takie słonko i ani chmurki na niebie, ze aż chciało się żyć i skakać z radości. Pogoda prawie wiosenna:) Oczywiście znacznie więcej zachwytu spowodowałby jeden uśmiech ślicznej dziewczyny, ale takowego nie było:(, poza mały flirtem z panią w sklepie:) Całkiem całkiem;) Witaj Hope:) cieszę się, że jesteś z nami:) Zaglądaj tu nawet jak nie znajdujesz odpowiedzi, może trafić sie zupełnie niespodzianie.. Zawsze jesteś mile widziana:) Elizka79, Witaj w klubie:) Faktycznie po prostu korzystaj z życia, skoro nie chcesz jeszcze mieć dzieci. Nic na siłę. A faceci.., po części sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. Wiele kobiet wybiera podswiadomie takich typków. Dlaczego?, bo to potencjalni dawcy dobrego materiału genetycznego;) przystojni, silni, rozrywkowi, bogaci, ale na ojców do wychowywania to juz gorzej:) I jeszcze o tym materializmie. Niedawno był ten temat mocno poruszony i wiadomo, że nie jest tak idealnie, jak Czytelniku piszesz. W każdym razie po wpisie Hope:) wiem, że u pewnych kobiet nie mam na razie żadnych szans, bo urok osobisty to za mało:D Ojej Mi.. właśnie \"odświeżyłem topic\" i zobaczyłem Twój wpis. Bardzo zmartwiłem się z Twojego powodu. Może jeszcze wszystko będzie dobrze! Przytulam mocno.. 🌻 Szczęśliwa, dziękuję z Twój topic:) Doceniam i szanuję to wszystko. Mam aż wyrzuty sumienia, może powinienem przestać pisać..:) Zmysłowa, Szarku, co u Was???? Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Trochę tu nie byłam,ale oczywiście chociaż nie pisałam, na bieżąco czytałam. Gdy odkryłam ten topic i przeczytałam go w w całości znalazłam dużo madrych słów, może rad - było super, choć od początku nie byłam sama,ale w związku choć na odległość... Panta rhei, nie ma co ukrywać.Po weekendowej nieobecności jakoś tak myślę sobie,że ten topik, być może tymczasowo, stracił ten charakter, który mnie zachwycił.Niestety... Szanuję ludzi, więc i szanuję wypowiedzi do których każdy ma prawo. Będę pewnie czytać,ale na razie nie bardzo mam o czym pisać... Może GG, albo maile z niektórymi z Was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Trochę tu nie byłam,ale oczywiście chociaż nie pisałam, na bieżąco czytałam. Gdy odkryłam ten topic i przeczytałam go w w całości znalazłam dużo madrych słów, może rad - było super, choć od początku nie byłam sama,ale w związku choć na odległość... Panta rhei, nie ma co ukrywać.Po weekendowej nieobecności jakoś tak myślę sobie,że ten topik, być może tymczasowo, stracił ten charakter, który mnie zachwycił.Niestety... Szanuję ludzi, więc i szanuję wypowiedzi do których każdy ma prawo. Będę pewnie czytać,ale na razie nie bardzo mam o czym pisać... Może GG, albo maile z niektórymi z Was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Trochę tu nie byłam,ale oczywiście chociaż nie pisałam, na bieżąco czytałam. Gdy odkryłam ten topic i przeczytałam go w w całości znalazłam dużo madrych słów, może rad - było super, choć od początku nie byłam sama,ale w związku choć na odległość... Panta rhei, nie ma co ukrywać.Po weekendowej nieobecności jakoś tak myślę sobie,że ten topik, być może tymczasowo, stracił ten charakter, który mnie zachwycił.Niestety... Szanuję ludzi, więc i szanuję wypowiedzi do których każdy ma prawo. Będę pewnie czytać,ale na razie nie bardzo mam o czym pisać... Może GG, albo maile z niektórymi z Was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Trochę tu nie byłam,ale oczywiście chociaż nie pisałam, na bieżąco czytałam. Gdy odkryłam ten topic i przeczytałam go w w całości znalazłam dużo madrych słów, może rad - było super, choć od początku nie byłam sama,ale w związku choć na odległość... Panta rhei, nie ma co ukrywać.Po weekendowej nieobecności jakoś tak myślę sobie,że ten topik, być może tymczasowo, stracił ten charakter, który mnie zachwycił.Niestety... Szanuję ludzi, więc i szanuję wypowiedzi do których każdy ma prawo. Będę pewnie czytać,ale na razie nie bardzo mam o czym pisać... Może GG, albo maile z niektórymi z Was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezz
Ja lubie starsze od siebie niewiasty, ja mam 20 lat, prawie 21, mala roznica jest|:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezz
Ja lubie starsze od siebie niewiasty, prace masz wyglad tez|:) miodzio. czemu oni uciekaja od ciebie PIWKO TV i bajka zycie|:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezz
Ja lubie starsze od siebie niewiasty, prace masz wyglad tez|:) miodzio. czemu oni uciekaja od ciebie PIWKO TV i bajka zycie|:) ja sie pisze na to|:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezz
Ja lubie starsze od siebie niewiasty, prace masz wyglad tez|:) miodzio. czemu oni uciekaja od ciebie PIWKO TV i bajka zycie|:) ja sie pisze na to|:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... bardzo mi przykro, nie martw się, może jeszcze nie wszystko stracone? Biegnący... Jaaasne, może w ogóle wszyscy przestaniemy pisać, bo co niektórzy są ”nowi”, bo „słodzą” albo rozmawiają o pogodzie, bo nie potrafią lub nie mają zwyczajnie ochoty pisać filozoficznych rozpraw... Jaki skutek?? Odwrotny do zamierzonego... Dlaczego do cholery tzw. „stara” ekipa nie pisze tak, jak pisała do tej pory?? Jesteśmy tu dla siebie, i bądźmy sobą... Pozdrawiam Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... bardzo mi przykro, nie martw się, może jeszcze nie wszystko stracone? Biegnący... Jaaasne, może w ogóle wszyscy przestaniemy pisać, bo co niektórzy są ”nowi”, bo „słodzą” albo rozmawiają o pogodzie, bo nie potrafią lub nie mają zwyczajnie ochoty pisać filozoficznych rozpraw... Jaki skutek?? Odwrotny do zamierzonego... Dlaczego do cholery tzw. „stara” ekipa nie pisze tak, jak pisała do tej pory?? Jesteśmy tu dla siebie, i bądźmy sobą... Pozdrawiam Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze w pracy ... i czekam na cos waznego wiec popisze troche Wracajac do pisania o pisaniu jak to ktos ladnie ujal ... Szczesliwa wdzieczna Ci jestem za zalozenie tego topiku ale wdziecznosc nalezy sie rowniez osoba, ktore wykopali to zrodlo i wlasnymi silam tworzyli bieg i przeplyw tej rzeki bo gdyby nie wy nie zaciekawil by mnie ona tak ... te trafne i przemyslanie wypowiedzi o kazdej dziedzine zyca sa piekne czasami do nich wracam ... otwieraly furtki ... czytam jak ksiazke- TAk.Moze ja nie umiem tak pisac ladnie i dawac takich rad - bo ja inaczej podchodze do zycia ono samo za mnie w pewnych kwiestiach decyduje a ja nie znajduje roziwazania tylko godzie sie z rzeczami jakie sa.Walcze ale nic mi to czasami nie daje.Moze to zle ze podchodze prostolinijnie do zycia,ale mi nikt nie dawal - nie mial kto albo nie mial na to czau.Dlatego z szacunkiem podziwiem odkrywam ten topik i dlatego tu pisze i chce w nim uczestniczyc.I bardzo szanuje wszystkie obiecne bardziej i mniej osoby. ... Co do pracy Aga-Ta wiem moze to pogrozki ale nie wydaje mi sie, Biegnacy .. Mam nadzieje , ze bedzie dobrze....Chetnie bym sie do kogos przytulila ;) pepper ... pozdrawiam Ciebie tez Udanego wieczoru PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×