Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Ludziki kochane--j:)uż prawie 18-ta więc zaraz będę poza zasięgiem..;) na wszelki wypadek pa pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Aga-Ta jesteś jak księżniczka od tego zgubionego pantofelka na balu, kóra musi zdążyć przed 12 bo czar pryśnie. Ja jednak jako DOBRA WRÓŻKA tego topiku mogę obiecać że magia będzie trwała, w naszej topikowj bajce wilki złe wiedźmy i inne przerażające stwory nie istnieją , a jak są to są samotne więc też he he po naszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ludziki kochane:) He he zgodnie z tradycją znowu spózniona na kawkę i pewnikiem czasowo sama;) U mnie zima i to mrozna na calego i duuuuzo sniegu:) czyli bajka dalej trwa:) Totez dla rozgrzewki tym razem racze się gorącą czekoladą a co:) ja tez jestem czekoladowym żercą i nie moge sie oprzeć nawet kawałeczkowi,jak lezy na talerzyku. Oj i na ten kulig bym sie wybrała Mi z Tobą :);) Kurcze a kiedy ja ostatnio byłam na takim kuligu ,jejku jeszcze chyba dzieckiem bedąc:) MI dziekuję,super ten poradnik:D No własnie a propo szukania pracy,dzisiaj widzialam sie z kolegą,który no własnie za pracą wyjezdza do Anglii,bo tutaj nie stety nie moze jej znależdz:( i najgorsze jest to ,ze tak duzo młodych ludzi wyjeżdza za chlebem.Załatwiał jakies potrzebne papiery i nawet w urzedach nie musial mówic do czego potrzebne,bo kazdy juz wiedział.Dowiedział sie ,ze codzien wyjezdzają pelne autokary. Przykre to jest,bo wyjezdza kolega ,którego lubię,a on poprostu ,nie ma innego juz wyjscia,mówi,ze moze tam mu sie uda,ehhhhhh Czemu to tak jest...........:( Totez z tego smutku chyba zjem duuuuużą czekolade,pewnikiem podniesie mi poziom serotoniny;) Pozdrawiam wszystkich cieplutko i wieczornie piątkowo:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cordulko:) Mi.. chyba ostro pomyka na kuligu:) Doczepiamy się do niej i lecimy!:) Waśnie facet mojej siostry wyjeżdza do Anglii i ja sam bardzo chciałbym, ale na razie nie mam nic kasy na wyjazd. W każdym razie uczę się języka, bo to dla mnie duża przyjemność. Żałuję, że nie czułem tego w liceum i na studiach, bo byłbym perfect. Wszyscy dziś chyba na jakiś imprezach, bo tak pusto i cicho.. A ja w domku i nie długo spać:) Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Biegnący................ ja nie jestem na zadnej imprezie a co;) no własnie ja angielskiego tez uczyłam sie w liceum a potem to tak po łepkach jakies kursy:) najlepiej to chyba wyjechac do Anglii i tam sie szybko człowiek nauczy.Ja by nie było zewsząd jest bombardowany słówkami i czy chce czy nie to musi sobie radzic ze słownictwem ;) Biegnacy......... to idziemy tanczyc flamenko hihi;) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dlaczego jestem sama\" :( ????????????????????????????? No nici z kuligu bo... posmigalam pokanalach telewizyjnych.Ciezkie jest zycie kopciuszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi:) Nie jestes sama :) jestem tu ja i jeszcze Biegnący........ I nie martw sie jutro tez jest dzień:):D ja chyba pobiegam po sklepach moze dla poprawienia sobie nastroju cosik malenkiego sobie kupie ,moze czekolade a co;) Pozdrawiam bardzo cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko ... :) jestes naprawde wielka 👄 ja jutro ide jakas wystrzalowa chyba bluzke kupie na ostatki bo ... chandra czy handra nie wiem jak to spie pisze...ja to chyba odpycham facetow zamiast przyciagnac jednego, wolnego , fajnego , niezajetego, normalnego .CHolera jasna jak to inne robia ,ze zmieniaja jak skapretki a ja ... chodze bez :( Buziam Cie i moze sie z Toba po ta czekolade wybiore ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi: cmokalek 👄 dla Ciebie i nie mów tak:) Po prostu faceci nie widza w tobie tego piekna,a po co ci taki facet skoro tego niezauważa???? Pamietaj jest takie powiedzenie \"za długie czekanie dobre sniadanie\" I oczywiscie idziemy jutro po ogromną czekoladę ;) aha i zapraszam na gorącą do kawiarni:) Pozdrawiam cieplutko i pamietasz jak skonczył kopciuszek??;);) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok drogie panie skoro wy serwujecie wirtualną kawę to ja jako DOBRA WRÓŻKA serwuje z samego ranka po jednym gorącym facecie, na specjalna prośbę może być po dwóch, ale drugi będzie już lekko wybrakowany. Rany boskie porównajcie sobie znalezienie faceta do wyboru ciuchu. Przecież ile musicie poprzebierać, pomierzyć, sprawdzić materiał, czy nie uwiera, jak się komponuje itd. i tą mękę pomnórzcie 10 razy =trudność w doborze odpowiedniego faceta. Aha i jeszcze jedno czasmi warto poczekać na przecenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dziś smutno i źle.... dlaczego ludzie, którzy się kochają potrafią powiedzieć sobie tyle przykrych słów???:( Wszystko widzę w czarnych barwach...:(:( a do tego jeszcze zaraz zaczynam zajęcia na podyplomówce... nie mam dziś do tego głowy... tak mi źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku🖐️ Dziś mi rodzinka zafundowała pobudkę o 7 rano:) Szczęśliwa, będzie wszystko dobrze! Czasem zdarzy się, że ktoś powie coś przykrego, co boli, ale takie jest życie. Myślę, że każdemu z nas zdarzyło się coś powiedzieć, czego żałujemy. Uśmiechnij się i przyłącz się do naszej porannej kawki:) Dziś dziewczyny idą na czekoladę i na pewno Cię zabiorą:) Reinmar, tu kobiety są niekonsekwentne. Wiele z nich uwielbia polować na przeceny, ale nie w przypadku facetów. Ten musi być prosto z fabryki:) Bo co to za facet, kiedy inna go nie chciała i wstawila do komisu:D Miłej soboty wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący- pewnie masz rację, ale teraz trudno mi myśleć w ten sposób... jest mi bardzo przykro... nie wiem, co mysleć i robić...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa... Głowa do góry, to naturalne że w związku nie zawsze jest sielankowo, ale chyba od Was zależy co będzie dalej... Trzymaj się:) Reinmar... to przymierzanie, wybieranie, cholera.... Ok., ale ile można?? 10 prób jeszcze zniosę, ale gdy po 15 nic, to chyba ze mną coś nie tak....;) Biegnący... co ty wygadujesz??? Jak prosto z fabryki? Tu się z Tobą absolutnie nie zgodzę! O czym bym z takim rozmawiała? Zdecydowanie wolałabym takiego z przeceny;) Może i wybrakowany... Pewnie byśmy się dopasowali;):D Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex-> dzięki... tylko, że dotychczas, jak były jakieś zgrzyty, to byłam pewna, że to przejściowe, że znów będzi dobrze.... teraz jakoś brakuje mi tej pewności...:( mam wiele obaw... może zbyt pochopnie wyciągam wnioski... i to te najgorsze:( boję się, że niewiele go obchodzi, co myslę i czuję... :( smutno mi i źle... wogóle nie mogę skupić się na zajęciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula.... :D:) ja na ta czeolade czekam z kawusia !!.Nie zrozumie facetow,wszystko to jest jakies takie @#$#%$#&^(*_&(*b fdjkls mhvjk ... o wlasnie takie Reinmar witam :) ja z chcecia skorzystam ale tlyko jednego u mnie monogamia szeroko rozwinieta.Wlasnie to ja sie czuje jak kolejny ciuch wyciagniety z szafy i dokladnie przegladniety a poznuiej dolozony spowrotem. Szczesliwa .... przytulam Cie i napij sie z nami kawki i wygadaj sie.Czasami tak jest ,ze w zlosci mowimy slowa ,ktore normalnie by nam przez gardlo nie przeszly . Mysle , ze on tez zaluje bardzo tego co powiedzial .... Trzymaj sie i moze podejdz na luzie do tego , chcociaz wiem ,ze sie nie da ale moze trzeba \"poluzowac tam gdzie najbardziej cisnie ;)\" ?? Biegnacy .... niezgadzam sie z Tym i popieram pelna piersia Aalex ;) Aalex ... buzka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-> dzięki... postaram się napisać coś więcej na kolejnej przerwie... teraz czekam na jakiegoś sms-a od niego... ale pewnie się nie doczekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...najbardziej boli mnie to, że on o rzeczach, które dla mnie są ważne, mówi, że malo istotne drobiazgi i powinnam przejść z tym do porządku dziennego... do tego mam wrażenie, że dla niego nasz związek jakby już spowszedniał:( kiedyś czułam, że się stara mnie zrozumieć, teraz... coraz trudniej nam się rozmawia... każda pora na rozowę jest niedobra... a najlepiej w ogóle nie rozmawiać, nie wnikać, nie drążyć... takie jest jego zdanie... ja to widzę inaczej... to jest problem dla mnie ważny, nie pojawił się dziś... jak dotąd, każda rozmowa kończy się podobnie... dlatego mi tak przykro... nie wiem już, jak mam z nim rozmawiać, co robić... już nie czuję, jak to wcześniej bywało, że wszytko znów będzie ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa-> będzie OK, tylko dzisiaj, kiedy jesteś w dołku bo macie kryzys bardziej dostrzegasz te wszystkie cienie Waszego związku. Każdy związek, nawet bardzo udany przeżywa od czasu do czasu jakiś kryzys. Nie może być zawsze idealnie, bo przecież jesteśmy tylko ludźmi. Będzie dobrze !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa. Przykre słowa od osoby, którą kochasz muszą boleć - hmm chyba po prostu wykupując pakiet \"Miłości\" musisz zgodzić się też na zawartość, której nie zamawiałaś. Wiem że oboje jesteście bardzo zajęci, ale może w niedzielę spróbujcie znaleźć trochę czasu i pojechać na sanki czy pospacerować po lesie- po prostu oderwijcie się na moment od rzeczywistości i w żadnym wypadku nie rozmawiajcie o problemach. Czasami wspólny śmiech jest lekiem na wszystkie smutki. Trzymaj się. Aalex, Mi facet będzie w przesyłce, wystarczy wyciągnąć z pudełka. Firma \" Kobiece zachcianki\", którą jako Dobra Wróżka reprezentuję, ogłasza WIELKĄ PROMOCJĘ w ramach kampani \"Zmów litanię skończ monogamię\" do każdedo dwupaku - latynoski kochanek oraz facet złota rączka dodajemy..... czekoladę-smak dowolny. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar, przybij piątkę🖐️ tak trzymać. Mi.., Aalex 👄 Cieszę się, że sprowokowałem do oburzenia, nie ma to jak twórcza krytyka:) Towar znoszony lepiej leży na ciele;) Szczęśliwa, trochę smutne co piszesz o swoim facecie. Niestety tak jest, że wielu facetów za ważniejsze uważa swoje problemy. Początki zawsze są piękniejsze. Myślę, że przeszedł czas na poważniejszą rozmowę z nim. Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Musisz trochę powalczyć o swoje i swoją pozycję. Daj teraz sobie spokój, ale za jakiś czas pogadaj z nim. Zauważ, że u nas tutaj na topicu też niedawno była burza, ale już wszyscy sie lubią i piją czekoladkę:) Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki! Szarku🖐️ jak u Ciebie? Pytałem to o noclegi i sa niestety po 35 zl. Milej sobotki, a ja zmykam na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Biegnący, to trochę drogo jak na tą porę roku:( Ja mam dziś kiepski dzień. W ostatnim czasie czułem się dość dobrze i w zasadzie byłem już pewien, że mój dyżurny problem przestał istnieć, a tu nic z tego:( Wraca wszystko, uczucie tęsknoty i żalu. Walczę sam z sobą dzisiaj, aby przypadkiem się nie odezwać do mojej byłej miłości. Boję się, że zaraz to zrobię. Nie mogę przestać dziś o Niej myśleć:( Dlaczego mi to wszystko wraca, przecież już było tak fajnie:( Tak bardzo Ją wciąż kocham...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim za słowa wsparcia... owszem- przeprosił mnie, najpierw sms-em, później osobiście... czuję się trochę lepiej... przed nami jeszcze poważna rozmowa...tylko jak narazie, to nie za bardzo mamy na nią czas... teraz Daniela nie ma w domu, wieczorem idziemy na małą imprezkę do znajomych... jutro znów mam zajęcia na podyplomówce... ale w końcu mam nadzieję, czas na rozmowę znajdzie się... pozdrawiam i zyczę miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, trzymamy kciuki za rozmowę:) Szarku, wiem, że drogo ale prawie nikt nie wynajmuje, poza tym dla jednej osoby na kilka dni, to zawsze jest dużo drożej. Przykro mi Szarku z powodu tych tęsknot. Nie chciałem tutaj tego pisać wcześniej ze względu na Twoją osobę, ale tak będzie jeszcze dość długo.. Wszystko zależy też od nowych okoliczności, ale u mnie nic po tej dawnej miłości nie wydarzyło się (nikogo nie poznałem), i jeszcze po roku czasu tęskniłem i zdarzało mi się pepełnić głupstwo pisząc smsa. Trudno się pogodzić ze stratą kogoś, kto był całym światem. Znam to uczucie. Pocieszę Cię tylko, że mężczyźni zawsze bardziej niz kobiety przeżywają rozstanie:) Z reguły dwa razy dłużej:) Trzymaj się dzielnie. Nie kontaktuj sie z nią, ale jeśli już bardzo nie możesz, to zrób to. Dopiero wtedy się przekonasz, że nie było warto, że to bez sensu, że to już koniec. A tak teraz nosisz w sercu tą złudną nadzieję. Straszne jest to, że uciekając od niej myślami, tym mocniej się do tego wraca. To właśnie przeżywasz i tak będzie jeszcze nie raz. Tu nic nie można poradzić. Wszystko wytłumi czas, ale można też pomóc sobie poprzez nawiązywanie nowych znajomości:) Powodzenia! PS. Spacerek był krótszy, bo dziś potwornie lodowaty wiaterek wieje:) I mam czekoladę z nadzieniem karmelowych, częstujcie się proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący-> dzięki za zrozumienie. Niestety ciągle mnie nachodzi aby jej napisać na gg lub smsa że wciąż na Nią czekam:( Potem zastanawiam się, dlaczego ja jestem taki głupi. I tak to się powtarza. Boję się nawiązania z nią kontaktu teraz, nie chcę się dowiedzieć, że już za kilka miesięcy wychodzi za mąż na tamtego kolesia:( To byłby dla mnie ból makabryczny, a jednak zamiast sobie ją wreszcie raz na zawsze odpuścić to brnę dalej i ciągle mam nadzieję:( Tak bardzo bym już chciał to skończyć i czasami wydaje mi się że skończyłem, a tu nagle wszystko powraca:( Miesiąc temu poderwałem bardzo fajną dziewczynę. Było kilka spotkań, rozmowy prawie codziennie na gg, smsy. Ale niestety, wszystko wskazuje na to że skończy się tylko na tych rozmowach. W sumie to chciałem zastosować dla siebie mtodę na klina, aby zapomnieć o tamtej i już nawet chwilami wydawało mi się że mam problem z głowy. Niestety, w tej nowej dziewczynie zauroczyłem się bardzo, natomiast tamtą po prostu kocham. Kocham Ją strasznie, na maksa i nie umiem przestać, a bardzo bym chciał:(:(:( Dzięki jeszcze raz za to że mnie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :( ... ja ze smutna wiadomoscia , jade do mojej kolezanki bo maz ja wlasnie pobil ... kurde takie dobre malzenstwo a tu nagle jemu cos odbilo... jezu normalnie poje... cos mu odbilo .Nie moge tego zrozumiec kur...:( Jak to jest mozliwe - Jestes z mezczyzna,przy ktorym powinnas czuc sie bezpieczna,ma przeslaniac Ci caly swiat, chronic przed zlem, .Tu nagle on okzauje sie .... nie rozumiem takich facetow jak ma problemy emocjonalne czy fizycnze ze soba to niech na silownie idzie albo przewali tone wegla a nie na kobiecie swojego zycia ,ktora urodzila mu dzieci kochala go ,byl dla niej wszystkim.czasami mysle ,ze mnie juz nic nie zdziwi ale zycie mnie z dnia na dzien zaskakuje coraz bardziej. Szczesliwa ... ciesze sie ,ze juz sie poluzowalo i wszystko uklada sie jan najlepiej.Buziaki i udanego weekendu Szarek .... ja nie jestem z moim bylym 5 lat a do tej pory mi sie sni i wiem ,ze go kochalam jak nikogo do tej pory, ale tez wiem ,ze niemoglabym z nim zyc ....I nie ujelabym tego lepiej ni Biegnacy z Wilkami .. Reinmar ... czekam :D:D Biegnacy z Wilkami ... pozdrowionka i Buziaczki 👄 Zmykam wszystkim zycze udanego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-> to okropne co spotkało Twoją koleżankę i z tego co wiem, kobieta która doświadczyła przemocy ze strony swojego partnera będzie do końca życia czuła się przy nim zagrożona. Pobądź z nią dzisiaj, pewnie bardzo Cię potrzebuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mi..👄 To fatalna sprawa z koleżanką. Ostatnio wpadł mi w ręce artykuł na ten temat, że niektórzy faceci po kilku latach noszenia na rękach i dawania kwiatków biją swoje kobiety. I na jednym razie się nie kończy.. Szarku, tylko nie skrzywdź tej nowej dziewczyny. W każdym razie nigdy jej tego nie mów, że o tamtej myślisz. Ja po 2 latach jeszcze czasem wspomnę. Ale myślę, że kiedy poznam odpowiednią kobietę, to o tamtej pozostanie blade wspomnienie, i zdziwienie, że jak mogłem stracić tyle czasu na nią:) W każdym razie najpierw muszę sie uporać z pracą i w końcu stanąc na nogi. Bez tego to mogę zapomnieć o poznawaniu fajnych dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek .. nie jade do niej juz sie podobno uspokoila i jak narazie rozmawia z mezem wiec w razie czego jestem pod telefonem i na sygnele do niej pedze.... Teraz z innej beczki , poczekaj moze z czasem sie zakochasz w tej jezeli zdazyles sie zauroczyc to juz duzo i wszystko jest na dobrj drodze.Mialam takich znajomych zaczeli ze soba byc tylko po to by byc moze w jakis sposob byli soba zaurocznei ale nic wiecej i obydwoje kchali inne osoby ,kotore inaczej sobie ulozyly zycie raniac je bardzo.Po dlugim czasie zakochali sie w sobie zareczyli i nie wyobrazaja sobie zycia z kims innym.Jednak wymagalo to czasu i cierpliowsci i szczerosci ich obojga.Moze warto porozmawiac z ta dziewczyna powiedziec jej co i jak.jezeli jest madra to zrozumie i bedzie cie wspierac i leczyc.Jezeli nie zrozumie to sam bedziesz wiedzial co zrobic ...Mowie to jako dziewczyna ;) Biegnacy ... on nigdy nie byl typem amanta z kwiatami ale byl zupelnie normalny ,wiec nie rozumiem jego reakcji i chyba nawet nie mam zamiaru rozumiec.Nic go nie usprawiedliwia NIC!!!!!!!!!!!!!!!!! ...\"W każdym razie najpierw muszę sie uporać z pracą i w końcu stanąc na nogi. Bez tego to mogę zapomnieć o poznawaniu fajnych dziewczyn\" ... jak mozesz tak myslec??? Rozumiem ,ze praca jest wazna i zajecie - by dojsc do czegos zapewnic sobie byt itp.itd ale co maja do tego fajne dziewczyny ???? 😠Ty soba reprezentujesz juz duzo :) i to juz polowa sukcesu a nawet wiecej :D:D i wazne,ze cos z tym robisz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku .... polecam Ci film ( nie wiem czy ogladales czy nie ??) \"40 dni i 40 nocy\" calkiem fajny i torche tak pod Ciebie :)...Zobaczysz spodoba Ci sie i moze jakos Ci pomoze.Bardzo niezla komedia mozna sie posmiac i ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×