Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

🖐️ Fajnie Reimar ze się w końcu pojawiłeś..;) Chociaż ja tez ostatnio nieczęsto tutaj zaglądam...;) Trzymajcie się kobiety..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Reinmar:) Jak baardzo brakowało Twoich uwag i komentarzy:) Świetnie, że jesteś! ..i jaki uroczy podpis..;) Ja jestem wyposzczony baaardzo, ale z drugiej strony niepokoi mnie darwinowska koncepcja, że w przyrodzie organy nieużywane zanikają;) Póki co jeszczem żyw i pełen zapału na podbój świata i kobiecych serc:) Dziewczyny, ale masakra z tymi związkami i facetami. Wiem,ze kobiety też potrafią powywijać, ale chyba nie tak często.. Trzymajcie sie wiosennie i głowa do góry. Kiedyś też trudno mi było pogodzić się, że nigdy nie będę z kobietą, która była moją drugą połówką, ale żyje i wiem, że tych \"połówek\" jest więcej..:) Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 4 @ll :) Coś się ostatnio zachmurzyło na naszym forum... co to sie dzieje,że tak kobiety same zostają nagle.. :| troche to smutne.. :( cóż mogę powiedzieć.. chyba tylko powtórzyć - czas leczy rany.. zapomnieć się raczej nie zapomni ale można z tym żyć zawsze :) więc głowy do góry - złe chwile miną, tak jak po burzy wychodzi słońce :) :) ;) cordula... w Małopolsce spoko .. dziś zaczęło ciapać deszczem ale może to ok bo w końcu zmyje caly ten syf po zimie i nie będzie tyle pyłu wszedzie.. :) 👄 :) Pozdrawiam wszystkich - 3majcie się ciepło,zdrowo i wesoło 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Teraz u mnie na dalekim horyzoncie motylki:) Nie chcę na razie zdradzać szczegółów, by nie zapeszyć;) Ale czuję wiosnę, choć chłodno... Odczuwam spokój i szczęście:) Kadareczko.... Ty wiesz dobrze.... Szkoda czasu na to.... Szarku, Reinmar.... bardzo, bardzo miło was widzieć:D Biegnący, Mi, Alu, trzymam kciuki za powodzenie w szukaniu jak najlepszej dla Was pracy:) Kobitka, zadziwiające doprawdy są argumenty Twojego ex... Nie jestem w stanie pojąć takiego zachowania... Mam nadzieję, że poradzisz sobie, choć mogę się jedynie domyslać jak Ci jest ciężko... Bądź z nami, zaglądaj i pisz... Tu znajdziesz tylko życzliwe sobie osoby... Pomyslałam sobie dziś o pewnym filmie, zdaje się „Podaj dalej”. Kiedyś tu na tym topiku otrzymałam wiele wsparcia i naprawdę ciepłych słów. Najgorsze już za mną, teraz ja mogę wspierać i pomagać... Mogę być czyimś Aniołem:) Tak jak kiedyś był nim Czytelnik i Hope... Buziaki dla Was:) I dla wszystkich, na dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIRI
Czesc Kadarka to fajnie, ze odpowiedz nie byla do mnie. Mi az tak zle nie jest, gorzej ze musze ogladac jak sie rowzwala zwiazek bardzo mi bliskich osob i dla odmiany z winy kobiety. Tak tez bywa a poniewaz sama wiem bardzo dobrze jak to jest to trudno mi trzymac dystans. Kobitka - ja wiem, ze jest ci zle, ale popatrz na to z drugiej strony, naprawde chcialabys mniec meza ktory jeszcze przed slubem wywija ci takie numery, jak sobie wyobrazasz zycie z nim potem. Rzeczywiscie najlepiej zapewnic sobie czas na maksa i nie myslec zbyt duzo. To na poczatek wystarczy a potem sie przyzwyczaisz, nie obiecuje, ze bedzi pieknie ale napewno spokojniej i bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mialam 12 tabletek na sen wiecie jak to blogo przespac 2 dni z przerwa na obad o ktorym nie pamietam???ale to za malo zeby zejsc z tego swiata. Wogole to sie ciesze ze pojawil sie rain mar i Szarek i nowe osobki ktorych ja nie znam:)) witam goraco. u mnie szaro nie wiem czy wylezie skonce obcielam wczoraj wlosy mam ktotki ale najlapeze jest to ze jestem zadowolona a obcinala mnie 16 latnia sisotrzenica:))aha i kupilam buty i teraz mam pytania 2 do Kadarki:)) powiedz ktora kadarka jest the best bo ja wczoraj wypatrztlam w sklepie 4 rodzaje i zbaranialam i drugie czy poniewaz ja ulic nawet w swoim miescie nie znam chce zebys moze kiedys przy okazji spaceru porozgladal sie po gdybi i mi powiedziala czy jest jeszcze cicucholand na starowiejskiej a moze 10 lutego - wiem ze z identycznym szyldem byl hmmm jak stawalm na peronie to widac go bylo ale ja nie wiem na jelkiej ulicy jest akademi morska bo to na tej:)) z gdyni glownej widac bylo ten ciucholand taki duzy:))pewnie to byla slaska:) tlumacze jak potluczona ale moze cos zrozumiesz jak mieszkasz w centrum:)) bede wdzieczna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka79
hej!! czuję sie nawet tu samotna:((( ale dalej na was liczę!!! życzę wszystkim udanego dzionka i kilka promyczków nadzieji w serduchach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim:) Jak nastroje, mam nadzieje że wszystkie bużki dziś uśmiechniete:) U mnie jak zwykle piękne slonko:) i ani chmurki na niebie, tylko zimno, brrr. Babeczko79, czy jesteś też tą Stokrotką79? Ojej, nie czuj się tu samotnie, bo mi zaraz smutno.. Jesteśmy tu, aby nawzajem się wspierać i każdy piszę to co czuję, choć czasem w temacie oderwanym od wszystkiego;) Napisz co u Ciebie i najlepiej trzymać się jednego nicka:) Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka79
I jak wam mija kochani dzionek?? Ja siedzę sobie w pracy, troche sie obijam. zjadłam ciacho i od razu przyjemniej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pieknie:) Uuu u mnie jest nieciekawie pogoda za oknem deszczowa i chyba barowa;) ja tez siedze w pracy i to do 19 buu.No ale w czoraj miałam wolny dzień a dzisaij troche mnie znowu suszy ,;) ake było fajnie:) i jestem tak rozkojazona,ze w pracy sie dziwią czy czasem sie nie zakochalam;):D no chcialabym jak słowo daję:) dzisiaj chyba nic mądrego nie napisze. witam nowe osoby i pozdrawiam wszystkich i mocno 👄 Zyczę naprawde udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka79
A tak w ogóle mówią na mnie Grażka. Miło mi Was poznać wszystkich razem i każdego pokoleji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Grażka:) Alu, Cordulko przesyłam wam bukiecik promyków słonca:) i wszystkim moc całusków 👄 A dziś idę na imieniny Marzeny. Jestem zaproszony na tanie wino;) a kwiaciarni pani przystroiła mi kwiata w jakieś śmieszne piórka:) Mam ogromną ochotę się upić, ale chyba będzie skromnie. Hasta luego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... :) wlasnie wrocilam od fryzejra powiem ,.ze scinal mnie z godzine ale ,zeby tak widac bylo to czy ja wiem. No ale niech mu bedzie... Oprocz tego ,ze poprawilam swoja urode :p to w moim zyciu od wczoraj sie nic nie zmienilo wiec tylko pozdrawiam. Witam wszystkich ja tylko tak wpadlam to sie przywitam : Biegnacy,Aga-Ta, Cordula, Aalex, Reinmar noooo :D , Kobitka 100 , Tiri , Ala, Babeczka 79, kurde ale tlumy tu dzisiaj 🖐️ ;) Stokrotka i reszte co nie wymienilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi..:) -ty się lepiej ciesz, że trafiłaś na takiego, ze prawie nie widać ..;) Ja mam zawsze odwrotnie..;) mówię o końcówkach -a ścinają mi 15 cm.. i to w dodatku krzywo..!;) Właśnie jestem w trakcie zapuszczania po ostatnim strzyżeniu..;) Szczególnie zalezy mi na tym, żeby lewa strona szybciej urosła..:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi..:) -ty się lepiej ciesz, że trafiłaś na takiego, ze prawie nie widać ..;) Ja mam zawsze odwrotnie..;) mówię o końcówkach -a ścinają mi 15 cm.. i to w dodatku krzywo..!;) Właśnie jestem w trakcie zapuszczania po ostatnim strzyżeniu..;) Szczególnie zalezy mi na tym, żeby lewa strona szybciej urosła..:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moi Drodzy :-) Witam również Wszystkie nowo przybyłe osóbki :-) Każda z naszych historia jest inna ... każda przynosi ból i cierpienie, ale jedno jest pewne im wcześniej się takie sytuacje wyjaśniają tym lepiej ... w rezultacie mniej bolą. Kobietko czytając Twoją historię zobaczyłam urywek swojej własnej. Zawsze dla niego zarabiałam za mało, za mało dołożyłam do wspólnego mieszkania (jakgdzieś byłby przepis na to, że muszę dołożyc połowę) ... zawsze mało i mało ... jego matka szczerze mnie nienawidziła i wcale tego nie kryła. Pobraliśmy się (z wielu powodów, ale teraz to juz nie ważne a poza tym nie chcę Was zanudzać ... zresztą jeśli zainteresowani wrócą do moich początkowych wpisów więcej zrozumieją z moje sytaucji sprzed kilku lat) zawsze gdy od niej wracał były awantury, bo ciągle mu wmawiała, że na pewno go zdradzam, że za mało zarabiam, że nie jestem go godna itd .. itd .. lepiej, że teraz sie to rozleciało bez konsekwencji niż później miało by się to skończyć wojną zwaną rozwodem - najgorszym koszmarem w życiu człowieka. Na dzis to tyle z moich wywodów. Mój dysk szlag trafił i korzystam z komputera szefa, który właśnie wrócił więc życząc Wam miłego wieczoru powoli sie wydalam w stronę domu. Dojutra Moi mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doby wiedzór Kochani..... Aalex -> gdy wczoraj mowiłam Ci dobranoc, w swej naiwności grzniczącej z głupotą myślała, że pójdę spać.......Nic z tego, ten cholerny wieczór dopiero się zaczął. Kosztował mnie nieprzespaną noc i spieprzony dzisiejszy dzień. Mój kochany D -> i co, lepiej Ci?????? Adrenalinka się podniosła, humorek się poprawił????? A może masz dla mnie coś jeszcze??? Czekam na kolejną niespodziewajkę.....Wiesz tak się zastanawiam, że skoro obydwoje wiemy, że przeczytasz to co piszę, to czy stać Cię na rozmowę ze mną tu. Albo np na Twoim topiku.....No bo jeżeli stać Cię na to żeby regularnie co dwa miesiące dzwonić do mnie w celu poinformowania mnie, że mnie nie kochasz ( żebym przypadkiem nie zapomniała :P a niepotrzebnie bo pamięć mam dobrą ) to może byś mnie wyróżnił jakąś drobną wzmianką. Tak dla dowalenia do pieca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem po trzech róznych winach i ciastach:) A w domu czeka jeszcze Kadarka:), ale ona będzie na inną chwilę.. Mi.. ślicznie Ci w tej fryzurce:) Zmysłowa, Aga-tka 🖐️ Miłej nocy kochani, bo ledwo żyje..:) Kadarko, trzymaj się cieplutko..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowy dzionku!!!!! Niech on dla mnie i dla Was bedzie przychylny. Dość mam tej rutyny. szukam nowej pracy, nowego partnera, nowego życia. całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku:) Babeczko79 przyłaczam się w pełni do postanowień:) Dziś wstałem z lekkim uczuciem suchości po wczorajszym winku, ale za to jakie miałem sny:)!!! Pewna urocza dziewczyna zadeklarowała się, że pójdzie ze mną do łózka..:) Ach, przynajmniej coś sie dzieje, choć wolałbym w rzeczywistości:) Miłego dnia!!! A u mnie znowu piękne słońce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku:) Babeczko79 przyłaczam się w pełni do postanowień:) Dziś wstałem z lekkim uczuciem suchości po wczorajszym winku, ale za to jakie miałem sny:)!!! Pewna urocza dziewczyna zadeklarowała się, że pójdzie ze mną do łózka..:) Ach, przynajmniej coś sie dzieje, choć wolałbym w rzeczywistości:) Miłego dnia!!! A u mnie znowu piękne słońce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja dziś króciutko, full pracy, a potem jakieś zebranie znów... Kadareczko, widzę że szanowny pan D. nie odważył się podyskutować tu z Tobą... Więc ja parę słów do pana... Najgorsze, co może być dla kobiety, to powiedzieć jej że się jej nie kocha!! Czy szanowny pan wziął pod uwagę, jaką krzywdę może jej wyrządzić?? A może troszkę dojrzałości co? Skoro jej nie kochasz, daj jej spokój, niech żyje sobie spokojnie... Do cholery, czy wszyscy faceci są tak bezduszni?? Sorry, ale jestem wkurzona, a pana D. potraktowałam bardzo łagodnie... W końcu to forum publiczne... Moi mili, chciałabym Wam życzyć miłego dnia:) Kadarko 👄 Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Biegnący: nie ma jak fajne sny, czasami dobrze nastrajają. u mnie ostatnio horror za horrorem:)) ale czasami aż szkoda wstawać ..ehhhhh. Oj Ci bezduszni panowie, gdzie wasz honor,gdzie klasa. szkoda że ja tez musiałam trafic na id.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko 🖐️ Nie myśl w kategoriach pożytku, bo zachwycasz samym swym istnieniem, po prostu bądź:) A w tym śnie to jeszcze umawiałem ze swoją miłością z podstawówki, po prostu prawdziwy był ze mnie Casanowa;) Wiecie, muszę Wam się przyznać, że kiedyś daaawno temu, kiedy człowiek był młody i głupi;) powiedzialem swojej dziewczynie, że jej nie kocham.. To było glupie, tym bardziej, że sam sie okłamałem, ale słów już nie mozna było cofnąć i straciłem świetną dziewczynę. A teraz, jeśli kogoś nie kocham, to po prostu nie zawracam głowy, bez sensu taka gadka, jak ten tajemniczy pan D. Takie teskty można zapodawać jak się ma 17 lat;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×