Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witam 🖐️ i zaraz znikam..;) Dzisiaj wyrównano mi to co kilka miesięcy temu skopano..;) Wygląda to całkiem nieżle -mam mocno wycieniowane włosy lekko opadające na ramiona..:)niestety sama sobie ich tak nie ułoże.. No i gdyby tak jeszcze nie spadały mi ciągle na twarz...;) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra ide do pracy :):):D:D:D:D:D:D::D:D::D Na umowe zlecenie do Urzedu Skarbowego bede wklepywac dane , praca na 3 miesiace dobre i co :D:D:D::D kolezanka mi zalatwila :D:D:D:D:D:D:D: jhuhuhuhuhuhuhu Pozdrawiam wszystkich Radosnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zysłowa:D dziekuje Ci ,po Twoich słowach nie pozostaje nic innego jak wierzyć;):D MI:) hurrraaaaaa!!!!! jupiiiiiiiiiiii:D:D:D gratulacje Aga -ta:) no super ta Twoja fryzurka no no;) Z kim ale:) witaj Ja ide cosik przekąsić bo chyba zoładek mi do pleców zaraz przyrośnie;) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... GRATULACJE!!!!! Teraz tylko patrzeć jak Biegnący i Ala znajdą pracę:) Zmysłowa, jesteś kochana:) Masz rację, chyba szukam pretekstu, by nawiać z czystym sumieniem... Jednak \"coś\" nie pozwala mi tego zrobić, ciekawość? Może... A może mimo złych przeczuć jest też jedno dobre... że to TO:) Na razie czekam na jakiś znak od Niego..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mi... Super!!!:) Mam nadzieję, że Twój sukces i mi się udzieli. O 17.00 mam tę rozmowę. Jednak jestem wykończony po tej nocy. Męczył mnie straszny kaszel i zasnąłem dopiero około 4-tej. Pierwszy raz w życiu miałem coś takiego! I nie wyglądam za dobrze, wciąż chrypka, ale kit z tym. Co ma być to będzie.. Dziewczyny gratuluję motylków i trzymam kciuki! Alex nie szukaj dziury w całym:) Hejka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmysłowa-> cieszę się razem z Tobą:):):) Gratuluję wszystkim, którzy tworzą ten topik-zakładając go nawet nie liczyłam, że będzie na liście polecanych;) to dzięki Wam... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa:) Witaj!! Biegnacy... no i jak rozmowa? Czekam na wiesci z niecierpliwoscia:) I nie szukam dziury w calym, niepokoj jest niestety coraz wiekszy.... Nic nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Rozmowa poszła całkiem dobrze, tak mi się wydaje. Odezwą się za dwa tygodnie, niestety zawsze sie może trafić ktoś, kto ich bardziej oczaruje. Bardzo fajna była pani z HR:) Ale głowa to już mi pęka i ten kaszel na wieczór znowu.. rety już mam dość, a te tabletki to chyba nic nie działają. Alex, te obawy to chyba norma, taki strach przed szczęściem, które może odfrunąc. Ale nic sie nie bój, będzie dobrze! Szczęśliwa:) A gdzie inni, hop, hop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Zmysłowa.. aż mnie zatkało... :):):) no nie mam słów do Twojej wypowiedzi - po prostu rewelacja :) cieszę się razem z Tobą!! to naprawdę piękne.. :) Ala .. nie zabijaj motylków - takie piękne są.. :) no co Ty :P :) Cordula .. łap motylki :) ruch to zdrowie :P ;) Mi.. MOJE CONGRATZ :D:D:D:D rewelacja ;) skończy sie Twoje patrzenie w sufit :P ;) Biegnący .... nie bój nic ;) będzie dobrze.. jeszcze będą się za Toba dobijać;) Szczęśliwa... 🖐️ witam Cię :) Pozdrawiam wszystkich ;) 🖐️ życzę dobrej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhu po 3 piwkach troche mi szumi ;) Biegnacy ... trzymalam kciuki musi sie udac. Aalex, Zmyslowa, Szczesliwa, Cordula ,Krz , Ala, Agata,Kadarka i inni juhuhuhuhuhu Zaraz rozwale ta reklame co tu tak miga z ta pizza WRRRRRRRRRRRRRRRRR 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie!:) Mi.. daj łyczka:) Idę spać, bo ledwo żyję, ale jestem ciekaw czy ten koszmar się powtórzy. Życzcie mi jeszcze tylko szybkiego zaśnięcia, a będę bardzo zoobowiązany:) PaPa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłąm zyczyc wam kochani spokojnej nocy Biegnący......... no super ,mysle ze ułozy sie wszystko dobrze i zdrowiej nam tu jak najszybciej:) KRZ:) ;):D było coraz smieszniej cio?? trzymaj sie MI:D:D kopa na szczęście i powodzenia jutro Aalex:)nie bój sie,ja tez jestem ciekawa co jest za zakretem;) Kadarka Szczęsliwa aha no nie wiem ale niedziela tez zapowiada mi sie ciekawie ;) ale czas pokarze jak to bedzie:) DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przy kawce... Cordulko, jestem ciekawa... bardzo.... Ale chyba nie bedzie mi dane sie przekonac... Moj obiekt westchnien po prostu zamilkl.... Po przedwczorajszym otrzymanym tuz przed polnoca sms-ie z obcego numeru (jak sie pozniej okazalo - kobiety) ciszaaaa.... Byly piekne slowa (za piekne) a teraz? W zderzeniu z rzeczywistoscia naprawde dla mnie takie slowa nic nie znacza... Nic nie rozumiem... czekam, ale na co?? W tym momencie nie jestem optymistka, widze tylko czarny scenariusz... Najwyzej bede milo zaskoczona:) Tak czy inaczej zycie toczy sie dalej, ja zaraz do pracy, przede mna weekend, z ktorym nie mam pojecia co zrobic, bo niby bylismy umowieni, ale teraz to juz sama nie wiem.... CHOLERA!!!!! Milego dnia Kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krz moje motyle sa te zle-je trzeba unicestwic juz w zarodku. wczoraj mi sie nie udalo zabic ale czekam cierpliwie na okazje MI gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kto dziś parzy kawkę? ja bym prosił taką lekką z mlekiem :) Aalex mogę się podłączyć do kawki z Tobą ? ;) I znowu się powtórzę ale wiesz... warto czekać naprawdę .. :) Cordula.. no było było :D:D ja chce więcej :D:D ;) Ala... hmm... złe motyle ? no jeśli tak to cóż poradzic.... ale nie ubijaj tych dobrych w amoku :P ;) Mi.... nie daj się zwariować w pierwszym dniu pracy ;) Miłego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey 🖐️ Głupio mi trochę, ze ostatnio mnie praktycznie nie ma ..ale życiie to ne je bajka..;) Pozdrawiam :) Aalex -mam cichą nadzieję, ze jednak sie odezwie..:) Mi..jak tam nowa praca.?:) Biegnący -jak minęla coc..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) NO kolejny pochmurny dzień,i ja na kawke baaaaardzo chetnie ,bo inaczej bede chodzić z nosem przy ziemi i weszyć hihi;) Aalex:) zycze Ci aby ten weekend,tez byl cudowny jak miniony,kto wie moze za 10 minut zadzwoni do Ciebie?? kto wie?:) KRZ:) nio jak sie tylko da ,bydzie wiecej he;) Ala.......:) te złe motylki to jakies ćmy nocne koszmarne;) ale pojawia sie te własciwe napewno;) Aha-ta jak tam fryzurka?? MI:) pracusiu :) jak tam??? Biegnący..... jak tam gardło?? nie zdarłeś go do ostatka??;) ja jutro niestety ale ide do pracy,tak ze weekend zacznie mi sie dopiero w sobote wieczorem;) Zycze udango piąteczku ,bo jak sie mówi jaki piątek ,taki świątek:) Buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka
witajcie:) Czytam was od jakiegos czasu ,,i sama nie wiem dlaczego akurat ten topik.Sledze losy kadarki , biegnacego ali ,,i mojej ulubionej Alex:) Nie wiem , dlaczego postanowilam wlasnie teraz napisac ? Moze dlatego ,ze jest mi cholernie zle i smutno? Przeciez nie jestem samotna.Mam przyjaciol,rodzine,,meza , dzieci .A jednak jestem :( Glupio sie zakochalam w kims,,,A teraz go nie ma. Nie planowalam tego uczucia .Spadlo na mnie nagle i nie obronilam sie przed nim.Ale juz po wszystkim...Juz po wszystkim,,Tlumacze sobie ,ze jest dobrze,,ze tak ma byc,,,Tlumacze. Tylko dlaczego nie czuje sie dobrze?:( Czuje sie samotna.Bo nie ma jego:( Bardzo samotna. A on teraz bawi sie z inna. Dobrze mi tak:!jestem skonczona idiotka.Jestem .Ale najgorsze jest to ,ze on od czasu do czasu dzwoni do mnie i rozwala mnie na maxa. A ja nie umiem powiedziec :SPADAJ!! Bo jak glupia ciagle czekam .Cholera,sorki za te marudzenie.Sorki.Ale jest mi zle i nie pomaga wykrzykiwanie tego w eter:( Dlatego napisalam do was. Pozdrawiam serdecznie topikarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko, dziękuję:) Cału czas jednak mam cichą, malutką nadzieję, że wszystko się wyjaśni... I że weekend będzie miły... Słomka, witaj wśród nas:) Miło, nawet bardzo mi się zrobiło, gdy przeczytałam, że jestem Twoją ulubienicą:) Choć pojęcia nie mam, dlaczego... A co do Twoich uczuć, przeżyć... Pogoń drania! Zatruwa swoimi toksynami Twoje życie... Nie pozwól mu na to... Wiem jakie to trudne... Swoje toksyny wyrzucałam prawie rok... Niezły czas:P Trzymaj się dzielnie i zaglądaj do nas:) Mi... Powodzenia w pierwszym dniu w pracy! Ala, \"takie\" motylki zabijaj, moze pomóc?:) Panowie, nieładnie.... Reinmar, zadzwoniła?? Napisz coś!! Szarku, chyba zupełnie o nas zapomniałeś;) I czekam na wpis Czytelnika.... Wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują, że wkrótce się tu pojawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja juz wrocilam, zalatwilam sprawy organizacyjne i od poniedzialku pelna para pracuje ale na umowe zlecenie , dobre i co na 3 miesiace, tych pieniedzy nie znajde na ulicy. Aalex... nie wiem dokladnie o co chodzi ale czekaj cierpliwie :) ... latwo sie mowi ... wiem 👄 na pocieszenie ,zawsze mozesz tu wyladowac swoje nerwy ;) Kadarka ;) Biegnacy ...ja trzymam trzymam juz mi krew do palcy nie dochodzi ;) Ala... u mnie nie ma motylkow odlecialy .. trzymaj sie. Aga-Ta... ;) milo Cie widziec. Slomka... 🖐️ wiram. Krz... ;) Ja sie ciesze ,ze mam prace i wogole ale jakas taka czuje sie wypompowana, mechaniczna, pusta, jakby mi czegos brakowalo. :(:0 Moze przesadzam , hmmm nie wiem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa - jesli moge cos doradzic - zastanowcie sie dobrze ile jestescie gotowi dac za to mieszkanie, zdejmijcie z tego powiedzmy z 10k i zlozcie wlascicielowi propozycje. Nawet jesli ja wysmieje - nie przejmowac sie :_) Z czasem i przy odrobince szczescia wasza propozycja zyska na wartosci ... :-) To nie pieczywo w sklepie - nie czerstwieje i potargowac sie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka
Witam znowu:) Wlasnie siedze w pracy i tepo przewalam dokumenty .Zamyslam sie ciagle i moge dac sobie pazury obciac ,ze jak nic narobilam juz bykow.Moj poziom myslenia i koncentracji zmalal do 10 %. Cholera!! Dziekuje za cieplusie powitanie kochani :) Alex,,albo sie kogos lubi ,,albo nie:)) Czasami czytajac twoje wypowiedzi,,usmiechalam sie i myslalam sobie ,ze musi to byc fajna laska z tej babeczki:)) Raz nawet otworzylam twoj nick ,zeby cos tam skrobnac ,,ale zabraklo mi odwagi:)) Masz racje,,wiem ,ze powinnam pogonic drania! Bo zatruwa mi zycie .Ale minal dopiero miesiac i boli jakos cholernie !I nie mam na nic sily.Ani na tak,,ani na nie:(( Czasami mam ochote lazic po scianach.Albo walic łbem w mur:(Zebym wiedziala ,ze to pomoze,,to na pewno zrobilabym to:( A zycie toczy sie obok mnie.Jest wiosna,,,czasami zaswieci takie sliczne slonce!Jakas super melodia poplynie z radia::)Tylko szkoda ,ze jakos nie potrafie sie do tego wszystkiego usmiechnac:( Cholerka ,,wracam do pracy. Buziaczki kochani:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Żyję po tej nocy, już było lepiej, ale to okropne, że ataki kaszlu pojawiają się nagle po 22 kiedy chcę juz spać:( Witaj Słomko🖐️, miło Cię poznać i fajnie, że również sledzisz moje skromne losy:) Z nami zawsze raźniej i na pewno Cię wysłuchamy i wesprzemy. Aalex, kurde na pewno zadzwoni, no chyba że nie ma swojego telefonu;) Nie przejmuj się, wziął na chwilę na wstrzymanie, aby jeszcze bardziej rozpalić zmysły..:) A jak się w sob nie odezwie, to osobiscie go potraktuję:) Mi.. dzięki za wsparcie:) Fajnie z tą robotą, a jak to US to na pewno nie będzie problemów z płaceniem, jak to u prywaciarzy czasem bywa. Powodzonka! Cordulko:), Kadarko:) (najedzona i wyspana?) :) No i co z pozostałymi Panami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwal sie.... Ale niesmak pozostal... Chce przyjechac w niedziele, choc mialam wrazenie, ze woli bym ja przyjechala... Generalnie moja euforia opadla do poziomu bliskiego zeru... I albo niedziela sie uda i bedzie ok, albo to bedzie nasze ostatnie spotkanie... To bedzie Jego szansa... pierwsza i ostatnia... To tyle:) Dziwne to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No tak piatek wieczór.własnie wróciłam z knajpeczki:) gdzie byłam ze znajomymi z pracy;) oj potrzebny był nam dzisiaj taki wieczór zwierzeń:) oczysciło to atmosferę i jest dobrze:) A jutro sobota i znowu do pracy;) chociaz pogoda bedzie taka ,ze raczej powinno sie ja spedzać w knajpach albo wdomku;) Aalex:) no widzisz odezwał się:) zobaczysz w niedzielę,jaki jest w stosunku do Ciebie ,trzeba byc dobrej mysli ,a jak nie to widocznie to jeszcze nie ten.Ja uwazam,ze kobieta musi czuc ten komfort,ze naprawde jest wazna dla tego kogoś,jezeli tak nie jest ,to poprostu szkoda zachodu.Trzymam kciuki i powodzenia:) Biegnący..........:) zdrowiej zdrowiej i trzymam kciukole za prace:) dostaniesz ją jak nic:) MI:) no prosze od poniedziałku pełną parą no no;) oj mała ja wiem czego ci trzeba i ty tez wiesz ale cierpliwości;) Słomka:) trzymaj się ,wiem jak Ci cięzko ,ale jak to sie mówi czas leczy rany i jusz:) kadarka:) no prosze szpilki ;) no no własciwie tojak szalec to szalec więc dobrej zabawy Ci zyczę:) Kochani dobrej zabawy,odpoczynku ,spania iczego tam jeszcze sobie zyczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No tak piatek wieczór.własnie wróciłam z knajpeczki:) gdzie byłam ze znajomymi z pracy;) oj potrzebny był nam dzisiaj taki wieczór zwierzeń:) oczysciło to atmosferę i jest dobrze:) A jutro sobota i znowu do pracy;) chociaz pogoda bedzie taka ,ze raczej powinno sie ja spedzać w knajpach albo wdomku;) Aalex:) no widzisz odezwał się:) zobaczysz w niedzielę,jaki jest w stosunku do Ciebie ,trzeba byc dobrej mysli ,a jak nie to widocznie to jeszcze nie ten.Ja uwazam,ze kobieta musi czuc ten komfort,ze naprawde jest wazna dla tego kogoś,jezeli tak nie jest ,to poprostu szkoda zachodu.Trzymam kciuki i powodzenia:) Biegnący..........:) zdrowiej zdrowiej i trzymam kciukole za prace:) dostaniesz ją jak nic:) MI:) no prosze od poniedziałku pełną parą no no;) oj mała ja wiem czego ci trzeba i ty tez wiesz ale cierpliwości;) Słomka:) trzymaj się ,wiem jak Ci cięzko ,ale jak to sie mówi czas leczy rany i jusz:) kadarka:) no prosze szpilki ;) no no własciwie tojak szalec to szalec więc dobrej zabawy Ci zyczę:) Kochani dobrej zabawy,odpoczynku ,spania iczego tam jeszcze sobie zyczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam do punktu w ktorym dawno juz nie bylam.jest zle mi i na duszy i na sercu i na ciele. motyle nie zabite ale owy pan zabil cos we mnie. regeneracja z mojej diagnozy potrwa wieki wiec nie liczcie ze ja bede happy. kiedy to sie skonczy???kiedy bede mogla sie zwyczajnie do kogos przytulic bo mam taka potrzebe??? dziewczyny zmysłowa,szczesliwa wyslijcie nam troche wlasnego szczescia, tak troszke nie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na kawce :) Biegnacy ... jak tam zdrowko lepiej ?? Cordula ... masz racje, to trzeba czuc . Ala... nie wem co powiedzie ale trzymaj sie 👄 Kadarka... chyba masz racje ja juz zamknelam , tzn na mezczyzn i ich zaloty do mnie ;).Tez ogladalam i tez nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×