Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

kadarka??ja dzis bojowa wiec nie obraz sie ale wypieprz za okno te kwiaty i wyczysc telefon. po co sie zadreczac na swojej wlasne zyczenie??? ja wiem ze sama marudze ale juz dosc tego.zaden palant nie zrbi mi juz przykrosci i wam tez zycze tego w koncu mamy jedno zycie szkoda na rozpamietywanie przeszlosci zyjemy dla siebie a nie dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera chciałbym Ciebie teraz mocno przytulić.:( I muszę już w moim stylu dodać, że już dawno nie czytałem żadnej wypowiedzi o tak silnym ładunku emocjonalnym-antyczni tragicy powinni opuścić głowy w głębokiej zawiści, że nie potrafili wymyśleć podobnej sceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka i dobrze a teraz kawa z duza iloscia slodyczy i rumem choc to dla mnie bllleeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka, słusznie:) Przestań się tylko obwiniać, za co? Za zaufanie, którym go obdarzyłaś? Za Twoją dobroć, dzięki której dostał kolejną szansę? Nie ma w tym Twojej winy!! Do piątku Słonko:) Witaj Reinmar:) Miło Cię widzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dziewczyny wy chyba gdzies niedaleko od siebie moze zdzialacie cos wspolnie??? we dwie zawsze latwiej i odwazniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadrka popieram ja tam tez czekam z niecierpliwoscia na stypendium:) oddam dlugi a reszte mam zamiar przebalowac w koncu sobie ten podklad za 60 zl:) i moze znowu fryzjer???ale przed sesja podobno niebezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie potrafie wyczyścić telefonu z archiwalnych esemesów..chyba za \"mientka\" jestem..;) i co gorsza coś dziwnego ostanio się z moim Alcatelem dzieje..mam tzw \"niewidoczne\" esy , których nie moge skasować (bo ich nigdzie nie widać) ale mimo to zapychają mi skrzynkę jednocześnie ograniczając pojemność przechowalni..nie wiecie co z tym zrobić..? A o wypłatę znowu będe musiała się dopominać...nienawidzę tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, tez mam Alcatela i taki problem. Hmm.. podejrzana sprawa:) Mialem tez piekne smsy, ale juz dawno zostaly brutalnie skasowane:) A jak chciałbym mieć teraz wypłatę..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miśki kochane:) No w pracy sobie siedzę teraz ,za oknem hmmm malownicze chmury ,no i słońce wychodzi to juz coś:) wiecie co ,spedziłam szalenie mily wieczór z moim pane hmm pozwole sobie go tak okreslać.Wpadł niby na kawe a wypilismy chyba ze 3 litry herbaty z cytryną hihih wtuleni w siebie rozmawiając o wszystkim.jejku na sama mysl robi mi sie przyjemnie:) Ale boję sie ,zeby to sie nie skonczyło ,bo to dla mnie jak sen.ehhhhhhh Aalex:) dziekuję Ci tak własnie oby to było tak jak u Zmysłowej ale pozyjemy zobaczymy.Jesteś super kobietą i jestem pewna ,ze wszystko u ciebie ułozy sie super:) Kadarko:) tak mi przykro ,nie bede nic pisac ,po prostu przytulam Cie mocno mocno :) i czestuję moim wypiekiem serniczek z truskawka na wierzchu moze byc??;):D Ala........:) no widzisz uczyniłas jakis krok to juz coś ,i pamietaj o barwach dnia dzisiaj juz może być cytrynowy??;):D Biegnący..... Reinmar:) co tam chłopaki jak samopoczucie?? wy jesteście normalni ,ale niestety zdarzają sie odmieńcy,kórych nie sposób zrozumiec aahhhhh i tylko krew nam kobieta ,psuja ehhhhh i własnie i jak powiedziałes biegnący kij im w oko;) Aga-ta:) wiesz ja nie spotkałam sie jeszcze z takim zjawiskiem niewidocznych sms-sów:) dziwna sprawa:) ehhh a ja juz nie moge doczekac się wypłaty ,dobrze chociaz ,że dostajemy ją na czs:) pozdrawiam pieknie i zycze super popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Na końcu drugiej strony??? Oj, nieładnie;) Ja wczoraj nie miałam w domu netu, chyba złożę reklamację u dostawcy.... Podciągam nas troszkę i zapraszam na kawusię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stokrotki, bratki i inne kwiatki:) Cordula dzieki poprawilas mi tymi mailami od mojego krajana humor:)) nie ma co-swiat jest maly:) dzieki dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry miśki :) Kto to dziś parzy kawę?? :) Aalex - jeśli można... ;) Dziś dzień po cięzkim wieczorze wczorajszym :P :D Co takiego mają w sobie byłe żony,że tak kuszą :P:P:P normalnie mam najlepszą ex-żonę jaką można mieć ;) gdybym miał więcej takich koleżanek...przyjaciółek... :) ależ by było pięknie :D;) Tymczasem - dziś następny dzień ponuractwa za oknami :( ma ktoś formularz zamówienia lepszej pogody ?:) proszę zamówić trochę słońca do Krakowa :) :D Kadarka... nie bój nic - dentysta Cię nie zje :P;) Cordula... \"ccco was sprowadza\" :D:D:D:D:D ten text miażdży :D Mi... wyłaź z norki :) nie mów,że aż tak jesteś zapracowana ? ? ;) 👄 Pozdrawiam wszystkich :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miski moje kochane!!!! buuuuuuu znowu paskudne chmurzyska za oknem:( eee no co to za maj.Ja jeszcze w domciu ,ale niedługo popedzę do pracki,ehhh teskno mi za kimś :( ,pochmurno i ja chce słońca i ciepełkaaaaa!!!! Aalex:) no to rzeczywiście reklamacja jak nic ,żeby cały dzień??;) i częstuję sie kaweczką:) kadarka:) strzel sobie zastrzyk znieczulajacy i śpij na fotelu;) przynajmniej ja tak robie hihhihi;) Ala......... ;) no popatrz jak ten internet zbliza ludzi no ,swiat miesci sie w pokoju ;):D pozdrawiam i trzymaj sie aha jakie mysli jakiego koloru dzisiaj?? ja mam narazie ciemno zielone;):D KRZ:D no popatrz ,kto by to przypuszczał była zona no;):D hehehe no miazdzy miazdzy :D aha wypełniłam formularz;) pogoda ma byc;) MI:) mała pracusiu trzymam kciukole i popatrz mam motylka dla ciebie oooooo tu tu;) pozdrowieńka dla pozostałych misków ,które gdzies sie rozbiegły i zycze udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula jakas wladze masz czy co????? Slonce wyszlo i swieci jakis czas----no az nie wierze nurek mi uciekla-mowi ze za slaby facet dla mnie W piatek 13 wszystko zdarzyc sie moze chyba skombinuje sobie jakas randke w ciemno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani..:) Dziaj się zabezpieczyłam i założyłam golf z dodatkiem wełny ..a tu jak na złość jest nieco cieplej..;) Ale mi to nie przeszkadza..zniosę każdy upał..:) Wczoraj nawet miałam rękawiczki.;) ale niezbyt wygodnie się pisało..wypłata jest :) i musze sie zastanowić jak ją rozsądnie wydać..;) KRZ -tez jestem zaskoczona byłą żoną..;) Pozdrawiam..:) Acha ..to głównie do Aalex i Mi..:) nie mam pojęcia co mi wysyłacie -mój komputer jest w tej chwili niemy ..;) więc wolałabym obrazki albo filmiki..;) ale i tak dziękuje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowilam sie na randke w ciemno:))hahah polecam:)) tylko nie wiem czy mu aby jakis pacjent sie nie trafi;) wtedy beda z obiadu nici:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pieknie ja sama w domu a tu pierwsza majowa burza z piorunami:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze sobie w pracy i pada za oknami straszliwy grad,martwie si e o moje kwiateczki ,które posadziłam :( czy czasem nie skonczyły juz zywota po tym gradzie buuuuu co za pogoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien obry wszystkim kochani moi. Ja w pracy niestety nie mam dostepu do internetu , pracujemy na terminalach czyli tylko program do wklepywania i nic pozatym. Kadarka ...tez smutno :( kurde nie przechodzi cholera ...ja chce laekarstow na to 😠 dlaczego on mi nie moze wyjsc z pamieci. Aalex... trzymasz sie ?? Ala... no powodzenia i opodiwedz jak bylo ;) Krz... bo wiesz jak to jest , jak sie cos straci to wtedy sie bardziej docenia ;) trzymaj sie tego co postanowiles ;) hihiih Biegnacy ... halooo ??????? Reinma... ;) Cordula .... ja wiedzialam ,ze tak bedzie :P A ja siedze i teraz nie mysle o jednym ale o 2 interesantach a moze tlyko moich interesantach :( kurde a powiem ,ze w sercu bardziej zal jednego.Wrocilo jak bumeran po 6 miesiacach , ciekawe to jest .Tak z glupiej ciekawosci zapytalam co u niego , on poodbno co u mnie , glupi sms ,ze costam potrzebuje a on chcetny do pomocy i cyk znowu mysle :(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo rany a ja robie z siostrzeńcem laurkę na dzień mamy hihi jejku wypisujemy piekne peany na cześć i w klejamy zdjecia hehehe MI;) a no zobaczymy jak to będzie, a ja dalej trzymam kciuki:) Kadarka:) eeeee tam ;):D a ja tęsknię o ranyyy ,i w czoraj i dzisiaj jakas cisza hmmmmm ,nic to popijam sobie teraz herbatkę z cytryną ;) Spijcie spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka.... coooooooooo!!!!!!!???????/ ja tez zaczynam miec takie mysli. K...wa cos trzeba wymyslec, bo ja zajoba dostaje juz. Cordula... ;) ano ja mysle. Dobranoc moi kochanie tule sie do was na dobranoc , bo jakos mam ochote sie do kogos przytulic 👄 buziam cieplo do podusi. mmmm.... nie wiem czy moge mowic w imieniu alozycielki , kotra pozdrawiam .... nie nie jest sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) narazie slonko ale pewnie zaraz lunie a kawe dzis litrami w oczach po calej nocy mam piasek-dziwne bo od dawna nie spalam cala noc bez wybudzania. no a ten piasek to chyba wlasnie dlatego:)) porabane nie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku! Mi..:) jestem, żyję (jeszcze):) Kadarko, nie mów takich rzeczy, bo co mam powiedzieć o sobie. Powoli widzę jak sobie spartoliłem życie zawodowe, a prywatne w ogole nie istnieje.. Ach.. nie chcę narzekać, biorę się w garść wierząc jeszcze, że to ostatni dzwonek i jeszcze sie uda. Musi sie udać, bo boje się nawet myśleć co będzie jeśli nie.. Miłego dnia i ciepłego słońca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja nadal w domu bez netu, dostawca robi sobie jaja.... Mi, trzymam się, nawet jest dobrze:) Kolega nie odzywa się od niedzieli, domyślam się, że nadal nie ma za co doładować tel;) Zresztą... nawet o nim już nie myślę:) Naprawdę... jest tak jak jakieś trzy lata temu, gdy byłam sama i dobrze mi tak było... Tak spokojnie, bez huśtawek.... Nie szukam na razie nikogo, guziczek w mojej głowie pt. \"facet\" został wyłączony na jakiś czas:) A dziś rano miałam gonitwę po domu za królikiem, uciekł mi z kuchni i buszował po kątach;) Mało się nie spóźniłam do pracy... Kadarka.... beznadziejny to wiesz kto jest.... napewno nie Ty:) Trzymaj się, już jutro kino:D Pozdrawiam Was ciepło, miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochani:)!!! oooo jakos wam ta kawka nie idzie;) no tak pogoda do bani i jakos tak wszystko przystopowało;) ja oczywiście w pracy ,za oknem chmury takie,ze tylko malować:) i tak jakos sennie i leniwie płynie czas Aalex:) ja dzisaj terz goniłam królika ,ale nie swojego hihi sąsiadowi uciekł i przeszedł na naszą stronę heheh złapać go to jednak sztuka;):D i zobaczysz będzie dobrze:) Ala....... hmmm piasek powiadasz?? ;) Biegnący........ jasne ,ze sie uda musi sie udać:) wiesz ja tez nie chce mysleć inaczej,chociaz nachodza mnie takkie mysli,ze........ ehhhhhh Pozdrawiam was wszystkich i dobrego popołudnia:) aaa ten dzien taki jakis niewydarzony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian
dlaczego jestes sama????moze dlatego iz my faceci blokujemy sie przed pieknymi,inteligentnymi kobietami???napewno po czesci tak.jest to zjawisko powszechne.mezczyzna uswiadamia sobie ze ta 'idealna'jest niesttety dla niego zbyt dobra.ze moze miec kazdego i dlaczego wlasnie mialaby wybrac jego??dzwne,wszystko to jest pokrecone ale niestety tak juz jest.ale czy mozna byc dla kogos zbyt dobrym??zalezy jak rozumiemy te pojecia ale napewno tak.w wielu przypadkach to sami jestesmy sobie winni.obsypujemy kobiety kwiatami,przyciermy sie do nicha one to wykorzystuja i obracaja przeciwko nam.niewszyscy sa piekni,dobrzy niema tez idealow.ale przecierz musza byc podzaily,bo bez nich,bylo by zbyt szaro na tym swiwecie:( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani sloneczko swicei i wiatr wieje ze leb urywa:) pedze dzis na zajecia dlatego wstalam tak rano:) ale dobrze nie jest. k...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) cztery dni nie mam w domu netu... Wczoraj zadzwoniłam do faceta, który mi go dostarcza, powiedział, że za pół godziny ktoś przyjdzie.... Czekałam trzy godziny, zrezygnowałam z zaproszenia na kawę, nie wspomnę że po powrocie do domu zastałam królika buszującego po całum mieszkaniu... Narobił mi na dywan i poobgryzał kwiatki.... Oj, byłam łagodnie mówiąc wkurzona wczoraj... Kto chce królika?????;) Dziś za to, o ile plany się nie zmieniły, udaję się do kina z Kadarką:D Pozdrawiam Was Kochani i miłego dzionka!! Aha... Kawa na stole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×