Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Dzień dobry, ja dziś robię mnóstwo kawy, może być z alkoholowymi dodatkami, do tego pyszna imieninowa szarlotka (piekłam całą nac:P) Pozdrawiam Kochani i słonecznego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex to jak rozumiem nalezy Ci sie gora zyczen pomyslnosci, milosci,wiary, usmiechu, slonca, adoratorow z okazji imienin. no i garsc kwiatuszkow🌼🌼🌼🌼 choc ja osobiscie wole frezje lub konwalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex -> masz imieniny????? hura hura hura.....życzę Ci tysiąca buziaków i mnóstwa mądrych chłopaków.....radości, optymizmu i słonka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan club Aalex
Prezes krakowskiego oddziału FCA w imieniu wszystkich wielbicieli składa szczere i gorące życzenia wszelkiej pomyślnosci, szczęścia, zdrowia, pieniędzy, facetów, dobrej kawy, wiernych przyjaciół, miłego dnia, szalonych uczuć oraz spełnienia wszystkich marzeń. NIECH ŻYJE AALEX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sobie tu gadacie :-) Chyba popadam w nalog - zamiast odwalic biezace problemy siedze tu i klikam :-) Co do wspolnego urlopu - to naprawde dobry pomysl ... Moznaby wynajac na spolke duza chate gdzies nad morzem - koszty wyjda zachecajace ... no i ta przygoda - w wiekszym towarzystwie latwiej kogos poznac. W kazdym razie lepsze to niz samotnie szwedac sie po plazy ... Ja tylko sprzedaje pomysl - sam sie chyba nie pisze - kroi mi sie duzy projekt w sam raz na cale wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan club Aalex
Chętnie... Podobno nie ma to jak szampan na śniadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex... wszystkiego najlepszego :) rośnij zdrowo :P :D I niech Ci się wiedzie dobrze :) pozytywnego myślenia dużo Ci życzę :):) A lampkę szampana.... za Twoje zdrowie chętnie wypiję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo...Aalex -żyj nam sto lat !!!!!🌼 Ja wczoraj miałam szampana na 2-gie śniadanie..;) Koleżanka obchodziła 18-tkę (którąś z kolei..;) Ale te problemy z niewidzilanymi stronami tez mnie wczoraj dotknęly ..;) na szczęscie jak widzę dzisiaj jest już w porzadku..:) Czekam z utęsknieniem na 35 stopniowe upały!!!! Okuniunka -bywałam tam swego czasu latem -fajne klimaty ..;) :D Najlepsze są nocne kąpiele w jeziorze -wzbudza się spore zainteresowanie płci przeciwnej..;) Biegnący -Ty w W-wie jesteś ..? i nic nie mówisz..;) -nieładnie ..;) -Kurcze -chyba jakaś telepatia..:D Ty bedziesz wiedział o co chodzi..:) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce ja tez:))) nawet swoj czerwony z wersalki wyciagne w koncu Aaleks ma imieninki a ja kaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie:) No u mnie tez szara plama nademną buuuu;) ale ale 🌼🌼🌼🌼🌼 Aalex!!!!!!! szczęścia ,szczęścia,szczęścia i nieustajacego powodzenia u płci przeciwnej;) oraz bukietu niezapominajek w wazonie;):D pije Twoje zdrowie szmpanem ooooo babelki dzisiaj dobrze mi zrobią;) Biegnący.......... to juz 100 kilometrów tylko ode mnie no no ;):D kadarka:) KRZ:) Ala......:) hetero:) MI:) wszyscy pozostali 👄 dla was pedzę do zajęć bo dzisiaj mam sporo pracy;):D Aaa i oczywiscie pozdrawiam fan club Aalex hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmpan Aalex tak mi zaszumial w glowie ze pospalam 2 godz budze sie a tu deszcz pada. nienawidze maja- od dzis nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gg to glupi wynalazek-nurek sie obrazil wiecie o co chodzi????o to, o co zwykle chodzi facetom:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co to rzeczywiscie fatum maj 2003 najgorszy miesiac w moim zyciu uczuciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Kadarka:) ja juz dawno pislam ze bezludna wyspa bylaby wskazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex.... Ty wiesz czego Ci zycze ...... o wlasnie tego a wpisz sobie tam co chcesz. U mnie pada jak nie wiem , spac mi sie chce i prawie nie widze na oczy. Ala,Kadarka,Cordula, Biegnacy,Krz, Hetero, aalex,Aga-Ta, Fanclub i inni dzisiaj tu tlum jak Florianskiej ;):P - pozdrawiam. Ja ma ochte zrobic cos szalonego ... hmmmmmm ide myslec pozniej jak co to wam opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny w moim przypadku to maj zaczął sie całkiem obiecująco hmmmm tylko ciekawe jak to bedzie w nastepnych miesiącach ;) ehhhhhhh A u mnie strasznie leje ,jest zimno,mokro brrrrrrrrrrrrrr:( i zamawiam tone słonca na jutro;) maj maj ,bzy,konwalie,i deszczczczczczzcczc:( a ja ide przepisywac wiersz swojego siostrzeńca i skopiowac go w co najmniej 30 egzemplarzach. No to trzymajmy sie i aby do czerwca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochani.... gdzie są wszyscy? A kto napije się ze mną winka? Siedzę w domu, zamiast oblewać imieninki, bez sensu.... Ze mną jest chyba cos nie tak, rok tu siedzę, a znajomych jak na lekarstwo... Może dlatego, że wciąż żyję myślą powrotu do 3miasta... Cholera wie... Ale w takie wieczory mam czasem takie mysli, powinnam dziś świętować.... odbiję sobie w weekend:) A ja wciąż czekam na wpis Czytelnika..... Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) piję za Twoje zdrowie i spiewam sto lat! sto lat! wznosząc kielich przedniego wineczka;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex... zdrowie :) Cordula ... pisz pisza ja w sumie zaraz ide spac ....ale jeszcze musimy napis sie winka....Gdzie rodzaja slonce :) ja poporsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no:) Babska impreza;) Powiedziałabym \"Pidzama party\";) Dzięki dziewczyny, zdrówko!! Kadarka, wiedziałam że jesteś mądrą dziewczynką:D Tak trzymaj!!! Ja już od tego winka robię się senna... Rano do pracki, więc.... dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wywoalalam wilka z lasu mowiac ze maj to najgorszy ale dopiero wczoraj wieczorem przekonalam sie jak jest uslyszec przeczytac okropne slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ala... co tak z rana wywołujesz wilka z lasu ? coś się stało ? Chce ktoś herbatkę?:) właśnie zrobiłem ;) Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilka to ja wywoalam wczoraj -dzis juz po wilku..........ale kur......zle jak choler mi jest. skur........pier........zrobil to znowu przed sesja co on k..........gorszy jest niz sadysta, jak ja zdam 10.06 te egzaminy i 3 zaliczenia????????????? Krz herbate wypije a do niej jak dolozysz jakas slodka bule to juz wogole luxus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no problem :) bułka w drodze ;) herbatka gorąca też :) A wilk co Ci zrobił ? KILIM KILIM 😠 co za typ z niego... nie daj się !! 👄 rozpal ognisko - wilki boją się ognia :D i ucieknie na dobre wstręciuch sadysta wstrętny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krz dzieki:) co ja bym bez was zrobila-pewnie wyla w poduszke. nie wiem co zrobic-rozsadek mowi poczekaj ale zlosc we mnie az kipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy ;) Nie żebym Ci coś chciał zasugerować ... ale ja to bym tego wilka pogonił:P i to dobrze :P :D ale zrobisz jak chcesz... może rzeczywiście warto poczekać..? a może od razu pogonić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×